Jump to content

Τι βάρος έχετε;


nio1975
 Κοινοποίηση

Εσείς που ανήκετε;  

560 members have voted

  1. 1. Εσείς που ανήκετε;

    • Χοντρός-η
      58
    • Αδύνατος-η
      123
    • Κανονικός-ή
      262
    • Χοντρός αλλά παλιά ήμουν αδύνατος
      46
    • Αδύνατος αλλά παλιά ήμουν χοντρός
      46
    • Υπερυπερβαρος
      25


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 584
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

χμμμ δεν εχει επιλογη ευχαριστα γεματουλης ή γλυκουλικα παχουλουτσικος αρα δεν με εκφραζει αυτη η ψηφοφορια :p

Έγραψες..!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει μόνο ρόλο η σχέση ύψους βάρους για να χαρακτηριστεί κάποιος αδύνατος ή παχύσαρκος, αλλά και η ποιότητα των κιλών. Κάποιος γυμνασμένος με μυικό όγκο θα φαίνεται καλύτερα από κάποιον αγύμναστο με το ίδιο βάρος

https://andrismoi.wordpress.com/

Θέματα που μου κίνησαν το ενδιαφέρον και τα μοιράζομαι

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι παιδια ειμαι απο τους τυχερους, αν και περασα και απο τα δυο σταδια, σωθηκα στην κυριολεξια. στα 13 μου ημουν παρα πολυ χοντρος, ειχα φτασει τα 90+ κιλα, ετρωγα βλακειες, δεν ειχα καποια παθηση η οτιδηποτε, στα 16 μου αποφασισα πως ηρθε η ωρα να κανω διαιτα, ετσι και εκανα, σε 3 μηνες ειχα χασει πανω απο 20κιλα και επεσα στο σταδιο της νευρικης ανορεξιας. ειχα φτασει πλεον τα 60 κιλα στα 17 μου χρονια και 1,85 υψος, ημουν πραγματικα χαλια γιατι αργοπεθαινα, δεν ειχα καλη μνηνη, εβγαζα το φαγητο, ενοιωθα κουρασμενος, αλλα στον καθρεφτη με εβλεπα οπως παλια, ενα παχυσαρκο ατομο και ας ημουν 60 κιλα. ευτυχως μετα απο 2 χρονια μεχρι και σημερα στα 18-19 μου, ολα πηγαινουν μια χαρα. πηρα πισω 16 κιλα, ειμαι στα 76 κιλα τωρα και υψος 1,85. με εσωσαν οι γονεις μου, το... φαγητο και το γυμναστηριο που πηγαινω ανελλιπως. αυτα...

 

προσοχη λοιπον σε ολα τα αγορια και κοριτσια που κανουν διαιτες εξπρες...

εγω δεν εκανα καποια διαιτα, απλα δεν ετρωγα, μονο νερο... και κατεληξα μικρος στην νευρικη ανορεξια

Link to comment
Share on other sites

paidia o adelfos m einai 15,5 xronwn exei 1,81 ipsos k zigizei peripou 56 kila. Fenete poli leptos. Pigenne dietologo k to pososto lipous t itan peripou 13% arxise k gimnastirio edw k 7 mines alla fenete poli letos. ti na ton simvoulepsw ?. Palia itan xontroullis k arxise dieta. To eixe parakanei omws k eixe ftasei sta 55 kila enw itan 1,80 to ipsos t.

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

1.77, 60 κιλά.

6η δημοτικού, 33 κιλά... :p

 

1.85-72 κιλα...(θελω να παρω κι αλλα και οτι εχω παρει ειναι με κοπο...)

6 δημοτικου...τα ιδια!:O :D

*Τσιχλας*,*οδοντογλυφιδα*,*ακτινογραφια*, *καλα βρε συ δεν τρως καθολου;* *αχου τι αδυνατο παιδακι βρε* κτλ κτλ ακομα βουιζουν στα αυτια μου...:p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι 1,58 ύψος με 56 (πλέον) κιλά.

