Jump to content

Paypal: Χρήση και ΓΕΝΙΚΕΣ ερωτήσεις


evripidis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@makap Τελικά μου απάντησαν στο email και μου ζήτησαν ταυτότητα ή δίπλωμα και τον λογαριασμό.Τους έστειλα το δίπλωμα και screenshot από τον online λογαριασμό μου και μου είπαν ότι μεταφέραν το αίτημα στο αρμόδιο τμήμα και σε 1-2 ημέρες θα επικοινωνήσουν μαζί μου.Να υποθέσω ότι είμαι σε καλό δρόμο? :rolleyes:

Previous devices:Samsung SGH X160, LG KE970, LG KU990i, Sony Ericsson X8, Sony Miro, Sony L, LG G2 Mini, LG G3 32GB , Xiaomi Mi band, Xiaomi Mi band 2, Samsung Galaxy Buds,Samsung S9+,LG G Pad 8.3,Xiaomi Mi band 4.

Current devices:Samsung Note 20 Ultra 5G,Xiaomi Mi Band 5,Microsoft Surface 3, Samsung Galaxy Buds+ :love:

Link to comment
Share on other sites

Δυο λογαριασμοι για το send money to friends/family. [......................................] !

To pp οταν σου στελνει mail γραφει παντα το ονοματεπωνυμο σου Hello xxxxxxx xxxxxxxx

Προβλημα νομιζω μπορει να δημιουργηθει αν μπαινεις απο τον ιδιο browser.

Εχω και εγω δυο λογαριασμους για να κανω send money to friends/family, εναν βασικο στο ονομα μου και τον δευτερο στο ονομα του πατερα μου. Στον δικο μου μπαινω παντα με chrome και στου πατερα μου παντα με firefox.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Με ποια λογκή όμως να επηρεάζει ο browser; Δηλαδή αν σκεφτούμε στα εκατομύρια χρηστών του pp, πόσα μέλη οικογενειών έχουν ο καθένας το δικό του ππ και μπαίνουν από το ένα και μοναδικό pc στο σπίτι, με ιδιο browser και ίδια ip και όλο και κάτι θα στείλει ο ένας στον άλλο κάποιες φορές, είναι δυνατόν να αποτελούν αυτά θέμα; :worry:
Link to comment
Share on other sites

H Eurobank για εισερχόμενα εμβάσματα Εξωτερικού κρατάει 3 ευρώ, οπότε δεν σε συμφέρει να κατεβάσεις 15 ευρώ μόνο .

οι αλλες τραπεζες μηπως ξερεις?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Για ποια ενδιαφέρεσαι ; Δωρεάν σε Αττικής και σε λογαριασμό Direct Πειραιώς.
Link to comment
Share on other sites

Για ποια ενδιαφέρεσαι ; Δωρεάν σε Αττικής και σε λογαριασμό Winbank Πειραιώς.

alpha-εθνικη

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

alpha-εθνικη

Alphabank

3 ΕΝΤΟΛΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΤΡΑΠΕΖΑ 3.1 ▶ Για πίστωση σε λογαριασμό καταθέσεων

Εισπράττεται ανεξαρτήτως νομίσματος, ποσού και εφόσον η επιλογή εξόδων της εντολής είναι “SHA”.

Οι εντολές σε πίστωση του λογαριασμού - Alpha Μισθοδοσία είναι δωρεάν. -

Έως του ισοτίμου Ευρώ 12.500 Πάγιο 3

- Από του ισοτίμου Ευρώ 12.500,01 έως του ισοτίμου Ευρώ 50.000 Πάγιο 5

- Άνω του ισοτίμου Ευρώ 50.000 Πάγιο 8

http://www.alpha.gr/files/aboutalphabank/GR_promitheies_23022016.pdf σελίδα 5

 

 

Εθνική :

Εισερχόμενα Εμβάσματα

1. Εισερχόμενα εμβάσματα σε ευρώ από άλλη Τράπεζα εσωτερικού ή χώρα Ευρ. Ένωσης:

1.1. Σε πίστωση λογαριασμού καταθέσεων του δικαιούχου:

1.1.1 ποσού έως €15 Χωρίς προμήθεια

1.1.2 ποσού από €15,01 έως €50.000 €4

1.1.3 ποσού από €50.000,01 και άνω από Τράπεζα εσωτερικού €9

1.1.4 ποσού από €50.000,01 και άνω από χώρα της Ευρ. Ένωσης €30

 

https://www.nbg.gr/greek/pricing-of-products-and-services/Documents/Τιμολόγιο%20Λοιπών%20Εργασιών%5b2%5d/Λοιπές%20Εργασίες/web_portal_elliniko_timologio_loipwn_ergasiwn.pdf σελιδα 5

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Παρατήρησα κάτι πολύ περίεργο στις τελευταίες συναλλαγές μου μέσω paypal και θέλω να ρωτήσω αν το είδες κανείς άλλος.

