Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μεσα στο βιβλιαρακι διαβασα οτι εχειtv out

isxyei?

 

Το βιβλιαράκι λες και είναι από άλλο κινητό, λέει ότι παίζει και divx αλλά δεν κατάφερα να αναπαράγω τίποτα. Δοκίμασε κανείς άλλος;

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με αυτά που διάβασα υποστηρίζει μόνο σε χαμηλή ανάλυση ;)

Όταν βρω link θα ποστάρω

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Με αναβάθμιση vodafone που βγαίνει 159 ευρώ με νέο νούμερο βγαίνει 109 ευρώ.

 

Πήρα τηλέφωνο γιατί γίνεται αυτό και μου λένε ότι ενδιαφέρονται μόνο για νέους συνδρομητές και όχι για τους υπάρχον.

 

Περιμένω τηλέφωνο γιατί το θεωρώ κοροιδία το ίδιο ακριβώς πακέτο ο παλιός να το παίρνει 50 ευρώ ποιο ακριβά από τον νέο.

 

Γυρνάω σε καρτοκινητό και μετά κάνω σύνθεση ώστε να πάρω το κάτι παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Μπορεί κάποιος να μου υποδείξει πως να μεταφέρω (αντιγράψω) φάκελο από την Η/Υ στο τηλέφωνο;

Προσπαθώ να κάνω όσα λέει ο jimdem582 σχετικά με την εγκατάσταση του WeTravel, αλλά κολλάω στο 3 (αντιγραφή στον υποφάκελο "others").:angry:

Link to comment
Share on other sites

Στείλτο με bluetooth(το wetravel.jad).Μήπως είπα βλακεία;Χρειάζεται ο φάκελος;

 

Δυστυχώς πρέπει να πάει όλο το "πακέτο". Φάκελοι, υποφάκελοι κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κατεβάσω το χαρτη της Ελλάδας απο το site του wetravel και δεν μπορώ. Σταματάει συνέχεια πριν ολοκληρωθεί η μεταφόρτωση. Τον έχει κατεβάσει κάποιος; Μπορεί να τον ανεβάσει σε ένα link για να μπορουμε να τον κατεβάσουμε από εκει;

Καλό θα ήταν να ανεβάσει κάποιος που έχει εγκαταστησεί σωστά το πρόγραμμα όλο το folder, με όλα τα αρχεία.

Ευχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites

παιδια περιμενα να δω ομορφα σχόλεια κ εμπειριες απο το νεο κινητο για το αν ειναι καλο να το παρω,κ τσουπ βλεπω πως στο media markt εχει to nοκια 5800xpress music 239€ :X ...4€ παραπανω απο το LG,με χαμηλοτερο sar 0.99..μεγαλυτερη οθονη 3,2'';)... γρηγοροτερο ιντερνετ και πιο οραιο μενου συμπιαν 5ης εκδοσης..μαζι με ολα τα καλωδια οποως κ του tv-out..

ξερω ακουγεται σαν προπαγανδα:ninja: ΑΛΛΑ δεν ειναι..

αν θελει καποιος να πω λεπτομεριες για να κανει συγκριση αναμεσα στα 2..ευχαριστως

Link to comment
Share on other sites

παιδια περιμενα να δω ομορφα σχόλεια κ εμπειριες απο το νεο κινητο για το αν ειναι καλο να το παρω,κ τσουπ βλεπω πως στο media markt εχει to nοκια 5800xpress music 239 :X ...4 παραπανω απο το LG,με χαμηλοτερο sar 0.99..μεγαλυτερη οθονη 3,2'';)... γρηγοροτερο ιντερνετ και πιο οραιο μενου συμπιαν 5ης εκδοσης..μαζι με ολα τα καλωδια οποως κ του tv-out..

ξερω ακουγεται σαν προπαγανδα:ninja: ΑΛΛΑ δεν ειναι..

αν θελει καποιος να πω λεπτομεριες για να κανει συγκριση αναμεσα στα 2..ευχαριστως

 

 

E trexa parto kai to rwtas! Gamo ta toyblakia einai:D 235 exei to LG sto plaisio pantos gia na min trexete media an kai yparxoyne site poy to exoyne pio ftina akoma;)

 

Από Ομάδα Διαχείρισης του myphone.gr: Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε την σχετική ανακοίνωση.

GIVE ME YOUR MIND AND I'M A OPEN IT,NAME A LAW AND I'VE ALREADY BROKEN IT,CAUSE I DON'T GIVE A FUCK ABOUT THE SYSTEM-----By_Fidel
Link to comment
Share on other sites

σε ολα ισχυει η προσφορα..αλλα πχ στο καταστημα ρεντη δεν το ειχε..το πηρα απο λεωφορο καβαλας κ θηβων ..επισης υπαρχει στο μαρουσι καλο θα ηταν να κανετε ενα τηλ πρωτα να το σιγουρεψετε να μην τρεχετε αδικα.

το εχει για λιγες μερες μεχρι να εξαντληθει γιατι θα βγει το νεο 5800 με ενσωματωμενο προγραμμα gps..τωρα πρεπει να κατεβασεις καποιο..:(

Link to comment
Share on other sites

απο οσο ξερω..ειναι σκετη συσκευη..μετρητα..αλλα για να μην σε παρω στον λαιμο μου..ενα τηλ σε αυτους θα σε κατατοπησει..

δεν εχω ιδεα αν μπορεις να παρεις απο την συγκεκριμενη αλυσιδα κινητο με συνδεση..

 

 

παντως παιδια γτ505 κ νοκια 5800 ειναι 2 κινητα που σε καλυπτουν πληρως κ ειναι σχετικα..παμφθηνα..

