Jump to content

LG Viewty Smart / Viewty II (GC900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Re paidia molis parigkeila to LG CG900 Viewty Smart. den xero polla pragmata giauto.ithela na akouso kapoia gnomi.vasika to thema to gps me endiaferei...gnorizei kapoios kati sxetiko me auto??
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 399
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To GPS δεν είναι και ότι καλύτερο. Φωνητική πλοήγηση δεν υπάρχει και λίγες εφαρμογές GPS μπορούν να τρέξουν σε S Class UI. Θα σου πρότεινα να κινηθείς σε Symbian λογισμικό αλλά το έχεις ήδη αγοράσει.
Link to comment
Share on other sites

Re paidia molis parigkeila to LG CG900 Viewty Smart. den xero polla pragmata giauto.ithela na akouso kapoia gnomi.vasika to thema to gps me endiaferei...gnorizei kapoios kati sxetiko me auto??

τι να το κάνεις το GPS όταν σε πετάει κάθε 3-5 λεπτά έξω από το δίκτυο (wi-fi); Έλεος και δεν έχω δει καμία αναβάθμιση που να το διορθώνει! Δυστυχώς τραβάω ότι τράβηξα με το πρώτο Viewty που είχε προβλήματα και δεν έβγαζαν αναβαθμίσεις.... κρίμα, αλλά δε πειράζει, έρχεται το SATIO!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια ερώτηση. Βρήκα σε forum τα παρακάτω:

 

i had to send in my phone, because of some little problems. Now i got it back with a new Firmware.: GC900AT_V10d

There are 3 new games:

- Darts

- Fishing

- Baseball

And to answer the phone, you don't have to slide the bar anymore. There are now 3 buttons on the display where the bar was.

But I don't know if there are more changes at this new Firmware.

Γνωρίζει κάποιος αν η συγκεκριμένη έκδοση θα δουλέψει για το δικό μου που είναι και Cosmote myview; Πως μπορώ να μάθω?

Link to comment
Share on other sites

3 games.

 

Πιανο : http://myfairmissy.com/download/file.php?id=77

Κιθαρα : http://myfairmissy.com/download/file.php?id=78

Drums : http://myfairmissy.com/download/file.php?id=79

 

Υ.Γ. Τα περνατε στην MC και εγκατασταση.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Τα απόκρυφα του S-CLASS UI. Μυστικά, κρυφά, κόλπα που θα διευκολύνουν τη χρήση του S-class κινητού σας και πραγματικά θα εκπλαγείτε από τις δυνατότητες του κινητού σας. (επειδή πρόκειται για προσωπικό εγχείρημα αναμένεται ανά διάφορα χρονικά διαστήματα προσθήκη νέων χαρακτηριστικών)

 

Κλίκ εδώ.

 

Χίλια μπράβο αδερφέ!!!

80
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια ερώτηση. Βρήκα σε forum τα παρακάτω:

 

i had to send in my phone, because of some little problems. Now i got it back with a new Firmware.: GC900AT_V10d

There are 3 new games:

- Darts

- Fishing

- Baseball

And to answer the phone, you don't have to slide the bar anymore. There are now 3 buttons on the display where the bar was.

But I don't know if there are more changes at this new Firmware.

Γνωρίζει κάποιος αν η συγκεκριμένη έκδοση θα δουλέψει για το δικό μου που είναι και Cosmote myview; Πως μπορώ να μάθω?

Γιατί δεν δοκιμάζεις να αναβαθμίσεις μέσω pc suite? Λογικά θα έχουν βγάλει νέο software μέχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν δοκιμάζεις να αναβαθμίσεις μέσω pc suite? Λογικά θα έχουν βγάλει νέο software μέχρι τώρα.

Το PC-suite μου λέει πως δεν υπάρχει αναβάθμιση διαθέσιμη και πως έχω την τελευταία.

Όσον αφορά το πρόβλημα με το wi-fi που γνωρίζω πως αντιμετωπίζουν και άλλοι, εγώ όταν δοκίμασα σε καφετέρια που το wi-fi δεν ήθελε κωδικό, έμπαινα κανονικά και με τις ώρες και δε με πέταγε. Με πετάει μόνο σε 2 που έχουν κωδικό. Επίσης δε ξέρω αν έχει κάνει και με το firewall του router το οποίο για κάποιο λόγο μπορεί να σε πετάει.

Link to comment
Share on other sites

sar μπορει να μας πει καποιος που το εχει?

