Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρατήρησα ότι οι χάρτες τόσο της Ξάνθης όσο και της Καβάλας δεν υπάρχουν. Είναι λίγο ριγμένη η επαρχία ή μου φαίνεται? Χρησιμοποιώ το Nokia Maps του κινητού.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το θέμα του ακουστικού είναι πλέον ανυπόφορο και για μένα..το είχα πάρει από Vodafone, έχω την απόδειξη εγγύηση να το πάω εκεί, είναι ενημερωμένα τα καταστήματα, το αντικαθιστούν με συσκευή δίχως πρόβλημα η χρειάζεται Νokia Shop;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι οι χάρτες τόσο της Ξάνθης όσο και της Καβάλας δεν υπάρχουν. Είναι λίγο ριγμένη η επαρχία ή μου φαίνεται? Χρησιμοποιώ το Nokia Maps του κινητού.

 

Βασικά δοκίμασε να κανεις ξανα εγκατασταση τους χάρτες της Ελλάδας μεσω του Nokia Map Loader γιατι οταν το έκανα εγώ υπήρχαν περισσότερες λεπτομέρειες απο τους χαρτες που υπήρχαν ήδη στο κινητο..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια θα τρελαθουμε εντελως?Πηγα να του κανω μονος μου αναβαθμιση και το τηλεφωνο πλεον εχει μονο αγγλικα!!!Τι κανουμε τωρα??
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Το πηγα στην alpha copy σημερα για το χριτς-χρατς του ακουστικου και ειδαμε οτι ειναι παραγωγης 20-1-2009 και ενω εκανα μπακ απ τις επαφες εκει μπροστα κολλησε και παρολου που βγαλαμε την μπαταρια(γεματη φουλ) δεν ξανανοιγε και αφου εφερε αλλη μπαταρια μετα απο τρεις προσπαθειες ξανανοιξε!

Μου ειπαν οτι πιθανοτατα θα φυγει εξωτερικο !

15 μερες το εχω,δεν γινετε να μου δωσουν καινουργιο?

Αν φυγει εξω καλο μηνα δηλ.?

Αρε Νοκια 350 ευρω λιγα ειναι ε? γιαυτο εβγαλες Γ' διαλογης συσκευη?

Αρε Ν95 μου ποσο μου λειπεις!(ας ειχες και λιγο τζογο!)

 

20-1-2009 ειναι και το δικο μου! οποτε εχεις σιγουρα το νεο ακουστικο...

με λιγα λογια ισως και να το πηγες τζαμπα γιατι κ μενα το κανει αυτο το τριξιμο και πιθανοτατα οφειλεται στο οτι δεν μπορει να αντεξει την αυξημενη ενταση... ελπιζω να βγω λαθος αλλα και το καινουργιο τα ιδια θα σου κανει αφου θα ειναι το ιδιο μοντελο ακουστικου!

τωρα οσον αφορα το κολλημα ισως να ηρθε την καταλληλη στιγμη για να διορθωθει και αυτο μαζι! :)

 

οποτε εχεις νεοτερα με το θεμα σου ριξε ενα postarisma να δουμε απο περιεργεια πως πηγε... γιατι ποτε δεν ξερεις, μπορει να τα περασουμε και εμεις!!!

Link to comment
Share on other sites

γενικά το κινητό κανά κόλλημα που και που το έκανε, κόλλαγε και ήθελε αφαίρεση της μπαταρίας. Σήμερα πριν λίγο πρωτοτύπησε που νόμιζα ότι το έχασα πάει, ήρθε sms πάω να το διαβάσω και πατώντας το πλήκτρο είδα ότι δεν έκανε τη δονηση που πατάς πλήκρο η οθόνη έγινε σε αποχρώσεις του μπλε και ξεθώριαζε σιγά σιγά μέχρι που έσβησε τελειώς με ένα περίεργο θόρυβο σα να ξεψυχουσε. 'Εβγαλα μπαταρία το άνοιξα έβαλα pin και εμεινε άσπρο, το κλεισα το ξανάνοιξα και λειτούργησε κανονικά. Το πρώτο που έκανα ήταν ένα back up καλού κακού αλλά με παραξένεψε. Έχει συμβεί σε κανέναν κάτι τέτοιο;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που αν πάω να ανοίξω ένα οποιοδήποτε zip αρχείο μου ξεκινάει το google maps, τι να πω;;

Έκανα και format και πάλι τίποτα!!!

 

Αυτό που λένε με το πρασινο, κόκκινο και το κουμπί της κάμερας δεν πιάνει σε μένα.

 

Επίσης... Είτε με το OVI Suite, είτε με backup μέσω του κινητού, δεν κρατάει ΟΥΤΕ ΜΙΑ εφαρμογή... όσες είχα στο τηλέφωνο... πα-πα-λαααααααααα.....