Link to comment
Share on other sites

Θα σας παρακαλέσω να επικεντρωθείτε στο LG, και όχι στο ΝΟΚΙΑ 5800(ειδάλλως θα σβήσω off topic posts).Αν κάποιος αμφιταλαντεύεται ποιο από τα 2 να επιλέξει , μπορεί να ανοίξει σχετικό θέμα στους "Διαξιφισμούς".

Ευχαριστώ.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Μαγκες αργησα αλλα το πηρα.... πολυ δυνατο , το μονο ενοχλητικο ειναι οτι στις φωτογραφιες οταν αλλαζεις αργει να την δειξει στην κανονικη της αναλυση (πρωτα πιξελιασμενη και μετα απο 1 " κανονικη)

 

ποιος ειναι ο πιο γρηγορος τροπος να περασω τις επαφες που έχω στην μνημη του παλιου μου NOKIA 61120 classic στο LG?? (δεν έχω microUSB to USB για το LG...) τα περνάω στη SIM (ναι αλλα μου τρώει τον ονομα αν ειναι μεγαλο :( ) καμια αλλη λύση?

Με mobiledit γινεται? με Nokia PC Suite?

Εσεις πως το κάνατε?

Link to comment
Share on other sites

Οσο κι'αν δεν θελω να σε ξενερωσω φιλε μου, εγω το εχω παραγειλει απο την κυριακη. Δευτερα με πηρε καποιος υπευθυνος τηλ. , με ενημερωσε οτι δεν υπηρχε αμεση διαθεσιμοτητα, και οτι θα ερθει την τεταρτη σπιτι μου.....ε λοιπον δεν ηρθε σημερα, ετσι κι εγω πηρα τηλ στα κεντρικα. Η απαντηση που πηρα ηταν, απο παρασκευη...ΚΑΙ ΑΝ....ισως απο εβδομαδα:mad::mad::mad:.

 

Καλο κουραγιο και καλη υπομονη μας ευχομαι:(:X

 

Sorry που θα σε ξενερωσω εγω...Θα το παραλαβω αυριο κανονικα και με το νομο ;)

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Οσο κι'αν δεν θελω να σε ξενερωσω φιλε μου, εγω το εχω παραγειλει απο την κυριακη. Δευτερα με πηρε καποιος υπευθυνος τηλ. , με ενημερωσε οτι δεν υπηρχε αμεση διαθεσιμοτητα, και οτι θα ερθει την τεταρτη σπιτι μου.....ε λοιπον δεν ηρθε σημερα, ετσι κι εγω πηρα τηλ στα κεντρικα. Η απαντηση που πηρα ηταν, απο παρασκευη...ΚΑΙ ΑΝ....ισως απο εβδομαδα:mad::mad::mad:.

 

Καλο κουραγιο και καλη υπομονη μας ευχομαι:(:X

E, αν το παράγγειλες από τον Κοτσόβολο....

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα σημερα απο το πλαισιο με αλλα καλουδια που χρειαζομουν... θα μου ερθει μεθαυριο :) αντε να δουμε...

 

 

Για το Πλαισιο μιλαω παντα :)

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες αργησα αλλα το πηρα.... πολυ δυνατο , το μονο ενοχλητικο ειναι οτι στις φωτογραφιες οταν αλλαζεις αργει να την δειξει στην κανονικη της αναλυση (πρωτα πιξελιασμενη και μετα απο 1 " κανονικη)

 

ποιος ειναι ο πιο γρηγορος τροπος να περασω τις επαφες που έχω στην μνημη του παλιου μου NOKIA 61120 classic στο LG?? (δεν έχω microUSB to USB για το LG...) τα περνάω στη SIM (ναι αλλα μου τρώει τον ονομα αν ειναι μεγαλο :( ) καμια αλλη λύση?

Με mobiledit γινεται? με Nokia PC Suite?

Εσεις πως το κάνατε?

 

Καλορίζικο. Κάνε συγχρονισμό με Outlook.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες!!! Λοιπον, το αγορασα!!

Εχω ενα προβληματακι ομως: Εχω απενεργοποιησει το υποβοηθουμενο GPS κι εχω βαλει την καινουρια sim what's up που δεν ειναι 3G. Εχω μπει Ιντερνετ με WiFi. Και ανοιγω το Wisepilot. Αν πατησω και στις 2 επιλογες στην αρχη ειτε "να επιτρεπεται παντα", ειτε "να επιτρεπεται μονο αυτη τη φορα", ειτε "να επιτρεπεται μεχρι την εξοδο" μολις μετα βγω απο το προγραμμα μου βγαζει στο κεντρικο "Ανενεργη καρτα USIM" και δεν μπορω να παρω κανενα τηλεφωνο. (Αν πατησω στην αρχη του Wisepilot "αρνηση..." τοτε δεν δημιουργειτε το προβλημα) Πρεπει να κανω μετα επανεκκινηση του κινητου για να μου δειξει δικτυο και να παρω τηλεφωνα!!! Αφου εβαλα μια καρτα SIM της Vodafone που ειναι 3G τοτε δεν μου παρουσιασε το προβλημα!! Ξερει καποιος τι φταιει????

Και κατι αλλο: Το Wisepilot χρεωνει οτι κι αν κανεις??? Ακομα κι αν ρυθμισεις σαν προφιλ στη JAVA το WiFi???

Ευχαριστω για το χρονο σας.

Link to comment
Share on other sites

Κραταω στα χερια μου το GT505 και εκανα unboxing

 

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...