Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia II (I8000)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτη η ρημαδα η αφυπνιση που ειναι ρε παιδια,εχω φαει το τηλεφωνο και δεν μπορω να την βρω.

μπορει να ειναι και μπροστα μου και να μην την βλεπω.

 

Αν βάλεις το widget του ρολογιού και πατήσεις πάνω του θα σου εμφανίσει τις επιλογές που ψάχνεις

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν βάλεις το widget του ρολογιού και πατήσεις πάνω του θα σου εμφανίσει τις επιλογές που ψάχνεις

εισαι και πρωτος,παροτι μπροστα μου το ρολοι εψαξα παντου εκτος απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

kαι εγω εχω προβλημα με youtube,αλλα τα παιζει αλλα οχι ειτε με opera ειτε με ie.

Ίσως να πρέπει να αναβαθμίσεις την έκδοση Flash

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=544770

Bασικη ερωτηση: To Sygic μπορει να αντιγραφει σε αλλη καρτα μνημης ή πρεπει να χρησιμοποιηθει ΜΟΝΟ με την δυαρα με την οποια παρεχεται(απο ΓΕΡΜΑΝ0)?

Και 2 ακομη:Τα πληκτρα της κλησης κατω δεν αναβουν?Και στις αναπαντητες,δεν υπαρχει τροπος να μας ειδοποιει με καποιο αναβοσβησμα,οπως στα Htc?

1) Το Sygic κατά 99% (δεν το έχω γι' αυτό και δεν λέω 100%) δεν μπορεί να αντιγραφεί, αλλά παίζει μόνο με την κάρτα με την οποία έρχεται εξ αρχής!

2) Πλήκτρα που ανάβουν δεν έχει πουθενά, υπάρχουν όμως διάφορα προγραμματάκια που αναλαμβάνουν να ειδοποιούν σε τακτά χρονικά διαστήματα για αναπάντητες, μηνύματα κλπ με ηχητικό σήμα ή/και με δόνηση!

εισαι και πρωτος,παροτι μπροστα μου το ρολοι εψαξα παντου εκτος απο εκει.

Πρόσεξε μόνο να μην βάλεις την "Αναβολή" σε χρόνο μικρότερο των 3 λεπτών, άφησέ το στο Off καλύτερα, αλλιώς το κινητό θα ανοίξει αλλά δεν θα χτυπήσει το ξυπνητήρι! ;)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και μου δείχνει, αλλά δεν ανταποκρίνεται στο πάτημα γιατί έχει κλειδώσει γενικώς! Απαντά με τον τρόπο που λες, μόνο αν "προλάβει" και δεν κλειδώσει. (Το δακίμασα καλώντας το από ένα άλλο δικό μου κινητό αμέσως μόλις το ξεκλείδωσα.)

Και το άσχημο είναι ότι από χθες που έγραψα στα γρήγορα την ερώτηση, δεν βρήκα ακόμα τη λύση!!

 

Εβγαλες άκρη?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα έχει υποστήριξη από xda-developers?

αν οχι,το θεωρείται σημαντικό μειονέκτημα;

υπάρχει κάτι ανάλογο για συσκευές samsung?

ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα έχει υποστήριξη από xda-developers?

αν οχι,το θεωρείται σημαντικό μειονέκτημα;

υπάρχει κάτι ανάλογο για συσκευές samsung?

Δεν έχει τέτοια υποστήριξη σαν συσκευή, το XDA έχει σαν χορηγό την HTC (αν δεν κάνω λάθος)

Υπάρχουν κι άλλα site με υποστήριξη για το κινητό, όχι βέβαια του μεγέθους του XDA

Δες το http://www.modaco.com

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα κι απο μενα.εχθες πηγα στον γερμανο και ειδα απο κοντα το κινητο.για τις δυνατοτητες του δεν μπορω να εχω αποψη αφου το περιεργαστηκα για 5λεπτα.οποτε ασφαλη συμπερασματα δεν μπορω να βγαλω.αυτο ομως που μπορω να πω με σιγουρια ειναι...αρκετα μεγαλο..ασχετα αν το βαρος του ειναι ιδιεταιρα μικρο κατι που περιμενεις απο μια συσκευη σαν κι αυτη να ειναι βαρια.ειχα ψηστει να το παρω αλλα αλλιως ειναι στην οθονη του pc κι αλλιως στην πραγματικοτητα.βεβαια ειναι πολυ ομορφο αλλα ισως λιγο μεγαλο ..περι ορεξεως λοιπον ...
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα είμαι ένασ απο τουσ κατοχουσ του 2 ... ειναι παραπολυ καλο και με πολλεσ δυνατοτητες....

