Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια μπορει να μου πει καποιος αν λυθηκε τελικα το προβλημα με της invisibleSHIELD με τον αισθητηρα γιατι στην φωτο που εχουν στο site η zagg απο οτι βλεπω καλυπτει τον αισθητηρα αν μπορει καποιος ας μου δωσει τα φωτα του και αν ειναι ευκολο ας ποσταρη μια φωτο της μεμβρανη για του λογου το αληθες

 

Απ'οτι έχω ακούσει από παιδιά που την αγοράσανε, αλλά και απο την zagg το πρόβλημα αυτό έχει λυθεί... αν δεις τις προηγούμενες σελίδες κάποιος παραθέτει mail που του ήρθε από την zagg απαντώντας σε αυτό ακριβός το ερώτημα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 907
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρωτάω γιατί έχω μια χέρια μου και δεν ξέρω αν έχω την παλιά ή την καινούργια.

 

Αν μπορεί κάποιος που την έχει να μου πει αν έχει 2 ή τρεις τρύπες να σιγουρευτώ. Η δική μου δεν έχει τρύπα στην θέση του proximity sensor και πολύ φοβάμαι ότι είναι λάθος.

 

πολυ απλα κανε μια κληση και δες οταν ειναι μακρυα απο οποιοδηποτε αντικειμενο η το αυτι σου αν δουλευει κανονικα... αν εχει προβλημα και σβηνει κατ ευθειαν τοτε εχεις την παλια! στειλτους mail να τους ενημερωσεις και λογικα θα σου στειλουν την καινουρια!

 

ερωτηση: ποτε την αγορασες; γιατι υποτιθεται εδω και αρκετες μερες οτι το εχουν διορθωσει!!!

Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος σε προηγουμενο ποστ ανεφερε αυτην την θηκη

http://www.nokia.com.gr/link?cid=EDITORIAL_1199328

εχει ερθει στην Ελλαδα?την εχει παρει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, πες ότι καλά βάζουμε την invisibleSHIELD μετά πως την βγάζουμε π.χ?

τι εννοείς;; τη τραβάς και τη ξεκολλάς κανονικά όπως βγάζεις την αρχική που ειχε απλά θέλει πιο δύναμη γιατι ειναι καλά κολλημένη. Και δεν αφήνει σημάδια καθόλου

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς;; τη τραβάς και τη ξεκολλάς κανονικά όπως βγάζεις την αρχική που ειχε απλά θέλει πιο δύναμη γιατι ειναι καλά κολλημένη. Και δεν αφήνει σημάδια καθόλου

 

Όμορφα :happy:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...λεω να παρω αυτο εδω το bt handsfree διοτι ακουω αρκετη μουσικη...!Τι λετε και εσεις?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=75258

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλα το θεωρησα αξεσουαρ...δεν ειναι...?:O:O:O

Φυσικα και ειναι,αλλα στον συνδεσμο που σου εδωσα πιστευω οτι θα παρεις πιο ευκολα απαντηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και ειναι,αλλα στον συνδεσμο που σου εδωσα πιστευω οτι θα παρεις πιο ευκολα απαντηση.

 

Οκ...ευχαριστω πολυ...!:):):)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις την διαφορα στις δυο ζελατινες που εφερε το e-shop? Λογικα η πιο ακριβη με τα 4,90 θα καθρευτιζει οπως λεει και το ονομα. Αυτες ειναι καινουριες οι απομειναρια απο αυτες που δεν ειχαν κενο για τον αισθητηρα?

Αμα παρει κανεις ας πει και σε μας τι παιζει!

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παρήγγειλα σημερα 2 απλες αν οχι αυριο την Τριτη θα ξερουμε

 

A!ωραια...!Δεν διευκρυνιζει ποιας μαρκας ειναι?Λες αν παραγγειλω και εγω σημερα...αυριο να εχει ερθει?μενω καβαλα..!και κατι ακομα...οταν βαζεις πληρωμη με αντικαταβολη και παραλαβη απο το καταστημα...την πληρωνεις οταν πας να την παρεις ετσι ε?

Ας με συνχωρησουν οι mod. για το offtopic ερωτημα...!:O:O:O

Link to comment
Share on other sites

A!ωραια...!Δεν διευκρυνιζει ποιας μαρκας ειναι?Λες αν παραγγειλω και εγω σημερα...αυριο να εχει ερθει?μενω καβαλα..!και κατι ακομα...οταν βαζεις πληρωμη με αντικαταβολη και παραλαβη απο το καταστημα...την πληρωνεις οταν πας να την παρεις ετσι ε?

