Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικές περί συσκευών Android HTC


midiangr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Xperia active, 169 ευρώ στα ελληνικά καταστήματα κινητής..

οντως? σε ποιο καταστημα υπαρχει αυτο? ενδιαφερομαι και εγω τοτε αμεσα για ενα φιλο

 

 

edit: μολις εριξα μια ματια στα ελληνικα καταστηματα (vodafone, wind, cosmote) και 2 απτις 3 δεν το δινουν καν, και η 3η που το δινει το δινει στα 249.. αναρωτιεμαι που το ειδες εσυ 169 :worry:

Edited by navi55
Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 701
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε θα μπορουσε το 1ο 4πυρηνο να εχει ιδια τιμη με τα 2πυρηνα που κυκλοφορουν...;)

Θα μπορουσε και θα παραμπορουσε , αλλωστε και το asus prime transformer (τετραπυρινο) στα tablet με τιμη 499 , οσο τα δυπηρυνα.Καθε εταιρεια κρινετε για την πολιτικη της.

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσε και θα παραμπορουσε , αλλωστε και το asus prime transformer (τετραπυρινο) στα tablet με τιμη 499 , οσο τα δυπηρυνα.Καθε εταιρεια κρινετε για την πολιτικη της.

 

Και καθε εταιρια εχει τις τιμες της σε ολα τα προιοντα...

Τα 1600 της bmw δε θα μπορουσαν να εχουν οσο τα 1600 της ford και συγκρινεις ανομοια προιοντα.

 

H HTC ειναι απο τις ποιοτικοτερες εταιρες (μας τα χαλασε λιγο το προηγουμενο χρονο), λεγοταν οτι ειναι η μονη εταιρια που μπορουσε να χτυπησει την aplle πριν το sgii, και εξωτερικα δεν εχει σχεση σαν κατασκευη με τις περισσοτερες εταιριες.

 

Εγω βρισκω λογικη τη τιμη ιδιως οταν σε 2 μηνες θα το παιρνει καποιος με 500 καινουριο...

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Και καθε εταιρια εχει τις τιμες της σε ολα τα προιοντα...

Τα 1600 της bmw δε θα μπορουσαν να εχουν οσο τα 1600 της ford και συγκρινεις ανομοια προιοντα.

Συγκρινω παρομοια πραματα. Φυσικα και η htc ειναι κορυφαια εταιρεια(μας τα χαλασε πολυ τον τελευταιο χρονο, οχι λιγο) ,αλλα η τιμολογιακη της πολιτικη στηριζετε στην λογικη οτι η ποιοτητα πρεπει να πληρωνεται ( αυτο που λεμε εκανε και η μυγα .....) :) , κατι σαν την apple .H samsung με το sii , περσυ περιπου τετοια εποχη (με πολυ καλυτερη πολιτικη) χαλασε κοσμο και ακομα χαλαει

Link to comment
Share on other sites

Συγκρινω παρομοια πραματα. Φυσικα και η htc ειναι κορυφαια εταιρεια(μας τα χαλασε πολυ τον τελευταιο χρονο, οχι λιγο) ,αλλα η τιμολογιακη της πολιτικη στηριζετε στην λογικη οτι η ποιοτητα πρεπει να πληρωνεται ( αυτο που λεμε εκανε και η μυγα .....) :) , κατι σαν την apple .H samsung με το sii , περσυ περιπου τετοια εποχη (με πολυ καλυτερη πολιτικη) χαλασε κοσμο και ακομα χαλαει

 

Η apple τουλαχιστον σου δινει μια συσκευη που (πλην ελαχιστων εξαιρεσεων, οπως η κεραια του 4) εχει ενα αψογα στημενο λειτουργικο που δεν εχει ουτε lag, ουτε κολληματα, ουτε περιμενεις ποτε θα βγει η καινουργια ρομ να τα διορθωνει, (ΑΝ τα διορθωσει...), και να αξιοποιει το hardware (βλ. quad-core κλπ) στο επακρο. Ασε που χωρις το ερεθισμα για ανταγωνισμο που εδωσε το iphone, θα ημασταν ακομα στις συσκευες με windows mobile και πενακια...

