Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro 2 (Rhodium)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά η μπαταρία κρατάει? Ωραίο κινητό φαίνεται αλλα Δεν έχω στο παρελθόν χρησιμοποιήσει κινητό με windows. Λετε να δυσκολευτω στην χρήση του?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά η μπαταρία κρατάει? Ωραίο κινητό φαίνεται αλλα Δεν έχω στο παρελθόν χρησιμοποιήσει κινητό με windows. Λετε να δυσκολευτω στην χρήση του?

1μιση μέρα βγάζω εγώ με 1-2 ώρες ομιλία και πάνω απο 5 ώρες browsing κτλ, με τα πάντα ανοιχτά στο background.

Πιστεύω κάποιος με πιο νορμαλ χρήση μπορεί να βγάλει και 2-3 μέρες.

Επίσης η HTC έχει κάνει φοβερή δουλειά με τα Customisations της στη συγκεκριμένη συσκευή, οπότε σπάνια θα έρθεις αντιμέτωπος με τις "ιδιοτροπίες" των Windows Mobile.

Link to comment
Share on other sites

Και καλά έκανες! To Pda αυτό απλά είναι τέλειο!!! H Htc σίγουρα έβγαλε ενα αρκετά καλό αντικαταστάτη του Touch Pro.

Ακόμα και το gps που στο προηγούμενο Touch Pro είχε μια καθυστέρηση στο να λοκάρει δορυφόρους στο Touch Pro 2 κάτι τέτοιο απλά δεν υφίσταται.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

Αν και με το HD δεν είχα ποτέ πολλά πάρε δώσε, τα λίγα πραγματικά hw keys, η οθόνη είναι λίγο πιο ευαίσθητη, και γενικά μου φαίνεται το touchflo και τα customisations της HTC είναι ελαφρά πιο γρήγορα.

 

Πάντως αν έχεις data plan, το qwerty δίνει άλλη διάσταση στη συσκευή. Δεν είναι όπως παλιά με το TyTn πχ που χρησιμοποιούσαμε qwerty για sms και όποτε βρίσκαμε wifi :)

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι το data plan ;

συμβόλαιο που να εμπεριέχει δωρεάν κίνηση internet.

Link to comment
Share on other sites

απο αυριο γίνομαι κ εγω κατοχος ενος htc touch pro 2 από expansys :lol:...ελπιζω να έχω κανει καλή επιλογή:D .

και δεν περνούν οι ωρες...

Υ.Γ. κανενα καλο παιχνιδακι παιζει για το touch pro 2?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μήπως ξέρει κανείς

1. εάν Touch Pro το δίνουν με θήκη για την συσκευή

2. το τηλέφωνο έχει jack για ακουστικά, και αν ναι, περιλαμβάνονται ακουστικά στην συσκευασία?

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μήπως ξέρει κανείς

1. εάν Touch Pro το δίνουν με θήκη για την συσκευή

2. το τηλέφωνο έχει jack για ακουστικά, και αν ναι, περιλαμβάνονται ακουστικά στην συσκευασία?

 

Ευχαριστώ πολύ

 

1.ναι

2.εχει ακουστικα αλλα με mini usb

Link to comment
Share on other sites

απο αυριο γίνομαι κ εγω κατοχος ενος htc touch pro 2 από expansys :lol:...ελπιζω να έχω κανει καλή επιλογή:D .

και δεν περνούν οι ωρες...

Υ.Γ. κανενα καλο παιχνιδακι παιζει για το touch pro 2?

NFS undercover + Gsensonr

Xtrakt

(αυτά τα 2 έχουν γραφικά κονσόλας, δε θα πιστεύεις τι βλέπεις :p)

Resco Bubbles

Bejelewed 2 WVGA

 

Αυτά έχω δοκιμάσει εγώ.

Link to comment
Share on other sites

και που μπορουμε να βρουμε αυτα τα παιχνιδια????!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

παιδια η συσκευη ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Μολις το πήρα στα χέρια μου...κ τα εχω παιξει. κορυφαίο κινητό. η καλυτερη επιλογη που μπορουσα να κανω μετα το ομνια που ειχα. τωρα θα το πειραξω λιγο ακομη και μετα θα το αφησω να φορτωσει. μεχρι και ο αδερφος μου που ειναι φανατικος με το i phone του οταν το ειδε τα ψιλοεπαιξε.

υ.γ. το μονο αρνητικο μεχρι στιγμης ειναι οτι η φωτογραφικη του μηχανη δεν ειναι και η καλυτερη που εχω δει. υστερει σε σχεση με το ομνια που ειχα.

 

κανενα προγραμμα για να κλεισουμε το 3g απο το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

σε ποσες μερες το παραλαβατε απο την ημερα της πληρωμης?

 

καθομε σε αναμενα καρβουνα!!! :p

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

thank you my friend

αναλογως πως πληρωσες φιλε μου...και που μενεις...

περιμενουμε και τις δικες σου εντυπωσεις

εγω εχω παθει τη πλακα μου, αν κ εχω ενα θεματακι με τη φωτογραφικη

Link to comment
Share on other sites

παντως παιδια το θεμα με τη φωτογραφικη μηχανη ειναι λιγο περιεργο...δηλαδη ενω βγαζει ικανοποιητικες φωτογραφιες, οταν θελησεις να τις περασεις στις επαφες σου αυτες φαινονται θολες,ιδιαιτερα εκει που τοποθετεις τις πιο συχνες σου επαφες (σημ. people).

καμια λυση για τη θολουρα αυτη?

και μια δευτερη ερωτηση, κατεβασα το AEKMAPS, και όλα ωραία, αλλά πως βάζουμε τόνους όταν γραφουμε με μικρά γραμματα?

Link to comment
Share on other sites

Για να βγουν σωστά οι φώτο στις επαφές θα πας στο tab>photos θα επιλέξεις μια φώτο, κάνεις κλικ ενώ την έχει ανοίξει και βγαίνει το κάτω μενού, πατάς το τέρμα δεξιά κουμπί και επιλέγεις save to contact, διαλέγεις την επαφή και έτσι θα την έχεις στην σωστή διάσταση.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση:

Πόσες ώρες θα πρέπει να είναι η πρώτη φόρτιση στο HTC Touch Pro 2?

Υπάρχει τίποτα άλλο που θα έπρεπε να ξέρω ώστε το κινητό να δουλεύει optimally?

Ευχαριστώ πολύ

 

Υ.Γ. Καλορίζικο σε όσους το πήραν!!!

Link to comment
Share on other sites

θα καταντησω κουραστικος με τις τοσες ερωτησεις μου αλλα τι να κανω, που εχω κολλησει με το κινητο και θελω να εκμεταλλευομαι ολες τις δυνατοτητες του.

στο ζουμι τωρα....

μηπως ξερει κανενας πως γινεται στο music να φαινεται ο δισκος του τραγουδιστη που ακουμε και οχι αυτη η μεγαλη νοτα?:dance:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...