Jump to content

[Symbian^1 & ^3] Nokia's Store


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ότι έχεις κατεβάσει από το ovi store αναβαθμίζεται αυτόματα

 

Δηλαδη χωρις καμια ενεργεια πχ καθε φορα που βγαινει αναβαθμιση σε angry birds κτλ αναβαθμιζονται αυτοματα? !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 649
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οκ ευχαριστω. Οτι ειναι νοκια ναι αναβαθμιζεται αυτοματα για τα αλλα δεν ειμαι σιγουρος :)
Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση του Nokia Store στην έκδοση 3.20.50. Μου το εμφάνισε μόλις πριν λίγο, στη Belle.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση του Nokia Store στην έκδοση 3.20.50. Μου το εμφάνισε μόλις πριν λίγο, στη Belle.

 

Που σας την βγαζει την αναβαθμηση και σε μενα δεν την βγαζει ποτε ? :worry:

Ουτε στο Nokia Store ουτε στην Ενημερωση λογισμικου μου το βγαζει

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι Beta αυτή η έκδοση, αλλά stable και έτσι δεν θα την βρείτε στην Betalabs!
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας πρόβλημα με αγορά εφαρμογών στη Belle με τη νέα έκδοση του καταστήματος (3.20.050); Μπαίνω να αγοράσω μια εφαρμογή και μου βγάζει μήνυμα:

«Η υπηρεσία χρέωσης λογαριασμών τηλεφώνου δεν είναι διαθέσιμη προσωρινά. Το τηλέφωνό σας ενδέχεται να μην είναι συνδεδεμένο στο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας ή να έχει εσφαλμένες ρυθμίσεις σημείου πρόσβασης.»

Τι μπορεί να φταίει; :what:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο εχτες παταω το εικονιδιο για να μπω στο μαρκετ,αλλα τιποτα,αρνητε,πεισματικα κανεις καμια ιδεα...???
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο εχτες παταω το εικονιδιο για να μπω στο μαρκετ,αλλα τιποτα,αρνητε,πεισματικα κανεις καμια ιδεα...???

 

Δοκίμασε να εγκαταστήσεις ξανά την εφαρμογή του καταστήματος.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να εγκαταστήσεις ξανά την εφαρμογή του καταστήματος.

 

Πως και απο που...???

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Πως και απο που...???

Δες εδώ:

http://betalabs.nokia.com/apps/store-qml-client

 

Όμως ό,τι αφορά το κατάστημα, ρωτάμε εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=244580

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν μπορω αλλο.....:X δεν μπορω να μπω στο μαρκετ,παταω το εικονιδιο αλλα τιποτα....κατεβασα που μου ειπε ενα παιδι απο εδω,ενα αρχειο...αλλα οταν παω να κανω εγκατασταση,μου λεει δεν εγκατασταθηκε...θελει υπογραφη...???

Εκανα φορματ αλλα τιποτα συνεχιζει...να μην μπαινει.... :(

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν μπορω αλλο.....:X δεν μπορω να μπω στο μαρκετ,παταω το εικονιδιο αλλα τιποτα....κατεβασα που μου ειπε ενα παιδι απο εδω,ενα αρχειο...αλλα οταν παω να κανω εγκατασταση,μου λεει δεν εγκατασταθηκε...θελει υπογραφη...???

Εκανα φορματ αλλα τιποτα συνεχιζει...να μην μπαινει.... :(

 

Τα ιδια εκανε και σε εμενα και λυση δεν βρηκα..

Πατουσα πανω του, εβγαινε πανω το εικονιδιο

οτι τρεχει, μετα απο λιγο εφευγε το εικονιδιο και τιποτα..

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν μπορω αλλο.....:X δεν μπορω να μπω στο μαρκετ,παταω το εικονιδιο αλλα τιποτα....κατεβασα που μου ειπε ενα παιδι απο εδω,ενα αρχειο...αλλα οταν παω να κανω εγκατασταση,μου λεει δεν εγκατασταθηκε...θελει υπογραφη...???