Εν κατακλειδι, οταν δινεις 600+ ευρω για μια συσκευη, πρεπει να δουλευει σωστα απο την πρωτη στιγμη κ για χρονια, κ οχι να περιμενεις να βελτιωθει μετα απο 6-8-12 μηνες που θα χουν βγει αλλα πόσα ανταγωνιστικα μοντελα. Αυτη η ιστορια με τα android γενικοτερα, εχει καταντησει εκνευριστικη. Παιρνεις δηλαδη ενα αμαξι 3.000 κ.εκ. με 400 αλογα, το χρυσοπληρωνεις, και τον πρωτο χρονο, κανει διακοπες, σου σβηνει, δεν παει πανω απο 150 χ.α.ω. και περιμενεις σιγα σιγα με τα σερβις να στρωσει.

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ !!!! :confused:

Edited by sakislife
Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

Η apple τουλαχιστον σου δινει μια συσκευη που (πλην ελαχιστων εξαιρεσεων, οπως η κεραια του 4) εχει ενα αψογα στημενο λειτουργικο που δεν εχει ουτε lag, ουτε κολληματα, ουτε περιμενεις ποτε θα βγει η καινουργια ρομ να τα διορθωνει, (ΑΝ τα διορθωσει...), και να αξιοποιει το hardware (βλ. quad-core κλπ) στο επακρο. Ασε που χωρις το ερεθισμα για ανταγωνισμο που εδωσε το iphone, θα ημασταν ακομα στις συσκευες με windows mobile και πενακια...

Εν κατακλειδι, οταν δινεις 600+ ευρω για μια συσκευη, πρεπει να δουλευει σωστα απο την πρωτη στιγμη κ για χρονια, κ οχι να περιμενεις να βελτιωθει μετα απο 6-8-12 μηνες που θα χουν βγει αλλα πόσα ανταγωνιστικα μοντελα. Αυτη η ιστορια με τα android γενικοτερα, εχει καταντησει εκνευριστικη. Παιρνεις δηλαδη ενα αμαξι 3.000 κ.εκ. με 400 αλογα, το χρυσοπληρωνεις, και τον πρωτο χρονο, κανει διακοπες, σου σβηνει, δεν παει πανω απο 150 χ.α.ω. και περιμενεις σιγα σιγα με τα σερβις να στρωσει.

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ !!!! :confused:

 

Ε, δε δουλεύει απο την αρχή τέλεια το ios/iPhone.Τα παραλές..;)

Ξέχασες μήπως τα προβλήματα με τη κεραία στο HARDWARE του 4 όπου είπε να κανείς αλχημείες;;;

Ξέχασες το battery draining draining στο ios5?

Και άλλα πολλά επίσης μικροβληματα που δεν είναι μέρος να συζητήσουμε.

Οι εταιρίες δυστυχώς κοιτάνε το κέρδος και το marketing cheating παρά τους πελάτες.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Η apple τουλαχιστον σου δινει μια συσκευη που (πλην ελαχιστων εξαιρεσεων, οπως η κεραια του 4) εχει ενα αψογα στημενο λειτουργικο που δεν εχει ουτε lag, ουτε κολληματα, ουτε περιμενεις ποτε θα βγει η καινουργια ρομ να τα διορθωνει, (ΑΝ τα διορθωσει...), και να αξιοποιει το hardware (βλ. quad-core κλπ) στο επακρο. Ασε που χωρις το ερεθισμα για ανταγωνισμο που εδωσε το iphone, θα ημασταν ακομα στις συσκευες με windows mobile και πενακια...

Εν κατακλειδι, οταν δινεις 600+ ευρω για μια συσκευη, πρεπει να δουλευει σωστα απο την πρωτη στιγμη κ για χρονια, κ οχι να περιμενεις να βελτιωθει μετα απο 6-8-12 μηνες που θα χουν βγει αλλα πόσα ανταγωνιστικα μοντελα. Αυτη η ιστορια με τα android γενικοτερα, εχει καταντησει εκνευριστικη. Παιρνεις δηλαδη ενα αμαξι 3.000 κ.εκ. με 400 αλογα, το χρυσοπληρωνεις, και τον πρωτο χρονο, κανει διακοπες, σου σβηνει, δεν παει πανω απο 150 χ.α.ω. και περιμενεις σιγα σιγα με τα σερβις να στρωσει.

