Jump to content

[Επίσημο] Nokia E52


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα παντως δεν εχει κανει κανενα reboot οποτε ψαξε μηπως καποια εφαρμογη κανει την ζημια..

Ομοίως :!:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορώ να πω πως είναι απο τα ποιο σταθερά τηλέφωνα που έχουν περάσει απο τα χέρια μου, έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος ιδιαίτερα αν κοιτάξει κανεις και τη σχέση τιμής-δυνατοτήτων. Με κανονική χρήση μου κρατάει άνετα 3 μέρες.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να ρωτησω κατι..1ον πηγα εχθεσ να φορτησω το κινητο με τον παλιο φορτιστη τησ νοκια και την υποδοχη που σου δηνουν για το κινητο(τον μετασχηματιστη) εδειχνε οτι φορτιζε αλλα μετα απο 1 ωρα που το ειχα αφησει η μπαταρια ειχε μεινει στην μια γραμμη..ηταν δηλαδη σαν μην φορτισε καθολου..μετα πηγα να το φορτισω στο αυτοκινητο παλι με τν μετασχηματιστη αλλα και παλι δν αλλαξε τπτ ενω με το δικο του φορτιστη φορτιζει μια χαρα...μηπως ξερετε τι φταιει??2ον στην οθονη διπλα στην μπαταρια μου βγαζει το σημα wlan και συνδεεται κατευθειαν στο δικτυο..μηπως υπαρχει καποιο προγραμμα ετσι ωστε να συνδεομαι οποτε θελω εγω και να μην συνδεεται μονο του?

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι θήκη του έχετε αν έχετε?

εγω μια silicone soft gel apo ebay εχει πολλες σε διαφορες τιμες κ ποιοτητες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι θήκη του έχετε αν έχετε?

 

Crystal clear από ebay! Χωρίς την θήκη φορεμένη είναι κυριολεκτικά αγρατσούνιστο.:D

Link to comment
Share on other sites

Όταν δημιουργώ νέο φάκελο στο κινητό υπάρχει η δυνατότα να του αλλάζω το πως φαίνεται?
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Όταν δημιουργώ νέο φάκελο στο κινητό υπάρχει η δυνατότα να του αλλάζω το πως φαίνεται?

Όχι δεν μπορείς να αλλάξεις εικόνα στον φάκελο. Αυτό μπορεί να γίνει μόνο αν έχεις κάνει hack την συσκευή σου.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανένας γιατί όταν δεν βρίσκει wifi γράφει πως βρέθηκε wifi και σου δίνει να αναζητήσεις κάποιο κρυφό άλλα νοκια με fp2 δεν γράφουν αυτό
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

παιδια καποιος να απαντησει και σε εμενα?

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να ρωτησω κατι..1ον πηγα εχθεσ να φορτησω το κινητο με τον παλιο φορτιστη τησ νοκια και την υποδοχη που σου δηνουν για το κινητο(τον μετασχηματιστη) εδειχνε οτι φορτιζε αλλα μετα απο 1 ωρα που το ειχα αφησει η μπαταρια ειχε μεινει στην μια γραμμη..ηταν δηλαδη σαν μην φορτισε καθολου..μετα πηγα να το φορτισω στο αυτοκινητο παλι με τν μετασχηματιστη αλλα και παλι δν αλλαξε τπτ ενω με το δικο του φορτιστη φορτιζει μια χαρα...μηπως ξερετε τι φταιει??2ον στην οθονη διπλα στην μπαταρια μου βγαζει το σημα wlan και συνδεεται κατευθειαν στο δικτυο..μηπως υπαρχει καποιο προγραμμα ετσι ωστε να συνδεομαι οποτε θελω εγω και να μην συνδεεται μονο του?

 

Το λόγο που δε φορτίζει με το ανταπτοράκι δεν τον ξέρω, εμένα φορτίζει κανονικά, ίσως είναι προβληματικό το δικό σου.

 

Χωρίς να το έχω χρησιμοποιήσει φαντάζομαι αν περάσεις κανένα από τα antivirus θα σε ρωτάει για κάθε σύνδεση, από την άλλη όμως αντι να το φορτώνεις με προγράμματα κοίτα τις ρυθμίσεις και βάλε το να σε ρωτάει κάθε φορά πριν συνδεθεί.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Καληπσερα. Δεν εχω εγω το κινητο, αλλα το πηρε φιλη. Και μου λεει οτο την πρωτη φορα που το ανοιξε..πανω πανω δεξια, διπλα απο τη μπαταρια, αναμοσβηνει ενα φακελακι σαν μηνυμα, ενω δεν εχει πουθενα τιποτα (σε εισερχομενα κτλ). Ξερει κανεις πως βγαινει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.:)

Είναι μηνύματα τα οποία βρίσκονται στην κάρτα sim.Θα πρέπει να πάει στο μενού των μηνυμάτων-μηνύματα sim και να τα διαγράψει.

http://img704.imageshack.us/img704/9642/69jpg.th.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καληπσερα. Δεν εχω εγω το κινητο, αλλα το πηρε φιλη. Και μου λεει οτο την πρωτη φορα που το ανοιξε..πανω πανω δεξια, διπλα απο τη μπαταρια, αναμοσβηνει ενα φακελακι σαν μηνυμα, ενω δεν εχει πουθενα τιποτα (σε εισερχομενα κτλ). Ξερει κανεις πως βγαινει?

Ισως εχει στην καρτα sim μηνυματα και ειναι φουλ.

Ας διαγραψει ενα μηνυμα να δει αν σβησει ο φακελος.

Και ας επιλεξει να αποθηκευονται τα μηνυματα στην μνημη του κινητου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η μια αναβαθμιση μετα την αλλη?Τοσο γρηγορα?

