Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικές περί συσκευών Android HTC


midiangr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γαλλικό είναι το HOX μου, αγορασμένο από expansys.

Ένα μήνα ε!!!!

Στην Αrvato το έχεις στείλει, με τι πρόβλημα ?

Όχι εγώ έχω αλλάξει ήδη δύο από το expansys και περιμένω το τρίτο. Το οποίο και ελπίζω να είναι το τυχερό μιας και που την άλλη βδομάδα το expansys φέρνει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ καινούργια παραλαβή σε λευκό...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 701
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι εγώ έχω αλλάξει ήδη δύο από το expansys και περιμένω το τρίτο. Το οποίο και ελπίζω να είναι το τυχερό μιας και που την άλλη βδομάδα το expansys φέρνει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ καινούργια παραλαβή σε λευκό...

 

Ελπίζω γιατί το expansys έκανε την μεγαλύτερη ζημιά στο one x από την ίδια την HTC. Μέχρι που μπορεί να πήρε κοψοχρονια όλη την Β διαλογή της πρώτης παρτίδας.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω γιατί το expansys έκανε την μεγαλύτερη ζημιά στο one x από την ίδια την HTC. Μέχρι που μπορεί να πήρε κοψοχρονια όλη την Β διαλογή της πρώτης παρτίδας.

Συμφωνώ απόλυτα. H παρτίδα του expansys ήταν απλά καταστροφή...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Με παραγγελία σήμερα έφερε ο Γερμανός συσκευή που ο κωδικός του ξεκινάει με ht23...

Να διακινδυνευσω να το πάρω ;

Είναι τελικά όλη η σειρά επικίνδυνη με προβλήματα, ή απλά η φουρνιά του expansys ;

Υπάρχει κόσμος που να πήρε από Γερμανό την συγκεκριμένη σειρά και να του βγήκε προβληματική ;

Τι προτείνετε ;

Ευχαριστώ

I am NOT crazy.... me neither..... shut up both of you!
Link to comment
Share on other sites

Να πας να το πάρεις και να το ανοίξεις επιτόπου να το δεις. Και πρόβλημα να έχει νομίζω θα γίνεται αλλαγή άμεσα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Με παραγγελία σήμερα έφερε ο Γερμανός συσκευή που ο κωδικός του ξεκινάει με ht23...

Να διακινδυνευσω να το πάρω ;

Είναι τελικά όλη η σειρά επικίνδυνη με προβλήματα, ή απλά η φουρνιά του expansys ;

Υπάρχει κόσμος που να πήρε από Γερμανό την συγκεκριμένη σειρά και να του βγήκε προβληματική ;

Τι προτείνετε ;

Ευχαριστώ

 

Να κάνεις ότι έκανα και γω, θα τους πεις να το ανοίξουν εκεί και να το δεις. Εγώ το πήρα από Γερμανό και ht23 και δεν έχω κανένα πρόβλημα.

:D
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή αγοράστηκε!

Θα ήθελα όμως την βοήθειά σας.

Μπορείτε να μου δώσετε μια μικρή λίστα δοκιμών/check που πρέπει να κάνω για να επιβεβαιώσω ότι η συσκευή δεν παρουσιάζει κάποιο από τα προβλήματα που έχουν κατατεθεί.

Μεχρί στιγμή ζουλίγματα στην οθόνη δεν δημιουργούν ripple effects, ενώ η σύνδεση WiFi φαίνεται να πηγαίνει σφαίρα!

Τί άλλο πρέπει να δώ... καθώς το DOA είναι για 7 ημέρες.

Σας ευχαριστώ

 

... η συσκευή τα σπάει.. ;)

I am NOT crazy.... me neither..... shut up both of you!
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή αγοράστηκε!

Θα ήθελα όμως την βοήθειά σας.

Μπορείτε να μου δώσετε μια μικρή λίστα δοκιμών/check που πρέπει να κάνω για να επιβεβαιώσω ότι η συσκευή δεν παρουσιάζει κάποιο από τα προβλήματα που έχουν κατατεθεί.