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ !!!! :confused:

 

Πεστα ρε μεγαλε,γιατι μονο εγω ειμαι ο κακος.

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα αυτα που λετε ,αλλα δεν θα θελατε να τρεχετε το λειτουργικο του iphone σε οθονη πχ 4" or 4.3",

αρα αυτο ειναι το μεγαλυτερο μειον του iphone.

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα αυτα που λετε ,αλλα δεν θα θελατε να τρεχετε το λειτουργικο του iphone σε οθονη πχ 4" or 4.3",

αρα αυτο ειναι το μεγαλυτερο μειον του iphone.

 

Αυτο δε θελω απλα τα το πω αλλα... ΝΑ ΤΟ ΦΩΝΑΞΩ !!!!!

 

+10000000

Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

Η apple τουλαχιστον σου δινει μια συσκευη που (πλην ελαχιστων εξαιρεσεων, οπως η κεραια του 4) εχει ενα αψογα στημενο λειτουργικο που δεν εχει ουτε lag, ουτε κολληματα, ουτε περιμενεις ποτε θα βγει η καινουργια ρομ να τα διορθωνει, (ΑΝ τα διορθωσει...), και να αξιοποιει το hardware (βλ. quad-core κλπ) στο επακρο. Ασε που χωρις το ερεθισμα για ανταγωνισμο που εδωσε το iphone, θα ημασταν ακομα στις συσκευες με windows mobile και πενακια...

Εν κατακλειδι, οταν δινεις 600+ ευρω για μια συσκευη, πρεπει να δουλευει σωστα απο την πρωτη στιγμη κ για χρονια, κ οχι να περιμενεις να βελτιωθει μετα απο 6-8-12 μηνες που θα χουν βγει αλλα πόσα ανταγωνιστικα μοντελα. Αυτη η ιστορια με τα android γενικοτερα, εχει καταντησει εκνευριστικη. Παιρνεις δηλαδη ενα αμαξι 3.000 κ.εκ. με 400 αλογα, το χρυσοπληρωνεις, και τον πρωτο χρονο, κανει διακοπες, σου σβηνει, δεν παει πανω απο 150 χ.α.ω. και περιμενεις σιγα σιγα με τα σερβις να στρωσει.

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ !!!! :confused:

Eπισης φιλε μου ξεχασες το περηβοητο προβλημα με τις κλησεις στο 4s που δεν ακουγες τον συνομιλητη σου και πολλοι καημενοι επειδη το καταλαβαν αργα (εκτος DOA) γυρισαν τα κινητα τους πισω (αξιας 650 ευρω) και περνανε τελικα ανακατασκευασμενα....και το προβλημα τελικα διορθωθηκε με την 5.1 αφου γεμισαν 170 σελιδες στο forum της apple https://discussions.apple.com/thread/3404857?start=420&tstart=0

ολες οι εταιρειες εχου προβλημαta αρχικα!το ειπα και σε αλλο τοπικ οτι το κινητο αλλαζει τελειως συμπεριφορα εαν του αλλαξετε lancher..βαλτε nova laυncher και δειτε!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου 2 συσκευες που ειδα ειχαν

ακριβως το ιδιο θεμα στην οθονη χωρις απαραιτητα να το θεωρω προβλημα...και τα δυο κινητα ειναι απο expansys....οσο αναφορα το s2 που το ειχα τα προβληματα του software λυθηκαν ενω για την κιτρινηλα μπορω να σου πω οτι την ειχαν ολα και ακομη και s2 που αγοραστηκε τον τελευταιο μηνα απο vodafone ηταν κιτρινο στην αριστερη πλευρα του...αρα δεν λυθηκε ποτε και να σου πω την αληθεια ουτε με ενοιαξε γιατι το κινητο ηταν και ειναι super

 

Ένταξη ότι πεις εσύ.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ένταξη ότι πεις εσύ.