αλλα θα ηθελα την βοηθεια σασς α. δεν μπορω να δω free to noidata

b. έχω το destinator to 7 και μου τα διχνει κομενα δεν ξερω τι καποιο σκιν η κατι αλλο φτεει...

γ. ειχα το εορτολογιο αλλα υπαρχει κατι καλυτερο...

κατα τα αλλα κανενα προβλημα μεχρι στιγμησ..

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω ένα τέστ ταχύτητας του επεξεργαστή με ενα σκακιστικό πρόγραμα που έχω. Αν υπάρχει κάποιος με Omnia II που έχει διάθεση να βοηθήσει ας μου στείλει ενα πμ..
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω ένα τέστ ταχύτητας του επεξεργαστή με ενα σκακιστικό πρόγραμα που έχω. Αν υπάρχει κάποιος με Omnia II που έχει διάθεση να βοηθήσει ας μου στείλει ενα πμ..

 

Έχεις PM φίλε!!!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Εβγαλες άκρη?

Ναι φίλε μου και σε ευχαριστώ!

Πριν σε πάρω τηλ. έσυρα δεξιά την επιλογή "αποδοχή" και ΔΟΥΛΕΨΕ! Τα είχα κάνει όλα εκτός από αυτό.

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Το ψάχνω ακατάπαυστα (αν και λόγω δουλειάς έχω λιγοστό χρόνο).

Αν μαζεύοντας τις "απορίες" μου, μου έδινες το δικαίωμα πάλι να σε ενοχλήσω, θα ήταν το τέλειο!

Με ενδιαφέρει να εγκαταστήσω κάποια προγράμματα, αλλά φοβάμαι να το κάνω δίχως επιβεβαίωση, μη τυχόν και πάθει κάποια ζημιά.

Και πάλι ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου και σε ευχαριστώ!

Πριν σε πάρω τηλ. έσυρα δεξιά την επιλογή "αποδοχή" και ΔΟΥΛΕΨΕ! Τα είχα κάνει όλα εκτός από αυτό.

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Το ψάχνω ακατάπαυστα (αν και λόγω δουλειάς έχω λιγοστό χρόνο).

Αν μαζεύοντας τις "απορίες" μου, μου έδινες το δικαίωμα πάλι να σε ενοχλήσω, θα ήταν το τέλειο!

Με ενδιαφέρει να εγκαταστήσω κάποια προγράμματα, αλλά φοβάμαι να το κάνω δίχως επιβεβαίωση, μη τυχόν και πάθει κάποια ζημιά.

Και πάλι ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! :):):)

 

Να σαι καλα, δεν ανέφερα το "σύρσιμο" γιατί ο echidna στο είχε ήδη επισημάνει.

Οπου μπορώ να βοηθήσω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας!!!!

Ενδιαφέρομαι κι εγώ πολύ να αγοράσω το omnia 2 (μην κοροιδέψετε!!!!! .. κορίτσι αλλά ψώνιο με τα gadgets :P) μπορείτε να μου πειτε αν βρίσκετε κάποια άλλα σημαντικά κολλήματα? Μου είπαν να περιμένω 2-3 μήνες επειδή ειναι η πρώτη "φουρνιά" Όμως το δικό μου κινητό έχει διαλυθει και δεν θέλω ούτε να περιμένω, ούτε να αγοράσω άλλο. Αξίζει τον κόπο η θα μου σπάσει τα νεύρα ? :P

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας!!!!

