Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ήθελα να ρωτήσω όσους έχουν πάρει το Satio τι κάρτα SD micro ( μέγεθος ,

κατασκευαστής ) περιλαμβάνεται στη συσκευασία. Στην Αγγλία , όπως διάβασα ,

περιέχεται κάρτα 8 Gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως παρά την αρνητική επίθεση που δέχθηκε τις τελευταίες μέρες πριν την κυκλοφορία του, φαίνεται ότι είναι μια χαρά το κινητό. Αλλωστε καλύτερο κριτήριο από τους ίδιους τους ιδιοκτήτες δεν υπάρχει. Αυτά για να μην βιαζόμαστε να βγάζουμε άχρηστα μερικά πράγματα χωρίς να τα έχουμε πιάσει στα χέρια μας.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ! εχθες πηρα και εγω το satio ειναι παρα πολυ καλο κινητο αν και εχω αλλαξει τον τελευταιο χρονο γυρω στα 38 κινητα το satio το βαζω στην 2 θεση ειναι πολυ καλο !!! τωρα μια ερωτηση το κινητο δεν πρεπει να εχει κανονικα και facebook application ??? γιατι το δικο μου δεν εχει το μονο που εχει ειναι να μπενο μονο σαν site αυτο μονο !!
:p
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μπορείτε να μου πείτε αν εχει στερεοφωνικα ηχεια και πώς ειναι ο ήχος γενικά από τα ηχεία (οχι απο τα ακουστικά)
1,2Tbytes
Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι δεν με χει δυσκολεψει πουθενα η οθονη του,συνηθειο ειναι.

οσο για κολληματα???απλα τιποτα.αστερι προς το παρον.:)

Όχι απλά στην αρχή δεν μπορούσα να το scrollαρω και πάταγα τα εικονίδια....

Ναι είναι αστέρι πράγματι και θέλω να συνεχίσει έτσι....

Το πιο γρήγορο symbian που είχα και που έχω δοκιμάσει....

Μου φαίνεται πιο άμεσο ακόμα και από το Ν78.....:O

Επίσης δεν έχω χρησιμοποιήσει καθόλου τη γραφίδα!

Αααα....Στο κουτί μου πάντως είχε και έναν πολύ ωραίο τρίποδα αντί για tv out...

Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

To τρίποδο ήταν όντως ευχάριστη έκπληξη (αν και στην αρχή δεν μπορούσα να καταλάβω τι ήταν!!!)

Το κινητό έχει ένα δυνατό ηχείο ακριβώς δίπλα απ' το κουμπί power, μονοφωνικό ως εκ τούτου.

Άλλη μια ερώτηση, ποιά η πολιτική της ericsson για τα καμενα πιξελ???

Να υπενθυμίσω ότι το κινητό είναι ακόμα σε DOA

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ! εχθες πηρα και εγω το satio ειναι παρα πολυ καλο κινητο αν και εχω αλλαξει τον τελευταιο χρονο γυρω στα 38 κινητα το satio το βαζω στην 2 θεση ειναι πολυ καλο !!! τωρα μια ερωτηση το κινητο δεν πρεπει να εχει κανονικα και facebook application ??? γιατι το δικο μου δεν εχει το μονο που εχει ειναι να μπενο μονο σαν site αυτο μονο !!

το νουμερο 1 πιο ηταν?

Link to comment
Share on other sites

Τι σου έτυχε να έχεις καμμένο pixel??

Δεν γνωρίζω , αλλά μόνο για την lg έχω ακούσει εγγύηση για έστω και 1 καμμένο pixel......

Λογικά εδώ θα ισχύει αυτό με τα 3 στη σειρά καμμένα pixels αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρος....:(

Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

για την ακριβεια 4 καμμένα-κολλημένα pixel σκόρπια στην οθόνη. Δεν τα είχα δει απ' την αρχή επειδή έχουν κολλήσει στο γκρι. Φάνηκαν το βράδυ, ειδικά όταν ανοιξα την κάμερα και ήταν όλη ο οθόνη μαύρη!!!!

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

Το ερωτημα ειναι απλο?

Iphone ή Satio.....ειμαι πραγματικα μπερδεμενος

Ειμαι κατοχος του Κ800 και ειμαι πραγματικα ευχαριστημενος..αλλα ηρθε η ωρα να αλλαξω.....

Εσεις τι λετε?

Το μονο αρνητικο που μπορω να βρω ειναι η ελλειψη εφαρμογων αυτη τη στιγμη σε σχεση με το iphone.

Θα ηθελα την γνωμη σας...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να απευθυνθείς στους διαξιφισμούς, φίλε makiskavala, γιατί εδώ είμαστε offtopic....
Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Το ερωτημα ειναι απλο?

