Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά χρειάζομαι βοήθεια.Αγόρασα πρόσοψη για το νοκια 5800 μαύρη και δεν είχε μέσα το κουμπί ξεκλειδώματος σε μαύρο και το κινητό μου είναι σε κόκκινο.Ξέρει κάποιος πού μπορώ να βρώ η αν θέλει να μου στείλει το κουμπί σε μαύρο χρώμα και να του δώσω ολοκληρωμένη πρόσοψη σε κόκκινο.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 907
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα παρέλαβα από το ebay το πίσω κάλυμα με το πενάκι. Οφείλω να ομολογήσω οτι είμαι αρκετά ικανοποιημένος τόσο από το καθ'αυτό κάλυμα γιατί εφαρμόζει τέλεια όσο και από το πενάκι γιατί δεν φαίνεται να γρατσουνάει την οθόνη. Τώρα το κατά πόσο είναι γνήσιο ή όχι ποσός με ενδιαφέρει μιας και είμαι μέχρι στιγμής απόλυτα ικανοποιημένος.

 

Αντικαταβολή; :confused:

Για πόσταρε φώτο!

Link to comment
Share on other sites

Η φωτογραφία μπορεί να μην φαίνεται πάρα πολύ καλά αλλά άμα θέλετε μπορώ να βγάλω άλλη αύριο και να την ανεβάσω. Η πληρωμή έγινε μέσω κάρτας paypal!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ναι έχουν τα Nokia Care.

Nokia Stylus SU-35 ονομάζονται.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αλλάξω κάρτα μνήμης στο Nokia 5800, μέχρι στιγμής είχα την εργοστασιακή χωρίς πρόβλημα αλλά την έχω φορτώσει πολύ και μου φαίνεται κάπως αργή τελευταία.

Έχει δοκιμάσει κανείς κάποια από τις παρακάτω και ποια μου προτείνετε;

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569744

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.553844

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.:)

Προσωπικά θα πρότεινα να προμηθευτείς μια sandisk,μια και έχουν αποδειχτεί οι ποιο αξιόπιστες.Οπωσδήποτε όμως ότι μάρκα και να διαλέξεις να κοιτάξεις να είναι από class 4 και πάνω γιατί με class 2 κατά καιρούς έχουν εμφανιστεί πολλά προβλήματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απο θήκη για το Χ6 γνωρίζει κανείς κάποια καλή;Της Nokia είναι ικανοποιητική;

 

Εγω φιλε αγορασα αυτο το σετ. http://cgi.ebay.com/7-ACCESSORY-LEATHER-CASE-CHARGER-NOKIA-X6-/250646987636?cmd=ViewItem&pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item3a5bb98374

Εκανε κανα 2 βδομαδες να ερθει. Δοκιμασα μονο την διαφανη θήκη και το φορτιστή. Και τα δυο άψογα, ιδίως η θηκη εφαρμόζει τέλεια. Βεβαια αν τη βαλεις θα χάσει απο την ομορφιά του, ειναι θέμα επιλογής. Ο φορτιστης ισως και να ηθελε λιγο μακρύτερο καλώδιο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρειάζομαι βοήθεια.Αγόρασα πρόσοψη για το νοκια 5800 μαύρη και δεν είχε μέσα το κουμπί ξεκλειδώματος σε μαύρο και το κινητό μου είναι σε κόκκινο.Ξέρει κάποιος πού μπορώ να βρώ η αν θέλει να μου στείλει το κουμπί σε μαύρο χρώμα και να του δώσω ολοκληρωμένη πρόσοψη σε κόκκινο.

 

Ποσο την αγορασες και απο που??

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε το πίσω καπάκι με την ενσωματωμένη γραφίδα.

 

Πολύ καλή εφαρμογή, ίδια και καλύτερη ποιότητα, απίστευτα βολική γραφίδα.

 

Και όλα αυτά με 1,35 ευρώ με μεταφορικά.:w00t:

 

Να ναι καλά ο φίλος εδώ μέσα που έβαλε λινκ και οι κινέζοι.:lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε το πίσω καπάκι με την ενσωματωμένη γραφίδα.

 

Πολύ καλή εφαρμογή, ίδια και καλύτερη ποιότητα, απίστευτα βολική γραφίδα.

