Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ το παρήγγειλα σήμερα από το e-shop και θα το έχω αύριο!!

Επιτέλους έφτασε η στιγμή!!!! :D

Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγώ το παρήγγειλα σήμερα από το e-shop και θα το έχω αύριο!!

Επιτέλους έφτασε η στιγμή!!!! :D

 

Αντε καλορίζικο:up:

Link to comment
Share on other sites

thx.........:O

Βασικά περίμενα το review του gsmarena και να το αγοράσει κανένας από εδώ.......

Επιτέλους όμως θα γίνει δικό μου!;D

Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,επαναλαβάνω.

Τα sms πως συντάσσονται?Οπως στα ΝΟΚΙΑ ή όπως στα SE όπως ξεραμε μέχρι τώρα;

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει διαφορα με παλια SE, το κενο ειναι στο 0, ολα οπως τα ξέρεις. Αλλα γενικοτερα εχει διαφορους τροπους για να συνταξεις μυνημα, ειται με Full Qwerty, small qwerty και κανονικο αλφαριθμητικο πληκτρολογιο. Ειναι πολυ βολικο το Satio στο μυνημα.
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω να βρω με τιποτα πως ενεργοποιηται το a-gps. Στις μεθοδους εντοπισμου στιγματος υπαρχει μονο το ενσωματομενο, bluetooth και βαση δικτυου.....Τι γινεται?
Link to comment
Share on other sites

gia sas paidia exw sta xeria m to neo kinito tis sony ericsson satio. 8a parakalousa opoios gnwrizei poio programa na perasw mesa gia ploigish (gps) xwris na apetite sundesh apla mesw doriforou na grapsei parakatw
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να ρωτισω αν υπαρχει καποιο software για πλοηγιση χωρις συνδεση στο internet. οποιος γνωριζει 8α με βοηθουσε πολυ
Link to comment
Share on other sites

gd4ever καλώς ήρθες στο forum!

 

Για το Satio υπάρχει θέμα στο οποίο μπορείς να απευθύνεις το οποιοδήποτε ερώτημά σου.

Διάβασε επίσης το πολύ χρήσιμο post του mirrorofsorrow. Θα σε βοηθήσει αρκετά

 

Προτού ανοίξεις ένα νέο θέμα βεβαιώσου ότι δεν υπάρχει. Χρησιμοποιήσε την Αναζήτηση ή ρίξε μια ματιά στο Ευρετήριο θεμάτων.

 

Τέλος θα ήθελα να σε παρακαλέσω θερμά να μην γράφεις με greeklish μιας και κάτι τέτοιο δεν επιτρέπεται από τους Ο.Π.Χ.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στο Sygic είναι λίγο διαφορετική η διαδικασία. Χρησιμοποιείς μια γεννήτρια κωδικών στην οποία βάζεις τον κωδικό που σου δίνει η εφαρμογή μόλις την τρέχεις πρώτη φορά.

 

Τα εχω κανει ολα αυτα και ο χαρτης φορωθηκε..Αλλα σημα δε βρισκει! Παταω αυτοματος εντοπισμος και βγαζει αποτυχια εντοπισμου...και ημουν σε ανοιχτο χωρο!

Link to comment
Share on other sites

το Πιστοποιητικά - Διαδικασία Symbian Signed χρειαζετε για ολεσ τισ εφαρμογεσ?

Μερικές εφαρμογές γράφουν unsigned. Αυτές, και μόνο αυτές, πρέπει να τις υπογράψετε με το πιστοποιητικό που θα πάρετε για την συσκευή σας. Όλες όσες γράφουν signed ή τίποτα, τις κάνετε κανονικά εγκατάσταση.

Τα εχω κανει ολα αυτα και ο χαρτης φορωθηκε..Αλλα σημα δε βρισκει! Παταω αυτοματος εντοπισμος και βγαζει αποτυχια εντοπισμου...και ημουν σε ανοιχτο χωρο!

Ρυθμίσεις - Συσκευή GPS

Θυρα COM επέλεξε ενσωματωμένο ή υποβοηθούμενο

Ταχύτητα επικοινωνίας 9600

Και στο επόμενο εικονίδιο πρέπει να έχει ένα μεγάλο Χ και να γράφει Απενεργοποίηση (όχι ενεργοποίηση).

Αυτά πρέπει να έχεις και θα λειτουργήσει.

Link to comment
Share on other sites

κατι αλλο που θελω να ρωτισω ειναι το satio εχει και μπροστα καμερα για βιντεο κλιση ή χρεισιμοποιει την πισω οπωσ το c905
Link to comment
Share on other sites

CAMERA

 

Primary: 12 MP, 4000 x 3000 pixels, autofocus, xenon flash, video LED flash,

Features: Touch focus, geo-tagging, face and smile detection, Video VGA@30fps

Secondary: VGA videocall camera

Link to comment
Share on other sites

Τελικα καταφερα και περασα το Garmin εγω εφταιγα που δεν το ετρεχε και σας παραπληροφορησα λαθος.Sorry απο ολους..Η εκδοση 5.00.60 που περασα τρεχει αψογα σε fullscreen mode και φυσικα touch και με τον καινουριο autodrive..οποτε βουρ...:D;)
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καποιος φιλος ελεγε οτι η εκδοση 5.00.50 του κολλαει πολυ. Εσενα η 60 πως συμπεριφερεται? Τρεχει καλα εχει κολληματα?

 

χαρτες ελλαδασ απο που βρικεσ?

Απαγορευεται η αναρτηση λινκ με παρανομο περιεχομενο.

Link to comment
Share on other sites

H 50.00.60 που εβαλα εγω δουλευει μια χαρα προς το παρον,το μονο προβλημα ειναι οτι ειναι στα Αγγλικα αλλα εχω περασει Ελληνικη γλωσσα στην πλοηγηση,οποτε ολα οκ...
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...