Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγινε παιδες θα το παω δευτερα πρωι..Να σας πω..Ολα διορθονωνται?και το gps Και ολα..?ΤΩΡΑ ΔΕΝ πιανει σημα καν
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα.

Εχω ενα n97 και προσφατα προσπαθησα να το ενημερωσω μεσω του nokia updater απο το pc.Οταν αρχιζε να κανει install τις ενημερωσεις μου ελεγε οτι η συνδεση με τη συσκευη χαθηκε.Ξαναδοκιμασα αρκετες φορες και το αποτελεσμα ηταν το ιδιο.Γι αυτο το λογο και σε συνδιασμο και με καποια χοντρα κολληματα που τρωει τελευταια αποφασια να κανω hard format,ετσι αρχισα κανοντας ενα back up τις επαφες και τη μηνυματα.Αρχικα προσπαθησα με τον πρωτο τροπο που υπαρχει στον οδηγο,δηλαδη μεσω της συσκευης και οταν παταω δημιουργια αντιγραφου μου λεει πως δεν ειναι δυνατη η δημιουργια αντιγραφου,μη επιτρεπομενη προσβαση στη μνημη.Ετσι προσπαθησα να το κανω με τον δευτερο τροπο μεσω pc suite και εκει λιγο μετα την αρχη της αντιγραφης που λεει παλι πως η συνδεση με τη συσκευη διακοπηκε "a fatal error happened during the back up operation,the back up file could not be saved".

Εχει κανεις να προτεινει καποια λυση?:cry:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι φιλοι,

 

Το nokia n97 μου το ειχα αγορασει απο Αγγλια απο συγγενικο μου προσωπο που μενει εκει λιγο πριν κυκλοφορησει Ελλαδα. Εδω περα του αλλαξα το product code με το nemesis και εβαλα Ελληνικα.

Το κινητο εχει το γνωστο προβλημα με τη θολουρα στις νυχτερινες φωτογραφιες.

Ετσι αποφασισα να το παω στο service μηπως to φτιαξουν εντος εγγυησεως. (γνωριζει κανεις αν θα δεχτουν την εγγυηση απο Αγγλια ?).

Πριν το κανω αυτο ομως φανταστηκα οτι πρεπει να το επαναφερω στο original product code. Εκανα λοιπον την ιδια διαδικασια παλι και μεto nemesis το αλλαξα σε αυτο που γραφει το κινητο πισω απο τη μπαταρια.

Οταν πλεον παταω read στο nemesis βγαζει το καινουριο product code.

το προβλημα μου ειναι οτι οταν παω στο software updater αρχικα μου λεει οτι υπαρχει ανανεωση για τη συσκευη μου . στη συνεχεια ομως και αφου παει να ξεκινησει η διαδικασια βγαζει το μηνυμα "update startup failed" no software updates is currently available for your device.

Γιατι δεν μου περναει την αγγλικη γλωσσα οπως θα επρεπε ?

Θα εκτιμουσα πολυ την βοηθεια σας .

Ευχαριστω

Edited by souftasuk
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Εχω ενα n97 και προσφατα προσπαθησα να το ενημερωσω μεσω του nokia updater απο το pc.Οταν αρχιζε να κανει install τις ενημερωσεις μου ελεγε οτι η συνδεση με τη συσκευη χαθηκε.Ξαναδοκιμασα αρκετες φορες και το αποτελεσμα ηταν το ιδιο.Γι αυτο το λογο και σε συνδιασμο και με καποια χοντρα κολληματα που τρωει τελευταια αποφασια να κανω hard format,ετσι αρχισα κανοντας ενα back up τις επαφες και τη μηνυματα.Αρχικα προσπαθησα με τον πρωτο τροπο που υπαρχει στον οδηγο,δηλαδη μεσω της συσκευης και οταν παταω δημιουργια αντιγραφου μου λεει πως δεν ειναι δυνατη η δημιουργια αντιγραφου,μη επιτρεπομενη προσβαση στη μνημη.Ετσι προσπαθησα να το κανω με τον δευτερο τροπο μεσω pc suite και εκει λιγο μετα την αρχη της αντιγραφης που λεει παλι πως η συνδεση με τη συσκευη διακοπηκε "a fatal error happened during the back up operation,the back up file could not be saved".

