Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν λάβουμε υπόψιν τον ρυθμό που κυκλοφορεί η SE τις ναυαρχίδες της, θα πρέπει να περιμένεις μέχρι το καλοκαίρι του 2010. Έχεις τόση υπομονή;

 

Άποψή μου, δες πρώτα από κοντά το Satio, αποφάσισε αν αξίζει τα λεφτά που κοστίζει και προχώρα αναλόγως. Ότι και να σου πούμε εμείς, από εσένα εξαρτάται τι θέλεις και πότε το θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

sygic δεν δοκιμασα αλλα garmin και ndrive δεν παιζουν ..και στα 2 μολις παω να τα ανοιξω το κινητο κανει restart..μολις τα αφαιρεσα απο την καρτα μνημης ολα οκ...φοβηθηκα και το παρατησα προς το παρον μην κανουμε και καμμια ζημια...

 

Τελικα GPS οπως τα ΝΟΚΙΑ, ΧΩΡΙΣ μεσολαβηση ιντερνετ,εχει????ο ξαδερφος μου με ενα Ν82 εβρισκε τα παντα,απο το μαμα χαρτη,αυτα εδω εχουν ή μας δουλευουν?????????

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αποτι ειπαν τα παιδια εχει προγραμμα πλοηγησης που θελει ιντερνετ.

Απο την στιγμη που ειναι symbian ομως θα τρεχουν τα γνωστα προγραμματα.

Και να μην τρεχουν τωρα ολο και καποια μοντα θα βρεθει.

Link to comment
Share on other sites

Αποτι ειπαν τα παιδια εχει προγραμμα πλοηγησης που θελει ιντερνετ.

Απο την στιγμη που ειναι symbian ομως θα τρεχουν τα γνωστα προγραμματα.

Και να μην τρεχουν τωρα ολο και καποια μοντα θα βρεθει.

 

To sygic το εβαλα....Ολα καλα αλλα δε βρισκει σημα gps καθολου! Ξερουμε τι μπορει να συμβαινει? Τωρα βαζω το garmin. Σαν προγραμματα παντως δουλευουν κανονικα...Με το σημα ομως παιδευομαι δε ξερω τι συμβαινει..

Link to comment
Share on other sites

To sygic το εβαλα....Ολα καλα αλλα δε βρισκει σημα gps καθολου! Ξερουμε τι μπορει να συμβαινει? Τωρα βαζω το garmin. Σαν προγραμματα παντως δουλευουν κανονικα...Με το σημα ομως παιδευομαι δε ξερω τι συμβαινει..

 

Tην πρωτη φορα θελει ωρα να κλειδωσει δορυφορους. Ισως κανεις μερχρι και 20 λεπτα.

Διαφορετικα ενεργοποιησε το a-gps για μια φορα μεχρι να κλειδωσει και μετα κλειστο. Θα χρεωθεις λιγο αλλα η χρεωση ειναι ελαχιστη.

Link to comment
Share on other sites

Tην πρωτη φορα θελει ωρα να κλειδωσει δορυφορους. Ισως κανεις μερχρι και 20 λεπτα.

Διαφορετικα ενεργοποιησε το a-gps για μια φορα μεχρι να κλειδωσει και μετα κλειστο. Θα χρεωθεις λιγο αλλα η χρεωση ειναι ελαχιστη.

 

Για το a-gps που λες γινεται μεσα απο το sygic? πρωτη φορα ασχολουμαι με gps και με symbian κινητο και καπου το χασα...Αν μπορεις να με βοηθησεις να βρω μια λυση..

Link to comment
Share on other sites

Για το a-gps που λες γινεται μεσα απο το sygic? πρωτη φορα ασχολουμαι με gps και με symbian κινητο και καπου το χασα...Αν μπορεις να με βοηθησεις να βρω μια λυση..

 

Οχι το a-gps το ελεγχεις μεσω των ρυθμισεων της συσκευης σου. Στο satio δεν ξερω που το χει αλλα θα ναι καπου στις ρυθμισεις.

