Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Wind Internet ήταν 3η προτεραιότητα με επιβεβαίωση και παρόλα αυτά συνδέθηκε... τι να πω!

Aν δεν θέλω να αφαιρέσω από την συσκευή το Boingo, πως γίνεται απλά να το ξεκλειδώσω; Γιατί μέσα στις προτεραιότητες έχει μια κλειδαριά, έτσι είναι σε όλους; Ευχαριστώ πολύ.

 

Ετσι ειναι σε ολους, μην ανησυχεις και μην ασχολεισαι αδικα. Δεν ξεκλειδωνει, απλα αφαιρειται με το λινκ που σου εδωσαν παραπανω. Το boingo ειναι μια επι 3μηνο δωρεαν παροχη ιντερνετ απο τα hot spots του. Ειναι ομως στο εξωτερικο αρα στην Ελλαδα μας ειναι αχρηστο. Ουσιαστικα λοιπον ειναι ανενεργο και δημιουργηθηκε οταν πρωτοετρεξες την εφαρμογη.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σημερα εμενα προφανώς δεν είναι η μέρα μου σε σχέση με τα updates.. Προσπαθώ να το συνδέσω με το PC, αρνείται πεισματικά. Ουτε καν που καταλαβαίνει οτι το έχω συνδέσει ωστε να αρχίσει η φόρτιση! Με ίδιο καλώδιο, στο ιδιο PC έκανα update το E71 μου πριν απο μερικές ώρες.. Πηγα να κάνω το ίδιο και σε ενα N79 και ενω το βλέπει αποτυγχάνει το NSU.. Τι να πεις..
.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Μιλας για συνδεση μεσω pcsuite;Σε μαζικη αποθηκευση το βλεπει ο υπολογιστης;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Μπα.. Αν φταναμε μέχρι εκεί καλά θα ήταν... Κυριολεκτικά δεν αντιλαμβάνεται την συνδεση του με το PC.. Ουτε το συμβολάκι πάνω δεξια εμφανίζεται, ουτε ο επιλογέας mode συνδεσης.. Τίποτα! Απο τα settings το εχω default λειτουργια PC Suite αλλά αρνείται πεισματικά..
.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες μου πήρε και μένα να το "λύσω" το πρόβλημα αυτό με τη σύνδεση. Μια το έβρισκε μια δεν το έβρισκε. Και όταν το έβρισκε παρόλο που το έβαζα σε PC Suite mode το κινητό το ovi suite μου έλεγε ότι είναι σε "μαζική αποθήκευση". Με ρωτούσε "να το αλλάξω" του πατούσα "ναι" και τίποτα. Αυτό που έκανα είναι να φέρω το τελευταίο Pc suite, να απεγκαταστήσω το cable driver και να το εγκαταστήσω πάλι (μαζί με 1-2 επανεκκινήσεις) και τότε ως δια μαγείας το PC Suite το βλέπει κανονικά (παρόλο που ήθελε από το "βοήθεια" ενημέρωση για υποστήριξη του Ν97) και κάνω όλες τις δουλειές. Φυσικά το OVI Suite (το τελευταίο εννοείται) εξακολουθεί να μην το βλέπει. Τα έχει κάνει λίγο μαντάρα η Νοκια σε αυτό το θέμα. Τα Ν95 8 και Ε71 συνδέονται άψογα και άμεσα. Το Ν97 όχι !

 

Ρίξε και μια ματιά εδώ : http://discussions.europe.nokia.com/discussions/board/message?message.uid=496717

 

Με την ανοικτή ακρόαση που δεν ακούγομαι υπάρχει καμία λύση (για όποιον δεν είδε το πιο πάνω μήνυμα μου) ?

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρουσιαστεί σε κάποιον το φαινόμενο κατά το άνοιγμα της συσκευής να κολλάει στην οθόνη με το λογότυπο της Nokia, πριν ζητήσει κωδικό SIM και να μένει εκεί για πάντα;; Και αν ναι, πώς το αντιμετώπισε; Έχω δοκιμάσει βγάλσιμο της μπαταρίας, αλλά δεν...Από παίδεμα σε παίδεμα αυτό το κινητό, παρά τις "αναβαθμίσεις"...

 

edit:

Έβγαλα την κάρτα μνήμης και άνοιξε. Οκ, κάτι από εκεί του δημιουργούσε πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Το Wind Internet ήταν 3η προτεραιότητα με επιβεβαίωση και παρόλα αυτά συνδέθηκε... τι να πω!