Αλλά και για αναβάθμηση δεν το συζητάω... 3-4 φορές δοκίμασα για να το κάνω και έπιασε την 5η φορά (αφού μου έφυγε η ψυχή, γιατί έκανε επανεκκίνηση το τηλέφωνο). Αυτό το έκανε και στο 6110 Navigator που πήγα να του κάνω σήμερα αναβάθμιση...

 

Γενικά τα προγράμματα της ΝΟΚΙΑ είναι για κλάμματα...

Τι καλά που θα ήταν να μπορούσαμε να περάσουμε WM στο 5800... Καλύτερα θα πήγαινε...

Mobile : iPhone 12 ProMax 256GB Pacific Blue / iOS 14.2 (A2411)
Provider : Vodafone GR Giga Unlimited Ultra
===
Tablet : iPad  Pro 5th Gen 12.9" Wi-Fi/LTE 2021 256GB: iOS 15.2.1

Link to comment
Share on other sites

apo to http://www.btw.gr

 

Ένας προγραμματιστής χομπίστας λοιπόν (το νέο μας έρχετε από το ebgadget) κατάφερε απλά με λογισμικό να εκμεταλευτεί την ενσωμετωμένη δυνατότητα από το εργοστάσιο στην συγκεκριμένη συσκευή (εφόσον πρόκειται καθαρά θέμα HARDWARE με δίχως εκμετάλευση από SOFTWARE δεν τίθετε θέμα αν λειτουργεί σε άλλα κινητά της Nokia με μόνη εξαίρεση το αναμενώμενο Ν97!!!) με απόδειξη ένα quitar heroes like παιχνίδι όπως θα δούμε και στο βιντεάκι που ακολουθεί.

 

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια θα τρελαθουμε εντελως?Πηγα να του κανω μονος μου αναβαθμιση και το τηλεφωνο πλεον εχει μονο αγγλικα!!!Τι κανουμε τωρα??

 

Διαβασε τα προηγουμενα για να μην λεμε τα ιδια και τα ιδια

 

 

Γενικά τα προγράμματα της ΝΟΚΙΑ είναι για κλάμματα...

Τι καλά που θα ήταν να μπορούσαμε να περάσουμε WM στο 5800... Καλύτερα θα πήγαινε...

Δεν σε βλεπω ουτε ψαγμενο ..ουτε διαβασμενο ..

Παρε wm τοτε να βρεις την υγεια σου ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω nervous.Δηλαδη αυτο με τη γλωσσα θα γινεται καθε φορα τωρα που θα κανω μονος μου update...Θα με χρεωσουν στο Nokia club?
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω nervous.Δηλαδη αυτο με τη γλωσσα θα γινεται καθε φορα τωρα που θα κανω μονος μου update...Θα με χρεωσουν στο Nokia club?

 

Μονο την πρωτη φορα ειναι 15 ευρω, και μετα ειναι free,αλλα μονο στο συγκεκριμενο nokia club.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω nervous.Δηλαδη αυτο με τη γλωσσα θα γινεται καθε φορα τωρα που θα κανω μονος μου update...Θα με χρεωσουν στο Nokia club?

 

Θα πρέπει μονος σου να αλλάξεις το product code σε ελληνικό. (βάλε αναζήτηση "JAF" και "product code" και θα τα βρείς.)

 

Αλλιώς θα το πάς κάθε φορά στη ΝΟΚΙΑ να σου περνάνε τα Ελληνικά.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

20-1-2009 ειναι και το δικο μου! οποτε εχεις σιγουρα το νεο ακουστικο...

!!

-- Αν μπορεις σε παρακαλω , ποσταρεις αυτα χχχχχχχχ(χχχχχχ)χ τα εντος παρενθεσεως ψηφια του imei σου; Οπως εξηγειται σε φορουμς ,απο τους 7 τελευταιους αριθμους του ιμει ,οι 6 πρωτοι αφορουν στον αριθμο σειρας της συσκευης. Μηπως ετσι συγκρινοντας τον δικο μου 6ψηφιο ,δω αν εχει και μενα το νεο ακουστικο ,ετσι για να μου φυγει η περιεργεια ,αποφευγοντας την περιπετεια σε Νοκια σοπ. Το αγορασα στις 30-1 απο Multirama και ειναι Γερμανικο product code και μεχρι σημερα δεν εχω κανενα προβλημα. Ευχαριστω εκ τω προτερω :)

 

- Και ενα αλλο που θελω να ρωτησω οποιον γνωριζει ειναι, αν γινεται στην αρχικη οθονη να μου εμφανιζει περισσοτερες απο μιας ημερας υποχρεωσεις, ... τουλαχιστον του μηνα ή 3 με 4 με σειρα προτεραιοτητας; Το μονο λογικο σημειο που εψαξα ,ηταν στις ρυθμισεις της αρχικης οθονης αλλα δεν υπηρχε καποια επιλογη. Ο τυπος εδω (τριτη φωτο) :mad::mad: πως το κανει; ..... ή για λογους επιδειξης εχει ολες τις καταχωρησεις, σε μια ημερα; :shifty:

 

--- Καλημερα σε ολους ---

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

20-1-2009 ειναι και το δικο μου! οποτε εχεις σιγουρα το νεο ακουστικο...

