Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Sygic GPS Navigator Mobile


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[PRODUCT:Greece MM10]

name=Greece MM10

tts=yes

sdk=yes

truckAttr=no

premiumPOI=no

exPostals=yes

maps=CI:GRC:2010.08,CI:CYP:2010.08

Αδερφέ να σαι καλά ευχαριστώ πολύ ! ! !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 361
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια εχω το 8,06 και οταν κοντευω σε radarη σε καμερες ουτε με ειδοποιει ουτε μιλαει το κριτσακι.

Αν γνωριζει καποιος κατι ας με βοηθησει.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω το 8,06 και οταν κοντευω σε radarη σε καμερες ουτε με ειδοποιει ουτε μιλαει το κριτσακι.

Αν γνωριζει καποιος κατι ας με βοηθησει.

Ευχαριστω.

 

Για να χτυπάει ήχος πρέπει απ το μενού "κάμερα ασφαλείας" να είναι τσεκαρισμένες και οι 3 επιλογές, και μετά πατάς επόμενο για να επιλέξεις τον ήχο που θες.

 

Για να το ορίσεις να προειδοποιεί κάποια μέτρα πριν φτάσεις πας "Σημεία ενδιαφέροντος" επιλέγεις "Ειδοποίηση όταν πλησιάζετε σε poi", επιλέγεις το σημείο "speed cameras" και δίνεις την τιμή για πόσα μέτρα πριν θες.

Ξανακάνεις την παραπάνω διαδικασία αν εκτός απ τα ενσωματωμένα poi έχεις βάλει και δικές σου κάμερες ταχύτητας.

Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΟΣ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ η ΕΚΔΟΣΗ 8,22 ΕΙΝΑΙ η επισημη?η εχει φτιαχτει απο ΑΛΛΟΥΣ?Καινούργιος στο φόρουμ ειμαι αλλα εχω εγκαταστησει χιλιάδες ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ για κινητα τα παντα σπασμενεσ,.....ξερω αρκετα πραγματα ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ οτι ειναι αυθεντικη ΕΚΔΟΣΗ??, γιατι ΟΤΑΝ την Είχα βαλει , είχε αρκετές διαφορεσ ΜΕ ΤΗΝ 8,14 που εχω
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΟΣ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ η ΕΚΔΟΣΗ 8,22 ΕΙΝΑΙ η επισημη?η εχει φτιαχτει απο ΑΛΛΟΥΣ?Καινούργιος στο φόρουμ ειμαι αλλα εχω εγκαταστησει χιλιάδες ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ για κινητα τα παντα σπασμενεσ,.....ξερω αρκετα πραγματα ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ οτι ειναι αυθεντικη ΕΚΔΟΣΗ??, γιατι ΟΤΑΝ την Είχα βαλει , είχε αρκετές διαφορεσ ΜΕ ΤΗΝ 8,14 που εχω

H 8.22 κυκλοφόρησε μόνο Ασία μαζί με τον χάρτη της Ινδίας.

Κάποιοι χρήστες την έφτιαξαν, ώστε να μπορεί να παίξει με αγγλικά και για άλλους χρήστες.

Για αυτό ίσως να έχει τίποτα bugs.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω την 8.22 και εχει Ελληνικο μενου και Ελληνικη εκφωνιση.

 

Ερωτηεις:στης ''ρυθμισεις'' και στο ''πληροφοριες για το mobile maps'' γραφει παντα αυτο ''εκδοση χαρτη 7.80'' οποιον χαρτη και να επιλεξω τον τρεχει, και εχω μεσα αυτους

SMM10 Europe

NT 07.2010

TA 09.2010

Greece_CI_MM10

ειναι λογικο αυτο?

 

ακομα: στο εσωτερικο GPS γραφει 4800 οταν ειναι στην ''αναμονη για σημα GPS''και σε εσας το ιδιο γραφει?

 

και πως μπορουμε κατα την εκηνιση να μην βγαζει το μηνυμα ''προσοχη: ο οδηγος δεν πρεπει να........... κτλ κτλ?