 

Και όλα αυτά με 1,35 ευρώ με μεταφορικά.:w00t:

 

Να ναι καλά ο φίλος εδώ μέσα που έβαλε λινκ και οι κινέζοι.:lol:

 

Σε πιο Link αναφερεσαι??Ενδιαφερομαι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν φταιω εγώ, ήτανε πρωί, με ξύπνησαν για χαζό λογο και την πλήρωσε το κινητό.... Έσπασε η οθόνη. Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω οθόνη γιατί στην ΝΟΚΙΑ θέλουν να με γδύσουν??????? παρακαλώ παιδιά, βοηθήστε με, αν βρείτε κατι στείλτε μου τη σελίδα... Ευχαριστώ εκ των προταίρων:(:(:(:(:(
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν φταιω εγώ, ήτανε πρωί, με ξύπνησαν για χαζό λογο και την πλήρωσε το κινητό.... Έσπασε η οθόνη. Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω οθόνη γιατί στην ΝΟΚΙΑ θέλουν να με γδύσουν??????? παρακαλώ παιδιά, βοηθήστε με, αν βρείτε κατι στείλτε μου τη σελίδα... Ευχαριστώ εκ των προταίρων:(:(:(:(:(

 

http://www.pds.com.gr/index.asp?mod=eshop_item&ID=59&p=8192

 

51€ λίγο ακριβούτσικη θα έλεγα:p

 

για πες μου ποσά σου ζήτησαν???

 

 

ξέρουμε καμία άνετη θηκούλα που να μην γρατζουνάει την οθόνη και να είναι φτηνή εντός ΕΛΛΑΔΑΣ σε μεγάλα καταστήματα:worry:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν φταιω εγώ, ήτανε πρωί, με ξύπνησαν για χαζό λογο και την πλήρωσε το κινητό.... Έσπασε η οθόνη. Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω οθόνη γιατί στην ΝΟΚΙΑ θέλουν να με γδύσουν??????? παρακαλώ παιδιά, βοηθήστε με, αν βρείτε κατι στείλτε μου τη σελίδα... Ευχαριστώ εκ των προταίρων:(:(:(:(:(

 

κοιτα και εδω μηπως σου κανει

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.31023 :happy:

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω βάση για το 5800 για μηχανή.Έχω ένα scooter και δεν βλέπω άλλη θέση πέρα από το να το πιάσω από το μπράτσο του καθρέπτη.

Στο ΕΒΑΥ που κοιτάω βλέπω μόνο κάτι βάσεις για ποδήλατα με χοντρό άνοιγμα στον σφιγκτήρα, που δεν νομίζω να πιάνει στο λεπτό μπράτσο.

Καμιά ιδέα?

Edited by junglist

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλός φορητός φορτιστής, λύνει το πρόβλημα της αυτονομίας του κινητού, τον αγόρασα από ebay, γύρω στα 8,5 €:

http://cgi.ebay.co.uk/PORTABLE-BATTERY-CHARGER-F-HTC-Legend-G6-HTC-Desire-G7-/250640665506?cmd=ViewItem&pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item3a5b590ba2

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλός φορητός φορτιστής, λύνει το πρόβλημα της αυτονομίας του κινητού, τον αγόρασα από ebay, γύρω στα 8,5 €:

http://cgi.ebay.co.uk/PORTABLE-BATTERY-CHARGER-F-HTC-Legend-G6-HTC-Desire-G7-/250640665506?cmd=ViewItem&pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item3a5b590ba2

 

Για λεγε σε μας τους καμένους με Ν97μινι :lol:

 

το δοκίμασες και αξιοπιστία ??

και πόσες μέρες έκανε να έρθει ?

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Έκανε γύρω στις 12 μέρες να έρθει. Το δοκίμασα για ένα πεντάλεπτο μόνο και φόρτιζε κανονικά. Πιστεύω λόγω της πολύ χαμηλής τιμής του και του μικρού μεγέθους του, αξίζει να το έχει κανείς για ώρα ανάγκης που θα ξεμείνει από μπαταρία.
Link to comment
Share on other sites

