Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις τις ειδα!Πολυ ωραια φαινετε!Κατι τελευταιο με Paypal ε;Α!και ποσες μερες εκαναν να στην φερουν;

 

Koιταξε και αυτη που ειχα παραγγειλει κι εγω.

Εχω παραθεσει φωτο πιο πισω.

Δεν εχω δει αλλη σηλικονουχα ποιο πρακτικη και καλυπτει μεγαλυτερο μερος του κινητου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 907
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Koιταξε και αυτη που ειχα παραγγειλει κι εγω.

Εχω παραθεσει φωτο πιο πισω.

Δεν εχω δει αλλη σηλικονουχα ποιο πρακτικη και καλυπτει μεγαλυτερο μερος του κινητου.

 

Ναι αυτη λεω να παρω και εγω αλλα σε ασπρη(αν και φοβαμαι πως θα μαυρισει:( )

Ναι φαινετε πως ταιριαζει γαντι στο κινητο γιατι ειχα παρει αυτη απο το e-shop και ηταν απαισια!!!

Link to comment
Share on other sites

Κυριοι καλημερα σας.Μου περισευει η θηκη για το 5800 της Krussel η δερματινη,αχρησιμοποιητη.Οποιος ειναι απο Πατρα η και απο αλλη πολη και ενδειαφερεται την δινω σε μιση τιμη.

http://www.expansys-usa.com/d.aspx?i=180455

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παράγγειλα αυτό για το Ν97!

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=330334154404

 

Μόλις το παραλάβω θα σας πω εντυπώσεις.:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες

εχει δει κανενας θηκη με βεντουζα στο παρπριζ για 5800?

και ποιος ειναι ο σωστος φορτιστης αυτοκινητου?

thanks

Link to comment
Share on other sites

πάντως εγώ που χρησιμοποιώ και τη invisible shield και αυτή του e-shop προτείνω τελικά τη δεύτερη, είναι απόλυτα λεία η επιφάνεια της και απλά δε καταλαβαίνεις ότι δεν ακουμπάς την οθόνη και ακουμπάς ζελατίνα είναι ακριβώς το ίδιο, άψογη με μόνο παράπονο κατι περίεργα κύμματα οταν η οθόνη ειναι σβηστή. Από την άλλη αυτή του zagg κολλάει το δάχτυλο δεν ειναι απόλυτα λεια και με πενάκι απλά δε μπορείς να τη χρησιμοποιησεις αφού σκαλώνει. Βέβαια τη δεύτερη τη χαράζεις με το κλειδί και δε καταλαβαίνει τη πρώτη δε το δοκίμασα και δε φαίνεται τόσο ανθεκτικη

 

ποσο δικιο εχεις... προχθες την εβαλα σαν προχειρη εκτακτη λυση μεχρι να μου στειλουν τη νεα shield... αν ειναι και σχετικα ανθεκτικη στις γρατζουνιες και δεν μου χαραχτει σαν την εργοστασιακη προχειρη... τοτε θα κλαιω τα λεφτα που εδωσα για τη zagg...

και εγω δοκιμασα και τις 2, και μπορω να πω με βεβαιοτητα πως μεχρι στιγμης αυτη του e-shop ειναι ιδανικη! τελεια και ευκολη εφαρμογη (τα κυμματα που αναφερει ο φιλος δεν μου τα εχει εμφανισει), χωρια που ειναι σαν να μην εχεις βαλει μεμβρανη καθως γλιστραει οπως πρεπει!!

ειλικρινα και να μου στειλουν την αναβαθμισμενη zagg που περιμενω δεν με βλεπω να την περναω!!!

 

διάβασα αυτά τα δυο πιο πριν,και επειδή ενδιαφερόμουν και εγώ για την ζελατίνα της zagg,σαν να άλλαξα γνώμη...η ζελατίνα του e-shop προστατεύει εξίσου καλά;αξίζει να τη προτιμήσω αντί για την invisieble shield?

είναι αναγκαία η χρήση προστατευτικού για το πίσω μέρος;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

εχω την zagg σε 2 κινητα και δεν θα την αλλαζα με τιποτα... ουτε δαχτυλιες, ουτε γρατζουνιες, αψογη!

γνωμη μου να προτιμησεις την zagg :)

 

το πισω μερος δεν παθαινει τιποτα και δεν σε νοιαζει κιολας αν παθει...