Πολλες αποριες θα σου λυθουν αν διαβασεις το παρακατω.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=228724

 

Δεν ισχυουν ολα γιατι καποια ειναι μονο για νοκια αλλα θα σου λυσει πολλες αποριες.

Link to comment
Share on other sites

Το Garmin δεν βλέπει το ενσωματωμένο GPS. Υπάρχει κανένα άλλο προγραμματάκι πλοήγησης που μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε??????

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

Το Garmin δεν βλέπει το ενσωματωμένο GPS. Υπάρχει κανένα άλλο προγραμματάκι πλοήγησης που μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε??????

 

Γιατι δεν το βλεπει? Το ξεκλειδωσες τoν ενσωματωμενο δεκτη με την γνωστη διαδικασια?

Απο κει και περα υπαρχει το sygic και το ndrive.

Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο το χω στα χερια μου απο την αρχη της βδομαδας αυτης.

και θα γραψω καποιες μικρες εντυπωσεις σχετικα με το πολυαναμενομενο satio.

λοιπον πολυ απλα,διαβαζοντας στο παλιο θεμα του satio ειχα επηρεαστει καπως για το αποτελεσμα που θα εβλεπα απο κοντα.καλες η κακες αναφορες με εκαναν να ανησυχω για το smartphone της se και ημουν σε μεγαλο διλλημα για το αν θα το παρω η οχι.

τελικα το εκανα το βημα και το πηρα.

και οι πρωτες εντυπωσεις???χμ,καλα λεω παντα οτι πριν να καταδικασουμε η να πουμε καποιο καλο λογο για ενα κινητο καλο ειναι να το πιανουμε πρωτα στα χερια μας στην τελικη του εκδοση.

απλα καμια σχεση προς το παρον με οτι αρνητικο ειχα διαβασει <<που δε τα θυμαμαι κιολας>>.

το κινητο ειναι φτιαγμενο απο γυαλιστερο πλαστικο που του δινει μια αισθηση πολυτελειας αν και πολυ φοβαμαι τις γρατζουνιες που μπορει να αποκτησει με τον χρονο.

ποιοτικοτατο σαν κατασκευη,χωρις τριγμους,το πισω καπακι της μπαταριας οντως ειναι απλο ομως δενε χω δει καποιον τριγμο προς το παρον ωστε να του αφαιρεσω και ποντους.

το καπακι της καμερας αψογο,με πολυ καλο μηχανισμο ανοιγματος κι εννοω πως ειναι ποιοτικο κι αυτο.το εξογκωμα που εχει στο μερος που βρισκεται η καμερα του κινητου μου αρεσει παρα πολυ και δε το θεωρω μειονεκτημα.

τα 3 πληκτρα που βρισκοντε στην προσοψη του κινητου αν και ειναι πολυ λεπτα σαν κατασκευη ειναι πολυ καλα και δεν νομιζω να αντιμετωπισω καποιο προβλημα.

το κουμπακι αυξομειωσης του ηχου παρα πολυ καλο επισης.

της καμερας καλο αν και δεν ειναι τοσο στιβαρο οσο τα υπολοιπα κουμπακια,δουλευει απροβληματιστα παντως.

το πληκτρο κλειδωματος πολυ καλο επισης.

η προσοψη του κινητου δειχνει απλα πανεμορφη,λιτο σαν σχεδιο κι ομως σου αφηνει μια αισθηση πολυτελειας στο ματι και στην αφη.

τετραγωνισμενο σαν σχεδιο που προσωπικα μου αρεσει πολυ.

η οθονη πολυ απλα ειναι πολυ καλη,καλυτερη απο αλλα smartphones που εχω πιασει στα χερια μου.