Hello myphoneητες και myphoneιτησες!Καλοκαιρι ηρθε οποτε ξερετε θαλασσα νερα αμμος κλπ!Ψαχνω μια θηκη για Νοκια 5800 που να ειναι αδιαβροχη αλλα να μπορω να ριχνω και καμια βουτια με το κινητο,γιατι το budget του καλοκαιριου δεν προβλεπεται για αδιαβροχη φωτογραφικη μηχανη!Ξερω οτι δεν θα αντεχει και στα 5 μετρα αλλα κανα βιντεακι καμια φωτο μεσα στο νερο θα εχει πλακα!Αν μπορει καποιος να με βοηθησει να βρω καποια :) Ευχαριστω και καλο καλοκαιρι σε ολους! :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει δοκιμασει κανεις καμια θηκη για το κινητο μας.συγκεκριμενα θελω να παρω μια σιλικονης..για να εχω αμεση επαφη με το κινητο και να μην χρειαζεται να το βγαλω απο την θηκη του οπως γινεται με τις δερματινες.

ψαχνωντας βρηκα διαφορες θηκες..και οι τιμες για της σιλικονης ειναι απο 8 ευρο μεχρι και 15! τωρα αυτο που με ενδιαφερει περισσοτερο ειναι να εχει οσο το δυνατο καλυτερη εφαρμογη.την θηκη της body glove την εχει δει κανεις σας απο κοντα η μαλλον την εχει κανεις σας στο κινητο?? :blink:

Edited by stendor
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα σου συνιστούσα θήκη που να βγαίνει το κινητό οταν το χρησιμοποιείς, σαν αυτές που είναι σαν πορτοφόλια, υφασμάτινες και όχι πλαστικό, κλεισμένο μέσα το κινητό, γιατί μαζεύει σκόνη μέσα.
Link to comment
Share on other sites

οκ! παντως χθες το βραδι εκανα update (κανα 5λεπτο κρατησε) και ειδα αισθητη διαφορα στην αποκριση της συσκευης.τωρα δουλευει "σαν" καινουργιο.επισης παρατηρησα και 2 νεες εφαρμογες και διαφορετικη αναζητηση στην μουσικη βιβλιοθηκη.π.χ. αμα οταν ψαχνω τα τραγουδια....μου πεταει ενα παραθυρακι..οτι ειμαι σε λιστα που το αρχικο γραμμα ειναι το C και παει λεγοντας..

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Παιδια εχει δοκιμασει κανεις καμια θηκη για το κινητο μας.συγκεκριμενα θελω να παρω μια σιλικονης..για να εχω αμεση επαφη με το κινητο και να μην χρειαζεται να το βγαλω απο την θηκη του οπως γινεται με τις δερματινες.

ψαχνωντας βρηκα διαφορες θηκες..και οι τιμες για της σιλικονης ειναι απο 8 ευρο μεχρι και 15! τωρα αυτο που με ενδιαφερει περισσοτερο ειναι να εχει οσο το δυνατο καλυτερη εφαρμογη.την θηκη της body glove την εχει δει κανεις σας απο κοντα η μαλλον την εχει κανεις σας στο κινητο?? :blink:

 

φιλε raver και εγω θελω να παρω θηκη και σκεφτομαι γι αυτην εδω της nortonline την δερματινη... και εγω ελεγα να παρω μια που να εφαρμοζει στο κινητο αλλα σκεφτητα οτι θα αυξηθει ο ογκος του και ειναι κατι που δεν το θελω....

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα σου συνιστούσα θήκη που να βγαίνει το κινητό οταν το χρησιμοποιείς, σαν αυτές που είναι σαν πορτοφόλια, υφασμάτινες και όχι πλαστικό, κλεισμένο μέσα το κινητό, γιατί μαζεύει σκόνη μέσα.

 

δεν εχω προβλημα με την σκονη.αλλωστε οσες συσκευες ειχα μεσα σε θηκη σηλικονης πιστεψε'με δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα.

αλλωστε θελω να εχω αμεση επαφη με το κινητο.

 

φιλε raver και εγω θελω να παρω θηκη και σκεφτομαι γι αυτην εδω της nortonline την δερματινη... και εγω ελεγα να παρω μια που να εφαρμοζει στο κινητο αλλα σκεφτητα οτι θα αυξηθει ο ογκος του και ειναι κατι που δεν το θελω....

οι θηκες σιλικονης..αγκαλιαζουν το κινητο και το καλο ειναι οτι δεν αυξανουν τον ογκο της συσκευης.

παντως αυριο θα παω να δοκιμασω την αυθεντικη της Νοκια :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...