 

ευχαριστω για τον ''οδηγο'' εγκαταστασης του προγραμματος και για την εργασια που εχετε κανει εδω μεσα.

καθε απαντηση ειναι δεκτη.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το 5800 και σκεφτομαι να παω Βουλγαρία σε λίγες μέρες. Έχω το Sygic 8.06 με έκδοση χάρτη 7.80 αλλά μόνον τον ελληνικό. Έχει κανείς να μου πει αν μπορώ να περάσω τον βουλγάρικο παράλληλα με τον ελληνικό; κι αν ναι που μπορει να υπαρχει ο βουλγαρικος? pm δεκτα...
Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς εναλλακτικά να περάσεις τον βουλγαρικό χάρτη του ovi maps και να κάνεις με αυτόν την δουλειά σου. Δεν ξέρω κατά πόσο σε καλύπτει από άποψη λεπτομέρειας αλλά δοκίμασέ τον.
Link to comment
Share on other sites

H 8.22 κυκλοφόρησε μόνο Ασία μαζί με τον χάρτη της Ινδίας.

Κάποιοι χρήστες την έφτιαξαν, ώστε να μπορεί να παίξει με αγγλικά και για άλλους χρήστες.

Για αυτό ίσως να έχει τίποτα bugs.

 

Nαι αλλα εχει πολλα bugs κ οποιοσ την εχει βαλει θα καταλαβει οτι λειπουν πολλα πραγματα , πχ δεν εχει αναζητηση ταχυδρομικο κωδικα π ειχε η 8.14. κ αλλα πραγματα,, ειναι πειραγμενη κ ετσι ξαναγυρησα στην 8.14 που ειναι η τελευταια εκδοση επισιμη απο την sygic...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω την 8.22 και εχει Ελληνικο μενου και Ελληνικη εκφωνιση.

 

Ερωτηεις:στης ''ρυθμισεις'' και στο ''πληροφοριες για το mobile maps'' γραφει παντα αυτο ''εκδοση χαρτη 7.80'' οποιον χαρτη και να επιλεξω τον τρεχει, και εχω μεσα αυτους

SMM10 Europe

NT 07.2010

TA 09.2010

Greece_CI_MM10

ειναι λογικο αυτο?

 

ακομα: στο εσωτερικο GPS γραφει 4800 οταν ειναι στην ''αναμονη για σημα GPS''και σε εσας το ιδιο γραφει?

 

και πως μπορουμε κατα την εκηνιση να μην βγαζει το μηνυμα ''προσοχη: ο οδηγος δεν πρεπει να........... κτλ κτλ?

Και μέρα 7,80 βγάζει.

Το 4800 είναι ταχύτητα επικονωνίας της θύρας.Δεν χρειάζεται πείραγμα.

 

Για το μήνυμα της εκκίνησης πας στο φάκελο Drive-Symbian και κάνεις edit το αρχείο settings.ini. Βρίσκεις την εγγραφή showsafetymsg και την κάνεις never.

 

Nαι αλλα εχει πολλα bugs κ οποιοσ την εχει βαλει θα καταλαβει οτι λειπουν πολλα πραγματα , πχ δεν εχει αναζητηση ταχυδρομικο κωδικα π ειχε η 8.14. κ αλλα πραγματα,, ειναι πειραγμενη κ ετσι ξαναγυρησα στην 8.14 που ειναι η τελευταια εκδοση επισιμη απο την sygic...

Προσωπικά η 8.22 δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα ούτε με φωτισμό ούτε με κάτι άλλο.Οπότε πολλά bugs σε καμία περίπτωση δεν μπορούμε να το πούμε, έστω και αν έβγαζε 1-2 θέματα.

Αναζήτηση με ΤΚ έχει κανονικά. ;) Μόλις το δοκίμασα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

 

Για το μήνυμα της εκκίνησης πας στο φάκελο Drive-Symbian και κάνεις edit το αρχείο settings.ini. Βρίσκεις την εγγραφή showsafetymsg και την κάνεις never.

