Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σχετικα με τα θεματα για το LG GT505,εγω βρηκα θεματα πολυ καλα το μονο κανω ειναι οτι πρεπει να περασεις theme manager στο κινητο,αλλα για να το κανεις αυτο πρεπει να περαστει με καποιο media builder το οποιο ακομα δεν εχω βρει,αν καποιος εχει βρει καποιον αλλο τροπο να περασουμε θεματα ας βοηθησει.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες!!

Λοιπον: Καταρχην να ενημερωσω οτι στο sie του ebuddy φαινεται οτι δεν υποστηριζεται απο το GT505! Εγω το κατεβασα διαλεγοντας σαν μοντελο το LG GT810h και μου δουλευει αψογα!!!

Τωρα οσο αφορα το wetravel εμενα μετα απο περιπου 5 λεπτακια πιανει σημα και δουλευει. Οταν επιχειρησα να το χρησιμοποιησω σε μια διαδρομη, τοτε το κινητο αρχισε να αργει πολυ σε καθε ανταποκριση (συνηθως σε touch) κι ενω στην αρχη ειχε φτασει calculating:100% μολις ξεκινησα την διαδρομη πηγε στο 99% με αποτελεσμα να μην καθοδηγει! Εχω λοιπον την αισθηση οτι το συγκεκριμενο προγραμμα πεφτει βαρυ στο GT505! Αν καποιος εχει διαφορετικη εμπειρια και γνωμη πανω σε αυτο ας τη πει.

Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι ειτε παω στα αρχεια-->εικονες ειτε στη συλλογη αναγκαζομαι να εχω ολα τα εικονιδιακια του wetravel μαζι με τις δικες μου photos!! Το ιδιο συμβαινει και στους ηχους!! Το εχει παρατηρησει καποιος αλλος ή ειμαι ο μονος?? Εχει να προτεινει καποιος κατι για να τα ξεφορτωθουμε αυτα χωρις φυσικα να πρεπει να βγαζουμε την καρτα αποθηκευσης??!!!!

Και κατι αλλο... Σε καθε java εφαρμογη που εγκαθιστω οταν τη τρεχω, παντα υπαρχει κι ενα ειδος navigation με βελακια και αριθμους!! Ξερει καποιος πως μπορουμε να το ξεφορτωθουμε αυτο γιατι στις περισσοτερες εφαρμογες που βαζω δεν χρειαζεται!!

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με τα θεματα για το LG GT505,εγω βρηκα θεματα πολυ καλα το μονο κανω ειναι οτι πρεπει να περασεις theme manager στο κινητο,αλλα για να το κανεις αυτο πρεπει να περαστει με καποιο media builder το οποιο ακομα δεν εχω βρει,αν καποιος εχει βρει καποιον αλλο τροπο να περασουμε θεματα ας βοηθησει.

Σε παρακαλώ, πες μου το theme manager για δεν το βρήσκω με τίποτα!:X

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι νεος στο forum πηρα κ εγω το lg gt505 και ειμαι ικανοποιημενος εκει που μου τα χαλαει εινα το gps το wisepilot καλο αλλα αν ειναι να πληρωνω καθε φορα που μπαινω να μενει εβαλα το wetravel αλλα ειναι πολυ λιγο υπαρχει περιπτωση να βρουμε κατι στιλ garmin σε java? η να δουλεψει το wisepilot offline ?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι νεος στο forum πηρα κ εγω το lg gt505 και ειμαι ικανοποιημενος εκει που μου τα χαλαει εινα το gps το wisepilot καλο αλλα αν ειναι να πληρωνω καθε φορα που μπαινω να μενει εβαλα το wetravel αλλα ειναι πολυ λιγο υπαρχει περιπτωση να βρουμε κατι στιλ garmin σε java? η να δουλεψει το wisepilot offline ?