Iphone ή Satio.....ειμαι πραγματικα μπερδεμενος

Ειμαι κατοχος του Κ800 και ειμαι πραγματικα ευχαριστημενος..αλλα ηρθε η ωρα να αλλαξω.....

Εσεις τι λετε?

Το μονο αρνητικο που μπορω να βρω ειναι η ελλειψη εφαρμογων αυτη τη στιγμη σε σχεση με το iphone.

Θα ηθελα την γνωμη σας...

 

Πάντως δεν νομίζω ότι υπάρχει και τόσο μεγάλη έλλειψη εφαρμογών. Τα πάντα σχεδόν θα βρεις και στο ένα και στο άλλο. Κοίταξε στα υπόλοιπα χαρακτηριστικά τι σε βολεύει και αποφάσισε. Τα υπόλοιπα στους διαξιφισμούς. :)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια θελω και εγω να καταθεσω την μεχρι τωρα εμπειρια μου (1,5 μερα)για το SATIO

ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος με την αποδοση και γενικα με την συσκευη

απο κατασκευη ειμαι πολυ ενθουσιασμενος θεωρω οτι το στυλ του ειναι αυτο που περιμενεις για αυτα που πληρωνεις πολυ επισημο και στυλατο ΟΜΟΡΦΟ!!!

απο οθονη (εχω και ipod touch) παρα πολυ καλο αν και δεν ειναι σαν του iphone και του ipod αλλα δεν εχω αντιμετωπισει ΚΑΝΕΝΑ προβλημα πουθενα (ουτε στην καμερα που ειχε υποθει)

καλα η καμερα απλα τα σπαει!!!καμια σχεση με οτι ελεγαν οτι δεν ειναι καλη και και και και

μαλιστα δεν εχω δει πιο ωραιες σε απολυτο σκοταδι με flash!!!

αν θελει καποιος κατι πιο συγκεκριμενο μπορω να του το πω!!

Link to comment
Share on other sites

...Και που να τραβηξεις και βιντεο να δεις...θα σου πεσει το σαγωνι!!Πεντακαθαρο και καθολου lagging σε οποιεσδηποτε συνθηκες:D
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

κοιτα το iphone εχει απλα τελεια οθονη και επιπλεων ενα μεγαλο + θα εβαζα στα application Που εχει τωρα απο εκει και περα το satio ειναι καλυτερο σε ολα τα αλλα !!!

 

μια ερωτηση sk7lafkos εχει το satio sou facebook εφαρμογη ??? γιατι ακομα να μου πει καποιος!!!!

:p
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση sk7lafkos εχει το satio sou facebook εφαρμογη ??? γιατι ακομα να μου πει καποιος!!!!

βασικα οχι η εγω δεν την εχω βρει

δεν σε βολευει το κανονικο ιντερνετ?δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα

αλλα αν δεν κανω λαθος η εφαρμογη ειναι free στο ιντερνετ

την κατεβαζεις την κανεις εγκατασταση και ολα καλα!!!

αν υπαρχει........δεν ξερω...!!!!

Link to comment
Share on other sites

...Και που να τραβηξεις και βιντεο να δεις...θα σου πεσει το σαγωνι!!Πεντακαθαρο και καθολου lagging σε οποιεσδηποτε συνθηκες:D

 

Φιλε, αντι να μας το λες δεν ανεβαζεις κανενα δειγμα να δουμε κι εμεις που παλευουμε με τα καμενα πιξελ και τη dolby surround :p εγγραφη ηχου του i8910?::(

Και κατι αλλο. Εχει περασει κανεις εφαρμογες και θεματα των αλλων κινητων της "οικογενειας"? (5800 - 5530- i8910) Και αν ναι λειτουργουν κανονικα?

Link to comment
Share on other sites

Καλα ολα αυτα αλλα μηπως να ανεβαζατε και καμια φωτογραφια να δουμε και εμεις μπας και μας πεισετε και εμας και το παρουμε τελικα ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Φωτο εδω...

http://img4.imageshack.us/img4/2294/01112009048w.jpg

http://img21.imageshack.us/img21/3922/31102009019.jpg

http://img4.imageshack.us/img4/1584/31102009020.jpg

sorry αλλα δεν ξερω πως να τις ανεβασω σε full...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Για προσπάθησε στο turboimagehost..

 

Καλή δουλειά έκαναν μέχρι στιγμής λοιπόν..Τουλάχιστον,ακόμη και μικρά bugs να έχει θα βγαίνουν αναβαθμίσεις κάθε 1,5 μήνα περίπου..Όχι σαν την Samsung με το HD...:down:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...