Aν δεν θέλω να αφαιρέσω από την συσκευή το Boingo, πως γίνεται απλά να το ξεκλειδώσω; Γιατί μέσα στις προτεραιότητες έχει μια κλειδαριά, έτσι είναι σε όλους; Ευχαριστώ πολύ.

 

το θεμα με τις προτεραιοτητες,τις αυτοματες συνδεσεις και τα συναφη εχει εξελιχθει σε μεγαλο προβλημα.θα σου προτεινα να σβησεις το wind internet τελειως για να αποφευγεις ανεπιθυμητες χρεωσεις.εγω εχω μονο wlan και wind plus και παρολα αυτα παρακολουθω και συνεχεια το μητρωο για τιποτα υποπτες κινησεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Yannis28 και μενα μου εκανε το ιδιο με την εκδοση 11 και δεν ειχα καρτα μνημης,εβγαζα τη μπαταρια και μετα ανοιγε.Τωρα με την εκδοση 12 δεν μου ξαναετυχε
Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

Yannis28 και μενα μου εκανε το ιδιο με την εκδοση 11 και δεν ειχα καρτα μνημης,εβγαζα τη μπαταρια και μετα ανοιγε.Τωρα με την εκδοση 12 δεν μου ξαναετυχε

 

εχει αναφερθει και απο αλλους χρηστες αυτο το προβλημα,παραπισω. Ανατρεξτε στα posts τους για να δειτε πως το αντιμετωπισαν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω οτι αρκετοί έχουν πρόβλημα με τη φορτιση του τηλεφώνου, καλό θα είναι μα βεβαιωθούν οτι παραλάβανε το σωστό φορτιστή (AC-10).

Στην εταιρεία που εργάζομαι παραλάβαμε δύο Ν97 (παραεισαγωγή από UK)από τη VODAFONE σε σφραγισμένα κουτιά και είχαν ακατάλληλο φορτιστή (AC-3)ο οποίος δεν ηταν αρκετά ισχυρός ωστε να φορτίσει εντελώς άδεια μπαταρία και στη μισογεμάτη χρειαζόταν πολλές ώρες. Οταν χρησιμοποιώ το παλιό μου απο το Ν95 με τον αντίστοιχο αντάπτορα όλα είναι εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

πο πο πο ρε παιδια διαβαζω και διαβαζω και πραγματικα δεν μπορω να βγαλω ξεκαθαρη αποψη για το 97:X ...

εχω μεγαλη επιδότηση και τις επομενες μερες πρεπει να αποφασίσω ποια συσκευή θα παρω...το 97 ειναι και αυτο μεσα σε αυτες αλλα εχω μπερδευτει τοσο απο εδω οσο και απο τα reviews που διαβαζω σε ολο το ιντερνετ.....

για να κανω μια σούμα απο ολα αυτα που εχω καταλαβει και βασικα θελω να ρωτησω...

ακουω αρκετα παραπονα για την κατασκευη του κινητου πλαστικα παλι κτλ....?ισχύει κατι τετοιο...?

το πληκτρολόγιο του ειναι βολικο...?

η οθονη τελικα ειναι καλη.....?

μπορεις να σερφαρεις ανετα να δεις βιντεο κλιπ ταινίες κτλ..χωρις κανενα προβλημα....?

ειναι καθαρη φωτεινή σουπερ ουαου τελος παντων γενικα την χαιρεσαι.......???

η καμερα τελικα ειναι στα επιπεδα (τουλάχιστον) του απλου ν95......?

γιατι πολλα διαβαζω και εδω....πχ ωραια τις βλεπεις τις photos στην οθονη του κινητου σου αλλα στο pc δεν ειναι και τοσο καλα τα πραγματα.......

οπως ακουω παραπονα και για το βιντεο το βραδυ...πολυ θορυβος κτλ...

καλα για τις νυχτερινες photos καλυτερα να μην ρωτησω...:p

επισης αυτο που λενε οτι το καπακι κανει γκρατζουνιες στην καμερα η οτι το φλας δεν ειναι σωστη θεση κτλ ειναι ετσι...? ειναι τοσο σοβαρα τα πραγματα...δηλαδη...?

για το gps...ειναι στα επιπεδα του 82...?μονο αυτο μου φτανει....(αν η απαντηση ειναι ναι....)

γιατι πολλα ακουω και εδω.....