Εχει κανεις να προτεινει καποια λυση?:cry:

 

Φίλε.Δεν καταλάβα ακριβώς αν το αρχικό σου πρόβλημα ήταν ότι δεν μπόρεσες να κάνεις την αναβάθμηση λογισμικού.Αν είναι αυτό και δεν την έκανες επειδή φοβήθηκες που έγραφε ότι το κινητό αποσυνδέθηκε απλά να ξέρεις πως όταν ξεκινήσεις την αναβάθμηση στο Nokia Software Updater γράφει οτι μπορεί την ώρα της εγκατάστασης να σου εμφανιστεί το μήνυμα πως το κινητό αποσυνδέθηκε.Οπότε άστο να κάνει όλη την διαδικασία.Και να αναβοσβήνει το κινητό και να σου λέει αποσυνδέθηκε μην φοβάσαι.Ετσι γίνεται.Δεν σημαίνει οτι υπάρχει πρόβλημα

 

Αγαπητοι φιλοι,

 

Το nokia n97 μου το ειχα αγορασει απο Αγγλια απο συγγενικο μου προσωπο που μενει εκει λιγο πριν κυκλοφορησει Ελλαδα. Εδω περα του αλλαξα το product code με το nemesis και εβαλα Ελληνικα.

Το κινητο εχει το γνωστο προβλημα με τη θολουρα στις νυχτερινες φωτογραφιες.

Ετσι αποφασισα να το παω στο service μηπως to φτιαξουν εντος εγγυησεως. (γνωριζει κανεις αν θα δεχτουν την εγγυηση απο Αγγλια ?).

Πριν το κανω αυτο ομως φανταστηκα οτι πρεπει να το επαναφερω στο original product code. Εκανα λοιπον την ιδια διαδικασια παλι και μεto nemesis το αλλαξα σε αυτο που γραφει το κινητο πισω απο τη μπαταρια.

Οταν πλεον παταω read στο nemesis βγαζει το καινουριο product code.

το προβλημα μου ειναι οτι οταν παω στο software updater αρχικα μου λεει οτι υπαρχει ανανεωση για τη συσκευη μου . στη συνεχεια ομως και αφου παει να ξεκινησει η διαδικασια βγαζει το μηνυμα "update startup failed" no software updates is currently available for your device.

Γιατι δεν μου περναει την αγγλικη γλωσσα οπως θα επρεπε ?

Θα εκτιμουσα πολυ την βοηθεια σας .

Ευχαριστω

 

Για την εγύηση μην φοβάσαι.Θα στο καλύπτει.Η Nokia έχει εγγύηση σε ολόκληρο τον κόσμο δεν εχει σημασία αν αγόρασες την συσκευή σου απο Ελλάδα η Γερμανία ή Αγγλία αρκεί να είναι γνήσια.Έπειτα πέρα απο το πρόβλημα της νύχτας στις φωτογραφίες.Τσέκαρε και το πορτάκι της κάμερας σου αν σου γρατσουνάει το αδιαφανές πλαστικό κάλυμα του φακού καθώς και το σήμα του GPS και το σήμα της κεραίας για να παίρνεις τηλέφωνα.Σου αναφέρω αυτά γιατί αρκετοί χρήστες μαζί με εμένα είχαμε τέτοια προβλήματα.Οπότε αφου θα το πάς στην Nokia τσέκαρε και αυτά κι αν υπάρχει κάτι άλλο δήλωσετο εξισου.Για το 2ο που λές με το failed στην αναβάθμηση ίσως παίζει κάτι με τοProduct Code.Δεν είμαι σίγουρος να σου απαντήσω σε αυτό

Edited by gaster

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Φίλε.Δεν καταλάβα ακριβώς αν το αρχικό σου πρόβλημα ήταν ότι δεν μπόρεσες να κάνεις την αναβάθμηση λογισμικού.Αν είναι αυτό και δεν την έκανες επειδή φοβήθηκες που έγραφε ότι το κινητό αποσυνδέθηκε απλά να ξέρεις πως όταν ξεκινήσεις την αναβάθμηση στο Nokia Software Updater γράφει οτι μπορεί την ώρα της εγκατάστασης να σου εμφανιστεί το μήνυμα πως το κινητό αποσυνδέθηκε.Οπότε άστο να κάνει όλη την διαδικασία.Και να αναβοσβήνει το κινητό και να σου λέει αποσυνδέθηκε μην φοβάσαι.Ετσι γίνεται.Δεν σημαίνει οτι υπάρχει πρόβλημα

 

Εχω ξανακανει update και οντως καποιες στιγμες λεει οτι το κινητο αποσυνδεθηκε.