 

Την προηγούμενη εβδομάδα παραγγελία από vickmall με την ισοτιμία €/$ στο 0,9091 μου κράτησε για 445.94 $ = 415.59 € (ισοτιμία 0,9319!!!!!!).

Χθες 14/3 με τρέχουσα ισοτιμία στο 0,902 μου κράτησε για 231.97 $ = 215,86 € (ισοτιμία 0,9305).

 

Να τονίσω πως η πληρωμή γίνεται μέσω πιστωτικής (visa) της Πειραιώς συνδεδεμένης στο paypal και στις ρυθμίσεις ενεργοποιημένη η επιλογή: "Bill me in the currency listed on the seller's invoice".

 

Παλαιότερα (μηλάμε για 3-4 μήνες) που το παρατηρούσα οι αποκλίσεις ήταν πολύ μικρές έως ασήμαντες, τώρα έχουν ξεφύγει. Οπότε ρωτάω ξέρει κανένας ποιος μου βάζει το χέρι (ή ότι άλλο φέρει ο συνειρμός στο κεφάλι καθενός); Που πήγαν τα 6 ευρώ στην τελευταία συναλλαγή οεο;

Το παρατήρησε κάποιος άλλος;

 

Ευχαριστώ.

 

Τελικά σήμερα έγινε η τελική χρέωση κλείνοντας στα 213,74 (ισοτιμία: 0,9214). Το ποσό σαφώς είναι πιο λογικό συνυπολογίζοντας και την ταρίφα της visa 2% (την οποία δεν είχα συνυπολογίσει αρχικά).

Οπότε όλα κομπλέ.

 

Ευχαριστώ για τις διευκρινήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου! Μπορεις να μου δωσεις περισσοτερες πληροφοριες? Οταν λες να συνδεσω τραπεζικο λογαριασμο εννοεις ασχετα απο την καρτα που εχω ηδη συνδεσει στο paypal?

 

Εκτός από τη χρονοβόρα διαδικασία με την αποστολή μηνύματος υπάρχει και η τηλεφωνική επικοινωνία (ο αριθμός στο Call Us) που φέρνει άμεσα αποτελέσματα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

@makap Τελικά μου απάντησαν στο email και μου ζήτησαν ταυτότητα ή δίπλωμα και τον λογαριασμό.Τους έστειλα το δίπλωμα και screenshot από τον online λογαριασμό μου και μου είπαν ότι μεταφέραν το αίτημα στο αρμόδιο τμήμα και σε 1-2 ημέρες θα επικοινωνήσουν μαζί μου.Να υποθέσω ότι είμαι σε καλό δρόμο? :rolleyes:

 

Προφανώς, είσαι σε καλό δρόμο.

Θα σε καλέσουν και είτε θα συνδέσουν τον ΙΒΑΝ είτε θα ανοίξουν το σύστημα για να τον προσθέσεις εσύ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελικά σήμερα έγινε η τελική χρέωση κλείνοντας στα 213,74 (ισοτιμία: 0,9214). Το ποσό σαφώς είναι πιο λογικό συνυπολογίζοντας και την ταρίφα της visa 2% (την οποία δεν είχα συνυπολογίσει αρχικά).

Οπότε όλα κομπλέ.

 

Ευχαριστώ για τις διευκρινήσεις.

 

Η "ταρίφα" δεν είναι της Visa αλλά της τράπεζάς σου στις συναλλαγές σε συνάλλαγμα.

Η μόνη τράπεζα που δεν χρεώνει προμήθεια σ' αυτές τις συναλλαγές είναι η ΕΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

αλλαγή προς το καλύτερο, χτες το απόγευμα έστειλα χρήματα στο balance μου μέσω ebaking της eurobank και τώρα το πρωί μπήκαν . Συνήθως έκανε 2 ημέρες......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πως το έκανες??επειδή έχω στην Eurobank e-banking, με έμβασμα έγινε??