αλλο ενα θεμα που ειχα στο μυαλο μου ηταν η ευαισθησια της οθονης κατα την πλοηγηση ειτε στο μενου,ειτε σε εφαρμογες ειτε κατα την πληκτρολογηση μηνυματος.να σας πω οτι τελικα οτι αρνητικο περιμενα ηταν απλα μια ιδεα σαν μυθος,η οθονη δουλευει αψογα και ειναι απολυτα προθυμη σε οποιαδηποτε επιλογη κι αν της δωσετε με το δαχτυλο σας,ακομα και στην πλοηγηση δε θα χρειαστητε το πενακι,τουλαχιστον εγω δε το χω χρησιμοποιησει γιατι δενε χω αντιμετωπισει κανενα προβλημα.

σαν συσκευη λειτουργει απλα ταχυτατα και δεν εχει φαει ακομα κανενα κολλημα πουθενα.

το μενου της εκθεσης προσωπικα μου αρεσει παρα πολυ και το βρισκω ευχρηστο.

στον τομεα του ηχου πολυ καλο και καθαρο κατα την αναπαραγωγη μουσικης.

στην καμερα που δουλεψα ελαχιστα το βρισκω επισης καλο και ταχυτατο,στις νυχτερινες φωτογραφιες πολυ καλο λογω του φλας που διαθετει.

στο βιντεο αρκετα καλο επισης,ισως θα μπορουσαν να του εδιναν ακομα μεγαλυτερη αναλυση ομως κι αυτη που διαθετει την βρισκω καλη.

ευχαριστη αισθηση επισης προσφερει το led που αναβοσβηνει οταν ειναι σε κατασταση αναμονης,ευχαριστη αυτη η επιστροφη,μου χε λειψει.

θα γραψω κι αλλα πραγματα με τον καιρο κι αφου εχω τεσταρει πιο αναλυτικα την συσκευη,παντως ειληκρηνα η εισοδος του satio στην αγορα ηταν μια ευχαριστη εκπληξη γιατι το κινητο αξιζει πραγματικα και ξαναλεω πως δεν το περιμενα αυτο με τοσα που χα ακουσει.

την τιμη του δεν την βρισκω και ιδιαιτερα υψηλη.σιγουρα μετα απο ενα μικρο διαστημα στην αγορα θα παρει την κατω βολτα κι ετσι θα ειναι ακομα καλυτερο σαν προταση.

α,επισης στον τομεα της μπαταριας το βρισκω αξιοπρεπεστατο.

προσωπικα το προτεινω σε μελλοντικους αγοραστες του.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μιλτιαδη ισουν κατατοπιστικοτατος 1 2 ωχ καταλαβα αμα ειναι ετσι τα πλαστικα του Σατιο φαντασου μετα απο ενα χρονο πως θα γινει 3 οντως το σερβις της SE ειναι απαισιο το λεω απο προσωπικη αποψη καθως και εγω τα ιδια ειχα τραβηξει με Κ850 και Κ800 4 απο κατασκευη δυστηχως ειναι αυτο που υποψιαζομουν :(

 

Επισης αγαπητε Sonyericssoner δεν θα συμφωνησω σε αυτο που ειπες για την ποιοτητα της Σονυ διοτι μονο καλη δεν ειναι και ουτε ηταν

Εγω θα ξαναπω.

Το S700,το εχεις δει ποτέ;Δες το πρωτα,και μετα ξαναγραψε.

Και μετα απο 4+ χρονια μαλιστα.

Αθανατο και μαγευτικο.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

παιδια η μπαταρια παρολο που ειναι μικρη μετα απο παρα παρα πολλες φωτο ολες με χρηση φλας και αρκετη χρηση wifi δειχνει να βγαζει ανετα 2 μερες.......... γνωριζει κανεις αν θα μπορουμε να φλασαρουμε ρομ η μαγειρεμενες ρομ οπως γινεται στο i8910???
Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο το χω στα χερια μου απο την αρχη της βδομαδας αυτης.

και θα γραψω καποιες μικρες εντυπωσεις σχετικα με το πολυαναμενομενο satio.

λοιπον πολυ απλα,διαβαζοντας στο παλιο θεμα του satio ειχα επηρεαστει καπως για το αποτελεσμα που θα εβλεπα απο κοντα.καλες η κακες αναφορες με εκαναν να ανησυχω για το smartphone της se και ημουν σε μεγαλο διλλημα για το αν θα το παρω η οχι.