(χαρτες χάνονται σηματα χάνονται κτλ κτλ κτλ.....)....:p

το garmin δουλευει σωστα στο n97....?

γενικα το ν97 αξιζει τα λεφτα του........?

ρωταω χωρις να κανω σύγκριση με κανενα αλλο μοντελο...

αυτα....:p

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει δοκιμασει κανεις αυτο το gps fix ,

http://www.symbian-freak.com/tunning/n97gpsfix/nokia_n97_gps_antenna_hack.htm

γιατι πραγματικα το gps του ειναι για κλαματα

Link to comment
Share on other sites

πο πο πο ρε παιδια διαβαζω και διαβαζω και πραγματικα δεν μπορω να βγαλω ξεκαθαρη αποψη για το 97:X ...

εχω μεγαλη επιδότηση και τις επομενες μερες πρεπει να αποφασίσω ποια συσκευή θα παρω...το 97 ειναι και αυτο μεσα σε αυτες αλλα εχω μπερδευτει τοσο απο εδω οσο και απο τα reviews που διαβαζω σε ολο το ιντερνετ.....

για να κανω μια σούμα απο ολα αυτα που εχω καταλαβει και βασικα θελω να ρωτησω...

ακουω αρκετα παραπονα για την κατασκευη του κινητου πλαστικα παλι κτλ....?ισχύει κατι τετοιο...?

το πληκτρολόγιο του ειναι βολικο...?

η οθονη τελικα ειναι καλη.....?

μπορεις να σερφαρεις ανετα να δεις βιντεο κλιπ ταινίες κτλ..χωρις κανενα προβλημα....?

ειναι καθαρη φωτεινή σουπερ ουαου τελος παντων γενικα την χαιρεσαι.......???

η καμερα τελικα ειναι στα επιπεδα (τουλάχιστον) του απλου ν95......?

γιατι πολλα διαβαζω και εδω....πχ ωραια τις βλεπεις τις photos στην οθονη του κινητου σου αλλα στο pc δεν ειναι και τοσο καλα τα πραγματα.......

οπως ακουω παραπονα και για το βιντεο το βραδυ...πολυ θορυβος κτλ...

καλα για τις νυχτερινες photos καλυτερα να μην ρωτησω...:p

επισης αυτο που λενε οτι το καπακι κανει γκρατζουνιες στην καμερα η οτι το φλας δεν ειναι σωστη θεση κτλ ειναι ετσι...? ειναι τοσο σοβαρα τα πραγματα...δηλαδη...?

για το gps...ειναι στα επιπεδα του 82...?μονο αυτο μου φτανει....(αν η απαντηση ειναι ναι....)

γιατι πολλα ακουω και εδω.....

(χαρτες χάνονται σηματα χάνονται κτλ κτλ κτλ.....)....:p

το garmin δουλευει σωστα στο n97....?

γενικα το ν97 αξιζει τα λεφτα του........?

ρωταω χωρις να κανω σύγκριση με κανενα αλλο μοντελο...

αυτα....:p

 

Καλησπέρα φίλε μου!Κατα την γνώμη μου πάντα!

 

Από ποιότητα κατασκευής για εμένα είναι άριστο αν έξερέσεις ότι όταν ανοίγεις το πληκτρολόγιο το flat ναι μεν είναι καλημένο από τα 2 σημεία του τηλεφόνου αλλά είναι πάλι κάπως.Το πληκτρολόγιό του είναι αρκετά βολικό και μην ξενάς είναι κινητο δεν είναι LapTop.Η οθόνη του είναι πολύ καλή και μπόρεις κ να serfaris και να δείς video!Η κάμερα του από τις καλύτερες που έχω συναντίσει σε ΝΟΚΙΑ με εξέρεση αυτήν του Ν95 8Gb.(Γνώμη μου πάντα)

Θα βλέπεις καλά στο pc άλλα δεν είναι ψηφιακή μηχανή.Το βίντεό του με άφεισε ςξίσου έκπληκτω με του Ν96 αν το έχεις δουλέψει.Και την νύχτα είναι καλές οι επιδόσης.(εσύ δεν ξέρω τη ζητάς?)Γρατζουνιλές κτλ σε κάμερα δεν έχω δει ακόμα!(Το έχω 3 βδομάδες με καμιά 100 λήψης)Το garmin δεν δούλεψε ποτέ σε έμενα μιας και δεν δουλεύει η αφή μέσα στο garmin θα το βρώ όμως και αυτό.Και γενικότερα δεν αξίζει τα λεφτά του αν κάνεις αλλάγη από ένα κινητό με παρόμιες δυνατότητες.:)