λιγο ειρωνικο παρολο που σου ειπα την προσωπικη μου εμπειρια απο τα 2 κινητα και οχι γενικα και αοριστα πραγματα που λες εσυ!ουτε σου ειπα οτι ειμαι απολυτος....αλλα σιγα σιγα σε αυτο το forum ορισμενοι θα μας κανετε να μην πιστευουμε ουτε στα ιδια μας τα ματια!φυσικα οτι πω εγω και αφορα αυτα που εχω δει με τα ιδια μου τα ματια ισχυουν!μακαρι να ειναι τα μοναδικα 2 προβληματικα κινητα και ολοι οι αλλοι να τα εχετε τελεια!αλλα μαλλον και αποτην δικη σου αντιδραση το σιγουρο ειναι οτι απλα επιβεβαιωνεται το αντιθετο!ετσι εκανα και εγω οταν ειχα το galaxy s2 και πιστευα με απολυτο τροπο οτι ειναι αψεγαδιαστο!αλλα καποιοι φιλοι απο εδω μεσα μου απεδειξαν το αντιθετο....

Link to comment
Share on other sites

λιγο ειρωνικο παρολο που σου ειπα την προσωπικη μου εμπειρια απο τα 2 κινητα και οχι γενικα και αοριστα πραγματα που λες εσυ!ουτε σου ειπα οτι ειμαι απολυτος....αλλα σιγα σιγα σε αυτο το forum ορισμενοι θα μας κανετε να μην πιστευουμε ουτε στα ιδια μας τα ματια!φυσικα οτι πω εγω και αφορα αυτα που εχω δει με τα ιδια μου τα ματια ισχυουν!μακαρι να ειναι τα μοναδικα 2 προβληματικα κινητα και ολοι οι αλλοι να τα εχετε τελεια!αλλα μαλλον και αποτην δικη σου αντιδραση το σιγουρο ειναι οτι απλα επιβεβαιωνεται το αντιθετο!ετσι εκανα και εγω οταν ειχα το galaxy s2 και πιστευα με απολυτο τροπο οτι ειναι αψεγαδιαστο!αλλα καποιοι φιλοι απο εδω μεσα μου απεδειξαν το αντιθετο....

 

Κανείς λάθος. Το one x το αγόρασα περισσότερο για να το δοκιμάσω και σαν μια μεταβατική κατάσταση μέχρι να βγει το Siii και τι iPhone 5.

Αν το κρατήσω, θα μ έχει κερδίσει με την αξία του. Ποτε δεν υπερβαλω επειδή έχω αγοράσει μια συσκευη γιατι δεν ταυτίζομαι με καμία εταιρεία.

 

Σου απάντησα έτσι γιατι πας με το ζόρι να μας πείσεις ότι όλες οι συσκευές έχουν πρόβλημα συν το Sii που είχα απο τον περασμένο Σεπτέμβριο και δεν είχε ίχνος κιτρινιλας.

 

Δεν είναι περίεργο να υπάρχουν κάποιες αρχικές παρτίδες με προβλήματα ειδικά όταν η hTC εφαρμόζει μια νέα τεχνοτροπια με καμπυλωτή οθόνη.

Αν η δική μου συσκευη αλλα και κάποιων άλλων γνωστών μελών είχε πρόβλημα θα το είχαμε αναφέρει και θα τρεχανε να τις επιστρέψουμε.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κανείς λάθος. Το one x το αγόρασα περισσότερο για να το δοκιμάσω και σαν μια μεταβατική κατάσταση μέχρι να βγει το Siii και τι iPhone 5.

Αν το κρατήσω, θα μ έχει κερδίσει με την αξία του. Ποτε δεν υπερβαλω επειδή έχω αγοράσει μια συσκευη γιατι δεν ταυτίζομαι με καμία εταιρεία.

