Jump to content

Αντιμετωπίσατε πρόβλημα στο 5800;


denom
 Κοινοποίηση

Αντιμετωπίσατε προβλήματα στο 5800?  

676 members have voted

  1. 1. Αντιμετωπίσατε προβλήματα στο 5800?

    • Οχι. Κανένα απολύτως.
    • Ναι. Πρόβλημα στο ακουστικό.
    • Ναι. Πρόβλημα στην οθόνη (καμένο pixel κ.α.).
    • Ναι. Έχει αυτή την μικρή σχισμή.
    • Οχι. Είχε πρόβλημα λογισμικού αλλά λύθηκε με update
    • Ναι. Έχει πρόβλημα λογισμικού και μετά το update.
    • Ναι. Είχε άλλο πρόβλημα ή περισσότερα του ενός.


Recommended Posts

Εχει μερικες εβδομαδες που το κανει και στο δικο μου. Να σημειωσω οτι πριν το δεν ειχα κανει εγκατασταση καμια εφαρμογη (τουλαχιστον ετσι θυμαμαι :O) και ΔΕΝ μπηκα στην διαδικασια να κανω hard format για να δω αν λυθει το προβλημα. Νομιζω οτι συμβαινει οταν η συσκευη ειναι στο κρυο. Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 764
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει μερικες εβδομαδες που το κανει και στο δικο μου. Να σημειωσω οτι πριν το δεν ειχα κανει εγκατασταση καμια εφαρμογη (τουλαχιστον ετσι θυμαμαι :O) και ΔΕΝ μπηκα στην διαδικασια να κανω hard format για να δω αν λυθει το προβλημα. Νομιζω οτι συμβαινει οταν η συσκευη ειναι στο κρυο. Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος?

 

Είχα παρατηρήσει σε παλαιότερες συσκεύες μου, ότι σε πολύ χαμηλές θερμοκρασίες, επηρεαζόταν η απόδοση της οθόνης σε φωτεινότητα και απόδοση χρωμάτων.

Δε νομίζω όμως ότι σε κανονικές συνθήκες κρύου είναι φυσιολογικό, ακούγεται σαν hardware πρόβλημα... :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Εχει μερικες εβδομαδες που το κανει και στο δικο μου. Να σημειωσω οτι πριν το δεν ειχα κανει εγκατασταση καμια εφαρμογη (τουλαχιστον ετσι θυμαμαι :O) και ΔΕΝ μπηκα στην διαδικασια να κανω hard format για να δω αν λυθει το προβλημα. Νομιζω οτι συμβαινει οταν η συσκευη ειναι στο κρυο. Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος?

 

Είχα παρατηρήσει σε παλαιότερες συσκεύες μου, ότι σε πολύ χαμηλές θερμοκρασίες, επηρεαζόταν η απόδοση της οθόνης σε φωτεινότητα και απόδοση χρωμάτων.

Δε νομίζω όμως ότι σε κανονικές συνθήκες κρύου είναι φυσιολογικό, ακούγεται σαν hardware πρόβλημα... :(

 

Γενικά το κρύο παίζει ρόλο.

Συνήθως όταν υπάρχουν χαμηλές θερμοκρασίες υπάρχει μια καθυστέρηση στην απόκριση της οθόνης αλλά όχι να σου αλλοιώνει την οθόνη..

Δηλαδή στη Φιλανδία που υποτίθεται οτι παράγονται και εδρεύει η Nokia τι έπρεπε να κάνει η οθόνη? :p

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το κρύο παίζει ρόλο.

Συνήθως όταν υπάρχουν χαμηλές θερμοκρασίες υπάρχει μια καθυστέρηση στην απόκριση της οθόνης αλλά όχι να σου αλλοιώνει την οθόνη..

Δηλαδή στη Φιλανδία που υποτίθεται οτι παράγονται και εδρεύει η Nokia τι έπρεπε να κάνει η οθόνη? :p

 

:lol::lol::lol:

Σωστός!

Πάντως, σε χιονοπόλεμο, με το κινητό στην τσέπη, είχα δει φοβερή αλλοίωση και στα χρώματα της οθόνης... Σαν να έπεφτε ένα γκρίζο layer από πάνω.