Ας με συνχωρησουν οι mod. για το offtopic ερωτημα...!:O:O:O

 

Ναι. την πληρώνεις μόλις τη παραλάβεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είστε ευχαριστημένοι όσοι πήρατε την invisible shield;

Δυσκολεύει πολύ τον χειρισμό της οθόνης;

Δεν έχω κάτι να πω, γιατί όλοι κάτι λένε. Έχω όμως να κάνω, γιατί κανείς δεν κάνει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

παρήγγειλα σημερα 2 απλες αν οχι αυριο την Τριτη θα ξερουμε

Όταν λες απλές, εννοείς αυτές των 3,90 ε; Όταν τις παραλάβεις, πες μας σε παρακαλώ κατά πόσο αξίζουν.

Και σε αυτές των 4,90 ευρώ, που λέει ότι καθρεφτίζουν, θα υπάρχει μεγαλύτερο πρόβλημα σε εξωτερικό χώρο να δεις τι απεικονίζει το κινητό;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Όσο αναφορά τα screen protector του e-shop μην αγοράσετε αυτή που καθρεπτίζει.Εγώ πήρα και τις δύο αλλά αυτή που καθρεπτίζει δεν με βόλεψε καθόλου και υπήρχε διαφορά στην αίσθηση της οθόνης (και με το touch και με το πενάκι).Η άλλη με τα 3,90€ (που αυτή έχω στο κινητό μου αυτή την στιγμή) είναι πάρα πολύ καλή και αν καταφέρεις και την κολλήσεις σωστά (εγώ δεν τα κατάφερα 100%!!!:p) δεν καταλαβαίνεις ότι υπάρχει.Πάρα πολύ καλή αίσθηση!Αξίζει...Αυτά απο μένα!!!:):)
Link to comment
Share on other sites

Όσο αναφορά τα screen protector του e-shop μην αγοράσετε αυτή που καθρεπτίζει.Εγώ πήρα και τις δύο αλλά αυτή που καθρεπτίζει δεν με βόλεψε καθόλου και υπήρχε διαφορά στην αίσθηση της οθόνης (και με το touch και με το πενάκι).Η άλλη με τα 3,90€ (που αυτή έχω στο κινητό μου αυτή την στιγμή) είναι πάρα πολύ καλή και αν καταφέρεις και την κολλήσεις σωστά (εγώ δεν τα κατάφερα 100%!!!:p) δεν καταλαβαίνεις ότι υπάρχει.Πάρα πολύ καλή αίσθηση!Αξίζει...Αυτά απο μένα!!!:):)

 

Εχουν κοψιμο για τον αισθητηρα?

Link to comment
Share on other sites

Όσο αναφορά τα screen protector του e-shop μην αγοράσετε αυτή που καθρεπτίζει.Εγώ πήρα και τις δύο αλλά αυτή που καθρεπτίζει δεν με βόλεψε καθόλου και υπήρχε διαφορά στην αίσθηση της οθόνης (και με το touch και με το πενάκι).Η άλλη με τα 3,90€ (που αυτή έχω στο κινητό μου αυτή την στιγμή) είναι πάρα πολύ καλή και αν καταφέρεις και την κολλήσεις σωστά (εγώ δεν τα κατάφερα 100%!!!:p) δεν καταλαβαίνεις ότι υπάρχει.Πάρα πολύ καλή αίσθηση!Αξίζει...Αυτά απο μένα!!!:):)

 

Πραγματι δεν μας λες...εχουν κοψιμο για τον αισθητηρα?και κατι ακομη....!Παρειγγειλα και εγω και τις 2...κολλανε σαν αυτοκολητα(αυτα που βαζουμε στα μηχανακια με την σπατουλιτσα...) να φανταστω?οποτε θα πρεπει να εχουμε κατι λειο και να το κανουμε λιγο για να μην αφησει φουσκαλιτσες?Και κατι ακομα...οταν εβγαλες αυτη που καθρεφτιζει αφησε τιποτα κολλες στην οθονη...?η ολα κυριλε?:):):D:D