Που το έχει ή πόσο έχει? ;) Αν το έχεις πρέπει να κοιτάξεις στο βιβλιαράκι (manual) αν όχι βρήκα στο site της vodafone αυτά:

SAR number - κεφάλι 0,947 W/kg

SAR number - σώμα 0,840 W/kg

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Το PC-suite μου λέει πως δεν υπάρχει αναβάθμιση διαθέσιμη και πως έχω την τελευταία.

Όσον αφορά το πρόβλημα με το wi-fi που γνωρίζω πως αντιμετωπίζουν και άλλοι, εγώ όταν δοκίμασα σε καφετέρια που το wi-fi δεν ήθελε κωδικό, έμπαινα κανονικά και με τις ώρες και δε με πέταγε. Με πετάει μόνο σε 2 που έχουν κωδικό. Επίσης δε ξέρω αν έχει κάνει και με το firewall του router το οποίο για κάποιο λόγο μπορεί να σε πετάει.

E, αφού βγήκε σε άλλη χώρα νέο, λογικά σε λίγο καιρό θα έρθει και η σειρά σου!

Με το wi-fi που λές, εμένα αποσυνδέεται όταν έχω ώρα να αγγίξω την οθόνη και ΜΟΝΟ όταν δεν υπάρχει κίνηση δραστηριότητας. Και πάλι, όταν αποσυνδέεται, με το που αγγίξω την οθόνη επανασυνδέεται (με 2-3 δευτερόλεπτα καθυστέρηση)

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει καποιος να μας πει πως περναμε το προγραμμα με τους χαρτες???Στειλτε μου αμα ειναι το λινκ αμα μπορω να το κατεβασω

κανεις δεν ξερει:(

Link to comment
Share on other sites

εγώ δοκίμασα και δε τα κατάφερα, έβγαζε ένα μήνυμα περί δικαιωμάτων και δοκίμασα όλες τις rc εκδόσεις από την ιστοσελίδα τους...
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει καποιος να μας πει πως περναμε το προγραμμα με τους χαρτες???Στειλτε μου αμα ειναι το λινκ αμα μπορω να το κατεβασω

κανεις δεν ξερει:(

 

εγώ δοκίμασα και δε τα κατάφερα, έβγαζε ένα μήνυμα περί δικαιωμάτων και δοκίμασα όλες τις rc εκδόσεις από την ιστοσελίδα τους...

 

Δείτε την υπογραφή του jimdem582, υπάρχει λινκ σχετικό με Αρένα.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

θελω να μου δωσετε το λινκ να κατεβασς το προγραμμα του gps για το gc900....ποιος μπορει να με βοηθησει??
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν ένα βήμα πριν την αγορά του κινητού αλλά ο πωλητής με απέτρεψε.Θέλω κινητό με οθόνη αφής.Μου είπε ότι είναι πολύ ευαίσθητο το συγκεκριμένο(στις πτώσεις γενικά και λίγο νερό να πέσει είπε είναι για πέταμα) και γενικά τα lg.Έχω επιδότηση 452e και δεν θέλω να τα χαραμίσω έτσι.Όσοι το έχετε πάρει και όσοι ξέρετε τι μου προτείνετε να κάνω;Υπάρχουν εναλλακτικές λύσεις για να επιλέξω στα ίδια λεφτά;
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν ένα βήμα πριν την αγορά του κινητού αλλά ο πωλητής με απέτρεψε.Θέλω κινητό με οθόνη αφής.Μου είπε ότι είναι πολύ ευαίσθητο το συγκεκριμένο(στις πτώσεις γενικά και λίγο νερό να πέσει είπε είναι για πέταμα) και γενικά τα lg.Έχω επιδότηση 452e και δεν θέλω να τα χαραμίσω έτσι.Όσοι το έχετε πάρει και όσοι ξέρετε τι μου προτείνετε να κάνω;Υπάρχουν εναλλακτικές λύσεις για να επιλέξω στα ίδια λεφτά;

Τί πράγμα? Ευαίσθητα γενικά τα LG? Για δές

,
, εδώ κι εδώ! Δές και το μπανάκι που κάνει το crystal
Link to comment
Share on other sites