τελικα το εκανα το βημα και το πηρα.

και οι πρωτες εντυπωσεις???χμ,καλα λεω παντα οτι πριν να καταδικασουμε η να πουμε καποιο καλο λογο για ενα κινητο καλο ειναι να το πιανουμε πρωτα στα χερια μας στην τελικη του εκδοση.

απλα καμια σχεση προς το παρον με οτι αρνητικο ειχα διαβασει <<που δε τα θυμαμαι κιολας>>.

το κινητο ειναι φτιαγμενο απο γυαλιστερο πλαστικο που του δινει μια αισθηση πολυτελειας αν και πολυ φοβαμαι τις γρατζουνιες που μπορει να αποκτησει με τον χρονο.

ποιοτικοτατο σαν κατασκευη,χωρις τριγμους,το πισω καπακι της μπαταριας οντως ειναι απλο ομως δενε χω δει καποιον τριγμο προς το παρον ωστε να του αφαιρεσω και ποντους.

το καπακι της καμερας αψογο,με πολυ καλο μηχανισμο ανοιγματος κι εννοω πως ειναι ποιοτικο κι αυτο.το εξογκωμα που εχει στο μερος που βρισκεται η καμερα του κινητου μου αρεσει παρα πολυ και δε το θεωρω μειονεκτημα.

τα 3 πληκτρα που βρισκοντε στην προσοψη του κινητου αν και ειναι πολυ λεπτα σαν κατασκευη ειναι πολυ καλα και δεν νομιζω να αντιμετωπισω καποιο προβλημα.

το κουμπακι αυξομειωσης του ηχου παρα πολυ καλο επισης.

της καμερας καλο αν και δεν ειναι τοσο στιβαρο οσο τα υπολοιπα κουμπακια,δουλευει απροβληματιστα παντως.

το πληκτρο κλειδωματος πολυ καλο επισης.

η προσοψη του κινητου δειχνει απλα πανεμορφη,λιτο σαν σχεδιο κι ομως σου αφηνει μια αισθηση πολυτελειας στο ματι και στην αφη.

τετραγωνισμενο σαν σχεδιο που προσωπικα μου αρεσει πολυ.

η οθονη πολυ απλα ειναι πολυ καλη,καλυτερη απο αλλα smartphones που εχω πιασει στα χερια μου.

αλλο ενα θεμα που ειχα στο μυαλο μου ηταν η ευαισθησια της οθονης κατα την πλοηγηση ειτε στο μενου,ειτε σε εφαρμογες ειτε κατα την πληκτρολογηση μηνυματος.να σας πω οτι τελικα οτι αρνητικο περιμενα ηταν απλα μια ιδεα σαν μυθος,η οθονη δουλευει αψογα και ειναι απολυτα προθυμη σε οποιαδηποτε επιλογη κι αν της δωσετε με το δαχτυλο σας,ακομα και στην πλοηγηση δε θα χρειαστητε το πενακι,τουλαχιστον εγω δε το χω χρησιμοποιησει γιατι δενε χω αντιμετωπισει κανενα προβλημα.

σαν συσκευη λειτουργει απλα ταχυτατα και δεν εχει φαει ακομα κανενα κολλημα πουθενα.

το μενου της εκθεσης προσωπικα μου αρεσει παρα πολυ και το βρισκω ευχρηστο.

στον τομεα του ηχου πολυ καλο και καθαρο κατα την αναπαραγωγη μουσικης.

στην καμερα που δουλεψα ελαχιστα το βρισκω επισης καλο και ταχυτατο,στις νυχτερινες φωτογραφιες πολυ καλο λογω του φλας που διαθετει.

στο βιντεο αρκετα καλο επισης,ισως θα μπορουσαν να του εδιναν ακομα μεγαλυτερη αναλυση ομως κι αυτη που διαθετει την βρισκω καλη.

ευχαριστη αισθηση επισης προσφερει το led που αναβοσβηνει οταν ειναι σε κατασταση αναμονης,ευχαριστη αυτη η επιστροφη,μου χε λειψει.

