Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro 2 (Rhodium)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρειάζομαι άμεσα ένα κινητό με μεγάλη οθόνη κυρίως για πλοήγηση στο διαδίκτυο. Καθυστερώ και δεν παίρνω το HD λόγω της έλευσης του Touch Pro 2. Όμως αυτό που λες με βάζει σε σκέψεις: Δεδομένου ότι η κύρια χρήση που θα κάνω θα είναι emails και browsing, μήπως τελικά δεν αξίζει να περιμένω το Touch Pro 2; Πόσο βοηθάει τελικά η ύπαρξη του φυσικού πληκτρολογίου; Τι είναι αυτό το spb;

 

φιλε μου τα πραγματα εχουν γινει ακομη πιο ευκολα με το fingerkeyboard2

στην πληκτρολογηση με το HD!

τωρα κατα ποσο χριεαζεται η οχι το εξωτερικο πληκτρολογιο?

αυτο ειναι θεμα συνηθειας κ τπτ αλλο τελικα..

κ στο λεει καποιος που ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ!!

 

 

με το που ανακοιινωθηκε το touch pro2 ενθουσιαστηκα,σαν χρηστης και του

Hd αλλα κ του πρωτοπορου καιζερ..αλλα τωρα δεν εχω καποοιον σοβαρο λογο να αλλαξω το HD με αυτο!

το HD ειναι αυτην την στιγμη το ιδανικο σε σχεση παντα με τον ανταγωνισμο!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε μου τα πραγματα εχουν γινει ακομη πιο ευκολα με το fingerkeyboard2

στην πληκτρολογηση με το HD!

 

Τι είναι αυτό το fingerkeyboard2 ;

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό το fingerkeyboard2 ;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=242312

:)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μηπως έχει ακούσει κανένας πότε ακριβώς θα έρθει στην Ελλάδα? τιμή απο ότι κατάλαβα περίπου στα €700

 

Από Ιούνιο θα εμφανιστεί. Στο expansys.com.gr θα το βρεις 100 ευρώ φτηνότερα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

ωραιο site αυτο!! Εχει κ ωραια περιφερειακα για την συσκευη! ;)

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, επειδή είμαι τελείως άσχετος από windows mobile (αυτή θα είναι η 1η μου συσκευή), τί παίζει με τα Ελληνικά στο μενού, στις επαφές και στα μυνήματα σε περίπτωση που το πάρω από το πιό πάνω κατάστημα?

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

στην expansys δεν κουνιετε φυλο ! γιατι ?

το εχουνε κατοπιν παραγγελιας λενε !!!:confused:

Link to comment
Share on other sites

θα σκάσει πολύ σύντομα, οι μεγάλες διαδικτιακές αλυσίδες στην αγγλία clove.co.uk, expansys.com και devicewire.co.uk παραλαμβάνουν σχεδόν ταυτόχρονα.
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως εδω οι εταιριες κινητης θα το φερουν με ενα φεσι 100-150€ παραπανω...

 

Η τιμολόγηση στην Ελληνική αγορά δεν είναι θέμα των εταιρειών κινητής αλλά της εδώ αντιπροσωπείας.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Η τιμολόγηση στην Ελληνική αγορά δεν είναι θέμα των εταιρειών κινητής αλλά της εδώ αντιπροσωπείας.

 

Δηλαδή στα καταστήματα κινητής τηλεφωνίας να το περιμένουμε γύρω στα 650-700 ευρώ?

 

Κάποια εκτίμηση για το πότε μπορεί να κυκλοφορήσει σε καταστήματα όπως Πλαίσιο, vodafone, μπορεί να γίνει?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, επειδή είμαι τελείως άσχετος από windows mobile (αυτή θα είναι η 1η μου συσκευή), τί παίζει με τα Ελληνικά στο μενού, στις επαφές και στα μυνήματα σε περίπτωση που το πάρω από το πιό πάνω κατάστημα?

 

Ευχαριστώ...

 

100% ελληνικά δεν μπορείς να έχεις αλλά δεν είναι τόσο σημαντικό

 

για επαφές και μηνύματα που είναι και τα πιο σημαντικά υπάρχουν λύσεις για όλα:)

 

1. για αναζήτηση ελληνικών επαφών υπάρχει το spb mobile shell με το οποίο μπορείς να έχει ελληνικό on screen keypad στην εφαρμογή

http://www.spbsoftwarehouse.com/pocketpc-software/mobileshell/

2. εάν θές να έχεις και μπάρα με ελληνικά γράμματα στα δεξιά της οθόνης όταν έχεις τις επαφές σου καταχωρημένες στα ελληνικά, μια καλή λύση είναι το resco contact manager

http://www.resco.net/pocketpc/contactmanager/indepth.asp#Keypad

3. για sms με το virtual keyboard υπάρχουν πολλές λύσεις ακόμα και για sms με 160 χαρακτήρες, resco keyboard, fingerkeyboard στο φόρουμ

4. για hardware keyboard η λύση της εφαρμογής aek map

http://ae.inc.ru/

Link to comment
Share on other sites

Άμα κρίνω από την καθιερωμένη πολιτική της ace hellas το κινητό θα έρθει Ελλάδα κατά τα μέσα Ιουλη:X

Τελευταίο παράδειγμα το diamond2 που ενώ κυκλοφορεί έξω από τέλος Απριλίου, εδώ ακόμα αναμένεται...

nokia 6600 -> nokia n70 -> nokia n95 -> htc touch pro2 -> motorola milestone -> palm pre2 -> samsung omnia7 -> iphone 4S -> iphone 5 -> nexus5 -> iphone 5C
Link to comment
Share on other sites

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Απάντηση που πήρα από την ace-hellas σε ερώτησή μου για το πότε αναμένεται να κυκλοφορήσει στην Ελλάδα...

 

Καλημέρα,

 

Το HTC Touch Pro 2 αναμένεται να κυκλοφορήσει στην ελληνική αγορά, από τον Ιούλιο.

 

Με εκτίμηση,

HTC Support Team

Link to comment
Share on other sites

Απάντηση που πήρα από την ace-hellas σε ερώτησή μου για το πότε αναμένεται να κυκλοφορήσει στην Ελλάδα...

 

Καλημέρα,

 

Το HTC Touch Pro 2 αναμένεται να κυκλοφορήσει στην ελληνική αγορά, από τον Ιούλιο.

 

Με εκτίμηση,

HTC Support Team

 

Τον κακο τους τον καιρο!!!

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Μα πάντα αργούν να το φέρουν, για αυτό και του είπαν Ιούλιο. Σε άλλες χώρες από Ιούνιο νομίζω θα αρχίσει.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

HTC Touch Pro2 Hardware Tour

 

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια οταν λεει το expansys ''διατιθεται μονο κατοπιν παραγγελιας'' τι εννοει???Το παραγγελνεις και ερχεται συντομα η' την ''πατας'' και σου ερχεται μετα απο κανενα μηνα??????:(

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 19 Ιουλίου έχω την δυνατότητα να χρησιμοποιήσω την επιδότησή μου. Ελπίζω να υπάρχει σε vodafone ή Πλαίσιο μέχρι τότε...
Link to comment
Share on other sites

Χλωμο το βλεπω!!!!!!Αυγουστο πιστευω θα ειναι διαθεσιμο για την τριτοκοσμικη χωρα μας!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...