Ενδιαφέρομαι κι εγώ πολύ να αγοράσω το omnia 2 (μην κοροιδέψετε!!!!! .. κορίτσι αλλά ψώνιο με τα gadgets :P) μπορείτε να μου πειτε αν βρίσκετε κάποια άλλα σημαντικά κολλήματα? Μου είπαν να περιμένω 2-3 μήνες επειδή ειναι η πρώτη "φουρνιά" Όμως το δικό μου κινητό έχει διαλυθει και δεν θέλω ούτε να περιμένω, ούτε να αγοράσω άλλο. Αξίζει τον κόπο η θα μου σπάσει τα νεύρα ? :P

 

τι κινητο ειχες πριν;

και τι θελεις να κανεις με τη συσκευη. Να το χρησιμοποιεις απλα σαν κινητο, σαν φωτογραφικο κινητο, σαν GPS, για ιντερνετ, ή ολα μαζί;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας!!!!

Ενδιαφέρομαι κι εγώ πολύ να αγοράσω το omnia 2 (μην κοροιδέψετε!!!!! .. κορίτσι αλλά ψώνιο με τα gadgets :P) μπορείτε να μου πειτε αν βρίσκετε κάποια άλλα σημαντικά κολλήματα? Μου είπαν να περιμένω 2-3 μήνες επειδή ειναι η πρώτη "φουρνιά" Όμως το δικό μου κινητό έχει διαλυθει και δεν θέλω ούτε να περιμένω, ούτε να αγοράσω άλλο. Αξίζει τον κόπο η θα μου σπάσει τα νεύρα ? :P

Να το πάρεις το κινητό... αξίζει τα λεφτά του!!! Σημαντικά κολλήματα, δεν έχει! Για την ακρίβεια αν δεν το σκαλίζεις με διάφορα κόλπα, δεν θα έχεις κανένα κόλλημα!!!

Εγώ το έχω 3 μήνες τώρα και μπορώ να πω ότι είναι το πιο ολοκληρωμένο κινητό απ' όσα είχα μέχρι σήμερα!!! :p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

παιδια ηρθε η ωρα κιολας να ζητησω την βοηθεια των παλιων

1ον πως θα βρω στα γρηγορα το device id της συσκευης?

2ον τελικα ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα gps για ελλαδα?

3ον υπαρχει καποιο site να βλεπουμε οτι καινουριο βγαινει σε εφαρμογες και παιχνιδια (και γενικα οτι υπαρχει τυπου my-symbian or iphone app store) η πρεπει να ψαχνω απο δω και απο κει για αυτα που με ενδιαφερουν?(πχ ιατρικα εμενα)

4ον Προτεινω απο τωρα μεσα στα χριστουγεννα μια συναντηση omnia2 users ωστε να δουμε απο κοντα τις ανακαλυψεις του καθενος μας και να ανταλαξουμε αποψεις και προγραμματα... !!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ηρθε η ωρα κιολας να ζητησω την βοηθεια των παλιων

1ον πως θα βρω στα γρηγορα το device id της συσκευης?

2ον τελικα ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα gps για ελλαδα?

3ον υπαρχει καποιο site να βλεπουμε οτι καινουριο βγαινει σε εφαρμογες και παιχνιδια (και γενικα οτι υπαρχει τυπου my-symbian or iphone app store) η πρεπει να ψαχνω απο δω και απο κει για αυτα που με ενδιαφερουν?(πχ ιατρικα εμενα)

4ον Προτεινω απο τωρα μεσα στα χριστουγεννα μια συναντηση omnia2 users ωστε να δουμε απο κοντα τις ανακαλυψεις του καθενος μας και να ανταλαξουμε αποψεις και προγραμματα... !!!

Όταν λες device id??? Το όνομα της συσκευής εννοείς μήπως;

Το καλύτερο gps από άποψη προσθέτων, αισθητικής και λειτουργικότητας είναι το iGo8

Για το τρίτο σου στέλνω ΠΜ :lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει τέτοια υποστήριξη σαν συσκευή, το XDA έχει σαν χορηγό την HTC (αν δεν κάνω λάθος)

Υπάρχουν κι άλλα site με υποστήριξη για το κινητό, όχι βέβαια του μεγέθους του XDA

Δες το http://www.modaco.com

http://www.samsung-omnia.org/index.php

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, είμαι στα πρόθυρα να πάρω και γω το κινητό, αλλά με προβληματίζουν τα εξής όσον αφορά το GPS.