Σίγουρα όμως δε δικαιολογείται σε φυσιολογικά πλαίσια!

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

Σωστός!

Πάντως, σε χιονοπόλεμο, με το κινητό στην τσέπη, είχα δει φοβερή αλλοίωση και στα χρώματα της οθόνης... Σαν να έπεφτε ένα γκρίζο layer από πάνω.

Σίγουρα όμως δε δικαιολογείται σε φυσιολογικά πλαίσια!

Καλά που δεν το έβγαλες και έξω να πάρεις κανένα τηλέφωνο.

Μπορεί και να πάγωνε..:p:p

 

Πάντως και σε τρελά κρύα (χειμώνας Σλοβακία) και σε τρελές ζέστες (Αθήνα κέντρο) δεν έχω δει ποτέ προβλήματα με τα προηγούμενα ΝΟΚΙΑ που είχα.

Τώρα τα βγάζουν πιο ευαίσθητα??

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα....εχω το 5800 σχεδον ενα χρονο χωρις το παραμικρο προβλημα....μεχρι την τελευταια αναβαθμιση.....

απο τοτε δεν μπαινουν οι συντομευσεις στην κεντρικη οθονη και δεν πιανει το πρασινο κουμπι για συντομευσεις κλησεων.....(για απαντηση κλησεων το πρασινο κουμπι δουλευει κανονικα)

ξαναπερασα το καινουργιο update απο πανω αλλα παλι τα ιδια.....

τι να κανω????καμια προταση?????

Link to comment
Share on other sites

Hard format.

Οδηγίες υπάρχουν στο FAQ της ενότητας.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα....εχω το 5800 σχεδον ενα χρονο χωρις το παραμικρο προβλημα....μεχρι την τελευταια αναβαθμιση.....

απο τοτε δεν μπαινουν οι συντομευσεις στην κεντρικη οθονη και δεν πιανει το πρασινο κουμπι για συντομευσεις κλησεων.....(για απαντηση κλησεων το πρασινο κουμπι δουλευει κανονικα)

ξαναπερασα το καινουργιο update απο πανω αλλα παλι τα ιδια.....

τι να κανω????καμια προταση?????

 

εχω και εγω το ιδιο προβλημα και κατι ακομα οταν προσπαθω να μπω στις ρυθμισεις καπου για να σβησω αποθηκευμενους κωδικους απο ασυρματα δικτυα δεν με αφηνει!!!!τι να κανω?hard format??δεν υπαρχει μια πιο ευκολη λυση?

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα παιδια!

 

Αν και το εγραψα και στο thread με την συγκριση ARENA-5800 θα το γραψω και εδω σαν πληροφορια.

 

Το 5800 το εχω απο τον προηγουμενο Φεβρουαριο και μου παρουσιασε στην αρχη το κλασσικο προβλημα με το ακουστικο και τωρα τις τελευταιες 2 μερες τα πληκτρα στο κατω μερος της οθονης ή θα ειναι τελειως νεκρα ή για να εκτελεσουν την εντολη οταν τα πατας θα πρεπει να τα πατησεις χαμηλοτερα.Π.χ. εαν θες να πατησεις το 5 θα πρεπει να πατησεις το 8!!!Οταν την συσκευη την γυρισεις στην οριζοντια λειτουργια δουλευει κανονικα αλλα οταν την βαλεις στην καθετη το προβλημα εμφανιζεται παλι.

 

Εκανα και update firmware αλλα και hard format αλλα δυστυχως το προβλημα δεν λυθηκε...

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...εγω ειχα τα εξης :

1. το ογορασα προ-παραμονη πρωτοχρονιας το απογευμα και την αλλη μερα (παραμονη) πηγα και το αντικατεστησα με καινουριο γιατι δεν κουμπωνε σωστα οταν εβαζες την γραφιδα στη θεση της (βαζοντας την σιγα σιγα, ανεβαινε και το καπακι απο εκεινην την πλευρα).