Link to comment
Share on other sites

σήμερα μου ήρθε και η ανανεωμένη invisible shield μετά από ένα μήνα, η πρώτη μου είχε έρθει σε καμιά 10αριά μέρες μόνο, φίλε mamis13 επειδή η συγκεκριμένη δε με βόλεψε γιατί είναι κάπως πιο τραχεία η επιφάνεια της με αποτέλεσμα να μη γλιστράει το δάχτυλο και κυρίως το πενάκι όταν θες να γράψεις κάτι, σε αυτή του eshop πως είναι η επιφάνεια (στην απλή) γλιστράει κανονικά όπως η κανονική οθόνη; βασικά με το πενάκι δοκίμασε και πες μας αν παίζει κανονικά η σα να κολλάει κάπως

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

σήμερα μου ήρθε και η ανανεωμένη invisible shield μετά από ένα μήνα, η πρώτη μου είχε έρθει σε καμιά 10αριά μέρες μόνο, φίλε mamis13 επειδή η συγκεκριμένη δε με βόλεψε γιατί είναι κάπως πιο τραχεία η επιφάνεια της με αποτέλεσμα να μη γλιστράει το δάχτυλο και κυρίως το πενάκι όταν θες να γράψεις κάτι, σε αυτή του eshop πως είναι η επιφάνεια (στην απλή) γλιστράει κανονικά όπως η κανονική οθόνη; βασικά με το πενάκι δοκίμασε και πες μας αν παίζει κανονικά η σα να κολλάει κάπως

 

Εγώ περιμένω εδώ και 2 μήνες.... μου είχε έρθει η κανονική πριν κανα μήνα, και τώρα περιμένω να ρθει η καινούργια η οποία υποτηθετε ότι μου την στείλανε με airmail(με δικά τους έξοδα φυσικά)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω εδώ και 2 μήνες.... μου είχε έρθει η κανονική πριν κανα μήνα, και τώρα περιμένω να ρθει η καινούργια η οποία υποτηθετε ότι μου την στείλανε με airmail(με δικά τους έξοδα φυσικά)

εμένα 22/1 εφυγε η πρώτη και ήρθε εδώ γύρω στις 2-3/2 και μετά μου έστειλαν την καινούργια 16/2 και την είχα πλέον ξεχάσει και ήρθε σήμερα. Τελικά παρήγγειλα και από το eshop γιατί αυτή δε με βόλεψε ιδαίτερα και μόνο 3 μερες την έβαλα και την έβγαλα μετά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

σημερα μου ηρθε και δικια μου shield ολοσωμη, εκανα καμια ωριτσα+ να την περασω αλλα εκατσε τελεια φτου μου μαστορας που ειμαι :p

 

στο σημειο του αισθητηρα εκει ειχε 1 τρυπουλα υποθετω η καινουρια θηκη ειναι που μου εστειλαν αλλα καλου κακου το πατησα ενα κοψιμο με το ψαλιδι και ειναι οκ :p

 

απο πρωτη χρηση δε με ενοχλει προσωικα και τοσο που ειναι πιο τραχεια απο την οθονη απλα λιγο συνηθεια θελει πιστευω..

 

παντως αυτα που δειχνουν στα βιντεο με τα κλειδια που δε γρατζουνιεται ΙΣΧΥΕΙ. ενταξεθ μη το παραχεσετε και παρετε κανα κουζινομαχαιρο και το μπιξετε στην οθονη, αλλα παντως εγω εκανα το "πειραμα" με το κλειδι και δεν επαθε τιποτα.

 

το μονο κακο ειναι οτι τωρα "κολλαει" πολυ με αποτελεσμα να μπαινει με δυσκολια στην θηκη της νοκια.. λυση? εβαλα το παλιο μου w900 που ειναι σαν τουβλο ωστε να ξεχειλωσει λιγο η θηκη και να γλιστραει πιο ανετα :p

Link to comment
Share on other sites

Αν αγοράσει κανείς το screen protector απο e-shop θα μας πει αν είναι καλό και αν δεν χρειάζεται αρκετή περισσότερη δύναμη για να πατήσεις την οθόνη αφής.....

Επίσης σκέφτομαι μια θήκη για το κινητό και ειμαι αναμεσα σ'αυτές τις 2:

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003981 στυλ πουγκι....

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.006085 κανονική....

Για πείτε καμια γνωμη...

Δεν το εχω ακόμα το κινητό αλλά περιμένω απο vodafone....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...