1) Το πρόγραμμα πλοήγησης που περιλαμβάνεται στη συσκευασία Sygic Mobile είναι αυτό που αναφέρεται στα παρακάτω sites;

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=18898

http://www.xblog.gr/?p=13379

http://www.gpspocketpc.gr/phpbb/viewtopic.php?f=184&t=4587&sid=7221647332add1d33be9b28adbfda29a

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=255123

Δηλαδή εννοώ με μετάδοση δεδομένων για traffic Control με τη συνεργασία ΥΠΕΧΩΔΕ και Creative Image Technologies μέσω Telenavis. Ή είναι μια έκδοση χωρίς τα παραπάνω. Αν όχι, επειδή το αγοράζεις μαζί με τη συσκευή μπορείς να αναβαθμίσεις στη συγκεκριμένη έκδοση;

2) Εχει δοκιμασει καποιος το προγραμμα destinator 7 ή 8 με επιτυχία στη συγκεκριμένη συσκευή (επειδή αυτό χρησιμοποιώ τόσα χρόνια που είχα WM συσκευή); Αν ναι, είναι αργό, εχει κολλήματα, φαίνεται καλά σε τόσο μεγάλη οθόνη;

 

Καθε πληροφορία καλοδεχούμενη...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, είμαι στα πρόθυρα να πάρω και γω το κινητό, αλλά με προβληματίζουν τα εξής όσον αφορά το GPS.

1) Το πρόγραμμα πλοήγησης που περιλαμβάνεται στη συσκευασία Sygic Mobile είναι αυτό που αναφέρεται στα παρακάτω sites;

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=18898

http://www.xblog.gr/?p=13379

http://www.gpspocketpc.gr/phpbb/viewtopic.php?f=184&t=4587&sid=7221647332add1d33be9b28adbfda29a

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=255123

Δηλαδή εννοώ με μετάδοση δεδομένων για traffic Control με τη συνεργασία ΥΠΕΧΩΔΕ και Creative Image Technologies μέσω Telenavis. Ή είναι μια έκδοση χωρίς τα παραπάνω. Αν όχι, επειδή το αγοράζεις μαζί με τη συσκευή μπορείς να αναβαθμίσεις στη συγκεκριμένη έκδοση;

2) Εχει δοκιμασει καποιος το προγραμμα destinator 7 ή 8 με επιτυχία στη συγκεκριμένη συσκευή (επειδή αυτό χρησιμοποιώ τόσα χρόνια που είχα WM συσκευή); Αν ναι, είναι αργό, εχει κολλήματα, φαίνεται καλά σε τόσο μεγάλη οθόνη;

 

Καθε πληροφορία καλοδεχούμενη...

Για το πρώτο δεν έχω ιδέα!

 

Για το δεύτερο τρέχω το destinator 7 κανονικά με το κατάλληλο skin βέβαια για να υποστηρίζει την ανάλυση της οθόνης! Τρέχει ταχύτατα!!! Κανένα κόλλημα! Το 8 δεν το έχω δοκιμάσει!

Επίσης χρησιμοποιώ Garmin και iGo8 το οποίο είναι και η πρώτη μου επιλογή!

 

Όλα τρέχουν άψογα και φαίνονται τέλεια στην οθόνη!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

παιδια ηρθε η ωρα κιολας να ζητησω την βοηθεια των παλιων

1ον πως θα βρω στα γρηγορα το device id της συσκευης?

 

Αν το θέλεις για το tom-tom απ οτι φαντάζομαι άνοιξε το αρχείο ttnavigator

 

Παιδιά γεια σας!!!!