Αυτη τη φορα δεν ειναι το ιδιο γιατι λεει οτι αποσυνδεθηκε και σταματαει η διαδικασια λεγοντας να αποκαταστησω την συνδεση με τη συσκευη και να ξαναπροσπαθησω.Αυτο το εκανα αρκετες φορες και συνεχιζε τα ιδια.

Εκτος απο αυτο τρωει και αλλα κολληματα και οταν προσπαθησα να δημιουργησω αντιγραφο ασφαλειας ετσι ωστε να κανω φορματ λεει παλι οτι αποσυνδεθηκε και βγαζει το μηνυμα "a fatal error happened during the back up operation,the back up file could not be saved".

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι φιλοι,

 

 

Οταν πλεον παταω read στο nemesis βγαζει το καινουριο product code.

το προβλημα μου ειναι οτι οταν παω στο software updater αρχικα μου λεει οτι υπαρχει ανανεωση για τη συσκευη μου . στη συνεχεια ομως και αφου παει να ξεκινησει η διαδικασια βγαζει το μηνυμα "update startup failed" no software updates is currently available for your device.

Γιατι δεν μου περναει την αγγλικη γλωσσα οπως θα επρεπε ?

Θα εκτιμουσα πολυ την βοηθεια σας .

Ευχαριστω

 

Τελικα το καταφερα με software update μεσω ovi. Τα ελληνικά εφυγαν εντελως !

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι αντιμετώπισα ένα άλλο προβληματάκι ...

 

Δύσκολο να γίνει, καθώς όταν αποκτήσεις 3000 μηνύματα, δεν σε ενημερώνει ούτε στην home screen ούτε πάνω δεξιά, δίπλα από την μπαταρία ότι έχεις νέο μήνυμα, ούτε και ο παλλόμενος φωτισμός ... Μπορείς να το καταλάβεις μόνο με το που μπαίνεις στο μενού των μηνυμάτων, καθώς φαίνεται το γνωστό κόκκινο αστεράκι στο μηνυμα της επιλογής "εισερχόμενα" ...

 

Φυσικά μόλις πέσεις κάτω από τα 3000 μηνύματα, σε ενημερώνει κανονικότατα ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...εχω καιρο να παρακολουθησω το forum λογω δουλειας και θα ηθελα να κανω 3 ερωτησεις.

 

1)Το κινητο μου το εκαναν δωρο, οποτε δεν εχω αποδειξη αγορας και κατ επεκταση εγγυηση. Θελω να αλλαξω το τζαμακι της καμερας επειδη εχει γεμισει γρατζουνιες και μου βγαζει την ασπριλα οπως επισης και να φτιαξω την κεραια του GPS...Αν παω σε ενα καταστημα Νοκια θα μου τα κανουν ή θα μου ζητησουν την αποδειξη?

 

2)εχει βγει καποια εναλλακτικη ΡΟΜ ή καποιος αλλος τροπος ετσι ωστε να γινεται πιο γρηγορο το λογισμικο?

 

3)Υπαρχει καποιος τροπος οτι περναμε στο κινητο να αποθηκευεται μονο στην 32αρα μνημη και να μην μας τρωει τσαμπα ΡΟΜ?

 

Ευχαριστω

Μετριοφροσύνη,είναι η τέχνη,του να επιτρέπεις τους άλλους να ανακαλύψουν μόνοι τους,πόσο υπέροχος είσαι!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...εχω καιρο να παρακολουθησω το forum λογω δουλειας και θα ηθελα να κανω 3 ερωτησεις.

 

1)Το κινητο μου το εκαναν δωρο, οποτε δεν εχω αποδειξη αγορας και κατ επεκταση εγγυηση. Θελω να αλλαξω το τζαμακι της καμερας επειδη εχει γεμισει γρατζουνιες και μου βγαζει την ασπριλα οπως επισης και να φτιαξω την κεραια του GPS...Αν παω σε ενα καταστημα Νοκια θα μου τα κανουν ή θα μου ζητησουν την αποδειξη?