2. Που και που ενω ειμαι κανονικα στο δικτυο κλπ (σπιτι μου ασ πουμε) και παω να παρω καποιο τηλεφωνο, οταν παταω το πρασινο κουμπι βγαζει το "Μονο επειγουσες κλησεις" που τυχαια ανακαλυψα οτι αν παιξεις με "Δικτυο" απο το "Συνδεσιμοτητα" και πας να ξανακαλεσεις, το προβλημα λυνεται...προσωρινα μεχρι την επομενη φορα :)

3. Υπαρχουν φορες που ειναι σπαστικη η αποσυνδεση και επανασυνδεση με το btooth μου...ξαφνικα εκει που καθεσαι, αυτο συνδεεται αποσυνδεεται, συνδεεται αποσυνδεεται...μονο του...και το btooth μου δεν εχει προβλημα γιατι ειναι το ιδιο για 2 συσκευεσ συγχρονως και στην αλλη συσκευη (της δουλειας, ας πουμε) ειναι μονιμα συνδεδεμενο....αυτα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα παιδια!

 

Αν και το εγραψα και στο thread με την συγκριση ARENA-5800 θα το γραψω και εδω σαν πληροφορια.

 

Το 5800 το εχω απο τον προηγουμενο Φεβρουαριο και μου παρουσιασε στην αρχη το κλασσικο προβλημα με το ακουστικο και τωρα τις τελευταιες 2 μερες τα πληκτρα στο κατω μερος της οθονης ή θα ειναι τελειως νεκρα ή για να εκτελεσουν την εντολη οταν τα πατας θα πρεπει να τα πατησεις χαμηλοτερα.Π.χ. εαν θες να πατησεις το 5 θα πρεπει να πατησεις το 8!!!Οταν την συσκευη την γυρισεις στην οριζοντια λειτουργια δουλευει κανονικα αλλα οταν την βαλεις στην καθετη το προβλημα εμφανιζεται παλι.

 

Εκανα και update firmware αλλα και hard format αλλα δυστυχως το προβλημα δεν λυθηκε...

 

Δοκίμασε να κάνεις το touch screen calibration (Βρίσκεται στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου-touch input).

Link to comment
Share on other sites

Eννοεις την Βαθμονομιση Οθονης Αφης?

 

Εαν εννοεις αυτο μονο οι δυο κυκλοι στο πανω μερος της συσκευης ειναι οκ.Δηλ εχω 2 στα 4....

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...εγω ειχα τα εξης :

1. το ογορασα προ-παραμονη πρωτοχρονιας το απογευμα και την αλλη μερα (παραμονη) πηγα και το αντικατεστησα με καινουριο γιατι δεν κουμπωνε σωστα οταν εβαζες την γραφιδα στη θεση της (βαζοντας την σιγα σιγα, ανεβαινε και το καπακι απο εκεινην την πλευρα).

2. Που και που ενω ειμαι κανονικα στο δικτυο κλπ (σπιτι μου ασ πουμε) και παω να παρω καποιο τηλεφωνο, οταν παταω το πρασινο κουμπι βγαζει το "Μονο επειγουσες κλησεις" που τυχαια ανακαλυψα οτι αν παιξεις με "Δικτυο" απο το "Συνδεσιμοτητα" και πας να ξανακαλεσεις, το προβλημα λυνεται...προσωρινα μεχρι την επομενη φορα :)

3. Υπαρχουν φορες που ειναι σπαστικη η αποσυνδεση και επανασυνδεση με το btooth μου...ξαφνικα εκει που καθεσαι, αυτο συνδεεται αποσυνδεεται, συνδεεται αποσυνδεεται...μονο του...και το btooth μου δεν εχει προβλημα γιατι ειναι το ιδιο για 2 συσκευεσ συγχρονως και στην αλλη συσκευη (της δουλειας, ας πουμε) ειναι μονιμα συνδεδεμενο....αυτα...

Έχεις το τελευταίο firmware?

Αν όχι κάνε αναβάθμιση λογισμικού και στο καπάκι Hard Format σε συσκευή και κάρτα μνήμης.. (Προσοχή να έχει κάνει back up ότι χρειάζεσαι γιατί θα χαθούν όλα τα δεδομένα μετά το Format)

Ίσως σου διορθώσει τα προβλήματα με BT και δίκτυο..

 

Περί αναβάθμισης λογισμικού και Hard Format-Μορφοποίησης μπορείς να βρείς στο S60 5th Edition Platform FAQ

Edited by zafevolution
Εισαγωγή Links
Link to comment
Share on other sites

Eννοεις την Βαθμονομιση Οθονης Αφης?