Ενδιαφέρομαι κι εγώ πολύ να αγοράσω το omnia 2 (μην κοροιδέψετε!!!!! .. κορίτσι αλλά ψώνιο με τα gadgets :P) μπορείτε να μου πειτε αν βρίσκετε κάποια άλλα σημαντικά κολλήματα? Μου είπαν να περιμένω 2-3 μήνες επειδή ειναι η πρώτη "φουρνιά" Όμως το δικό μου κινητό έχει διαλυθει και δεν θέλω ούτε να περιμένω, ούτε να αγοράσω άλλο. Αξίζει τον κόπο η θα μου σπάσει τα νεύρα ? :P

 

Απ ότι φαντάζομαι πια οι φουρνιές έχουνε να κάνουνε κατά κύριο λόγο μόνο με soft.

Πάντως για τη παρθενική του εμφάνιση, ο φούρναρης αποδείχτηκε μάστορας στη δουλειά του...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες EchiDNA

 

Για το πρώτο που ρώτησα κανείς; Για να βοηθήσω, μέσα στο menu SUGIC MOBILE έχει εικονίδιο κίνηση(εις); Και αν ναι, μπορείς να κατεβάσεις μέσω κάποιας επιλογής τα Traffic data μέσω GPRS (αν υποθεσουμε ότι έχω data plan); Ζητώ συγνώμη για το OFF POST σχόλιο, αλλά αυτό που ρωτάω μόνο όσοι αγόρασαν τη συσκευή μπορούν να μου απαντήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Σας παρακαλώ πληροφορήστε με πώς μπορώ να περάσω τις επαφές μου στο Omnia 2 από ένα LG;

Προσπάθησα μέσω της sim αλλά συνένωσε το όνομα και το επώνυμο σε ένα πεδίο (στό όνομα) και έγινε τρομερά δύσχρηστο.

Μπορώ να βρώ μέσω του PC Studio τις επαφές και να τις αλλάξω από τον υπολογιστή; (Ζόρικο γιατί είναι 350)

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα να εγκαταστήσω για να κάνει πιο εύκολη τη διαχείρηση των επαφών; Αυτό που διαθέτει χρειάζεται μεγάλη διαδικασία και πολλά σκρολ της οθόνης για να βρεθεί η ζητούμενη.

Τέλος, ένα πρόγραμμα που εγκαθίσταται, που πάει και προστίθεται; (Εγκατέστησα ένα calculator με κατάληξη cab και ...δεν υπάρχει πουθενά στο μενού!) Αν δε, πάψουμε να το χρειαζόμαστε, πώς μπορεί να απεγκατασταθεί;

 

Συγνώμη για τις πολλές και ίσως άσχετες ερωτήσεις μου, αλλά είμαι ...χθεσινός στο όνμια, παρά την ηλικία μου.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ ότι ένα site που θα πρέπει να συμβουλεύονται όλοι είναι το http://www.modaco.com. Υπάρχει ειδικό topic για το OMNIA II.

 

Επίσης καλό site είναι και to http://www.omniacs.net.

 

Προτείνω ότι όλοι να πάμε σε ένα site όπως το omniacs.net (προς θεού δεν κάνω διαφήμιση) έτσι ώστε να είναι πιο οργανωμένα τα πράγματα. Εδώ υπάρχει μόνο ένα topic και το φορτώνουμε με όλα τα θέματα και μπερδεύεται το πράγμα επαναλαμβάνοντας πληροφορίες και λύσεις που έχουν ήδη ειπωθεί ( κλασσικό πρόβλημα σε forums)

 

Ένα θέμα που θέλω να εγείρω είναι το θέμα του firmware update. Στο modaco.com υπάρχουν τόσα πολλά firmware updates που χάνεσαι. Αυτό που έχω φοράει J3 ενώ ήδη υπάρχουν το J6 το J9 και πολλά ακόμη νεότερα.

 

Θα πρέπει να δούμε τελικά και εδώ χρειάζεται η γνώμη των πιο παλιών σε ποια έκδοση πρέπει να πάμε και όχι να υιοθετουμε κάθε firmware update που βγαίνει.

 

Τέλος μία ερώτηση. Αν κάνω firmware update θα πρέπει μετά να ξαναεγκαταστήσω οτι έιχα φορτώσει (επαφές, προγράμματα, registry tweaks κ.ο.κ)

 

Αυτά και καλή εβδομάδα....

