Jump to content

[Firmwares] iPhone OS 3.x Betas & Gold Master: πληροφορίες - δοκιμές


Nikats
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!

 

ΕΛΛΗΝΙΚΟ SITE ΤΗΣ APPLE ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟ RELEASE ΤΗΣ 3.0 ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!\

 

http://www.apple.com/gr/iphone/softwareupdate/

 

Καταρχήν ηρέμησε μας διαβάζουν και 14χρόνα. Και το site δεν είναι ελληνικό.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria

araikos δεν καταλαβαίνω προς τι τόσος σαματάς :confused:

Είπαμε, για ευνόητους λόγους, θα είναι διαθέσιμο σε διαφορετική ώρα για κάθε χώρα.

Πού το περίεργο σε αυτό; :p

Γύρω στο απόγευμα προς βραδάκι το λογικότερο όταν στην Αμερική θα είναι μέρα θα εμφανιστεί το update εδώ.

Βασικά, μάλλον θα ήταν καλό να κλειδωθεί το θέμα μέχρι να βγει το update :p

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν ηρέμησε μας διαβάζουν και 14χρόνα. Και το site δεν είναι ελληνικό.

 

ΟΚ συγγνώμη για πριν... (Με απασχολεί αυτό το θέμα αρκετά γιατί με iPhone ασχολούμαι από το 2007 δηλαδή από την πρώτη μέρα που το πήρα...

η 3.0 είναι ένα τεράστιο γεγονός μετά την 2.0 και έχω πάθει τρέλα με αυτό το πράγμα:))

Γιατί λες οτί το site δεν είναι ελληνικό? Τότε γιατί το φτιάξανε ?

http://i3.ytimg.com/vi/Z_op8LqWYrg/default.jpg

Jumpstyle!

Link to comment
Share on other sites

Χαλάρωσε. Ένα κομμάτι software είναι, πως κάνεις έτσι; Παράξενος είσαι.

 

Σωστός. Περιμέναμε τόσο καιρό τι να μας πούνε τώρα λίγες ώρες; :)

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω για τους υπολοιπους αλλα εγω δε τη βρισκω και τοσο γρηγορη την GM.

Το ακριβως αντιθετο θα ελεγα.

2 φορες μου εχει τυχει οταν ξεκιναω το ipod να μου λεει "updating the library" και να περιμενω αρκετη ωρα μεχρι να τελειωσει. Ειναι η πρωτη φορα που εχω δει αυτο το μυνημα.

Ο safari με περισσοτερα απο 2 tabs ειναι πολυ αργος και δεν ειναι και λιγες οι φορες που το animation των μενου ειναι choppy. Ειδικα το animation του ξεκλειδωματος.

Οποιος δεν αντιμετωπιζει τα ιδια προβληματα ας ενημερωσει.

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω για τους υπολοιπους αλλα εγω δε τη βρισκω και τοσο γρηγορη την GM.

Το ακριβως αντιθετο θα ελεγα.

2 φορες μου εχει τυχει οταν ξεκιναω το ipod να μου λεει "updating the library" και να περιμενω αρκετη ωρα μεχρι να τελειωσει. Ειναι η πρωτη φορα που εχω δει αυτο το μυνημα.

Ο safari με περισσοτερα απο 2 tabs ειναι πολυ αργος και δεν ειναι και λιγες οι φορες που το animation των μενου ειναι choppy. Ειδικα το animation του ξεκλειδωματος.

Οποιος δεν αντιμετωπιζει τα ιδια προβληματα ας ενημερωσει.

 

+1 συμφωνώ με τα παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Τι ώρα ανοίγουν τα γραφεία τους στην Apple ? Σε μια ώρα θα είναι 8.30 στη Νέα Υόρκη. Κανονικά θα έπρεπε να αρχίσουν την διάθεση του update πιο νωρίς, από την στιγμή που ξέρουν ότι τους περιμένουν μερικά εκατομμύρια κόσμος. Ποιόν σαδιστή έχουν διαλέξει γι’ αυτή τη δουλειά που πρέπει να πιεί τον καφέ του και να φάει το μεσημεριανό του πρώτα? :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Τι ώρα ανοίγουν τα γραφεία τους στην Apple ? Σε μια ώρα θα είναι 8.30 στη Νέα Υόρκη. Κανονικά θα έπρεπε να αρχίσουν την διάθεση του update πιο νωρίς, από την στιγμή που ξέρουν ότι τους περιμένουν μερικά εκατομμύρια κόσμος. Ποιόν σαδιστή έχουν διαλέξει γι’ αυτή τη δουλειά που πρέπει να πιεί τον καφέ του και να φάει το μεσημεριανό του πρώτα? :lol: :lol: :lol:
Μάλλον πρέπει να μετράς με ώρες Cupertino κι όχι New York :p
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω ρε παιδιά γιατί δε μπορείτε να περιμένετε λίγο να βγει η επίσημη έκδοση στο itunes και μετά να την κρίνουμε...