 

2)εχει βγει καποια εναλλακτικη ΡΟΜ ή καποιος αλλος τροπος ετσι ωστε να γινεται πιο γρηγορο το λογισμικο?

 

3)Υπαρχει καποιος τροπος οτι περναμε στο κινητο να αποθηκευεται μονο στην 32αρα μνημη και να μην μας τρωει τσαμπα ΡΟΜ?

 

Ευχαριστω

 

Πήγαινε στo Nokia Care.Πές τους οτι σου το κάνανε δώρο και από το ΙΜΕΙ σου θα δούν ότι είσαι εντός εγγύησης.Και εφόσον είσαι εντός μπορούν να σου τα αλλάξουν όλα.Μην ανησυχείς

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στo Nokia Care.Πές τους οτι σου το κάνανε δώρο και από το ΙΜΕΙ σου θα δούν ότι είσαι εντός εγγύησης.Και εφόσον είσαι εντός μπορούν να σου τα αλλάξουν όλα.Μην ανησυχείς

 

συγγνωμη αν γινομαι κουραστικος αλλα το nokia care που ειναι? Γιατι το μοναδικο nokia που ξερω ειναι στην κηφισια.ειμαι νεοσ στην αθηνα και ακομα δεν τα εχω μαθει..ευχαριστω για την απαντηση

Μετριοφροσύνη,είναι η τέχνη,του να επιτρέπεις τους άλλους να ανακαλύψουν μόνοι τους,πόσο υπέροχος είσαι!!!
Link to comment
Share on other sites

Λίστα καταστημάτων...

http://www.nokia.gr/find-a-store

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..Εγω το πηγα το πρωι του εξηγησα για την καμερα το φλας και οτι ποτε δεν επιασα σημα στο gps και το ανελαβε απλα κρατησα την μπαταρια και το πισω καλυμμα.μου πε να παρω αυριο να δω αν το χει ετοιμο
Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη αν γινομαι κουραστικος αλλα το nokia care που ειναι? Γιατι το μοναδικο nokia που ξερω ειναι στην κηφισια.ειμαι νεοσ στην αθηνα και ακομα δεν τα εχω μαθει..ευχαριστω για την απαντηση

 

Όπως σου έγραψε ο Inchrist μπορείς να δείς την λίστα με τα καταστήματα.Αν δεν έχει κάποιο άλλο τότε καλό είναι να κάνεις τον κόπο να πας μέχρι την Κηφισιά

 

καλησπερα..Εγω το πηγα το πρωι του εξηγησα για την καμερα το φλας και οτι ποτε δεν επιασα σημα στο gps και το ανελαβε απλα κρατησα την μπαταρια και το πισω καλυμμα.μου πε να παρω αυριο να δω αν το χει ετοιμο

 

Οπότε πετάξου αύριο να δείς αν είναι έτοιμο.Δεν γνωρίζω πλέον αν διορθώνουν εδώ το gps και την κάμερα.Μακάρι.Διότι όταν είχα δώσει εγώ πριν κανα 5μηνο το Ν97 μου,το έστειλαν εξωτερικό να το επισκευάσουν και περίμενα καιρό

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

πηρα τηλεφωνο τωρα παιδες και μου παν να παει στα κεντρικα πρεπει και θα το παρω σε 10-15 μερες...Μηπως το μπερδεψαν με αλλο τηλεφωνο?αφου στα αλλα νοκια το αλαλζουν επιτοποπυ
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ..ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ,ΚΑΤΙ ΓΙΑ Ν-GAGE ΓΙΑ NOKIA N97???ΑΝ ΝΑΙ Κ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΕΧΩ Κ ΤΟ EMAIL ευχαριστω..

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by stendor
Αφαίρεση διεύθυνσης e-mail για προστασία. Για επικοινωνία υπάρχουν τα προσωπικά μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ..ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ,ΚΑΤΙ ΓΙΑ Ν-GAGE ΓΙΑ NOKIA N97???ΑΝ ΝΑΙ Κ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΕΧΩ Κ ΤΟ EMAIL ευχαριστω..

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

 

Εννοείς αυτό : http://www.n-gage.com/ngi/ngage/web/gr/en/get_ngage/devicespecificdload/n97.html ?????

