Jump to content

LG Viewty Smart / Viewty II (GC900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 399
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

που τις είδες τις καλές; Χάλια είναι, η κάμερα δε βελτιώθηκε καθόλου σε σχέση με την preview έκδοση και φυσικά δε παίζει να υπάρξει αναβάθμιση λογισμικού, οπότε εγώ τουλάχιστον θα περιμένω το satio να βγει
Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και χαλια, μην υπερβαλλουμε. Ωστοσο αν καποιος θελει φωτογραφιες και 8 mp καλυτερα να παρει το ρενουαρ! Δεν μπορω να καταλαβω την LG.. φτιαχνει φωτογραφικο κινητο χωρις xenon(ενω το πρωτο ειχε)και χωρις καποια ουσιαστικη διαφορα περα απο το μεγεθος των mp! Βεβαια θα πουλησει, ειναι δεδομενο. Με την αναλογη διαφημιση θα δει ο κοσμος intelligent shot κλπ.και θα τρεξουν σαν τα προβατα...
Link to comment
Share on other sites

είμαι τρομερά απογοητευμένος μιας και περίμενα η κάμερα να είναι ισάξια του renoir. Αλλά στην LG δεν ήθελαν, οπότε χέστα κ' 'αστα :P
Link to comment
Share on other sites

Τι παει να πει δεν ηθελαν; Τοτε ουτε κι εμεις θελουμε να το αγορασουμε!:p Αν ειναι να βγαζει χειροτερες φωτο απο το ρενουαρ ποιος ο λογος υπαρξης του;:confused: Το S-Class μηπως; Σιγα. Παιρνουμε και το αρενα αν ειναι...
Link to comment
Share on other sites

430 euro έχει. Στο πλαίσιο πήγα και το είδα...

Μου άρεσε πολύ. Όσο για τη φωτογραφία δεν ξέρω αν αξίζει αλλά δίνεις 40 ευρώ παρά πάνω και σε σχέση με το αρένα έχεις καλύτερη κάμερα.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

430 euro έχει. Στο πλαίσιο πήγα και το είδα...

Μου άρεσε πολύ. Όσο για τη φωτογραφία δεν ξέρω αν αξίζει αλλά δίνεις 40 ευρώ παρά πάνω και σε σχέση με το αρένα έχεις καλύτερη κάμερα.

 

Στη θεση σου θα κρατουσα τα 40Ε και θα επαιρνα το αρενα.Ουσιαστικα μιλαμε για ενα κινητο που εχει ακριβως τα ιδια με το αρενα (τα παντα ειναι ιδια) κ υποτιθεμενη καλυτερη καμερα.Κοιταξα τις φωτογραφιες πριν κ εχω να πω οτι ειναι κακιστο ως φωτοκινητο.Και ειναι απαραδεκτο να το διαφημιζουν ως φωτογραφικο κινητο.Τεραστια απογοητευση, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ φωτογραφικα.Προσπερνω με χίλια..

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Και εγω Arena θα προτεινα αν οντως το καινουργιο Viewty υστερει τοσο στις φωτο. Μηπως ομως θα ηταν προτιμοτερο να περιμεναμε τις εντυπωσεις καποιου χρηστη; Ολο και καποιος θα το παρει τωρα που κυκλοφορησε!
Link to comment
Share on other sites

παιδια το ειδα το νεο viewty smart ειναι φανταστικο κινιτο μονο που εχει η οθονη 480χ800 τα λεει ολα...... αλλα θα ηθελα να το δω με την original version LG.. αυτο το κηνιτο το ειδα με λογισμικο της cosmote κ κοστιζει 441.40 euro

 

http://oteshop.ote.gr/storefront/-/-/lg-gc-900-viewty-smart-cosmote-black/prodmob11514896.html

Link to comment
Share on other sites

παιδια το ειδα το νεο viewty smart ειναι φανταστικο κινιτο μονο που εχει η οθονη 480χ800 τα λεει ολα...... αλλα θα ηθελα να το δω με την original version LG.. αυτο το κηνιτο το ειδα με λογισμικο της cosmote κ κοστιζει 441.40 euro

 

http://oteshop.ote.gr/storefront/-/-...b11514896.html

 

Μας κοροϊδεύουν;; Στα επιπλέον χαρακτηριστικά λέει ότι δεν έχει ανοιχτή συνομιλία, Τ9, και ότι το bluetooth δεν υποστηρίζει Α2DP. Τα άλλα νόμιζα ότι τα είχε αλλά είναι δυνατόν να μην έχει Τ9;;;;

 

Τα χαρακτηριστικά που γράφουν δεν νομίζω να είναι αληθή πάντως. Πιο συγκεκριμενα είναι λάθος τα χαρακτηριστικά που δίνει. Το κινητό έχει java 2.0 , έχει Τ9, και πολλά άλλα που αναφέρουν ότι δεν έχει.

Το έχει και η cosmote στην σελίδα της πλέον.

Link to comment
Share on other sites

λες να είμαι εγώ ο πρώτος; γιατί το δικό μου η μπαταρία τα έχει πέξει και δε θέλω να πάρω άλλη, προτιμώ νέο κινητό :P τώρα αν αντέξει μέχρι να έρθει το satio έχει καλώς :D Το έχει φέρει και ο Γερμανός στα 435Ε
Link to comment
Share on other sites

καλοριζίκο.αν μπορεις ανεβασε φωτογραφιες απο την καμερα του.Το s class μενου θα σε ενθουσιασει.περιμενουμε να δουμε τι φωτο τραβαει.
Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

παιδια...το πηρα!!!!!! με μια λεξη απλα.....ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ...ΤΕΛΕΙΟ!!!!!

να τος ο τολμηρός!Λοιπόν περιμένουμε σύντομα εντυπώσεις!!!;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και καλώς σας βρήκα.

Αν μπορεί κάποιος να απαντήσει για την χρήση του A-GPS. Εάν και κατά πόσο είναι ικανοποιητική. Ας περιγράψει κάποιος την συμβίωση μαζί του.

 

Δεν έχω καταλάβει πώς λειτουργεί και να είμαι ειλικρινής φοβάμε μήν πληρώνω τα κέρατα μου όταν χρειαστώ το Gps.

Διάβασα σε άλλο thread ότι μπορείς να κατεβάσεις τους χάρτες μέσω Wi-Fi.

Το ερωτήματα είναι :

Πόσο καλοί είναι αυτοί οι χάρτες ?

Πόσο καλό είναι το πρόγραμμα διαχείρισης ?

Ποιά είναι η χρέωση ? για να τους κατεβάσεις μέσω Wi-Fi.

Link to comment
Share on other sites

δε βλέπω καμία ενημέρωση σχετικά με τη συσκευή, το gsmarena δεν έχει κάνει ακόμα review. Έχετε κάποιο άλλο site που να έχει κάνει; Σε ένα που βρήκα διάβασα πως υποστηρίζει divx/xvid και ότι τα βίντεο έπαιζαν κανονικά (!)
Link to comment
Share on other sites

δε βλέπω καμία ενημέρωση σχετικά με τη συσκευή, το gsmarena δεν έχει κάνει ακόμα review. Έχετε κάποιο άλλο site που να έχει κάνει; Σε ένα που βρήκα διάβασα πως υποστηρίζει divx/xvid και ότι τα βίντεο έπαιζαν κανονικά (!)

http://www.phonearena.com/htmls/LG-Viewty-Smart-GC900-Review-review-r_2197.html http://www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/lg-viewty-smart-gc900-611389/review

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...