Jump to content

Samsung S8000 Jet


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το κιιτακι ειναι τζι τζι εκτοσ του gps οπιος το γουσταρει να το παρει σε αυτη την τιμη ειναι τσαμπα . πρην μερκους μηνες μερικοι το αγωραζαν 400 :X ευρω. στα μησα δεν λεει .???

 

μια χαρα ειναι και το gps απλο στην εγκατασταση (προσφατα πηρα win mo κινητο και εχω λιωσει στο διαβασμα) κανει σχεδον τα παντα τσαμπα μονο φωνητικες εντολες δεν εχει αλλα και τι εγινε. ειδικα στην τιμη που ειναι τωρα ειναι οτι πρεπει. και αριστο τηλεφωνο. και αριστο media player. και δερματινη θηκη και πολυ καλα ακουστικα. χτυπα το.

Edited by goldeneye
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κάντην με τον επίσημο τρόπο που μάλλον δεν θα γίνει (λόγο του ότι η Samsung δεν δίνει Ελληνική έκδοση για αναβάθμιση)

και αν δεν γίνει , κάνε τα της σελίδας 93 (όπως έκανα και εγώ) είναι πολύ εύκολο!

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

την έκανα με το pc studio κ όλα οκ,απλά μετα την αναβάθμιση όταν πάω να κάνω συγχρωνισμό επαφές λέει το πρόγραμα στάματησε να λειτουργεί.any help?
Link to comment
Share on other sites

την έκανα με το pc studio κ όλα οκ,απλά μετα την αναβάθμιση όταν πάω να κάνω συγχρονισμό επαφές λέει το πρόγραμμα σταμάτησε να λειτουργεί.any help?

 

χμμμ, κι εμένα μου έκανε αυτά τα κουλά..

 

Απεκατέστησε τους καμιά 10αρια drivers και το πρόγραμμα της SAMSUNG , κάνε επανεκκίνηση και ξανά βάλε το πρόγραμμα της SAMSUNG. Λογικά θα σου δουλέψει.

 

 

ΥΓ. Πια έκδοση σου έβαλε;;;

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

εγω τελικα θα περιμενω μεχρι του χρονου τετοια εποχη να το αγορασω το jet. Λογικα ακομα θα πωλειται, ενα χρονο εχει περιπου στην αγορα. Ισως να κανει και λιγοτερα απο 200 ευρω σε κανα online μαγαζι τοε.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Άλλο είναι το jets8000 και άλλο το gts8000?Γιατί στο πλαίσιο έχει 200 και στον γερμανο 400 ευρό...!!!????
Link to comment
Share on other sites

Άλλο είναι το jets8000 και άλλο το gts8000?Γιατί στο πλαίσιο έχει 200 και στον γερμανο 400 ευρό...!!!????

 

το ιδιο ειναι,απλα το πλαισιο το εχει σε προσφορα..οπως πχ το saturn που εχει το pixon12 στα 249 και η wind το χει πανω απο 500..απλα αυτες οι προσφορες κρατανε λιγο γιατι σε τετοια τιμη εξαντλουνται αμεσως τα κομματια.οποιος προλαβει προλαβε..

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο ειναι,απλα το πλαισιο το εχει σε προσφορα..οπως πχ το saturn που εχει το pixon12 στα 249 και η wind το χει πανω απο 500..απλα αυτες οι προσφορες κρατανε λιγο γιατι σε τετοια τιμη εξαντλουνται αμεσως τα κομματια.οποιος προλαβει προλαβε..

 

αυτο ακριβως οποιος προλαβε προλαβε. μετανιωσα που δεν το κρατησα για δευτερο...:(

Link to comment
Share on other sites

καλα οποιος αγοραζει απο γερμανο ειναι κοροιδο. μιλαμε οτι πουλαει ,ειναι τουλαχιστον +15% της τιμης που θα βρειτε στο skroutz
Link to comment
Share on other sites

Καλα ε εκανα επισημα την αναβαθμιση σε S800XPJA1.... Απλα τα σπαει. Παρολο που το Samsung PC Studio ειχε την αποψη πως η ενημερωση απετυχε, το κινητο δουλευει κανονικα και πρωτες παρατηρησεις: ταχυτερο, πιο εξυπνο στην αυτοματη ρυθμιση φωτεινοτητας και βγαζει παρα πολυ καλες φωτογραφιες με φλας απο κοντα χωρις να φαινονται σαν φαντασμα. Επισης κραταει τις ρυθμισεις στα ξυπνητιρια ακομα και αν κλεισεις μια ειδοποιηση και την ξανα ενεργοποιησεις. Κατι νεες μικρο επιλογες στις ρυθμισεις υπαρχουν (οχι τοσο χρησιμες) αλλα διστυχως αν συνδεθει το κινητο στο PC σαν συσκευη αποθηκευσης μολις αποσυνδεθει, και παλι χανονται οι ρυθμισεις προεπιλεγμενης μνημης....
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πείρα απο πλαίσιο...Να εξαντλήσω την μπαταρία και μετά να κάνω φόρτιση 8ώρες ή να το βάλω απευθείας για 8ωρη φόρτιση?Μόνο μια φορά να κάνω 8ώρες φόρτιση και μετά για κανά 5-6 μέρες να περιμένω να εξαντληθεί τελείως για να το ξαναφορτίσω μέχρι πλήρης???Είναι σωστά αυτά που λέω , κανένα άλλο tip για την υγεία της μπαταρίας υπάρχει?
Link to comment
Share on other sites