Θεωρούμαι,πιστεύω,κανονική αλλά χρειάζομαι γυμναστήριο η αλήθεια είναι..:)

Το καλοκαίρι ως συνήθως θα ξαναχάσω,όπως και οι περισσότεροι και το χειμώνα ξανάμανα τα κιλάκια..:(

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

ego pali to anapodo...adunatizo ton xeimona kai to paleuo na mhn paro polla to kalokairi..

em ligo to ka8isio tou kalokairiou,ligo ta pagotakia,liga to ena ligo to allo kalooos ta!!(asxeto alla 8umh8hka ton alefanto "bre kalos ta paidiaaaaaaaa..2-0)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι έχω καταφέρει και διατηρώ το μεταβολισμό μου σε ψηλά επίπεδα γι'αυτό και το βάρος μου δέν έχει αλλάξει τα τελευταία 10 χρόνια...

Είμαι 1.68 στα 48 κιλά....

Προσωπικά, πέρα από την σωστή διατροφή που εφαρμόζω σε τακτά χρονικά διαστήματα, γυμνάζομαι αρκετά... γιατί μπορεί το βάρος μας να είναι χαμηλό αλλά να μήν είναι σε μυική μάζα...

Γι'αυτό και προσοχή στις "γρήγορες" δίαιτες που υπόσχονται πολλά!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/roseface11.jpg

Κάτω απ' τον ήλιο σε μια απέραντη αγκαλιά

καράβι η αγάπη ταξιδεύει,

κι εμείς στη πλώρη του να δίνουμε φιλιά

κι η θάλασσα να μας ζηλεύει!!!

Link to comment
Share on other sites

Με ύψος 1.80 είχα φτάσει αισίως στα 120 κιλά... Μέχρι τον Δεκέμβριο είχα κατέβει στα 80. Υπολογίστε με ως πρώην χοντρό, νυν κανονικό...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Με ύψος 1.80 είχα φτάσει αισίως στα 120 κιλά... Μέχρι τον Δεκέμβριο είχα κατέβει στα 80. Υπολογίστε με ως πρώην χοντρό, νυν κανονικό...

 

Οχι φιλε μου με ενα 1.80 και 120κιλα δεν εισαι χοντρος αλλα παχυσαρκος(εκτος και αν εχεις τεραστια μυικη μαζα), καλα εκανες και αδυνατησες.

 

Και εγω 1.80 ειμαι και καποτε ειχα περασει και τα 100(λιγο), τωρα ειμαι στα 90, να δω ποτε θα ξαναπαω στα 80.. που ημουν στην 1η γυμνασιου. :lol:

Λεω να το ριξω παλι στο γυμναστηριο, γιατι το φαι δεν κοβετε! :pig: :food:

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε μου με ενα 1.80 και 120κιλα δεν εισαι χοντρος αλλα παχυσαρκος(εκτος και αν εχεις τεραστια μυικη μαζα), καλα εκανες και αδυνατησες.

 

Και εγω 1.80 ειμαι και καποτε ειχα περασει και τα 100(λιγο), τωρα ειμαι στα 90, να δω ποτε θα ξαναπαω στα 80.. που ημουν στην 1η γυμνασιου. :lol:

Λεω να το ριξω παλι στο γυμναστηριο, γιατι το φαι δεν κοβετε! :pig: :food:

 

Το έλεγα με βάση τις επιλογές της δημοσκόπησης... Το ξέρω πως ήμουν παχύσαρκος, αλλιώς δεν θα αδυνάτιζα... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Είμαι 1,82 και υπο κανονικές συνθήκες ειμαι 69 κιλά ! τωρα λόγο διαβάσματος εχω κόψει τα γυμναστήρια και δεν πολυπροσέχω τι τρωω..πρεπει να μαι 71-72 ...

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
με το κοκορετσι+αρνι η χωρις?:lol:

 

Πλάκα πλάκα πρέπει να τσίμπησα κανα δίκιλο αυτές τις μέρες.:cry: :p

1,76Υ - 80kg και περιμένω να πιάσουν οι ζέστες να χάσω 2-3 κιλά ακόμα.:rolleyes:

 

Μου φαίνεται υπήρχε ενα παρόμοιο θέμα η οχι;

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Φτάσαμε τα 100 και έρχεται καλοκαιράκι. Είμαι 1,88 αλλά δεν μου φαίνεται. Μήπως πρέπει να αρχίσω δίαιτα?
From the child and from the fool, one learns the truth. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...