Μεχρί στιγμή ζουλίγματα στην οθόνη δεν δημιουργούν ripple effects, ενώ η σύνδεση WiFi φαίνεται να πηγαίνει σφαίρα!

Τί άλλο πρέπει να δώ... καθώς το DOA είναι για 7 ημέρες.

Σας ευχαριστώ

 

... η συσκευή τα σπάει.. ;)

Μπες στην αρχικη σελίδα του google.com.gr που είναι λευκη και προσπάθησε να δεις αν τυχόν υπάρχουν κίτρινες κηλίδες, η αν το άσπρο σε ολόκληρη την οθόνη είναι υπερβολικα κιτρινοπο.

 

Κάλυψε την κάμερα με το χερι σου και βγάλει μια φωτογραφία ώστε να είναι ολομαυρη. Βάλε την οθόνη σε φουλ φωτεινότητα και μπες σ ένα δωμάτιο με κλειστά όλα τα φώτα. Δες αν υπάρχουν καμένα pixels η διάχυση φωτός.

 

Κανε αναπαραγωγή κάποιου HD video. Δοκίμασε το YouTube πάλι σε HD video.

 

Αυτα είναι τα βασικά.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε την γνώμη σας.

Έχω στείλει το one x μου στο service με πρόβλημα στο WiFi και ακόμα δεν το έχω παραλάβει , αυτό πριν βγάλει ανακοίνωση η HTC για το συγκεκριμένο πρόβλημα, σκέφτομαι να τους πάρω τηλ. και να τους πιέσω να μου το αντικαταστήσουν με νέα συσκευή, τη λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν τους έχεις πάρει τηλέφωνο τόσες μέρες? Εμείς τι να σου πούμε αν δεν μιλήσεις εσύ μαζί τους...?
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν τους έχεις πάρει τηλέφωνο τόσες μέρες? Εμείς τι να σου πούμε αν δεν μιλήσεις εσύ μαζί τους...?

 

Τέλος πάντων, τους πήρα τηλ. και μου είπαν (ξανά) ότι το serves περιμένει κάποιο ανταλλακτικό για να το επισκευάσει.

Τους ρώτησα για την ανακίνηση της htc με το θέμα του WiFi και εάν δικαιούμαι αντικατάσταση συσκευής, μου είπε ότι στο site της HTC δεν υπάρχει τέτοια ανακοίνωση και ότι οι ίδιοι δεν έχουν κάποια πληροφόρηση επί του Θέματος.:confused::confused::confused:

Αναμονή λοιπόν..... (14 ημέρες χωρίς το ONE X) :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων, τους πήρα τηλ. και μου είπαν (ξανά) ότι το serves περιμένει κάποιο ανταλλακτικό για να το επισκευάσει.

Τους ρώτησα για την ανακίνηση της htc με το θέμα του WiFi και εάν δικαιούμαι αντικατάσταση συσκευής, μου είπε ότι στο site της HTC δεν υπάρχει τέτοια ανακοίνωση και ότι οι ίδιοι δεν έχουν κάποια πληροφόρηση επί του Θέματος.:confused::confused::confused:

Αναμονή λοιπόν..... (14 ημέρες χωρίς το ONE X) :mad::mad:

Μα καλά τόσο καιρό για το ανταλλακτικό? Με τα πόδια το φέρνουν...?

 

Έχει κανείς άλλη εμπειρία με arvato και συσκευή από expansys ή άλλη ευρωπαϊκή...?

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά τόσο καιρό για το ανταλλακτικό? Με τα πόδια το φέρνουν...?

 

Έχει κανείς άλλη εμπειρία με arvato και συσκευή από expansys ή άλλη ευρωπαϊκή...?

 

Κοίτα, η συσκευή μου είναι Γαλλική οπότε και το ανταλλακτικό πρέπει να έρθει από Γαλλία, να πω την αλήθεια με είχαν ενημερώσει για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, η συσκευή μου είναι Γαλλική οπότε και το ανταλλακτικό πρέπει να έρθει από Γαλλία, να πω την αλήθεια με είχαν ενημερώσει για αυτό.