Έστειλα mail στη wisepilot και μου είπανε οτι δεν σχεδιάζουν να βγάλουν offline έκδοση αλλά υπάρχει μια πιθανότητα στο μέλλον να βγάλουν. Ίδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν μπορεί και πως, να βγει η ηχητική ειδοποίηση για χαμηλή μπαταρία, όταν το προφίλ δεν είναι στη σίγαση;

Δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα πήρα το κινιτο....εξάντλησα τελείως την μπαταρία και το έβαλα για φόρτηση.Διάβασα στο φόρουμ οτι μόλις δείξει η οθόνη "Μπαταρία Πλήρης.Αποσυνδέστε για εξοικονόμηση ενέργειας" μπορούμε να το βγάλουμε απο την μπρίζα.Ωστόσο ο υπεύθυνος της Vodafone με είπε να το αφήσω 8-10 ώρες.....καμιά γνώμη επ' αυτού;....γιατί την έπαθα με το παλιό μου κινιτό και η μπαταρία φόρτιζε μέχρι το 80% όση ώρα και να το άφηνα.....:confused:
Link to comment
Share on other sites

Σβήστηκαν μηνύματα τύπου "στείλε μου pm".Στείλτε κατευθείαν pm στον ενδιαφερόμενο ή ας παρατεθεί απευθείας το λινκ.Ευχαριστώ.
Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Σβήστηκαν μηνύματα τύπου "στείλε μου pm".Στείλτε κατευθείαν pm στον ενδιαφερόμενο ή ας παρατεθεί απευθείας το λινκ.Ευχαριστώ.

Καλά έκανες.

Είναι τόρρεντ.Δεν επιτρέπονται.:X

Link to comment
Share on other sites

Το πήρε το κινητό ο αδερφός μου. Ωραίο φένεται. Γίνεται να φτιάξει φακέλους με φωτογραφίες ή είναι αναγκαστικά όλες χύμα μέσα?
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Το πήρε το κινητό ο αδερφός μου. Ωραίο φένεται. Γίνεται να φτιάξει φακέλους με φωτογραφίες ή είναι αναγκαστικά όλες χύμα μέσα?

Μπορείς στην κάρτα μνήμης.

Link to comment
Share on other sites

hello εχω το GT 500 μια εβδομαδα.Πολυ καλο κινητο αλλα καλο θα ειναι οποιος το εχει μεσω της cosmote να εχει το νου του γιατι ακομα και σε wifi to myview κανει συνδεση gprs.

Πολυ καλο κι ολας στην αναπαραγωγη ταινιων μιας και εχει αρκετα μεγαλη οθονη και υποστιριζει mp4.

Μιας και ψαχουλευω στα τορεντς να βρω κανα offline gps μπορει καποιος να με βοηθησει σχετικα με την συμβατοτητα ? για τι λειτουργικο να ψαξω?

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορει καποιος να πει τη γνωμη του και να μου απαντησει στα ερωτηματα που εθεσα στο προηγουμενο post που αφησα?? Ειναι στην προηγουμενη σελιδα.

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

* Snaptu is a free mobile service that offers you a selection of fun and useful applications

* A fast and easy way to access the Internet on your phone

* Turns your existing phone into a cool Internet device

* Works on hundreds of phone models

 

Contains :

Youtube,Gmail,Google,YahooMail,Facebook,Wikipedia,Picasa,Twitter etc...

 

http://www.snaptu.com/

 

Παρα πολυ καλο και δοκιμασμενο.Εχω και το java αρχειο αλλα μπορω να δωσω rapid link?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Και εγώ αγόρασα το κινήτο σήμερα, φαίνεται αρκετά καλό αλλά έχω κάποιες απορίες.Γνωρίζει κάποιος να μου απάντήσει πως μπορείς να σερφάρεις στο διαδίκτυο όταν ενεργοποιεις το wi-fi(που πρέπει να πατήσω για να μπώ) και πως απενεργοποιείται το 3g.Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Και εγώ αγόρασα το κινήτο σήμερα, φαίνεται αρκετά καλό αλλά έχω κάποιες απορίες.Γνωρίζει κάποιος να μου απάντήσει πως μπορείς να σερφάρεις στο διαδίκτυο όταν ενεργοποιεις το wi-fi(που πρέπει να πατήσω για να μπώ) και πως απενεργοποιείται το 3g.Ευχαριστώ.

Καλημέρα.

Όταν συνδεθείς σε Wi-Fi, πηγαίνες στον Broswer, Ρυθμίσεις, Προφίλ, Wi-Fi και ενεργοποίηση.

Το 3G ΔΕΝ απενεργοποιήται εκτός αν εννοείς κάτι άλλο.

---------

@Expired:Πολύ ωραίο φαίνεται το Snaptu.Για rapidshare νομίζω γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...