Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)]Garmin Maps Mobile™ XT


gianpithio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οταν λες πολυ μικρη,τι μεγεθος εχει;Αν θες με pm πες απο που κατεβασες και τι.

63,9 MB ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ xxxxxxxxxxxxxx

 

ΟΛΟ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΣΥΝΔΕΟΥΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΜΑΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ...ΤΩΡΑ ΕΓΚΑΘΙΣΤΩ ΤΟ 5.00.30 ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!

 

 

Μην γραφεις με κεφαλαια. Στα forum ειναι σαν να φωναζεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

63,9 MB ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ xxxxxxxxxxxx

 

ΟΛΟ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΣΥΝΔΕΟΥΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΜΑΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ...ΤΩΡΑ ΕΓΚΑΘΙΣΤΩ ΤΟ 5.00.30 ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!

 

 

Μην γραφεις με κεφαλαια. Στα forum ειναι σαν να φωναζεις.

 

Δηλαδη για να καταλαβω,οταν λες γραφετε σημαινει οτι την λες σε καποιους εδω μεσα;Να ρωτησω κατι,και συγνωμη δηλαδη αλλα ειμαι και απο χωριο και δεν ξερω,να διαβαζεις ξερεις;Ενα αποσπασμα απο την πρωτη σελiδα:στον αρχικό κατάλογο (root) της κάρτας μνήμης (με χρήση card reader ή με σύνδεση του κινητού με τον υπολογιστή σε κατάσταση Μεταφοράς Δεδομένων.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη για να καταλαβω,οταν λες γραφετε σημαινει οτι την λες σε καποιους εδω μεσα;Να ρωτησω κατι,και συγνωμη δηλαδη αλλα ειμαι και απο χωριο και δεν ξερω,να διαβαζεις ξερεις;Ενα αποσπασμα απο την πρωτη σελiδα:στον αρχικό κατάλογο (root) της κάρτας μνήμης (με χρήση card reader ή με σύνδεση του κινητού με τον υπολογιστή σε κατάσταση Μεταφοράς Δεδομένων.

δεν την λεω σε κανενα απλα καποιοι μπερδευτηκαν εδω και εγω για αυτο το λεω,εγω πχ εβαζα μεταφορα πολυμεσων γιατι μεταφορα δεδομενων δεν λεει πουθενα το κινητο λεει μαζικη μεταφορα,και μην τρελαινεσε!

Link to comment
Share on other sites

δεν την λεω σε κανενα απλα καποιοι μπερδευτηκαν εδω και εγω για αυτο το λεω,εγω πχ εβαζα μεταφορα πολυμεσων γιατι μεταφορα δεδομενων δεν λεει πουθενα το κινητο λεει μαζικη μεταφορα,και μην τρελαινεσε!

 

Σεβομαι τον χωρο και δεν θα συνεχισω.Τωρα αν εσυ πιστευεις οτι αλλο ειναι η μεταφορα δεδομενων και αλλο η μαζικη μεταφορα...........

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Σεβομαι τον χωρο και δεν θα συνεχισω.Τωρα αν εσυ πιστευεις οτι αλλο ειναι η μεταφορα δεδομενων και αλλο η μαζικη μεταφορα...........

δεν το καταλαβα και ειδα και αλλοι μπερδευτηκαν...συγνωμη αν σε νευριασα!τωρα για πες μου ανοιγω το gps και λεει το bluetooth ειναι απενεργοποιημενο ενεργοποιηστε το.τι λαθος εκανα?

Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει να ενεργοποιησεις το εσωτερικο gps. Αφου φτιαξεις το sw.unl που ξεκλειδωνει το εσωτερικο gps και διαβασεις προσεκτικα το 1 ποστ θα το βρεις!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!

συγνωμη αν εθιξα τον γκαζιαρι impreza sti..εχεις εργαλειο φιλε!respect!!!

επισης οταν ανοιγω την εφαρμογη το κινητο κολαει γιατι?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω!

συγνωμη αν εθιξα τον γκαζιαρι impreza sti..εχεις εργαλειο φιλε!respect!!!

επισης οταν ανοιγω την εφαρμογη το κινητο κολαει γιατι?

 

Εργαλειο εχω δυστυχως μονο στο ψευδωνυμο.Κατα πασα πιθανοτητα κατι δεν εχεις κανει σωστα και κολλαει.Ελεγξε μηπως εχεις κανει λαθος στα unl.Αυτο που δεν καταλαβες ειναι οτι δεν εθιξες εμενα αλλα καποιους εδω μεσα οι οποιοι απο την τρελα τους και μονο παιδευονται για να τα βρισκουν οι υπολοιποι ετοιμα.Σαν καινουργιος σε αυτη την οικογενεια θα επρεπε να εισαι πολυ προσεκτικος στο τι γραφεις και πως το γραφεις.Φιλακα παντα και σε παρακαλω μην δωσεις συνεχεια.Γιαννη συγνωμη που βγηκα εκτος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

έχω ένα πρόβλημα με το Garmin, ενώ το εγκαθιστώ οταν πάω να το τρέξω από τις εφαρμογές μου βγάζει την εισαγωγική εικόνα και μετά με ξαναγυρνάει στις εφαρμογές χωρίς να τρέξει το πρόγραμμα,

η μόνη διαφοροποίηση είναι ότι την αντιγραφή στο root της κάρτας την κάνω μεσα από τον explorer σε κατάσταση pcsuite αλλά αντιγράφονται όλα χωρίς πρόβλημα,

καμμιά βοήθεια...