 

 

Προσωπικά η 8.22 δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα ούτε με φωτισμό ούτε με κάτι άλλο.Οπότε πολλά bugs σε καμία περίπτωση δεν μπορούμε να το πούμε, έστω και αν έβγαζε 1-2 θέματα.

Αναζήτηση με ΤΚ έχει κανονικά. ;) Μόλις το δοκίμασα.

 

Πως το κανω never αυτο με το usb καλωδιο απο το pc το μετατρεπω?

 

Και εμενα η 8.22 δεν εχει προβληματα και εχει και Τ Κ ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Πως το κανω never αυτο με το usb καλωδιο απο το pc το μετατρεπω?

 

Μπορείς να το ανοίξεις με το notepad στο pc σου.

 

Edit:

 

Και με τον x-plore μέσα από την συσκευή, εάν δεν το ανοίγει άλλαξε την επέκταση σε .txt

Edited by gianpithio
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Πωσ εχει αναζητηση με ταχυδρομικο κωδικα?? απο που την κατεβασατε κ γο την κατεβασα κ την δοκιμασα ποσεσ φορεσ.....κ ομωσ δν εχει..
Link to comment
Share on other sites

Πωσ εχει αναζητηση με ταχυδρομικο κωδικα?? απο που την κατεβασατε κ γο την κατεβασα κ την δοκιμασα ποσεσ φορεσ.....κ ομωσ δν εχει..

 

μενου >

αναζητηση/πλοηγηση >

διευθυνση/ταχ.κωδικας>

ταχ.κωδικας.

βαζεις τον τ.κ. και σου βγαζει τις οδους που ειναι σε αυτον τον τ.κ.

 

Σχετικα με την εκδοση 8.22 και προηγουμενα(και δικα μου) ποστ ειδα οτι στην πλοηγηση σε παει απο την ταχυτερη, ειχα βαλει την κοντινοτερη και αυτο επεμενε στην ταχυτερη δεν δοκιμασα της ''οικονομικοτερη''-''πεζος''-''ποδηλατο'' για να δω τι θα κανει και περασα παλι την 8.14.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει ιδιαίτερες διαφορές.

Οπότε αν είσαι οκ με την .14, μην αγχωνεσαι για την .22

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με την εκδοση 8.22 και προηγουμενα(και δικα μου) ποστ ειδα οτι στην πλοηγηση σε παει απο την ταχυτερη, ειχα βαλει την κοντινοτερη και αυτο επεμενε στην ταχυτερη δεν δοκιμασα της ''οικονομικοτερη''-''πεζος''-''ποδηλατο'' για να δω τι θα κανει και περασα παλι την 8.14.

 

Εχει καποια παραπανω πραγματακια στο μενου η 22 αλλα περασα παλι την 14.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εχει καποια παραπανω πραγματακια στο μενου η 22 αλλα περασα παλι την 14.

 

Υπαρχει ελληνικη γλωσσα που κανει για την 8.22; Αυτη για την προηγουμενη εκδοση βγαζει μερικα και εχει καποια bugs..Μονο τα αγγλικα δειχνουν να ειναι οκ και αυτα τα ειχε ηδη το πακετο..

Και κατι αλλο..

Γινεται να εχουμε ταυτοχρονα teleatlas k navteq και να επιλεγουμε;και με ποιιο τροπο; Και τα 2 εχουν το ιδιο ονομα grc και διαφορετικο νομιζω mlm..

Edited by takisss

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Οι οδηγίες για να λυθεί το πρόβλημα με το σβήσιμο της οθόνης στην 8.22 είναι οι παρακάτω:

 

1.Ανοίγετε το αρχείο \Res\ skins\greek.lang με το notepad αφού το έχετε σώσει στο PC σας. (κρατήστε και 1 backup)

Βρίσκετε τις σειρές:

<lang id="settings.power.alwaysOn" text="Πάντα φωτεινή"/>

<lang id="settings.power.deviceDefault" text="Χρήση των προεπιλεγμένων ρυθμίσεων συσκευής"/>

 

και τις φτιάχνετε ως:

 

<lang id="settings.power.alwaysOn" text="Χρήση των προεπιλεγμένων ρυθμίσεων συσκευής"/>

<lang id="settings.power.deviceDefault" text="Πάντα φωτεινή"/>

 

2.Το σώζετε.