στην χειροτερη περιπτωση με ελαχιστα λεφτα το αλλαζεις το καπακι...η οθονη ειναι το βασικο μελημα για προστασια...

Link to comment
Share on other sites

οπότε να μην πάω για full body..αλλά μόνο για οθόνη..μπαίνει έυκολα;έχει πρόβλημα με τον αισθητήρα όπως διάβασα σε κάποια μηνύματα πιο πριν;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως εχω βαλει fullbody απο το clearprotector.com και ολα καλα,ακριβως ιδια δουλεια με την zagg
Link to comment
Share on other sites

οπότε να μην πάω για full body..αλλά μόνο για οθόνη..μπαίνει έυκολα;έχει πρόβλημα με τον αισθητήρα όπως διάβασα σε κάποια μηνύματα πιο πριν;

 

το διορθωσανε εδω και κατι μηνες το προβλημα οποτε το κομματι που θα λαβεις, θα ειναι μια χαρα

 

μπαινει πανευκολα, διαβαζοντας τις οδηγιες και τελος, και στα 2 κινητα, δεν εχω ουτε μια φουσκιτσα..... ολα perfect!

Link to comment
Share on other sites

στις 29/6 παρήγγειλα 2 ζελατίνες που ήθελα απο τη σελίδα της zagg,αλλά ακόμα τίποτα νεότερο...στο status ειναι ακόμα στο στάδιο In-process..

ετσι ήταν η διαδικασία σε όλους σας; τόσο καιρό έπαιρνε σε αυτό το σημείο;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

ναι μην ανυσηχεις.... για καμια 2-3 μερες ακομα ετσι θα ειναι.... στο σπιτι σου θα τα εχεις περιπου μετα απο μια βδομαδα με 10 μερες πληρωμης. Μεγια σου! :)
Link to comment
Share on other sites

αργοκίνητα καράβια δηλαδή..η πληρωμή έγινε 29/6 με πιστωτική..

ευχαριστω πολυ ;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά,είμαι ήδη στην 13 μέρα που περιμένω τη ζελατίνα..απο ποιά μέρα και μετά μπορώ να ζητήσω να την ξαναστείλουν; την μια που ειχα παραγγείλει πιο νωρίς την πήρα κανονικά,την παλιά περιμένω ακόμα :p

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

oχι..ειχα πάρει αρχικά μια για την αδερφή μου,και μετά απο λίγο καιρό μια ακόμα,και ήρθε αυτή που πήρα στις 29/6 αλλά ακόμα περιμένω τη παλιότερη

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

θα ελεγα να περιμενεις μια βδομαδα ακομα και μετα να τους εξηγησεις οτι δεν την ελαβες....

το support ειναι αψογο και δεν θα σου κανουν προβλημα :)

Link to comment
Share on other sites

χρειάζεται να κάνω κάτι απο κει και πέρα; δε μπορούν οι ίδιοι να δούν οτι δε το έλαβα (σαν απλό ζήτησα να σταλεί,οχι συστημένο ή κάτι τέτοιο)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν μπορουν να το δουν αυτοι... παντως ειναι πολυ εξυπηρετικοι και υπαρχει και chat...

η αποστολη απο αμερικη ειναι γυρω στις 10-12 μερες...

περιμενεις γυρω στις 3 βδομαδες συνολο απο τοτε που πληρωσες και αν δεν το λαβεις, τους το λες και σου στελνουν αλλο :)

Link to comment
Share on other sites

Epikcase: A Great Case For Your Nokia 5800

http://themes.tehkseven.net/reviews/a-great-case-for-your-nokia-5800/

 

http://themes.tehkseven.net/wp-content/themes/eGamer/timthumb.php?src=http://themes.tehkseven.net/wp-content/uploads/2009/07/epikcase_5800.jpg&h=200&w=595&zc=1&q=100

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Κανέναν συμβατό φορτιστή αυτοκινήτου για το N97 ξέρουμε;

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Κανέναν συμβατό φορτιστή αυτοκινήτου ξέρουμε;

 

Nokia Mobile Charger DC-6

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Nokia Mobile Charger DC-6

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτή τη θήκη; Λέω να την πάρω, καλοκαίρι είναι, δεν ξέρεις ποτέ!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...