 

Εαν εννοεις αυτο μονο οι δυο κυκλοι στο πανω μερος της συσκευης ειναι οκ.Δηλ εχω 2 στα 4....

 

Αυτό εννοώ. Με το πενάκι της συσκευής κάνεις κλικ στο κέντρο κάθε κύκλου όταν αυτός αναβοσβήνει. Ξεκινάς από πάνω αριστερά.

Τι εννοείς ότι έχεις 2 στα 4; Δεν φαίνονται οι άλλοι δυο κύκλοι κάτω;

Link to comment
Share on other sites

zafevolution, απ' οτι εψαξα ειναι παραεισαγωγης οπως το λετε (αγγλικο)...firmware εχει το 31.0.101 (το τελευταιο νομιζω) και επειδη ειμαι και πολυ νεος εδω, ισα ισα που παλευω να δω πως γινεται το χακ, πως κατεβαινουν εφαρμογες δωρεαν κλπ και γενικως να σας καταλαβω...συνεπως μεεεεχρι να ειμαι σιγουρος και να τα κανω (hard format κλπ), απλα σας παρακολουθω και το ''παλευω''!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό εννοώ. Με το πενάκι της συσκευής κάνεις κλικ στο κέντρο κάθε κύκλου όταν αυτός αναβοσβήνει. Ξεκινάς από πάνω αριστερά.

Τι εννοείς ότι έχεις 2 στα 4; Δεν φαίνονται οι άλλοι δυο κύκλοι κάτω;

Φαινονται αλλα ανταποκρινονται στο αγγιγμα μονο οι δυο της πανω πλευρας της συσκευης....οταν ερχεται η στιγμη να πατησω καποιον απο τους κατω το κινητο δεν ανταποκρινεται.Απλα εξακολουθει να αναβοσβηνει ο κυκλος.

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

zafevolution, απ' οτι εψαξα ειναι παραεισαγωγης οπως το λετε (αγγλικο)...firmware εχει το 31.0.101 (το τελευταιο νομιζω) και επειδη ειμαι και πολυ νεος εδω, ισα ισα που παλευω να δω πως γινεται το χακ, πως κατεβαινουν εφαρμογες δωρεαν κλπ και γενικως να σας καταλαβω...συνεπως μεεεεχρι να ειμαι σιγουρος και να τα κανω (hard format κλπ), απλα σας παρακολουθω και το ''παλευω''!

 

Διάβασε το S60 5th Edition Platform FAQ και θα σου λυθούν οι περισσότερες απορίες.

Για τα υπόλοιπα είμαστε εμείς εδω. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Φαινονται αλλα ανταποκρινονται στο αγγιγμα μονο οι δυο της πανω πλευρας της συσκευης....οταν ερχεται η στιγμη να πατησω καποιον απο τους κατω το κινητο δεν ανταποκρινεται.Απλα εξακολουθει να αναβοσβηνει ο κυκλος.

 

Τι να σου πω. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι ένα HARD FORMAT (θα χάσεις τα δεδομένα σου και γιαυτό να κάνεις πρώτα ένα backup) και να δοκιμάσεις ξανά. Άν έχει το ίδιο πρόβλημα και μετά το HARD FORMAT τότε θα πρέπει να πάει σε Nokia Shop γιατί μπορεί να είναι θέμα hardware.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά, έχω διαρκές πρόβλημα με το ράδιο. Θα παίξει καλά για 2-3 μέρες και ξαφνικά, αλλάζω τους σταθμούς πάνω κάτω, και αντί να αλλάζει σταθμούς, αλλάζει συχνότητες. Και αυτό διορθώνεται μόνο μετά από κλείσιμο/άνοιγμα του κινητού.

 

Μάλιστα, μερικές φορές χρειάζεται να βγάλω ακόμη και την μπαταρία. :confused:

 

Δεν το έκανε παλαιότερα. Θα δοκιμάσω να κάνω ένα πλήρες και ολοκληρωμένο format, μαζί και την κάρτα μνήμης και θα δω. Ελπίζω να λυθεί... :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά και Καλή Χρονιά σε όλους

 

έχω το 5800 από τον Μάρτιο του 09 και μέχρι πριν τις γιορτές δεν μου παρουσίασε κάτι σοβαρό εκτός από τα γνωστά μικροπροβλήματα (κολλήματα, επανεκκινήσεις κλπ.).