Εκανα φορματ αλλα τιποτα συνεχιζει...να μην μπαινει.... :(

 

βγηκε σημερα ενα νεο στα betalabs, το δοκιμασες? παιζει πολυ καλα και γρηγορα.

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια τι ρυθμισεις πρεπει να κανω ωστε να μην εχω τις φωτο ολες εκει απο τον υπολογιστη μου;θελω να εχω μονο φωτο απο το κινητο.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

έκανα hard formar στην belle και οταν ανοίγω το κατάστημα μου λέει λήψη την κάνω και στο install μου βγάζει εγκατάσταση αδύνατη...το ίδιο και με άλλες εκδόσεις του store καμιά ιδέα?

 

τελικά η λύση είναι να κάνεις install το αρχείο cwrt core 1.00 από το ''μαγαζάκι'' και μετά γίνετε install το store

Edited by stendor
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

έκανα hard formar στην belle και οταν ανοίγω το κατάστημα μου λέει λήψη την κάνω και στο install μου βγάζει εγκατάσταση αδύνατη...το ίδιο και με άλλες εκδόσεις του store καμιά ιδέα?

 

τελικά η λύση είναι να κάνεις install το αρχείο cwrt core 1.00 από το ''μαγαζάκι'' και μετά γίνετε install το store

 

Μετά από format της Belle, για να δουλέψουν όλα σωστά, είναι προτιμότερο να την ξαναφλασάρεις, παρά να προβείς σε οποιαδήποτε άλλη πατέντα. Έτσι κι αλλιώς το ίδιο στήσιμο εφαρμογών θα κάνεις και στη μία και στην άλλη περίπτωση. Από εκεί που κατέβασες την Belle, λογικά θα έπρεπε να την έχει τη συμβουλή αυτή. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια θα με τρελανει το nokia suite 3.3.49

Παω να μπω κ δεν μου δεχετε το username που εχω.βαζω κατι αλλο το δεχετε.παω στο email μου κ παλι τα ιδια!!!Δεν το δεχετε.Τι στο καλο θελει;

Μου εχουν σπασει τα νευρα.Και εβγαλα το προηγουμενο γιατι δεν μπορουσα να κανω sync τις φωτο που ειχε μεσα.Βοηθατε παιδια!

 

edit: Το εβγαλα κ το ξαναεγκατεστησα κ ειναι τωρα ενταξει.

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Προσπάθησα να κατεβάσω μια εφαρμογή που ενώ υποτίθεται ότι ήταν συμβατή με το κινητό μου , τελικά η εγκατάσταση δεν ολοκληρωνόταν ποτέ. Τώρα κάθε φορά που μπαίνω στο Nokia store μου την εμφανίζει σαν ανολοκλήρωτη. Υπάρχει τρόπος να τη διαγράψω από τις εφαρμογές μου?
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να κατεβάσω μια εφαρμογή που ενώ υποτίθεται ότι ήταν συμβατή με το κινητό μου , τελικά η εγκατάσταση δεν ολοκληρωνόταν ποτέ. Τώρα κάθε φορά που μπαίνω στο Nokia store μου την εμφανίζει σαν ανολοκλήρωτη. Υπάρχει τρόπος να τη διαγράψω από τις εφαρμογές μου?

 

Αυτό μου συμβαίνει εμένα όταν προσπαθώ να εγκαταστήσω κάτι με σύνδεση 3G ή όταν το Wi-Fi έχει ασθενικό σήμα. Προσπάθησε να κάνεις ξανά τη λήψη και την εγκατάσταση στο router του σπιτιού σου, ή σε κάποιο δίκτυο που έχει καλό σήμα και λίγο φόρτο χρηστών. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν είναι θέμα δικτύου. Από το σπίτι μπαίνω με wi fi. To έκανα ήδη πανω από 3 φορές λήψη και εγκατάσταση και πάλι δεν ολοκληρωνόταν με τίποτα. Τεσπα , άρα μάλλον δεν υπάρχει τρόπος να ο διαγράψω από τη λίστα μου στο Nokia store?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...