Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδες θελω μια μηκγη προστατευτικη για την οθονη και γενικα ολο το n97..τωρα που το φτιαξαν τελεια θελω να ναι και προστατευμενο.τι προτεινετε?σιλικονης?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 907
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι ενοεις προστατευτικο? Κοιτα... Γενικοτερα στην ελλαδα τα screen protectors ειναι τσουχτερα σε τιμη.

Εγω θα σου ελεγα να μπεις στο ΕΒΑΥ και να ψαξεις αυτο που θελεις. Για οτιδηποτε αλλο εδω ειμαστε!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπερα! Μπορεί κάποιος να μου προτείνει ένα αξιόπιστο stereo bluetooth? Έχω δοκιμάσει το Sony Ericsson ΜW-600 (Αυτό που δίνουν με το ΑΙΝΟ) της φίλης μου και δεν συνδεθηκε... Ψάχνω καιρό αλλά θέλω κάτι σίγουρο... Έχω Το C6 σε περίπτωση που παίζει κάποιο ρόλο

--

Nokia 3310 -> Nokia 5300 -> Nokia 5320 -> Nokia C6-00 -> iPhone 3GS -> Samsung Galaxy SIII Neo -> Nokia Lumia 520 -> Xiaomi RN2 -> Xiaomi Mi A1 -> Xiaomi Mi 10 Lite

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα και χρονια πολλα, εχω δυο κινητα κα ψαχνω ενα bluetooth οπου να μπορω να τα συνδεω και τα 2 ταυτοχρονα. Εχω βρει αυτο αλλα το ενα μου κινητο ειναι lg gd500 και το αλλο Nokia x6. Στο Nokia υποθετω οτι θα συνδεεται τωρα για το lg θα ηθελα να μαθω αν θα το αναγνωριζει ή πρεπει το bluetooth να ειναι τις ιδιας ετεριας με το κινητο. Στην σελιδα αναφερει πια κινητα ειναι συμβατα αλλα λογικο ειναι να αναφερει μονο τα nokia αλλα στο τελος επισημανει κ το εξης παρακατω: Συμβατό με κινητά και συσκευές που υποστηρίζουν προδιαγραφές Bluetooth v 2.1, 2.0, 1.2 ή 1.1, προφίλ ανοικτής συνομιλίας 1.5 ή 1.0 ή/και προφίλ ακουστικού 1.1 , παρεπιπτοντως δεν αναφερει το nokia x6 αλλα πιστευω οτι ο λογος ειναι οτι δεν το εχουν ενημερωσει ακομη κ οχι οτι δεν ειναι συμβατο. Τελικα θα μπορει να συνδεθει κ με το lg??? Edited by aleka_0
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά!ψάχνω μία αξιόπιστη θήκη για το n97 mini.Ομως δεν θέλω η αγορά να γίνει μέσω διαδυκτίου! έχετε να προτείνετε κατι?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδιά υπάρχει μεταλικό περίβλημα (ή και καπάκι) για το Nokia 5800; Μιλάω για το πλαστικό που είναι η ρίγα.

 

Αν και το'χω αλλάξει πάλι είναι μαλακό στο σημείο δίπλα από τις κάρτες Θέλω να το αντικαταστήσω με κάτι άκαμπτο...

Edited by syshalt
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Παιδιά ήρθε η ώρα να πάρω μια 4άρα κάρτα για το C5-03 μου... Μπορεί κάποιος να με εξηγήσει τι παίζει με τις class; Δηλαδή όσο μικρότερη τόσο καλύτερα; (πχ μια class 2 είναι καλύτερη από μια class 4; ):)
Link to comment
Share on other sites

o αριθμός class, νομίζω έχει να κάνει με την ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων. πχ η class 2 μεταφέρει 2mb/sec, η class 4 4mb/sec και πάει λέγοντας.