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω ρε παιδιά γιατί δε μπορείτε να περιμένετε λίγο να βγει η επίσημη έκδοση στο itunes και μετά να την κρίνουμε...

 

Πολλοί πιστεύουν και μέσα σε αυτούς και εγώ ότι η final έκδοση είναι ίδια με τη GM.Οπότε όσοι την έχουν από πριν την κρίνουν κιόλας.

 

γιατί αν η επίσημη είναι εντέλει αυτή που έχουμε τώρα θα φάμε ομαδικώς μια ωραία πατάτα! :/

 

καυτή καυτή........ θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή η ώρα στο Cupertino ειναι 04:48 π.μ. oπότε πιστεύω πως κανα δύωρο ακόμα το θέλουμε στο νερό για να βγεί το Os 3
Link to comment
Share on other sites

Λος Αντζελες 4.49 οποτε περιμενουμε
T10s - NOKIA 6110 - 2xSony Ericsson P800 - QTEK 2020i - HP ipaq rw 6815 - Sony Ericsson P1i - QTEK 9000 - NOKIA E90 - iphone3G - samsung galaxy s - ipad2 and more.....
Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά, δεν είναι βέβαιο πως θα το δώσουν στις 8:30 (ώρα Cupertino). Μπορεί να το δώσουν στις 12 το μεσημέρι, ή όποτε θεωρήσουν αυτοί, μέχρι τις 23:59...

 

Χαλαρώστε... :-)

Namasté,

 

george

Link to comment
Share on other sites

Ώρα Κουπερτίνου:

5:12 π.μ.!

 

σε 40 λεπτάκια!

 

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟΥΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣ ΣΑΝ ΚΙ ΕΜΕΝΑ!;)

 

Και φυσικά, δεν είναι βέβαιο πως θα το δώσουν στις 8:30 (ώρα Cupertino). Μπορεί να το δώσουν στις 12 το μεσημέρι, ή όποτε θεωρήσουν αυτοί, μέχρι τις 23:59...

 

Χαλαρώστε... :-)

 

Δεν νομίζω να είναι σωστό αυτό που λες γιατί το πρώτο πράγμα που έχουνε να κάνουνε μόλις κάτσουν στα Mac τους είναι να διαθέσουν την 3.0 στο κοινό]

και να μην κωλοβαράνε στα γραφειάκια τους!

Ανυπομονώ να ξαναδώ τον Scott Forstall (SVP of iPhone Software!) να μας μιλάει στο επόμενο WWDC για την 4.0 !!:p

http://i3.ytimg.com/vi/Z_op8LqWYrg/default.jpg

Jumpstyle!

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Παιδιά coolαρετε λίγο και απολαύστε το, αυτές οι ώρες είναι οι καλύτερες, προσωπικά σας ζηλεύω λιγάκι γιατί την έχω περάσει μία εβδομάδα και δεν έχω τίποτα να περιμένω :p:lol:
Link to comment
Share on other sites

Τα Αμερικανακια ακομα δεν ξυπνησανε .Σημερα που επρεπει να ηταν ετοιμοι πιο γρηγορα ειναι βαρη το παπλωμα κια δεν μπορουν να σηκωθουν.Δεν μας λεγανε εμας 18 για να ειμαστε μεσα μας εφαγε το περιμενε.
T10s - NOKIA 6110 - 2xSony Ericsson P800 - QTEK 2020i - HP ipaq rw 6815 - Sony Ericsson P1i - QTEK 9000 - NOKIA E90 - iphone3G - samsung galaxy s - ipad2 and more.....
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί, αλλά στο site της apple, αναφορικά για το mms γράφει "MMS is not supported on first-generation iPhone. Sending video via MMS is not supported on iPhone 3G.".

Ήξερα για τους χρήστες πρώτης γενιάς, αλλά όχι και τα 3g ότι δεν θα μπορούν να στέλνουν video μέσω mms!!!

Απογοητεύτηκα λίγο (αν και δεν χρησημοποιώ καθόλου mms, απλά για το ****το)

Link to comment
Share on other sites

Γενικά δεν θα υποστηρίζει video το 3G

 

δεν πειραζει...και δεν περνα η ωρα......

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...