Jump to content

Ποια εταιρεία έχει το καλύτερο design;


 Κοινοποίηση

Ποια εταιρεία έχει το καλύτερο design;  

747 members have voted

  1. 1. Ποια εταιρεία έχει το καλύτερο design;

    • Alcatel
      4
    • Apple
      167
    • HTC
      133
    • LG
      56
    • Motorola
      33
    • Nokia
      105
    • Samsung
      115
    • Sony Ericsson
      108
    • ...άλλη εταιρεία
      17
    • ΔΞ/ΔΑ
      9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 229
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τσίμπησε μία ψήφος η Motorola και από εμένα, γιατί όντως έχει βγάλει κινητά κουκλιά. Είχα το V3i (πανέμορφο κατά τη γνώμη μου, το είχα σε μπορντώ) και το χρησιμοποιούσα μέχρι πριν 1μιση χρόνο που τα φτυσε(εδώ είναι και το αρνητικό των κινητών αυτών, 2 μοτορόλα είχα και τα δύο μας αφήσαν χρόνους σε σχετικά σύντομα χρονικό διάστημα, πάω να της ρίξω την αρνητική μου ψήφο τώρα στο ανάλογο τόπικ :) )
Link to comment
Share on other sites

αν δεν υπηρχε το ωραιο omnia 2 θα ελεγα sony ericson.Τωρα ομως λεω samsung.

 

Το χειροτερο design το εχουν κατα τη γνωμη μου Nokia Motorola κ Htc

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Η Apple είναι ο ηγέτης στο design, χωρίς να προσφέρει μαζικά διαφορετικές συσκευές.

Στη 2η θέση πάντως θα έβαζα την SE

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις παιδιά συγγνώμη αλλά ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΑ με το να βάζουμε την Apple μέσα στην δημοσκόπηση!

 

Οι λόγοι:

-όλες οι άλλες εταιρείες υπάρχουν στον χώρο της κινητής ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ

-όλες οι εταιρείες κάθε χρόνο βγάζουν πάρα πολλά μοντέλα για διάφορες κατηγορίες κινητών και χρηστών αντίστοιχα

 

Αν κάνετε τον "πολλαπλασιασμό" των δύο λόγων καταλαβαίνετε ότι ΟΛΕΣ αυτές οι εταιρείες έχουν βγάλει ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ συσκευές όλα αυτά τα χρόνια και μπορούμε να κάνουμε πολλών ειδών συγκρίσεις και να βγάλουμε πιο "σωστά" συμπεράσματα!

 

ΠΩΣ είναι δυνατόν να βάζουμε στην δημοσκόπηση μία εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο της κινητής τα τελευταία 3 χρόνια περίπου και έχει βγάλει ΜΟΝΟ 1 ΚΙΝΗΤΟ!

 

Πιστεύω καταλαβαίνετε τι εννοώ και οι "φανατικοί" του "μήλου" να μην με παρεξηγήσουν!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
η apple έχει δυο κινητά μόνο που διαφέρουν γι αυτό δεν την ψηφίζω. Πολύ ωραία κινητά έχει η lg αλλά και η samsung
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

SAGEM :lol::lol:

 

Σοβαρα, απο οτι εχω δει , μαλλον η Apple προηγειτα στο θεμα design . Τα τελευταια μοντελα της SAMSUNG βεβαια δειχνουν κι αυτα πολυ ομορφα, αλλα τα παλιοτερα της εταιριας, δεν με συγκινουσαν καθολου .

Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα Motorola γιατί μετά απο το Milestone που είδα σήμερα ξέχασα κάθε άλλο κινητό!

Φοβερά όμορφο κινητό !!!

Link to comment
Share on other sites

για μένα η apple..

προσωπικά, και μη συμπαθώντας την σαν εταιρεία θεωρώ ότι πουλάει μόνο το όνομα και την εμφάνιση, αλλιώς υπάρχουν εξίσου καλά ή καλύτερα προϊόντα σε καλύτερες τιμές...

 

και τα htc μου αρέσουν πάρα πολύ!

Link to comment
Share on other sites

εχει design το ΗΤC ?

 

Tο μήνυμα είναι σχετικά παλιό... τώρα νομίζω πως ισχύει το αντίθετο (βλ. iPhone 4)! :p

Από design μου άρεσαν μερικές συσκευές και πιο πολύ το HD2.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να ειμαι απο τους λιγους αλλα και η lg εχει πολυ ομορφα κινητα..ειδικα το crystal...πανεμορφο..
Δεν υπάρχουν κακοί άνθρωποι,υπάρχουν άνθρωποι που εκμεταλλεύονται την καλοσύνη σου.
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...