 

υπάρχουν πολλές αναφορές στο εδώ τοπικ,σε γενικές γραμμές, επικοινωνείς με το paypal και σου δίνει την δυνατότητα να περάσεις το iban σου στο paypal account και μετά κάνεις μεταφορά.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα . Μια βοήθεια με το paypal .Έκανα λογαριασμό στο paypal και όταν βάζω την κάρτα (prepaid Visa eurobank ) και την έχει δεχτεί μου βγάζει,ζηταει για να ολοκληρώσει την διαδικασία να κάνω link a bank account https://www.dropbox.com/s/off5y6ymkpwqa78/a.jpg?dl=0 .Γιατί ζητάει ebank αφού έχω βάλει prepaid ;Τι πρέπει να κάνω για να ολοκληρώθει η διαδικασία ; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα . Μια βοήθεια με το paypal .Έκανα λογαριασμό στο paypal και όταν βάζω την κάρτα (prepaid Visa eurobank ) και την έχει δεχτεί μου βγάζει,ζηταει για να ολοκληρώσει την διαδικασία να κάνω link a bank account https://www.dropbox.com/s/off5y6ymkpwqa78/a.jpg?dl=0 .Γιατί ζητάει ebank αφού έχω βάλει prepaid ;Τι πρέπει να κάνω για να ολοκληρώθει η διαδικασία ; Ευχαριστώ

 

Προτείνει περισσότερες δυνατότητες με τη σύνδεση τραπεζικού λογαριασμού (ΙΒΑΝ) είτε για φόρτωση (top up) του balance είτε για ανάληψη χρημάτων που έχεις στο balance.

Link to comment
Share on other sites

Προτείνει περισσότερες δυνατότητες με τη σύνδεση τραπεζικού λογαριασμού (ΙΒΑΝ) είτε για φόρτωση (top up) του balance είτε για ανάληψη χρημάτων που έχεις στο balance.

Δηλαδή δεν χρειάζεται να κάνω κάτι επιπλέον ; Γιατι μου βγαζει profile 80%;Εάν δεν θέλω όλα αυτά ; τι άλλο χρειάζεται να κάνω για να αρχίσω να κάνω αγορές από σελίδες ; (είμαι εντελώς άσχετος με paypal ...)

Η σελίδα του paypal έχει αλλάξει ; Όλοι οι οδηγοί και τα video είναι διαφορετικοί (το Get verified που είναι ; )

Ευχαριστώ για την βοήθεια

Edited by albanti
Link to comment
Share on other sites

άρα για να το γυρίσουμε σε μεταφορά χρημάτων σε λογαριασμό iban της pay pall θα χρειαστεί υποχρεωτικά ταυτότητα? για ταυτοποίηση? μπορούμε και με δίπλωμα οδήγησης? άμα δεν έχουμε διαβατήριο? ή δεν χρειάζεται? πιστεύω ότι περισσότερο αξίζει το εμβάσμα και να χρεώνεσαι 1 ευρώ για την μεταφορά παρά με το pay pall balance που σε χρεώνει 3.5% και 0.35 ευρώ για κάθε μεταφορά. το μόνο καλό είναι ότι δίνεται άμεσα ενώ μέσω εμβασματος θα χρειαστεί να περιμένεις 1 ημέρα πάνω κάτω. επίσης μπορούμε τελείως να καταργήσουμε την χρεωστική κάρτα μας από to pay pall ή άμα το γυρίσεις σε εμβάσμα μπορείς είτε με κάρτα είτε με εμβάσμα να γεμίσεις το pay pall λογαριασμό σου? ή το ένα διαγράφει το άλλο?

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν χρειάζεται να κάνω κάτι επιπλέον ; Γιατι μου βγαζει profile 80%;Εάν δεν θέλω όλα αυτά ; τι άλλο χρειάζεται να κάνω για να αρχίσω να κάνω αγορές από σελίδες ; (είμαι εντελώς άσχετος με paypal ...)

Η σελίδα του paypal έχει αλλάξει ; Όλοι οι οδηγοί και τα video είναι διαφορετικοί (το Get verified που είναι ; )

Ευχαριστώ για την βοήθεια

 

Αφού συνδέσεις μια κάρτα, πρέπει να την κάνεις confirmed και αφού βρεις τον 4ψήφιο κωδικό (είτε μέσω e-banking είτε τηλεφωνικά με την τράπεζά σου), θα τον βάλεις στο αντίστοιχο πεδίο για να γίνει η κάρτα verified.

 

Αυτό, βέβαια, δεν αρκεί για να κάνεις αγορές αφού έχουμε CC που δημιουργούν πολλά προβλήματα.

Για να πας στην καρτέλα με τις κάρτες θα πατήσεις Wallet στην πάνω μπάρα και Old Account View (κάτω αριστερά).