θα γραψω κι αλλα πραγματα με τον καιρο κι αφου εχω τεσταρει πιο αναλυτικα την συσκευη,παντως ειληκρηνα η εισοδος του satio στην αγορα ηταν μια ευχαριστη εκπληξη γιατι το κινητο αξιζει πραγματικα και ξαναλεω πως δεν το περιμενα αυτο με τοσα που χα ακουσει.

την τιμη του δεν την βρισκω και ιδιαιτερα υψηλη.σιγουρα μετα απο ενα μικρο διαστημα στην αγορα θα παρει την κατω βολτα κι ετσι θα ειναι ακομα καλυτερο σαν προταση.

α,επισης στον τομεα της μπαταριας το βρισκω αξιοπρεπεστατο.

προσωπικα το προτεινω σε μελλοντικους αγοραστες του.

 

Φίλε ταξιδιωτης22 ευχαριστούμε πολύ για την αναλυτική περιγραφή και τις

εντυπώσεις σου σχετικά με το Satio. Ήθελα όμως να σε ρωτήσω για την ευαισθησία του δέκτη GPS , γιατί στο review του GSMArena αναφέρεται ότι δεν είναι και κάτι το εντυπωσιακό.Επίσης, η ταχύτητα γενικά τηλεφώνου,

λειτουργικού,interface ,κλπ. με ενδιαφέρει.

Ποια είναι η δική σου γνώμη και εμπειρία σχετικά ;

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα Garmin δουλεύει?

Επίσης,με τα sms στo Satio τι γίνεται?Ακολουθεί την πλατφόρμα των ΝΟΚΙΑ S60 5th edition ή έχουμε ακόμη την περίεργη διάταξη πληκτρολογίου που έχουν τα παλιά Ericsson ή το w960i ?

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν το βλεπει? Το ξεκλειδωσες τoν ενσωματωμενο δεκτη με την γνωστη διαδικασια?

Απο κει και περα υπαρχει το sygic και το ndrive.

 

Τι εννοεις να ξεκλειδωσει? Εγω εβαλα το garmin φαινονται ολα καλα..Δεν εχω βγει ομως ακομα εξω να δω για πλοηγηση

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις να ξεκλειδωσει? Εγω εβαλα το garmin φαινονται ολα καλα..Δεν εχω βγει ομως ακομα εξω να δω για πλοηγηση

παιδια μολις το παραγγειλα απο ενα ελληνικο e-shop

μολις το παρω στα χερια μου θα σας πω και εγω εντυπωσεις

μπορει καποιος να μου δειξει κανενα θεμα γιατι ειναι το πρωτο μου symbian

και δεν εχω εμπειρια για εφαρμογες και γενικα.......

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις να ξεκλειδωσει? Εγω εβαλα το garmin φαινονται ολα καλα..Δεν εχω βγει ομως ακομα εξω να δω για πλοηγηση

Τις οδηγίες εγκατάστασης στο επίσημο θέμα του Garmin, τις διάβασες; Στον οδηγό, και συγκεκριμένα στο σημείο με τίτλο 2.Ξεκλείδωμα του εσωτερικού GPS, αναλύεται πως ξεκλειδώνουμε τον εσωτερικό δέκτη ώστε να μπορέσει η συσκευή μας να βρει την θέση μας. Αν δεν γίνει σωστά αυτό το βήμα, δεν θα μπορέσουμε ποτέ να χρησιμοποιήσουμε την εφαρμογή, ούτε καν σε συνεργασία με εξωτερικό δέκτη.

Μπορει καποιος να μου δειξει κανενα θεμα γιατι ειναι το πρωτο μου symbian και δεν εχω εμπειρια για εφαρμογες και γενικα.......