Ωραία όλα αυτά, πήρα μια ιδέα αλλά είναι για το arena..Και δεν ξέρουμε σε μια δύο μέρες αν το κινητό που τα πέρασε όλα αυτά συνεχίζει να λειτουργεί..Στην διαφήμιση ξέρεις πάντα όλα φαίνονται ρόδινα..Μάλλον θα το πάρω τελικά αλλά μια παγωμάρα την έφαγα ρε ****το..Ευχαριστώ για την απάντηση και το ενδιαφέρον.Περιμένω και άλλες απόψεις-συμβουλές αν υπάρχουν..
Link to comment
Share on other sites

Ωραία όλα αυτά, πήρα μια ιδέα αλλά είναι για το arena..Και δεν ξέρουμε σε μια δύο μέρες αν το κινητό που τα πέρασε όλα αυτά συνεχίζει να λειτουργεί..Στην διαφήμιση ξέρεις πάντα όλα φαίνονται ρόδινα..Μάλλον θα το πάρω τελικά αλλά μια παγωμάρα την έφαγα ρε ****το..Ευχαριστώ για την απάντηση και το ενδιαφέρον.Περιμένω και άλλες απόψεις-συμβουλές αν υπάρχουν..

Δέν είναι διαφήμιση! Επίσης μπορείς να δείς οτι λειτουργεί κανονικότατα εδώ (Είναι στα ρώσικα. Χρησιμοποίησε google μετάφραση) Και πάλι αυτά είναι ακραία. Εσύ δεν θα το δώσεις στο σκύλο να το μασήσει ούτε θα το βάλεις στη σακούλα της σκούπας και μετά θα σκουπίσεις! Και δεν είναι μόνο το αρένα. Και το crystal και το viewty 2 είναι παρόμοιας ποιότητος η κατασκευή. Ας πούνε και άλλα μέλη την άποψή τους και μετά μπορείς να καταλήξεις σε μια απόφαση.

Link to comment
Share on other sites

Κλασικοί πωλητές...Μπορώ να σου πω με σιγουριά οτι σε όλα τα τόπικς κινητών στο myphone υπάρχουν χρήστες καλύτεροι των πωλητών.Λοιπόν τα lg διακρίνονται από κορυφαία ποιότητα κατασκευής (όσο καλό και να είναι ένα νόκια, με το που βλέπω την πλαστικούρα, αποχωρώ..).Τα τεστ τα παραπάνω είναι σε ακραίες συνθήκες.

Γίνομαι τώρα πιο συγκεκριμένος.4 φορές μου έχει πέσει το ρενουάρ , δεν έπαθε κάτι.2 φορές το Αρένα.Το αρένα και το ρενουάρ , αρκετές φορές -κακώς βέβαια- τα βάζω σε τσέπη μαζί με κλειδιά,αλλά καμία γρατσουνιά μέχρι στιγμής.

Οι πωλητές είναι συχνά ημιμαθείς ή υποστηρίζουν συγκεκριμένα κινητά.

Πάντως ο πωλητής είχε δίκιο στο να μην το πάρεις-η φωτογραφική του δεν είναι καθόλου καλή.

Για την ποιότητα τώρα κατασκευής σε αυτό που είπε ο πωλητής, μπορούν να μιλήσουν και παιδιά που το έχουν από εδώ.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, αυτη η αυξομείωση του ήχου, ενώ την έχω απενεργοποιήσει γιατι συνεχίζει και ισχύει; σπαστικο ειναι...έχω χασει του κοσμου τα τηλεφωνηματα, οταν το κινητο ειναι στην τσάντα!
Link to comment
Share on other sites

μπα δεν γίνεται τίποτα...

πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση της LG και μου λένε θέλει αναβαθμιση το λογισμικο! καινουργιο τηλέφωνο και θελει αναβάθμιση το λογισμικο για να στρώσει ο ηχος... ξέρετε πως μου ακουγεται αυτο;

μου κάνει εντυπωση πως με τοσες λειτουργίες και δυνατοτητες το κινητο αυτο και έχει πρόβλημα στην αυξομείωση του ήχου! να μην λειτουργει δηλαδή ένα κουμπι!

 

πήγα να κάνω και εγώ αναβαθμιση μέσα απο το site τους οπως μου είπαν, αλλα τελικα τα windows δεν με αφήνουν..ολο προβληματα μου έβγαζε... και θα αναγκαστώ να πάω στους Αμπελοκηπους να μου το φτιάξουν (!!!!)....

και ολα αυτα για ένα κουμπι ήχου!

μπρρρρρ ας μην με εκνευριζε έτσι ο ήχος....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...