Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπάρχει λόγος να χρησιμοποιείς παλιά έκδοση της εφαρμογής. Μπες εδώ και πέρασε στην συσκευή σου την νεότερη έκδοση με δωρεάν πλοήγηση.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν υπάρχει λόγος να χρησιμοποιείς παλιά έκδοση της εφαρμογής. Μπες εδώ και πέρασε στην συσκευή σου την νεότερη έκδοση με δωρεάν πλοήγηση.

 

Ξερεις τι γινεται, μπαινω ενημερωση λογισμικου και μου εχει 9 εφαρμογες και εχει και χαρτες ovi - με δωρεαν πλοηγηση 3.4 (9276kB) ... παταω εγκατασταση και μου γραφει. Ανεπαρκης μνημη για την ενημερωση. Διαγραψτε μερικα δεδομενα και δοκιμαστε ξανα.

Πως θα γινει να αντικατασταθει;

Δεν υπαρχει αλλος τροπος;

Εντομεταξυ στην C:Μνημη Τηλεωνου εχω ελευθερη 13.1 MB.

Link to comment
Share on other sites

Σβησε αρχεια. Απελευθερωσε χωρο. Δεν μπορει απλα να το αντικαταστησει. θελει να εχει τον απαιτουμενο ελευθερο χωρο εξ αρχης

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τι γινεται, μπαινω ενημερωση λογισμικου και μου εχει 9 εφαρμογες και εχει και χαρτες ovi - με δωρεαν πλοηγηση 3.4 (9276kB) ... παταω εγκατασταση και μου γραφει. Ανεπαρκης μνημη για την ενημερωση. Διαγραψτε μερικα δεδομενα και δοκιμαστε ξανα.

Πως θα γινει να αντικατασταθει;

Δεν υπαρχει αλλος τροπος;

Εντομεταξυ στην C:Μνημη Τηλεωνου εχω ελευθερη 13.1 MB.

 

ειναι πολυ μικρη η ελευθερη μνημη που εχεις δεν προκειται να στο κανει εγκατασταση με τιποτα......

σβησε αρχεια βγαλε εφαρμογες...γενικα ελευθέρωσε χωρο....

Link to comment
Share on other sites

Μια κουβεντα ειναι σβησε αρχεια:p

Τι να βγαλω...σχεδον ολα ειναι στην καρτα μνημης...

 

Edit:

Εβαλα την εφαρμογη αναδιοργανωση μνημης και εχω τωρα 24.1 ...καλα εκανα;;

Edited by spi8as
Link to comment
Share on other sites

Μια κουβεντα ειναι σβησε αρχεια:p

Τι να βγαλω...σχεδον ολα ειναι στην καρτα μνημης...

 

μηπως εχεις βαλει εφαρμογες στην μνημη του τηλεφωνου σου.....?

μηπως εχεις κανενα ξεχασμενο βιντεο η photos η mp3 στην ιδια μνημη επισης?(το χα παθει πολλες φορες αυτο....)

γενικα ψαξου λιγο....:)

καθαρισε επισης και τα προσωρινά αρχεια του ιντερνετ(αν σερφαρεις με τον μανισιο broswer γιατι κραταει αρχειακια που τρωνε χωρο απο την μνημη.....)

Link to comment
Share on other sites

Aμα ηταν ολα στην καρτα μνημης δεν θα ειχες προβλημα.

 

Στην εσωτερικη μνημη ειναι το θεμα. Εκει εγκαθιστώνται οι χαρτες.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αν ενοεις για το internet τις προσφατες σελιδες τις διεγραψα(100) και απο 24.1 πηγε τωρα 23,9!!!!!

 

Edit:

Ενταξει τον εβαλα τον χαρτη...τελος καλα ολα καλα...ευχαριστω.

Edited by spi8as
Link to comment
Share on other sites

Απλα πραγματα.

Στην εσωτερικη μνημη του κινητου , ποσο ελευθερο χωρο εχεις?

 

Για δοκιμασε να τους βαλεις παλι να δουμε τι θα σου πει...

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τωρα εχω 9.2 και εκανα την εγκατασταση του χαρτη 3,4.

 

Αρα ειμαστε οκ?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, εχει ξεφλουδιδθεί το εξωτερικο ασημενιο χρώμα και φαίνεται ενα πλαστικό απο κάτω. Συνέβη σε κάποιον αλλο το ίδιο?

Για ένα τοσο ακριβό κινητό πιστεύω οτι ειναι γελοίο. :confused::confused::confused:

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Έχει συμβεί το ίδιο και με μένα ....