Αυτό σημαίνει ότι το software team του τηλ. μας δουλεύει ακατάπαυστα για να βελτιώσει το software του κινητού και δεν το "ξεχνά" όπως τυχόν άλλες εταιρείες:)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και (νομίζω) 2 εκδόσεις, έχω την εντύπωση ότι η ένταση του ήχου στην αναπαραγωγή μουσικής και ραδιοφώνου από τα ακουστικά έχει μειωθεί. Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι τέτοιο;
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον καινούργια έκδοση τόσο γρήγορα, τι να βρήκαν άραγε ότι πήγε στραβά με τη προηγούμενη.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και (νομίζω) 2 εκδόσεις, έχω την εντύπωση ότι η ένταση του ήχου στην αναπαραγωγή μουσικής και ραδιοφώνου από τα ακουστικά έχει μειωθεί. Έχει παρατηρήσει κανείς κάτι τέτοιο;
Ήθελα να το πω και εγώ αυτό, αλλά νόμιζα ότι είναι μόνο τα αυτιά μου. Πράγματι η ένταση του ήχου για το ράδιο και τον media player είναι πάρα πολύ χαμηλή. Ιδίως στο ράδιο, το βάζω στο μέγιστο για να μπορώ να ακούσω ικανοποιητικά τον ήχο χωρίς να με ενοχλεί ο θόρυβος του περιβάλλοντος. Ίσως όμως και να έχω συνηθίσει άλλα ακουστικά, καλύτερα σε ποιότητα, που απομονώνουν τους εξωτερικούς θορύβους...

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου παιδιά ότι μιας και ασχολούνται με το κινητό μας βγάζοντας καινούργιες αναβαθμίσεις καλό νομίζω του κάνουν παρά κακό. Είχα τρία χρόνια το Siemens E71 (ΑΘΑΝΑΤΑ ΚΙΝΗΤΑ και ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΠΟΙΗΣΙΜΑ, ότι έχει η ΝΟΚΙΑ τώρα στο PIM της, το είχε η SIEMENS εδώ και χρόνια) και από τους πρώτους μήνες η μαμά μας παράτησε (έκλεισε μαμώτο). Θεωρώ ότι μεγάλο μέρος του αγοραστικού κοινού αγοράζουν το κινητό και δεν ξέρουν ότι θα πρέπει να του κάνουν αναβάθμιση. Αλήθεια υπάρχουν στοιχεία για ποσοστό το οποίο κάνει αναβάθμιση software στο κινητό του?
Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου παιδιά ότι μιας και ασχολούνται με το κινητό μας βγάζοντας καινούργιες αναβαθμίσεις καλό νομίζω του κάνουν παρά κακό. Είχα τρία χρόνια το Siemens E71 (ΑΘΑΝΑΤΑ ΚΙΝΗΤΑ και ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΠΟΙΗΣΙΜΑ, ότι έχει η ΝΟΚΙΑ τώρα στο PIM της, το είχε η SIEMENS εδώ και χρόνια) και από τους πρώτους μήνες η μαμά μας παράτησε (έκλεισε μαμώτο). Θεωρώ ότι μεγάλο μέρος του αγοραστικού κοινού αγοράζουν το κινητό και δεν ξέρουν ότι θα πρέπει να του κάνουν αναβάθμιση. Αλήθεια υπάρχουν στοιχεία για ποσοστό το οποίο κάνει αναβάθμιση software στο κινητό του?

Η Νοκια μεχρι και sms στελνει οτι πρεπει να κανεις αναβαθμιση!

 

Ολοι λετε για τα Siemens,εγω οσα ειχα δει δεν ξερω τι λειτουργιες ειχαν αυτο που μου εχει μεινει ειναι το ποσο αβολα κουμπια ειχαν και ποσο χαλια οθονες.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Η Νοκια μεχρι και sms στελνει οτι πρεπει να κανεις αναβαθμιση!

 

Ολοι λετε για τα Siemens,εγω οσα ειχα δει δεν ξερω τι λειτουργιες ειχαν αυτο που μου εχει μεινει ειναι το ποσο αβολα κουμπια ειχαν και ποσο χαλια οθονες.

 

i) Έτσι νομίζω πρέπει να κάνει μια σωστή εταιρία η οποία τουλάχιστον σέβεται τον πελάτη της. Δυστυχώς σήμερα πολλοί πουλάνε πράγματα αλλά λίγοι τα υποστηρίζουν μετά.

 

ii) Όσον αφορά τα άβολα κουμπιά και την οθόνη αυτά είναι καθαρά πιστεύω υποκειμενικά κριτήρια αλλά από πλευράς λογισμικού του τηλ. πρέπει να έχει πολλές πατέντες τις οποίες σήμερα χρησιμοποιούν και άλλλες εταιρίες. Επειδή προσωπικά ξεκίνησα από SE και μετά πήγα Siemens το ότι υπάρχει το * που πατώντας το συνεχώς ενεργοποιείται το bluetooth από πότε και σε ποιές συσκευές το είχε η νοκια, επίσης από το πληκτρολόγιο μπορούσες με παρατεταμένο πάτημα να ανοίξεις κατευθείαν ότι εφαρμογή ήθελες και όχι να προσθέτεις κουμπιά για να μπορείς να το κάνεις αυτό?! Διότι στο 6230i που είχα δεν τα είχε. Τέλος πάντων κρίμα που εγκατέλειψε τον χώρο τόσο νωρίς όχι τίποτε άλλο αλλά για τον ανταγωνισμό περισσότερο και γαι να πέρνουμε εμείς καλύτερες συσκευές. Πάντως το κινητό μας το θεωρώ ένα από τα καλύτερα της αγοράς όπως και την μαμά νοκια πολύ καλή στην υποστήριξη after sales. Μπράβο της.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...