 

Σου απάντησα έτσι γιατι πας με το ζόρι να μας πείσεις ότι όλες οι συσκευές έχουν πρόβλημα συν το Sii που είχα απο τον περασμένο Σεπτέμβριο και δεν είχε ίχνος κιτρινιλας.

 

Δεν είναι περίεργο να υπάρχουν κάποιες αρχικές παρτίδες με προβλήματα ειδικά όταν η hTC εφαρμόζει μια νέα τεχνοτροπια με καμπυλωτή οθόνη.

Αν η δική μου συσκευη αλλα και κάποιων άλλων γνωστών μελών είχε πρόβλημα θα το είχαμε αναφέρει και θα τρεχανε να τις επιστρέψουμε.

 

1.το να λεω αυτο που παρακολουθω στο ιντερνετ και προσωπικα σε φιλους μου εσυ το θεωρεις προσπαθεια να σε πεισω?να εισαι σιγουρος πως δεν ειναι ετσι!δηλαδη εσυ που υποστηριζεις το οτι δεν υπαρχει γενικευμενο προβλημα προσπαθεις να μας πεισεις για κατι?

2.off topic:γαλαξιας αγορασμενος απο vodafone τον τελευταιο μηνα ειχε κιτρινηλα...ισως το δικο σου να μην ειχε αλλα τα περισσοτερα ειχαν!

μπορεις να μου πεις ποτε αγορασες το one x?

Link to comment
Share on other sites

Ένταξη ότι πεις εσύ.

Διαβάζω με προσοχή τις εντυπώσεις σου, επειδή αυτή την εποχή ψάχνομαι για τηλέφωνο. Μετά απο αυτό δεν ξέρω αν πρέπει να σε εμπιστεύομαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα συγνώμη για το off topic αλλά δεν άντεξα ο Κώστας είναι από τους ποιό παλιούς αξιόπιστους και αμερόληπτους για να μην τρελαθούμε τελείως.

Κώστα εμένα με ενδιαφέρει η γνώμη σου και σε παρακολουθώ όπως έκανα με το zaxaraki θα ήθελα να συνεχίσεις να τη γράφεις .

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγχωρέστε με για το τελείως άκυρο comment αλλά επειδή όλοι μας ασχολούμαστε με την κοινότητα myphone όπου μαθενουμε καθημερινά ειδήσεις περί τεχνολογίας κ όχι μόνο θέλω να ρωτήσω γιατι δεν οργανωνόμαστε όλοι μαζί κ να κάνουμε μια εφαρμογή σχετικά με το myphone ώστε να είναι πιο εύκολη η πρόσβαση για τον χρήστη από μια εφαρμογή κ να μην χρειάζεται να μπαίνουμε κάθε φορά στο ιντερνετ, κ αν δεν κάνω λάθος ουκ ολίγοι θα είναι αυτοί που θα κάνουν download ( δεν ξέρω βέβαια τι χρηματικό πόσο πρέπει να καταβληθεί για να εχουμε την εφαρμογή αυτήν κ σε πιο λειτουργικο).
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγχωρέστε με για το τελείως άκυρο comment αλλά επειδή όλοι μας ασχολούμαστε με την κοινότητα myphone όπου μαθενουμε καθημερινά ειδήσεις περί τεχνολογίας κ όχι μόνο θέλω να ρωτήσω γιατι δεν οργανωνόμαστε όλοι μαζί κ να κάνουμε μια εφαρμογή σχετικά με το myphone ώστε να είναι πιο εύκολη η πρόσβαση για τον χρήστη από μια εφαρμογή κ να μην χρειάζεται να μπαίνουμε κάθε φορά στο ιντερνετ, κ αν δεν κάνω λάθος ουκ ολίγοι θα είναι αυτοί που θα κάνουν download ( δεν ξέρω βέβαια τι χρηματικό πόσο πρέπει να καταβληθεί για να εχουμε την εφαρμογή αυτήν κ σε πιο λειτουργικο).

 

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.