Διάβασε τον οδηγό Series 60 5th Edition Platform FAQ

Μπορεί να μην ισχύουν όλα, καθώς αναφέρεται σε συσκευές της Nokia, αλλά όλα όσα αφορούν το λειτουργικό, είναι ακριβώς τα ίδια με το Satio. Θα σε βοηθήσει τα μέγιστα. Για οποιαδήποτε άλλη απορία έχεις, ρωτάς εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Τις οδηγίες εγκατάστασης στο επίσημο θέμα του Garmin, τις διάβασες; Στον οδηγό, και συγκεκριμένα στο σημείο με τίτλο 2.Ξεκλείδωμα του εσωτερικού GPS, αναλύεται πως ξεκλειδώνουμε τον εσωτερικό δέκτη ώστε να μπορέσει η συσκευή μας να βρει την θέση μας. Αν δεν γίνει σωστά αυτό το βήμα, δεν θα μπορέσουμε ποτέ να χρησιμοποιήσουμε την εφαρμογή, ούτε καν σε συνεργασία με εξωτερικό δέκτη.

 

Διάβασε τον οδηγό Series 60 5th Edition Platform FAQ

Μπορεί να μην ισχύουν όλα, καθώς αναφέρεται σε συσκευές της Nokia, αλλά όλα όσα αφορούν το λειτουργικό, είναι ακριβώς τα ίδια με το Satio. Θα σε βοηθήσει τα μέγιστα. Για οποιαδήποτε άλλη απορία έχεις, ρωτάς εδώ.

 

Ναι τις διαβασα και το χει αναγνωρισει απ'οτι φαινεται..Σημα δεν εχει ομως!

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη φορά αργεί να κλειδώσει δορυφόρους. Καλό θα ήταν επίσης να βρίσκεσαι σε ανοιχτό χώρο.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη φορά αργεί να κλειδώσει δορυφόρους. Καλό θα ήταν επίσης να βρίσκεσαι σε ανοιχτό χώρο.

 

Ολα καλα με το garmin αν και χρειαστηκε να καταφυγω στη ταρατσα:lol:

Το sygic ομως τιποτα..Εχει και αυτο καποια διαδικασια ξεκλειδωματος του gps γιατι δε βρηκα κατι...Παντως εγραφε αποτυχια εντοπισης συνεχεια!

Link to comment
Share on other sites

Στο Sygic είναι λίγο διαφορετική η διαδικασία. Χρησιμοποιείς μια γεννήτρια κωδικών στην οποία βάζεις τον κωδικό που σου δίνει η εφαρμογή μόλις την τρέχεις πρώτη φορά.

 

Και εδώ να σας υπενθυμίσω κάτι. Στο Satio ισχύουν, όσον αφορά την διαδικασία εγκατάστασης εφαρμογών, τα ίδια πράγματα που ισχύουν και στις συσκευές της Nokia. Οπότε, μπορείτε να χρησιμοποιείτε τα αντίστοιχα επίσημα θέματα για κάθε σας απορία.

 

Για πλοήγηση έχουμε:

 

Garmin Maps Mobile™ XT

NDrive for S60 5th Edition

Sygic GPS Navigator Mobile - S60 5th Edition

 

Και για εφαρμογές τα:

 

Εφαρμογές Symbian OS v9.4 & v9.5

Προτάσεις εφαρμογών

Παιχνίδια Symbian OS v9.4 & v9.5

 

Όπως επίσης και το πολύ χρήσιμο, που όλοι οι κάτοχοι του Satio, προτείνω να επισκεφθείτε:

 

Πιστοποιητικά - Διαδικασία Symbian Signed

 

Αλλά, πριν ρωτήσουμε το οτιδήποτε, χρησιμοποιούμε την αναζήτηση με όλες τις πιθανές λέξεις κλειδιά. Τα θέματα περιέχουν ήδη πολλές πληροφορίες, κάτι που σημαίνει ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα αυτό που θέλετε να ρωτήσετε, να έχει απαντηθεί αρκετές φορές. Αφού κινηθείτε με αυτόν τον τρόπο, και δεν βρείτε λύση στο πρόβλημά σας, εμείς είμαστε εδώ να σας βοηθήσουμε. :)

 

Συνεχίζουμε λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...