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση και απο μενα αυτη η θολουρα που βγαζει απο το φλας απο αριστερα αντιμετωπιζεται καπως??
Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα του από τις καλύτερες που έχω συναντίσει σε ΝΟΚΙΑ με εξέρεση αυτήν του Ν95 8Gb.(Γνώμη μου πάντα)

 

Μάλλον λες για λήψεις χωρίς φλας, γιατί με φλας λόγω της τοποθέτησης του.... είναι χειρότερο από πολλά κινητά με το 1/3 της τιμής του. Βασικά αν κάποιος θέλει φωτογραφικό κινητό καλύτερα να πάει στο Ν86

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όταν ανοίγετε το πληκτρολόγια δονείται?νομίζω το έκανε στην αρχή και τώρα δεν μου το κάνει

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν εκανε δονηση οταν ανοιγα το πληκτρολογιο
Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

παιδιά όταν ανοίγετε το πληκτρολόγια δονείται?νομίζω το έκανε στην αρχή και τώρα δεν μου το κάνει

 

σε μενα δοναει κανονικα.δεν σταματησε ποτε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά όταν ανοίγετε το πληκτρολόγια δονείται?νομίζω το έκανε στην αρχή και τώρα δεν μου το κάνει

 

Δονείται μόνο όταν είναι κλειδωμένο, γιατί ξεκλειδώνει (όπως ακριβώς δονείται και όταν το ξεκλειδώνεις από το διακόπτη). Φυσικά, μόνο σε προφίλ που έχουν ενεργοποιημένη τη δόνηση.

 

Λοιπόν, έκανα κι εγώ το update. Οι εντυπώσεις μου από τη διαδικασία άριστες, νομίζω ήταν το πιο γρήγορο update που έχω κάνει ποτέ σε τηλέφωνο (σίγουρα παίζει ρόλο και το USB2). Το firmware αναβαθμίστηκε χωρίς να πειράξει τίποτα άλλο στο τηλέφωνο. Μόνη παραφωνία ότι χρειάστηκε να το ξεκινήσω εγώ, ενώ μετά έπρεπε να βγάλω τη μπαταρία για να δουλέψει ο διακόπτης κλειδώματος, όπως ανέφεραν και άλλοι φίλοι. Από εκεί και πέρα όμως όλα λειτουργούσαν όπως πρέπει. Του έκανα και ένα hard reset, λόγω ενός προβλήματος που είχα από πριν με τον browser. Συγκεκριμένα, μετά την εγκατάσταση ενός προγράμματος που μετράει τα KB που ανταλλάσσεις, δεν μπορούσε να συνδεθεί ούτε ο browser, ούτε τα προγράμματα που τον χρησιμοποιούν (widgets, Ovi Store, κλπ). Ευτυχώς, λειτουργούσαν τουλάχιστον το Opera και το Digia. Απεγκατέστησα το πρόγραμμα όμως το πρόβλημα παρέμενε. Οπότε μαζί με το update του τράβηξα και ένα hard reset, και εκεί ήρθε η έκπληξη. Το firmware επανήλθε στην αρχική του κατάσταση, όλες οι ρυθμίσεις μηδενίστηκαν (τις ξαναπέρασα κατόπιν πολύ εύκολα από το backup που είχα κρατήσει), ο browser λειτουργούσε πλέον άψογα, όμως αυτό που μου έκανε τη μεγαλύτερη εντύπωση ήταν ότι ΟΛΑ τα προγράμματά μου, εκτός από 5-6, παρέμειναν στη θέση τους και μάλιστα διατήρησαν και όλες τις ρυθμίσεις τους! Πραγματικά εκπληκτικό, αν σκεφτεί κανείς πως με ένα παρόμοιο hard reset με την προηγούμενη έκδοση είχαν εξαφανιστεί τα πάντα. Ένα μπράβο στη Nokia γι' αυτό.

 

Οι εμπειρία μου τώρα από τη νέα έκδοση. Ας αρχίσουμε με τα θετικά:

1) Υπάρχει αισθητή αύξηση της ταχύτητας απόκρισης. Η είσοδος στο μενού, το άνοιγμα προγραμμάτων του λειτουργικού, όπως και το ξεκλείδωμα, γίνονται πλέον ακαριαία. Το κλείδωμα μόνο αργεί και δεν μπορώ να βρω το λόγο που το άφησαν έτσι (μάλλον τους ξέφυγε).