Ναι το ξέρουμε αυτό ότι ισχύει. Άλλα όχι και 2 βδομάδες αναμονή...

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρουμε αυτό ότι ισχύει. Άλλα όχι και 2 βδομάδες αναμονή...

 

Έχω γράψει σε προηγούμενο post ότι η Arvato είναι συνεπής. Όταν χρειάστηκα πέρυσι να αλλάξω την οθόνη του HD2, που είπαν ότι θα μου στείλουν SMS σε 2 μέρες για τον χρόνο επισκευής και για τον αν δεν εχω παραβεί την εγγύηση έξ αιτίας υγρασίας κλπ.

Πραγματικα μου έστειλαν το SMS στην ώρα του και σε 3 μέρες είχαν την συσκευη έτοιμη όπως μου υποσχέθηκαν.

 

Στην περίπτωση του φίλου μάλλον η καθυστέρηση έχει να κάνει με το είδος του προβλήματος που δεν έχει αποφασισθεί ακόμα αν θα επισκευασθεί η θα γίνει αντικατάσταση.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, η συσκευή μου είναι Γαλλική οπότε και το ανταλλακτικό πρέπει να έρθει από Γαλλία, να πω την αλήθεια με είχαν ενημερώσει για αυτό.

 

Δεν καταλαβα τι εννοεις γαλλικο.αλλα ανταλλακτικα στο ελληνικο αλλα στην γαλλικη εκδοση?θα τρελλα θω τελειως.:blink:

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα τι εννοεις γαλλικο.αλλα ανταλλακτικα στο ελληνικο αλλα στην γαλλικη εκδοση?θα τρελλα θω τελειως.:blink:

 

Νίκο την ίδια απορία εχω και εγώ, στην τελική ας βάλουν ένα ''ελληνικό'' ανταλλακτικό για να μην με έχουν στην αναμονή και κρατάνε το γαλλικό που θα έρθει.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο την ίδια απορία εχω και εγώ, στην τελική ας βάλουν ένα ''ελληνικό'' ανταλλακτικό για να μην με έχουν στην αναμονή και κρατάνε το γαλλικό που θα έρθει.

 

Μαλλον εννουν οτι δεν υπαρχουν ανταλλακτικα και τα περιμενουν απεξω

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εννουν οτι δεν υπαρχουν ανταλλακτικα και τα περιμενουν απεξω

 

Πιθανό και αυτό, πάντως όταν επικοινώνησα μαζί τους μου είχαν επισημάνει ότι <<Εάν χρειαστεί ανταλλακτικό θα πρέπει να έρθει από Γαλλία διότι η συσκευή μου είναι Γαλλική.>>

Link to comment
Share on other sites

TO ΔIKO MOY ONEX,ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΑΠΡΙΛΙΟ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΙΝΗΤΗΣ,ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ,ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ WIFI.

OTI KAI AN KANOYN TA SERVICE,ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΣΥΣΚΕΥΕΣ 700Ε ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΘΕΜΑ. ΟΠΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Π.Χ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΑ ΑΛΛΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΝΑ ΕΚΡΗΓΝΥΝΤΑΙ Η ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ 150Ε.

Η ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ,ΑΣ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΠΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΛΟΓΟ.ΗΔΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΚΙΝΗΤΗΣ,ΟΤΑΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ-ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΛΑΘΟΣ- ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΑΓΩΓΕΣ.

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ Η ΗΤC ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

TO ΔIKO MOY ONEX,ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΑΠΡΙΛΙΟ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΙΝΗΤΗΣ,ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ,ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ WIFI.

OTI KAI AN KANOYN TA SERVICE,ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΣΥΣΚΕΥΕΣ 700Ε ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΘΕΜΑ. ΟΠΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Π.Χ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΑ ΑΛΛΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΝΑ ΕΚΡΗΓΝΥΝΤΑΙ Η ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ 150Ε.