Στην καρτέλα My profile θα επιλέξεις My Money και Debit and Credit Cards

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

άρα για να το γυρίσουμε σε μεταφορά χρημάτων σε λογαριασμό iban της pay pall θα χρειαστεί υποχρεωτικά ταυτότητα? για ταυτοποίηση? μπορούμε και με δίπλωμα οδήγησης? άμα δεν έχουμε διαβατήριο? ή δεν χρειάζεται? πιστεύω ότι περισσότερο αξίζει το εμβάσμα και να χρεώνεσαι 1 ευρώ για την μεταφορά παρά με το pay pall balance που σε χρεώνει 3.5% και 0.35 ευρώ για κάθε μεταφορά. το μόνο καλό είναι ότι δίνεται άμεσα ενώ μέσω εμβασματος θα χρειαστεί να περιμένεις 1 ημέρα πάνω κάτω. επίσης μπορούμε τελείως να καταργήσουμε την χρεωστική κάρτα μας από to pay pall ή άμα το γυρίσεις σε εμβάσμα μπορείς είτε με κάρτα είτε με εμβάσμα να γεμίσεις το pay pall λογαριασμό σου? ή το ένα διαγράφει το άλλο?

 

Δεν είναι απαραίτητο να σου ζητήσουν ταυτοποίηση και εξαρτάται από το αν είσαι παλαιό ή νέο μέλος.

 

Για φόρτωμα του balance συμφέρει το έμβασμα αλλά το αρνητικό είναι ότι θα πληρώνεις όλες τις πράξεις (ακόμη και του εσωτερικού, πληρωμές λογαριασμών κλπ) από αυτά τα χρήματα και όχι από την κάρτα σου.

Δεν μπορείς να φορτώσεις το balance με κάρτα ελληνική (μπορείς με κάρτα εξωτερικού).

Link to comment
Share on other sites

Αφού συνδέσεις μια κάρτα, πρέπει να την κάνεις confirmed και αφού βρεις τον 4ψήφιο κωδικό (είτε μέσω e-banking είτε τηλεφωνικά με την τράπεζά σου), θα τον βάλεις στο αντίστοιχο πεδίο για να γίνει η κάρτα verified.

 

Αυτό, βέβαια, δεν αρκεί για να κάνεις αγορές αφού έχουμε CC που δημιουργούν πολλά προβλήματα.

Για να πας στην καρτέλα με τις κάρτες θα πατήσεις Wallet στην πάνω μπάρα και Old Account View (κάτω αριστερά).

Στην καρτέλα My profile θα επιλέξεις My Money και Debit and Credit Cards

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δεν είναι απαραίτητο να σου ζητήσουν ταυτοποίηση και εξαρτάται από το αν είσαι παλαιό ή νέο μέλος.

 

Για φόρτωμα του balance συμφέρει το έμβασμα αλλά το αρνητικό είναι ότι θα πληρώνεις όλες τις πράξεις (ακόμη και του εσωτερικού, πληρωμές λογαριασμών κλπ) από αυτά τα χρήματα και όχι από την κάρτα σου.

Δεν μπορείς να φορτώσεις το balance με κάρτα ελληνική (μπορείς με κάρτα εξωτερικού).

 

άρα άμα κανείς αλλαγή σε γέμισμα με εμβάσμα δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον τρόπο με τους δύο λογαριασμούς που χρέωνεις την κάρτα και γεμίζεις το pay pall με την προμήθεια 3.50 % και 0.35 ευρώ ανά συναλλαγή? όσον αφορά για την πληρωμή αναγκαστικά όλα θέλουν ίντερνετ και δεν κάνω συνέχεια αγορές μέσω ίντερνετ άρα πάλι με βολεύει. εντάξει πες ότι βάζεις με εμβάσμα χρήματα μετά για την συναλλαγή θα σε χρεώσει η pay pall προμήθεια άμα δεν είναι στο ίδιο νόμισμα? επίσης άμα είναι σε ευρώ θα υπήρχει και άλλη προμήθεια? ή όχι?

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

άρα άμα κανείς αλλαγή σε γέμισμα με εμβάσμα δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον τρόπο με τους δύο λογαριασμούς που χρέωνεις την κάρτα και γεμίζεις το pay pall με την προμήθεια 3.50 % και 0.35 ευρώ ανά συναλλαγή? όσον αφορά για την πληρωμή αναγκαστικά όλα θέλουν ίντερνετ και δεν κάνω συνέχεια αγορές μέσω ίντερνετ άρα πάλι με βολεύει. εντάξει πες ότι βάζεις με εμβάσμα χρήματα μετά για την συναλλαγή θα σε χρεώσει η pay pall προμήθεια άμα δεν είναι στο ίδιο νόμισμα? επίσης άμα είναι σε ευρώ θα υπήρχει και άλλη προμήθεια? ή όχι?