Αλλά δεν μπορώ να πω ότι το προσέχω και ιδιαίτερα ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Ενα νεο προβληματακι...εβαλα τον 3.4 χαρτη και κατω δεξια δεν μου βγαζει την μπαρα του δορυφορου, αυτες τις γραμμουλες...ενω βρισκει δορυφορους.
Link to comment
Share on other sites

Ετσι πρέπει...περιμένεις την κοκκινη βούλα να σταματήσει να αναβοσβήνει και έχεις δορυφόρους...ούτε εμένα μαρέσει αλλά.....
Link to comment
Share on other sites

Ετσι πρέπει...περιμένεις την κοκκινη βούλα να σταματήσει να αναβοσβήνει και έχεις δορυφόρους...ούτε εμένα μαρέσει αλλά.....

 

Α, μαλιστα...και παταγα την κοκκινη βουλα(λεω τι ειναι αυτο;)

Αλλα βρηκε σημα.

Link to comment
Share on other sites

κανένα καινούριο firmware πρόκειται να βγεί; γιατί με το 22 που έβαλα τά παιξε το gps...
Link to comment
Share on other sites

shift + sym αλλαζει απο αγγλικα σε ελληνικα;

Οταν ειμαι στα τραγουδια και θελω να βρω τραγουδι με ελληνικους χαρακτηρες παταω τα δυο πληκτρα αλλα δεν αλλαζει η γλωσσα.

Link to comment
Share on other sites

shift + sym αλλαζει απο αγγλικα σε ελληνικα;

Οταν ειμαι στα τραγουδια και θελω να βρω τραγουδι με ελληνικους χαρακτηρες παταω τα δυο πληκτρα αλλα δεν αλλαζει η γλωσσα.

 

Δεν λειτουργεί στη μουσική. Και γενικότερα λειτουργεί μόνο μέσα σε πλαίσια κειμένου (εκεί που μπορείς να γράψεις)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω παιδευτεί αρκετά ψάχνοντας για πρόγραμμα GPS μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο με το οποίο θα δουλεύει αποκλειστικά με gps και χωρίς χρήση internet?
Link to comment
Share on other sites

Garmin Maps Mobile XT

NDrive

Sygic Mobile

OVI Maps

 

Επιλέγεις όποιο εσύ θέλεις και το εγκαθιστάς.

Για το καθένα υπάρχει αντίστοιχο θέμα με οδηγίες εδώ στην ενότητα των S60 5th Edition.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

:lol: έστειλα και εγώ για επισκευή του GPS και πλαστικού κυλήματος.. εμμ στις 18 Οκτωβρίου.. και ακόμα αναμένω, ουδεμία απάντηση από τα κεντρικά.. τελικά ποιος είπε ότι τα πράματα διορθώθηκαν;; (Αλεξανδρούπολη). :p
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλη την παρέα!

Πως μπορώ να βάλω ελληνικό menu στο Nokia N97 Black.

Διάβασα τον οδηγό που βρήκα εδώ μέσα το έκανα βήμα βήμα και όταν κάνω update βρίσκει την έκδοση που έχω current:22.0.110.01.01,

και το νέο update όπου είναι Update:22.0.110.09.01

αλλα μου γραφή update startup failed.

Mήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος αναλυτικά βήμα βήμα μιας και είμαι άσχετος?Eυχαριστώ πολύ περιμένω απαντήσεις..

 

Kαλησπέρα σε όλη την παρέα!

Πως μπορώ να βάλω ελληνικό menu στο Nokia N97 Black.

Διάβασα τον οδηγό που βρήκα εδώ μέσα το έκανα βήμα βήμα και όταν κάνω update βρίσκει την έκδοση που έχω current:22.0.110.01.01,

και το νέο update όπου είναι Update:22.0.110.09.01

αλλα μου γραφή update startup failed.

Mήπως μπορεί να βοηθήσει κάποιος αναλυτικά βήμα βήμα μιας και είμαι άσχετος?Eυχαριστώ πολύ περιμένω απαντήσεις..

 

 

Aν δεν καταλαβαίνετε κάτι απλά ρωτήστε να δώσω κι άλλες πληροφορίες,ευχαριστώ.

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.:)

Μπορείς να ακολουθήσεις τον οδηγό που υπάρχει στο FAQ:Εισαγωγή της Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευής

(αλλαγή product code)

Η τελευταία έκδοση λογισμικού που είναι διαθέσιμη αναφέρεται στην πρώτη σελίδα του [ΕΠΙΣΗΜΟ] Nokia N97

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...