άρα οσο μεγαλύτερος ο αριθμός, τόσο "καλύτερη" η κάρτα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Δημήτρη! :) Τι μάρκα προτείνετε; :)

Εγώ είχα πάντα sandisk και ήμουν ικανοποιημένος.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

έχω εμπειρία από Kingston και sandisk. διαφορά δε κατάλαβα ΚΑΜΙΑ! :lol:

θα πήγαινα σε αυτή(4αρα) ή αυτή (8αρα)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!:)

έχω εμπειρία από Kingston και sandisk. διαφορά δε κατάλαβα ΚΑΜΙΑ! :lol:

θα πήγαινα σε αυτή(4αρα) ή αυτή (8αρα)

Δημήτρη την 8άρα θα την σηκώσει το C5-03; Ή μπα;

Εγώ είχα πάντα sandisk και ήμουν ικανοποιημένος.

Stendor σε ποιό κινητό είχες την Sandisk; Και τι χωρητικότητα; :)

Link to comment
Share on other sites

16 σηκωνει οποτε η 8αρα σου κανει μια χαρα :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, μην το λες... Πολλές φορές μένουν στα χαρτιά αυτές οι προδιαγραφές... Ένα λίγο βλακώδες βέβαια παράδειγμα είναι το 5200, που έλεγε ότι σηκώνει μέχρι 1gb αλλά κολλούσε σαν τρελό... Όπως και το 6300...:)
Link to comment
Share on other sites

μην παιρνεις στ οριο ;) 8 παρε ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μόλις είδα αυτό στο λινκ της 8άρας...

''Δεν είναι συμβατή με συσκευές που δεν υποστηρίζουν HC (High Capacity). ''

Το κινητό μου είναι συμβατό;

(σας έπριξα...:()

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα την SanDisk, όλα καλά ως τώρα. Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές παιδιά!:)
Link to comment
Share on other sites

αν δε κάνω λάθος, από 4gb και πάνω είναι όλες hc οπότε μη φοβάσαι! δε θα έχεις προβλήματα(θέλω να πιστεύω:))
Link to comment
Share on other sites

Ναι, έτσι είναι :) Ευχαριστώ και πάλι! (το κινητό δεν έχει καμμία σχέση με πρίν!:D)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ακόμα ένα νέο bluetooth handsfree από τη Nokia!

 

Nokia Luna Bluetooth Headset

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα ένα νέο bluetooth handsfree από τη Nokia!

 

Nokia Luna Bluetooth Headset

 

Πανέμορφο!:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Σήμερα ανοίγοντας το τηλέφωνο για να καθαρίσω την οθόνη εσωτερικά μου κόπηκε το πλακέ καλωδιάκι της οθόνης αφής. Από μία πρόχειρη ματιά που έριξα στο internet δεν πωλείται ξεχωριστά το καλωδιάκι. Μπορεί κάποιος με παρόμοια εμπειρία να με βοηθήσει να βρω μία σχετικα φθηνή, δεν με νιάζει αν δεν ειναι η γνήσια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!!!!!!!!:(
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ανοίγοντας το τηλέφωνο για να καθαρίσω την οθόνη εσωτερικά μου κόπηκε το πλακέ καλωδιάκι της οθόνης αφής. Από μία πρόχειρη ματιά που έριξα στο internet δεν πωλείται ξεχωριστά το καλωδιάκι. Μπορεί κάποιος με παρόμοια εμπειρία να με βοηθήσει να βρω μία σχετικα φθηνή, δεν με νιάζει αν δεν ειναι η γνήσια. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!!!!!!!!:(

 

δεν θέλει πολύ κόπο... εβαυ... (δεν τον γράφω στα αγγλικά φυσικά) κάπου ανάμεσα σε 7 με 10 δολλάρια!

Yparxoun 10 eidi anthrwpwn panw sti gi...autoi pou katalavainoun to diadiko sistima kai....autoi pou den to katalavainoun....:D
Link to comment
Share on other sites

δεν θέλει πολύ κόπο... εβαυ... (δεν τον γράφω στα αγγλικά φυσικά) κάπου ανάμεσα σε 7 με 10 δολλάρια!

Ναι αλλά πως θα παραγείλω δεν έχω πιστωτική;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πως θα παραγείλω δεν έχω πιστωτική;

 

δεν χρειάζεσαι πιστωτική!!!!!!!!!!!!! οποιαδήποτε κάρτα σε τράπεζα και μετά ένα λογαριασμό στο παυπαλ.... και τέλος!

Yparxoun 10 eidi anthrwpwn panw sti gi...autoi pou katalavainoun to diadiko sistima kai....autoi pou den to katalavainoun....:D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...