Λίγο πριν τα Χριστούγεννα άρχισε να χαλάει η οθόνη και να βγάζει οριζόντιες γραμμές.

Χθες το βράδυ μου παρουσίασε και το πρόβλημα που αναφέρει ο nickmostro δηλαδή πατάω στη μέση της οθόνης για να επιλέξω την έξοδο χαμηλά στην οθόνη.

Έκανα την Βαθμονομιση Οθονης Αφης έβγαλα την μπαταρία για κάποια ώρα.. δεν διορθώθηκε. Σήμερα δεν το έχει κάνει ακόμα.

Η απορία μου είναι αν ισχύει η εγγύηση για τυχόν αλλαγή οθόνης και αν το δεύτερο πρόβλημα είναι απόρροια του πρώτου προβλήματος.

 

Ευχαριστώ.

Edited by Itchrist86
quote no needed
Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα....εχω το 5800 σχεδον ενα χρονο χωρις το παραμικρο προβλημα....μεχρι την τελευταια αναβαθμιση.....

απο τοτε δεν μπαινουν οι συντομευσεις στην κεντρικη οθονη και δεν πιανει το πρασινο κουμπι για συντομευσεις κλησεων.....(για απαντηση κλησεων το πρασινο κουμπι δουλευει κανονικα)

ξαναπερασα το καινουργιο update απο πανω αλλα παλι τα ιδια.....

τι να κανω????καμια προταση?????

 

sorry που σας ζαλιζω παλι....μου ειπατε να κανω hard format για να λυθει...ειδα τις οδηγιες και οτι πρεπει να κανω save τον τηλ. καταλογο....να ρωτησω και κατι αλλο (αν και το γραφει στις οδηγιες) αν κανω h. format τα δεδομενα απο την καρτα μνημης π.χ. garmin, χαρτες, hack, τραγουδια, θα ξαναχρειαστουν περασμα????

(αν και το γραφει ξαναλεω απλα θελω να ειμαι σιγουρος επειδη πρωτη φορα θα το επιχειρησω.....)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα χαθουν αλλα εαν θελεις να κανεις καλη δουλεια θα πρεπει να κανεις απο μονος σου format την καρτα μνημης μεσα απο την συσκευη. Σε διαφορετικη περιπτωση θα μαζευτουν σκουπιδια και μπορει να μην λειτουργει σωστα η συσκευη η καποιες εφαρμογες που εχεις εγκατεστημενες..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα και πιο πανω του εκανα και Hard Format αλλα update firmware αμεσως μολις παρουσιαστηκε το προβλημα.

 

Ευχαριστω πολυ παντως!!!

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά και Καλή Χρονιά σε όλους

 

έχω το 5800 από τον Μάρτιο του 09 και μέχρι πριν τις γιορτές δεν μου παρουσίασε κάτι σοβαρό εκτός από τα γνωστά μικροπροβλήματα (κολλήματα, επανεκκινήσεις κλπ.).

Λίγο πριν τα Χριστούγεννα άρχισε να χαλάει η οθόνη και να βγάζει οριζόντιες γραμμές.

Χθες το βράδυ μου παρουσίασε και το πρόβλημα που αναφέρει ο nickmostro δηλαδή πατάω στη μέση της οθόνης για να επιλέξω την έξοδο χαμηλά στην οθόνη.

Έκανα την Βαθμονομιση Οθονης Αφης έβγαλα την μπαταρία για κάποια ώρα.. δεν διορθώθηκε. Σήμερα δεν το έχει κάνει ακόμα.

Η απορία μου είναι αν ισχύει η εγγύηση για τυχόν αλλαγή οθόνης και αν το δεύτερο πρόβλημα είναι απόρροια του πρώτου προβλήματος.

 

Ευχαριστώ.

Να πας σε Nokia shop.

Εφόσον δεν ευθύνεσαι εσύ για τα προβλήματα της οθόνης θα σου το επισκευάσουν στα πλαίσια της εγγύησης. Φυσικά δεν θα πληρώσεις κιόλας.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...