Τι ακριβώς να κάνει η εφαρμογή;

Σαν το tapatalk αλλά offline?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι όσοι χρησιμοποιούμε τα κινητά μας σε καθημερινοτατη κ αντατικη χρήση να έχουμε αυτήν την εφαρμογή που θα έχει δύο κυρίες λειτουργίες μια να βλέπουμε σε καθημερινή βάση τα νέα περί τεχνολογίας κ επιτα η άλλη σελίδα που θα μας ενημερώνει για τα θέματα που παρακολουθουμε.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αντικαθιστα?μεχρι στιγμης η expansys αντικαθιστα...καμια htc δεν βγηκε να πει οτι οποιοι εχετε προβληματα κυματισμων φερτε τα πισω!δηλαδη περυσι που γυρισα το s2 λογω του ροζ στις photo σημαινει οτι ειχε αναγνωρισει η samsung το προβλημα?η με τις κιτρινες οθονες!ακομη και εαν παω τωρα γιατι εχω εναν κοκο σκονης κατω απο την οθονη το κινητο μου θα αλλαχτει!αυτο τι σημαινει?οτι αναγνωριζει η εταιρεια καποιο προβλημα?αναγνωριση επισημη ειναι να βγει εκπροσωπος εταιρειας και οχι καποιος μεσαζων(π.χ. expansys) και να αποδεχτει το προβλημα!γιατι με htc one s βγηκε και εκανε ανακοινωση ενω εδω τιποτα?τι διαφορετικο γινεται?

 

Φίλε ximiko το σταματώ εδω.Δεν μπορω να γίνω ποιο σαφής.

Link to comment
Share on other sites

αντικαθιστα?μεχρι στιγμης η expansys αντικαθιστα...καμια htc δεν βγηκε να πει οτι οποιοι εχετε προβληματα κυματισμων φερτε τα πισω!δηλαδη περυσι που γυρισα το s2 λογω του ροζ στις photo σημαινει οτι ειχε αναγνωρισει η samsung το προβλημα?η με τις κιτρινες οθονες!ακομη και εαν παω τωρα γιατι εχω εναν κοκο σκονης κατω απο την οθονη το κινητο μου θα αλλαχτει!αυτο τι σημαινει?οτι αναγνωριζει η εταιρεια καποιο προβλημα?αναγνωριση επισημη ειναι να βγει εκπροσωπος εταιρειας και οχι καποιος μεσαζων(π.χ. expansys) και να αποδεχτει το προβλημα!γιατι με htc one s βγηκε και εκανε ανακοινωση ενω εδω τιποτα?τι διαφορετικο γινεται?

 

Η τακτικη της HTC στη συγκεκριμένη περίπτωση, όταν κάποιος τους αναφέρει πρόβλημα, είναι να τον στείλουν στο κατάστημα που το αγόρασε για έλεγχο.

Για μένα όπως έχει πραγματικό πρόβλημα ας το στείλει και ας πιστωθεί τα χρήματα. Αν μπορει να μείνει 20 μέρες χωρίς συσκευη, ας το ξανά παραγγείλει με το σκεπτικό ότι θα έχουν έλθει νέες παρτίδες η να πάρουν το Siii.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Φίλε ximiko το σταματώ εδω.Δεν μπορω να γίνω ποιο σαφής.

 

σαφης δεν εγινες αλλα ας ληξει αφου το επιθυμεις...

παντως βλεπω πως οι περισσοτεροι που κακολογουν το κινητο μαλλον δεν το εχουν καν στην κατοχη τους!το μεγαλυτερο μερος αυτων που εχουν HOX ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ δεν παρουσιαζουν τοσο μεγαλο παρορμητισμο στο να την κακολογησουν!

Link to comment
Share on other sites

πως ακριβώς γίνετε αυτό?

 

Μπαίνεις στο υπολογιστή στο gmail account σου και κάπου αριστερά λέει επαφές.μπαίνεις πατάς όποια θέλεις και την αλλάζεις .voila !

Αρκεί να έχεις ενεργοποιημένο τον συγχρονισμό για να έχουν πάει οι επαφές από το τηλ στον υπολογιστή .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικές περί συσκευών Android HTC
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...