Huawei Mate 20 pro

LG G2, G4, G6

Samsung Galaxy S2

Samsung OMNIA II WM 6.5 (firmware K5)

Eten GloFiish X500+ WM 6.1

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Σας παρακαλώ πληροφορήστε με πώς μπορώ να περάσω τις επαφές μου στο Omnia 2 από ένα LG;

Προσπάθησα μέσω της sim αλλά συνένωσε το όνομα και το επώνυμο σε ένα πεδίο (στό όνομα) και έγινε τρομερά δύσχρηστο.

Μπορώ να βρώ μέσω του PC Studio τις επαφές και να τις αλλάξω από τον υπολογιστή; (Ζόρικο γιατί είναι 350)

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα να εγκαταστήσω για να κάνει πιο εύκολη τη διαχείρηση των επαφών; Αυτό που διαθέτει χρειάζεται μεγάλη διαδικασία και πολλά σκρολ της οθόνης για να βρεθεί η ζητούμενη.

Τέλος, ένα πρόγραμμα που εγκαθίσταται, που πάει και προστίθεται; (Εγκατέστησα ένα calculator με κατάληξη cab και ...δεν υπάρχει πουθενά στο μενού!) Αν δε, πάψουμε να το χρειαζόμαστε, πώς μπορεί να απεγκατασταθεί;

Συγνώμη για τις πολλές και ίσως άσχετες ερωτήσεις μου, αλλά είμαι ...χθεσινός στο όνμια, παρά την ηλικία μου.

Ευχαριστώ

 

Πέρασε τις επαφές σου στο outlook, είναι χρονοβόρο το ξέρω αλλά μια φορά θα το κάνεις, μετά όλη η διαχείριση των επαφών σου θα είναι παιχνιδάκι με το activesync ή με κάποιο άλλο πρόγραμμα συγχρονισμού αν ξαναλλάξεις λειτουργικό.

Το PC STUDIO τι είναι? να υποθέσω πρόγραμμα συγχρονισμού για το LG? αν ναι συγχρόνισε με αυτό outlook/LG και μετά το omnia με το active sync (αν έχεις xp).

Πρόγραμμα επαφών: το υπάρχον κάνει καλά τη δουλειά του πληκτρολόγησε στη εύρεση τα πρώτα γράμματα της επαφής σου και θα στη φέρει, αλλιώς δεξιά πιάσε το γκρι δείχτη που έχει και σύρετον μέχρι να σε φέρει στο γράμμα που ξεκινάει η επαφή σου, μετά με scroll θα την βρεις αμέσως. Αλλος τρόπος (αυτόν χρησιμοποιώ εγώ κατά κόρον): στο πληκτρολογιο που χρησιμοποιείς για σχηματίσεις αριθμό τηλεφωνου, πατα τα γράμματα της επαφης σου και θα στη φέρω αμέσως.

Τα προγράμματα θα τα βρεις στην έναρξη, το δικό σου προφανώς θα είναι κάτω-κάτω. Θα πρεπει να κάνεις φακέλους με τα προγράμματα αλλιώς θα χαθείς μέσα σε όλα αυτά που έχει. Απεγκατάσταση (όπως έχει αναφερθεί και πιο πάνω): ρυθμίσεις/ρυθμίσεις μνήμης/κύριως χώρος αποθήκευσης/διαγραφή του προγράμματος που επιθυμείς

 

Και μην ξεχνάς: Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΟΥ ΦΙΛΟΣ :-)

 

Καλορίζικο

 

Συμφωνώ και εγώ ότι ένα site που θα πρέπει να συμβουλεύονται όλοι είναι το http://www.modaco.com. Υπάρχει ειδικό topic για το OMNIA II.

 

 

 

Τέλος μία ερώτηση. Αν κάνω firmware update θα πρέπει μετά να ξαναεγκαταστήσω οτι έιχα φορτώσει (επαφές, προγράμματα, registry tweaks κ.ο.κ)

 

Αυτά και καλή εβδομάδα....

 

Δυστυχώς ναι :(

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...