σε καμμια περιπτωση 8 ωρες

βαλτο κλειστο οπως ειναι να φορτισει

μετα ανοιξε το μολις τελειωσει η πρωτη φορτιση

οταν αναβοσβηνει η ενδειξη της μπαταριας τοτε να το φορτιζεις τις πρωτες 3-5 φορες (οχι οτι θα γινει κατι αν δεν το τηρησεις ευλαβικα)

στον πρωτο μηνα περιπου θα πιασει τελικη αποδοση (γυρω στις 3 μερες με σχετικα ζορικη χρηση)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί???

Εμένα πιάνει δορυφόρους και βρίσκει σήμα σε λιγότερο από λεπτό.

Το δοκίμασα και μέσα σε αυτοκίνητο και δεν έχανε (εύκολα) το σήμα του.

Τώρα, αν είσαι στην Κυψέλη και ανάμεσα από 7όροφες, τότε μάλλον θα τα βρεις σκούρα.

Αλλά και πάλι, ποιό gps δεν θα ζοριζόταν κάτω από τέτοιες προυποθέσεις???

Link to comment
Share on other sites

Γιατί???

Εμένα πιάνει δορυφόρους και βρίσκει σήμα σε λιγότερο από λεπτό.

Το δοκίμασα και μέσα σε αυτοκίνητο και δεν έχανε (εύκολα) το σήμα του.

Τώρα, αν είσαι στην Κυψέλη και ανάμεσα από 7όροφες, τότε μάλλον θα τα βρεις σκούρα.

Αλλά και πάλι, ποιό gps δεν θα ζοριζόταν κάτω από τέτοιες προυποθέσεις???

 

εμενα εκανε αρκετο χρονο να βρει σημα 2-5 λεπτα αναλογα την περιπτωση και δεν ειχε και τελειο σημα. αρκετες φορες εχανε το σημα (χωρις λογο) αλλα μετα το βρισκε ευκολα

Link to comment
Share on other sites

έτσι βγάζουν όλα τα jets φωτογραφίες το βράδυ με φλάς.
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω κατι,

1) αν βαλω τους χαρτες route66, θα εχω τους χαρτες μεσα στο κινητο απλα δεν εχω οδηγιες πλοηγησης??

2)θα μπορω να εχω και το google maps μεσα, γιατι λεει το satelite view που εχουν, εκτος αν εχει και το route66 δορυφορικη εικονα??

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω κατι,

1) αν βαλω τους χαρτες route66, θα εχω τους χαρτες μεσα στο κινητο απλα δεν εχω οδηγιες πλοηγησης??

2)θα μπορω να εχω και το google maps μεσα, γιατι λεει το satelite view που εχουν, εκτος αν εχει και το route66 δορυφορικη εικονα??

 

1) ναι . 2) το χει το gmaps κανονικα

Link to comment
Share on other sites

παιδια το youtube γιατι δεν παιζει?????

καποια λυση???

thanks

 

Όταν λες δεν παίζει τι εννοείς;

 

εμένα μια χαρά παίζει ..

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες δεν παίζει τι εννοείς;

 

εμένα μια χαρά παίζει ..

 

Ούτε εμένα παίζει τα βίντεο απο το youtube.Εχω κανει μερικα posts εδώ αλλα δεν πήρα απάντηση.

Μπαίνω απο wifi,στο site του youtube και οταν επιλέγω ένα βίντεο να το δω,Οταν πάει να κάνει σύνδεση με τον media player γράφει αποτυχία σύνδεσης.

Αν μπορείτε να βάλετε τυχόν ρυθμισεις που έχετε κάνει,κάντε μια επικόληση κι εδώ.

One ring to rule them all, one ring to find them,

One ring to bring them all, and in the darkness bind them!

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα παίζει τα βίντεο απο το youtube.Εχω κανει μερικα posts εδώ αλλα δεν πήρα απάντηση.

Μπαίνω απο wifi,στο site του youtube και οταν επιλέγω ένα βίντεο να το δω,Οταν πάει να κάνει σύνδεση με τον media player γράφει αποτυχία σύνδεσης.

Αν μπορείτε να βάλετε τυχόν ρυθμισεις που έχετε κάνει,κάντε μια επικόληση κι εδώ.

 

Αύριο θα προσπαθήσω να δώσω πως τα εχω εγω. αν ξεχάσω ριξε ένα π.μ.

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S8000 Jet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...