 

Όχι, μπερδεύεις το top up με τις μεθόδους Request/Send Money που εξακολουθούν να λειτουργούν εάν και όποτε θέλεις.

Αλλά γιατί να το κάνεις αφού η προμήθεια του payapal για τις δεύτερες είναι πολλαπλάσια από το 1€ που ζητάνε οι τράπεζες για να στείλουν το έμβασμα στο paypal.

 

Τα χρήματα που στέλνεις με έμβασμα είναι € και μπαίνουν στο αντίστοιχο balance. Όταν κάνεις αγορές σε συνάλλαγμα, το paypal κάνει υποχρεωτικά τη μετατροπή με την ασύμφορη ισοτιμία του, δεδομένου ότι δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις την κάρτα σου, ακόμη και αν έχεις ρυθμίσει να κάνει τη μετατροπή η τράπεζα και όχι το paypal.

Link to comment
Share on other sites

Αφού συνδέσεις μια κάρτα, πρέπει να την κάνεις confirmed και αφού βρεις τον 4ψήφιο κωδικό (είτε μέσω e-banking είτε τηλεφωνικά με την τράπεζά σου), θα τον βάλεις στο αντίστοιχο πεδίο για να γίνει η κάρτα verified.

 

Αυτό, βέβαια, δεν αρκεί για να κάνεις αγορές αφού έχουμε CC που δημιουργούν πολλά προβλήματα.

Για να πας στην καρτέλα με τις κάρτες θα πατήσεις Wallet στην πάνω μπάρα και Old Account View (κάτω αριστερά).

Στην καρτέλα My profile θα επιλέξεις My Money και Debit and Credit Cards

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δεν είναι απαραίτητο να σου ζητήσουν ταυτοποίηση και εξαρτάται από το αν είσαι παλαιό ή νέο μέλος.

 

Για φόρτωμα του balance συμφέρει το έμβασμα αλλά το αρνητικό είναι ότι θα πληρώνεις όλες τις πράξεις (ακόμη και του εσωτερικού, πληρωμές λογαριασμών κλπ) από αυτά τα χρήματα και όχι από την κάρτα σου.

Δεν μπορείς να φορτώσεις το balance με κάρτα ελληνική (μπορείς με κάρτα εξωτερικού).

Χίλια συγγνώμη που σε πρήζω αλλά δεν βρίσκω πουθενά confirmed

Link to comment
Share on other sites

Χίλια συγγνώμη που σε πρήζω αλλά δεν βρίσκω πουθενά confirmed

 

Όταν φτάσεις στην κάρτα που έχεις συνδέσει, με τη διαδρομή που έγραψα στο προηγούμενο post, θα δεις ότι δεξιά (στη στήλη Action) γράφει "Link and Confirme My card"

Link to comment
Share on other sites

Όταν φτάσεις στην κάρτα που έχεις συνδέσει, με τη διαδρομή που έγραψα στο προηγούμενο post, θα δεις ότι δεξιά (στη στήλη Action) γράφει "Link and Confirme My card"

Δες το https://www.dropbox.com/s/cvjfgbj8xdm6mjf/c.jpg?dl=0 πατάω update https://www.dropbox.com/s/5dsa0z4bhek09yg/d.jpg?dl=0 .Οταν πτώση ender paypal code τότε μου εμφανίζει το γνωστό παράθυρο όπου βάζω το 4ψήφιο κωδικό που θα μου δώσει η τράπεζα ...

Link to comment
Share on other sites

Είσαι, λοιπόν, στο 2ο βήμα, και μόλις βρεις τον 4ψήφιο θα τον βάλεις στον Enter Paypal Code για να ολοκληρωθεί το verification της κάρτας.
Link to comment
Share on other sites

Είσαι, λοιπόν, στο 2ο βήμα, και μόλις βρεις τον 4ψήφιο θα τον βάλεις στον Enter Paypal Code για να ολοκληρωθεί το verification της κάρτας.

Χίλια ευχαριστώ !!

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο διάστημα λόγω μετακόμισης, θα πρέπει ν' αλλάξω την διεύθυνση στο ππ (και στο ebay, προφανώς).

Ζητάνε κάποιου τύπου αποδεικτικό ή απλά την αλλάζω και πλέον θα μου έρχονται όλα κανονικά στην νέα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...