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Παιδες τωρα εγω να το αφησω να το πανε στα κεντρικα?ή να το παρω να το παω σε αλλη νοκια..ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ 1 ΜΕΡΑΣ? να το κρατησουν 15?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Πήγα το κινητό το nokia n97 σε nokia care να μου αλλάξουν την κάμερα , αφού την άλλαξαν παρατήρησα ότι μου έκανε πρόβλημα με το σήμα π.χ. έχω τίγκα σήμα και όποιος με παίρνει δείχνει ότι δεν έχει σήμα , τους το πήγα ξανά και μου είπαν ότι δεν υπάρχει πρόβλημα στο κινητό και μήπως είναι η εταιρία η wind δε το πιστεύω αυτό. Έχει συμβεί σε κανέναν άλλον αυτό και τι μπορώ να Κάνο ?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Πήγα το κινητό το nokia n97 σε nokia care να μου αλλάξουν την κάμερα , αφού την άλλαξαν παρατήρησα ότι μου έκανε πρόβλημα με το σήμα π.χ. έχω τίγκα σήμα και όποιος με παίρνει δείχνει ότι δεν έχει σήμα , τους το πήγα ξανά και μου είπαν ότι δεν υπάρχει πρόβλημα στο κινητό και μήπως είναι η εταιρία η wind δε το πιστεύω αυτό. Έχει συμβεί σε κανέναν άλλον αυτό και τι μπορώ να Κάνο ?

 

Υπάρχει σοβαρό πρόβλημα σε ορισμένες συσκευές όσον αφορά την λήψη και ποιότητα σηματος. Αν διαβάσεις το θέμα θα δεις ότι υπάρχουν πολλοί κάτοχοι με αυτό το πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα!Αν και διαβαζω συνεχεια τα θεματα σημερα χρειαζομαι και γω μια συμβουλη.Μου εσπασε και εμενα ο πλα'ι'νος διακοπτης κλειδωματος-ξεκλειδωματος.υπαρχει τροπος να επισκευασθει δωρεαν η πρεπει να σκασω 50ευρω?εχει τυχει προσφατα σε καποιο αλλο μελος?ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Κατα τη γνώμη μου θα έπρεπε η Νοκια να το επισκευάζει δωρεάν καθότι είναι κατασκευαστικό λάθος. Είναι σίγουρο οτι θα σπάσει σε όλους. Και σε μένα έσπασε...
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα έκανα hard format στο Ν97 και μετά ξαναπέρασα τις φωτογραφίες που είχα πριν, αλλά τώρα πλέον είναι όλες μαζί στις λήψεις και όχι ξεχωριστά κατά μήνες. Πως μπορώ να το κάνω ώστε να φαίνονται και πάλι κατά μήνες?

-Δεν ξέρω εάν έχει απαντηθεί η ερώτηση μου, αλλά τρελάθηκα να διαβάζω, δεν βρήκα τίποτα και γι΄αυτό ρωτάω.-

Ευχαριστώ.-

Link to comment
Share on other sites

@kornsak

Αν πριν το format τις είχες κάνει αντιγραφή/επικολληση στον υπολογιστή,κάνε τώρα το αντίστροφο.

 

Ερώτηση:Τα προβλήματα που έιχε ξεπεράστηκαν?

Σκέφτομαι να το πάρω γιατί έχει καλή μπαταρία και μεγαλύτερη οθόνη(σε σχέση με το Ν86 που έχω) για ίντερνετ.

Edited by billys_541
Link to comment
Share on other sites

1.--Αυτό έκανα αλλά δυστυχώς τις εμφανίζει όλες μαζί, ενώ σαν αρχεία είναι χωριστά σε μήνες.-

-Δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί.-

2.- Προβλήματα υπήρχαν στα πρώτα κινητά Ν -97 αλλά και αυτά επιλύονται με service. Τα καινούργια δεν έχουν τις ασθένειες των πρώτων.-

Link to comment
Share on other sites

Είναι επειδή πρέπει να τις τραβήξεις εσύ ο ίδιος τις φωτό για να κάνει tag (ετικέτες) και το μήνα ... Εναλλακτικά, (& κουραστικά :p) δεν ορκίζομαι ότι θα λειτουργήσει, αλλά δοκίμασε να πας στις λήψεις και να tagάρεις κατά ομάδες τις φωτό ....

 

Αν δεν πετύχει και αυτό, βάλτες σε φακέλους με το αντίστοιχο όνομα ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...