 

3.Μετά βρίσκετε και ανοίγετε από το PC σας το \Res\skins\application.skin

τις σειρές (κρατήστε και 1 backup):

<radioButton id="settings.power.alwaysOn" position="pos.radioCheck.2R1"/>

<radioButton id="settings.power.deviceDefault" position="pos.radioCheck.2R2" />

 

και τις φτιάχνετε ως:

 

<radioButton id="settings.power.deviceDefault" position="pos.radioCheck.2R1"/>

<radioButton id="settings.power.alwaysOn" position="pos.radioCheck.2R2" />

 

4.Το σώζετε.

 

5.Περνάτε και τα 2 αρχεία πίσω στον φάκελο που βρίσκονταν στην κάρτα μνήμης.

 

6.Πηγαίνετε στις Ρυθμίσεις->Πρόσθετες ρυθμίσεις.Πατάτε Επόμενο και σιγουρευτείτε ότι είναι επιλεγμένο το Χρήση των προεπιλεγμένων ρυθμίσεων συσκευής.Μετά Επόμενο, Επόμενο, Τέλος. Πηγαίντε Έξοδος και μετά ξαναμπείτε στο Sygic για να δοκιμάσετε την οθόνη ότι μένει ανοιχτή.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ειχα μια εκδοση του sygic νομιζω την 7.71. Προσπαθησα να εγκαταστησω την καινουρια, χωρις να βγαλω την παλια. Εκανε την εγκατασταση αλλα δεν ξεκινουσε το προγραμμα. Εβγαζε unexpected error νομιζω. Αργοτερα και μετα απο απεγκαταστασεις και νεες εγκαταστασεις, εβγαλα τα αρχεια απο την καρτα, εκανα απεγκατασταση και νεα εγκατασταση της νεας εκδοσης και πλεον επισης δεν ανοιγει το προγραμμα και λεει disk error.Εχετε καμια ιδεα για το προβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Ειχα μια εκδοση του sygic νομιζω την 7.71. Προσπαθησα να εγκαταστησω την καινουρια, χωρις να βγαλω την παλια. Εκανε την εγκατασταση αλλα δεν ξεκινουσε το προγραμμα. Εβγαζε unexpected error νομιζω. Αργοτερα και μετα απο απεγκαταστασεις και νεες εγκαταστασεις, εβγαλα τα αρχεια απο την καρτα, εκανα απεγκατασταση και νεα εγκατασταση της νεας εκδοσης και πλεον επισης δεν ανοιγει το προγραμμα και λεει disk error.Εχετε καμια ιδεα για το προβλημα;

 

Ποια καινουρια, την 8,06 , 8,14 ή την 8,22? βαλε πρωτα την 8,06 να δεις αν δουλευει και μετα βαλε αν θες της επομενες εκδοσεις, αν δεν γινει κατι δοκιμασε να κατεβασεις και απο αλλου μηπος και εχει προβλημα το αρχειο που εχεις βρει.

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ειχα μια εκδοση του sygic νομιζω την 7.71. Προσπαθησα να εγκαταστησω την καινουρια, χωρις να βγαλω την παλια. Εκανε την εγκατασταση αλλα δεν ξεκινουσε το προγραμμα. Εβγαζε unexpected error νομιζω. Αργοτερα και μετα απο απεγκαταστασεις και νεες εγκαταστασεις, εβγαλα τα αρχεια απο την καρτα, εκανα απεγκατασταση και νεα εγκατασταση της νεας εκδοσης και πλεον επισης δεν ανοιγει το προγραμμα και λεει disk error.Εχετε καμια ιδεα για το προβλημα;

Προσωπικά όλες τις καινούριες εκδόσεις τις περνάω πάντα πάνω από τις προηγούμενες και ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

Ξανακατέβασε από αλλού τα αρχεία και σιγουρέψου ότι κάνεις σωστά το install.