2) Η εκκίνηση της κάμερας έχει επίσης γίνει πιο γρήγορη.

3) Το bug με το πληκτρολόγιο, που εμφάνιζε ό,τι να 'ναι όταν πληκτρολογούσες κατά τη μετάβαση από portrait σε landscape, φαίνεται να έχει λυθεί.

4) Η λειτουργία του browser είναι πλέον καλύτερη, αν και θα ήθελα να προστεθεί η δυνατότητα επιστροφής σε προηγούμενες σελίδες χωρίς επαναφόρτωση και να βελτιωθεί το zooming (να μεγαλώνουν τα γράμματα αλλά να αναδιατάσσονται και οι στήλες ώστε να μην καταλαμβάνουν πλάτος μεγαλύτερο από αυτό της οθόνης), δυνατότητες που έχει ο Opera (ο οποίος όμως δεν έχει kinetic scrolling, αλλά και κλείνει ξαφνικά σε μεγάλες σελίδες).

5) Σίγουρα υπάρχουν και αρκετές άλλες μικροδιορθώσεις.

 

Τα αρνητικά τώρα:

1) Το bug με τα τονούμενα κεφαλαία ελληνικά παραμένει, παρότι το ανέφερα στην ελληνική Nokia εδώ και ένα μήνα (δυστυχώς, δεν υπάρχει τρόπος να αναφέρεις bug στη μητρική Nokia, καθώς οι σελίδες του support σε παραπέμπουν στη Nokia της κάθε χώρας). Πρόκειται για ένα εντελώς χαζό bug που αφορά το keyboard mapping, και που θα μπορούσα να τους φτιάξω μέσα σε μια 10' (δεν κάνω πλάκα, όσοι έχετε χρησιμοποιήσει το Destinator με το ελληνικό πληκτρολόγιο που έφτιαξα, το οποίο ενσωμάτωσε κατόπιν η MLS, χωρίς όμως να μπει στον κόπο να πει ούτε ένα ευχαριστώ, νομίζω πως με πιστεύετε). Είμαι σίγουρος πως αν το ήξεραν στη Φινλανδία θα το είχαν διορθώσει ακόμη πιο γρήγορα, όμως υποθέτοντας πως εμφανίζεται μόνο στην ελληνική έκδοση, και γνωρίζοντας τι σημαίνει Ελλαδιστάν, αλλά και Alpha Copy, μπόρω να συμπεράνω ποιος ευθύνεται. Στοιχηματίζω δε πως το συγκεκριμένο bug μάλλον δε θα λυθεί ποτέ.

2) Συνεχίζει να μην υπάρχει η δυνατότητα copy-paste της εισαγωγής κειμένου στον browser, πράγμα που σημαίνει πως αν τον χρησιμοποιούσα αυτή τη στιγμή και κάτι πήγαινε στραβά κατά την υποβολή, θα χανόταν όλο αυτό μακρινάρι που γράφω. :p Άλλος ένας λόγος που με αναγκάζει να χρησιμοποιώ τον Opera (όπου βέβαια χρειάζεται πάλι κόλπο, πρέπει να κλείσεις το πληκτρολόγιο, να μαρκάρεις και να επιλέξεις "αντιγραφή", με ανοιχτό το πληκτρολόγιο μπορείς να επιλέξεις, με το shift και το D-pad, δεν μπορείς όμως να αντιγράψεις).

 

Αυτά τα ολίγα (γραμμένα από μια συσκευή που είναι μεν κινητό, εκτελεί όμως επάξια και χρέη υπολογιστή όποτε χρειάζεται)... ;)

Link to comment
Share on other sites

και τωρα το λες και εκανα φορματ αντε παλι απο τιν αρχη ελεος

 

Δεν πειράζει, επανάληψις μήτηρ μαθήσεως. Την επόμενη φορά πάντως που θα σου παρουσιαστεί κανένα τέτοιο φοβερό πρόβλημα που θα λύνεται μόνο με format, περίμενε πρώτα την απάντησή μου. :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει, επανάληψις μήτηρ μαθήσεως. Την επόμενη φορά πάντως που θα σου παρουσιαστεί κανένα τέτοιο φοβερό πρόβλημα που θα λύνεται μόνο με format, περίμενε πρώτα την απάντησή μου. :Ρ

 

πως ειπαμε γινεται το hard reset?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πατας *#7370#
Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...