Η ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ,ΑΣ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΠΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΛΟΓΟ.ΗΔΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΚΙΝΗΤΗΣ,ΟΤΑΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ-ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΛΑΘΟΣ- ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΑΓΩΓΕΣ.

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ Η ΗΤC ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ.

Μην γραφεις με κεφαλαια .στην ελλαδα ζεις φιλε και οχι στο usa για παραδειγμα.ασε τις αγωγες καταμερος

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Τωρα πως απο την αναφορά του τι συμβαίνει με όσους είναι αφυπνισμένοι, πως βγαίνει ότι έχω σκοπό να ασχοληθώ με αγωγές(που δεν έχω τέτοι σκοπό βέβια),είναι άλλο θέμα. Οι διεκδικήσεις των καταναλωτών φίλε,φέρνουν καλύτερα προιόντα στις χώρες τους και στο... usa μάλιστα κυκλοφούν κάποιες συσκευές μόνο για αυτή την αγορά ποιοτικότατες.

Όσο για την htc,πιστεύω ότι ξεχωρίζει στην after sale συμπεριφορά γιαυτό αναμένω.Κι επειδή έφερα αναστάτωση σαν πρωτάρης...δε θα επαναληφθεί.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα πως απο την αναφορά του τι συμβαίνει με όσους είναι αφυπνισμένοι, πως βγαίνει ότι έχω σκοπό να ασχοληθώ με αγωγές(που δεν έχω τέτοι σκοπό βέβια),είναι άλλο θέμα. Οι διεκδικήσεις των καταναλωτών φίλε,φέρνουν καλύτερα προιόντα στις χώρες τους και στο... usa μάλιστα κυκλοφούν κάποιες συσκευές μόνο για αυτή την αγορά ποιοτικότατες.

Όσο για την htc,πιστεύω ότι ξεχωρίζει στην after sale συμπεριφορά γιαυτό αναμένω.Κι επειδή έφερα αναστάτωση σαν πρωτάρης...δε θα επαναληφθεί.

 

Φίλε μου έχεις δίκιο. Να απαιτήσεις να επισκευαστεί η συσκευη σου και αν τυχόν δεν έχεις το αποτέλεσμα που πρέπει να ζητήσεις αντικατάσταση.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

TO ΔIKO MOY ONEX,ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΑΠΡΙΛΙΟ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΙΝΗΤΗΣ,ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ,ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ WIFI.

OTI KAI AN KANOYN TA SERVICE,ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΣΥΣΚΕΥΕΣ 700Ε ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΘΕΜΑ. ΟΠΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ Π.Χ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΑ ΑΛΛΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΝΑ ΕΚΡΗΓΝΥΝΤΑΙ Η ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΤΩΝ 150Ε.

Η ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ,ΑΣ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΠΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΛΟΓΟ.ΗΔΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΚΙΝΗΤΗΣ,ΟΤΑΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ-ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΛΑΘΟΣ- ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΑΓΩΓΕΣ.

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ Η ΗΤC ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ.

 

Συμφωνώ εν μέρη μαζί σου, όπως και στην δικιά μου περίπτωση έτυχε να πέσεις σε ελαττωματική συσκευή, προσωπικά από την εταιρεία (HTC) δεν εχω παράπονό αν και θα προτιμούσα να μου έκαναν αντικατάσταση (εδώ συμφωνώ μαζί σου) μιας και η συσκευή ήταν καινούρια όταν παρουσίασε το πρόβλημα.

Παρεμπιπτόντως επικοινώνησα με την Αrvato και μου είπαν ότι θα αλλάξουν την πλακέτα ποιο κομμάτι του κινητού είναι αυτό?

Πάντως εάν μου ξανά παρουσιάσει πρόβλημα θα απαιτήσω αντικατάστασή συσκευής.

Edited by Sorteps
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικές περί συσκευών Android HTC
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...