Βάζεις τα αρχεία στους φακέλους που πρέπει?Το error σκάει όταν το εγκαθιστάς μέσα από το κινητό το sis?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Οι οδηγίες για να λυθεί το πρόβλημα με το σβήσιμο της οθόνης στην 8.22 είναι οι παρακάτω:

 

1.Ανοίγετε το αρχείο \Res\ skins\greek.lang με το notepad αφού το έχετε σώσει στο PC σας. (κρατήστε και 1 backup)

Βρίσκετε τις σειρές:

<lang id="settings.power.alwaysOn" text="Πάντα φωτεινή"/>

<lang id="settings.power.deviceDefault" text="Χρήση των προεπιλεγμένων ρυθμίσεων συσκευής"/>

 

και τις φτιάχνετε ως:

 

<lang id="settings.power.alwaysOn" text="Χρήση των προεπιλεγμένων ρυθμίσεων συσκευής"/>

<lang id="settings.power.deviceDefault" text="Πάντα φωτεινή"/>

 

2.Το σώζετε.

 

3.Μετά βρίσκετε και ανοίγετε από το PC σας το \Res\skins\application.skin

τις σειρές (κρατήστε και 1 backup):

<radioButton id="settings.power.alwaysOn" position="pos.radioCheck.2R1"/>

<radioButton id="settings.power.deviceDefault" position="pos.radioCheck.2R2" />

 

και τις φτιάχνετε ως:

 

<radioButton id="settings.power.deviceDefault" position="pos.radioCheck.2R1"/>

<radioButton id="settings.power.alwaysOn" position="pos.radioCheck.2R2" />

 

4.Το σώζετε.

 

5.Περνάτε και τα 2 αρχεία πίσω στον φάκελο που βρίσκονταν στην κάρτα μνήμης.

 

6.Πηγαίνετε στις Ρυθμίσεις->Πρόσθετες ρυθμίσεις.Πατάτε Επόμενο και σιγουρευτείτε ότι είναι επιλεγμένο το Χρήση των προεπιλεγμένων ρυθμίσεων συσκευής.Μετά Επόμενο, Επόμενο, Τέλος. Πηγαίντε Έξοδος και μετά ξαναμπείτε στο Sygic για να δοκιμάσετε την οθόνη ότι μένει ανοιχτή.

 

Είχα εγκατεστημένη την 8.06 που δούλευε άψογα. Όταν εγκατέστησα την 8.22, την πρώτη φορά δούλευε σωστά αλλά την δεύτερη φορά είχα το πρόβλημα με την οθόνη που έσβηνε. Τσέκαρα τις ρυθμίσεις που αναφέρεις στα 2 αρχεία αλλά έχουν τις σωστές τιμές. Οπότε, δυστυχώς, δεν είναι αυτή η λύση στο πρόβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Είχα εγκατεστημένη την 8.06 που δούλευε άψογα. Όταν εγκατέστησα την 8.22, την πρώτη φορά δούλευε σωστά αλλά την δεύτερη φορά είχα το πρόβλημα με την οθόνη που έσβηνε. Τσέκαρα τις ρυθμίσεις που αναφέρεις στα 2 αρχεία αλλά έχουν τις σωστές τιμές. Οπότε, δυστυχώς, δεν είναι αυτή η λύση στο πρόβλημα..

Τότε δοκίμασε τα παρακάτω.

Αν στο κινητό έχεις τώρα επιλεγμένο το always on, βάλε το default και δες.

Αν δεν πιάσει αυτό, τότε άλλαξε τις τιμές.Από αυτά που λέω, βάλτα αντίθετα εφόσον ήταν ήδη φτιαγμένα σωστά σε σένα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν το Sygic κάνει για το Samsung i560?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...