Link to comment
Share on other sites

Όσοι προσπαθείτε να ανοίξετε την εφαρμογή και σας πετάει έξω, το σύνηθες λάθος είναι ότι έχετε αντιγράψει λάθος φάκελο στην κάρτα μνήμης.
Link to comment
Share on other sites

Όσοι προσπαθείτε να ανοίξετε την εφαρμογή και σας πετάει έξω, το σύνηθες λάθος είναι ότι έχετε αντιγράψει λάθος φάκελο στην κάρτα μνήμης.

Δεν νομίζω ότι είναι απαραίτητα λάθος...

Όταν το έχεις συνδέσει σαν PC Suite, τους φακέλους Resource και Private δεν τους περνάει... Λέει ότι είναι γεμάτη η κάρτα. (την πάτησα έτσι)

 

Σαν επιλογή καλό θα είναι να βάλετε την δεύτερη.. Κάτω από το PC Suite δηλαδή, αλλά για να είμαστε και 100% σίγουροι καλό θα είναι να κοιτάξετε ότι περνάτε τα σωστά αρχεία/φακέλους στις σωστές τοποθεσίες...

Mobile : iPhone 12 ProMax 256GB Pacific Blue / iOS 14.2 (A2411)
Provider : Vodafone GR Giga Unlimited Ultra
===
Tablet : iPad  Pro 5th Gen 12.9" Wi-Fi/LTE 2021 256GB: iOS 15.2.1

Link to comment
Share on other sites

Garmin Mobile XT Updated For The Nokia 5800 XpressMusic

 

While other touchscreen smartphones are waiting to use their GPS receiver for voice-guided turn-by-turn navigation, the Nokia 5800 XpressMusic now boasts two fully supported navigation applications that you can choose from! Garmin Mobile XT, which we’ve reviewed here on Symbian-Guru before, is now updated to v5.00.30, with support for the 5800 XpressMusic (and soon, the N97!). This new version offers a simplified, touchscreen-friendly layout, which should make it a cinch to use in a vehicle (with someone else driving, of course).

 

Πηγή: http://www.symbian-guru.com/welcome/2009/03/garmin-mobile-xt-updated-for-the-nokia-5800-xpressmusic.html

 

Πολύ καλά νέα!!!!

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Για την v5.00.30 λεει;Αυτη την εχουν βαλει ηδη χρηστες στις πιο πισω σελιδες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι για αυτήν λέει. Απλά επειδή δεν ασχολούμαι, είδα ότι η είδηση μπήκε χθες και λέω θα είναι καινούργια, αλλά μάλλον έκανα λάθος.
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει αναλυτικος οδηγος στο 1 ποστ του παροντος. Διαβασε τον και εαν υπαρχει κατι που δεν καταλαβαινεις μπορεις να ρωτησεις!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

gianpithio χαίρε περίμενα καιρο να βγει η εκδοση για 5800 συμβατη χωρις ******.Σε παρακαλώ βοηθησε με δεν βρισκω λύση.Κάνω τα πάντα και μου λεει gps ανενεργο.έχω αλλάξει όνομα στο χάρτη μα τιποτα και πάλι. κανε κατι...
Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

gianpithio χαίρε περίμενα καιρο να βγει η εκδοση για 5800 συμβατη χωρις ******.Σε παρακαλώ βοηθησε με δεν βρισκω λύση.Κάνω τα πάντα και μου λεει gps ανενεργο.έχω αλλάξει όνομα στο χάρτη μα τιποτα και πάλι. κανε κατι...

 

Εχεις φτιαξει το αρχειο sw.unl που ξεκλειδωνει το εσωτερικο gps?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εαν ειναι αυτο! Προσθεσα στο αρχικο post το παρακατω :)

 

Από το μενού του προγράμματος επιλέγουμε Εργαλεία > Ρυθμίσεις > Πληροφορίες και αντιγράφουμε τον αριθμό Ξεκλείδωμα ESN που μας εμφανίζει (Στην περίπτωση που δεν μας εμφανίζει τον αριθμο Ξεκλειδωμα ESN αντιγράφουμε τον αριθμό imei που υπάρχει στις Πληροφορίες).
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει αναλυτικος οδηγος στο 1 ποστ του παροντος. Διαβασε τον και εαν υπαρχει κατι που δεν καταλαβαινεις μπορεις να ρωτησεις!

 

κανω εγκατασταση το garmin αλλα δεν ανοιγει η εφαρμογη

ΕΛΛΑΣ
Link to comment
Share on other sites

Eχεις περασει τον φακελο Garmin και τους υπολοιπους στην καρτα μνημης?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...