με λιγα λογια ισως και να το πηγες τζαμπα γιατι κ μενα το κανει αυτο το τριξιμο και πιθανοτατα οφειλεται στο οτι δεν μπορει να αντεξει την αυξημενη ενταση... ελπιζω να βγω λαθος αλλα και το καινουργιο τα ιδια θα σου κανει αφου θα ειναι το ιδιο μοντελο ακουστικου!

τωρα οσον αφορα το κολλημα ισως να ηρθε την καταλληλη στιγμη για να διορθωθει και αυτο μαζι! :)

 

οποτε εχεις νεοτερα με το θεμα σου ριξε ενα postarisma να δουμε απο περιεργεια πως πηγε... γιατι ποτε δεν ξερεις, μπορει να τα περασουμε και εμεις!!!

 

Πως γνωρίζεις ότι έχεις νέο ακουστικό;

 

Eγώ το πήρα (blue) από τα κεντρικά της Alpha Copy στις 02-02-2009 και βάση του IMEI μου λέει ότι η εγγύηση αρχίζει τότε:

Start of Warranty:

20-01-2009

Bέβαια πρόβλημα δεν έχω, αλλά άμα μπορούμε να τσεκάρουμε, καλό θα ήταν για όλους μας.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

apo to http://www.btw.gr

 

Ένας προγραμματιστής χομπίστας λοιπόν (το νέο μας έρχετε από το ebgadget) κατάφερε απλά με λογισμικό να εκμεταλευτεί την ενσωμετωμένη δυνατότητα από το εργοστάσιο στην συγκεκριμένη συσκευή (εφόσον πρόκειται καθαρά θέμα HARDWARE με δίχως εκμετάλευση από SOFTWARE δεν τίθετε θέμα αν λειτουργεί σε άλλα κινητά της Nokia με μόνη εξαίρεση το αναμενώμενο Ν97!!!) με απόδειξη ένα quitar heroes like παιχνίδι όπως θα δούμε και στο βιντεάκι που ακολουθεί.

 

 

 

Δεν είναι multitouch η συσκευή, αν αυτό εννοείς. Καμία resistive συσκευή δεν είναι multitouch ακόμα.. Αυτό που κάνει ο τύπος είναι να έχει 4 σταθερά συγκεκριμένα σημεία επάνω στην οθόνη που όταν πατάς 2 ταυτόχρονα να καταλαβαίνει πιο ζευγάρι είναι. Αυτό δεν γίνεται με οποιαδήποτε τυχαία σημεία στην οθόνη γιατί πολύ απλά, στις resistive οθόνες όταν πατάς 2 (ή περισσότερα) σημεία, σου επιστρέφεται ο μέσος όρος των συντεταγμένων. Οπότε αν βάλεις 4 σταθερά και ασύμμετρα σημεία στην οθόνη γνωρίζεις τις συντεταγμένες αλλά και τους μέσους όρους τους και με αυτό το τρόπο λειτουργεί το ψευτο-multitouch.

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-- Αν μπορεις σε παρακαλω , ποσταρεις αυτα χχχχχχχχ(χχχχχχ)χ τα εντος παρενθεσεως ψηφια του imei σου; Οπως εξηγειται σε φορουμς ,απο τους 7 τελευταιους αριθμους του ιμει ,οι 6 πρωτοι αφορουν στον αριθμο σειρας της συσκευης. Μηπως ετσι συγκρινοντας τον δικο μου 6ψηφιο ,δω αν εχει και μενα το νεο ακουστικο ,ετσι για να μου φυγει η περιεργεια ,αποφευγοντας την περιπετεια σε Νοκια σοπ. Το αγορασα στις 30-1 απο Multirama και ειναι Γερμανικο product code και μεχρι σημερα δεν εχω κανενα προβλημα. Ευχαριστω εκ τω προτερω :)

 

τα εντος παρενθεσεως ψηφια μου ειναι: 495926

βασικά το εχεις αγορασει λιγο νωρις... (αν και μου ειπαν απο το nokia shop οτι ερχονται κατ' ευθειαν και δεν καθυστερουν σχεδον καθολου οι παραλαβες απο την ημερομηνια παραγωγης... τωρα το ποσο γρηγορα, ενας θεος ξερει τι εννοουν!)

θα σου προτεινα τα εξης: παρε ενα τηλεφωνο την alpha copy στο 80111665421 και ρωτα τους την ημερομηνια που ξεκινησε η εργοστασιακη εγγυηση! αν ειναι 20-01 λογικα θα εισαι οκ!!

αν τωρα θες να πειστεις ιδιοις ομασι ανοιξε το οπως λεει και στον οδηγο και αφαιρεσε προσεκτικα το ακουστικο (δες και συγκρινε την πισω πλευρα του ακουστικουμε αυτες των φωτο 3-4 σελιδες πισω που εχουμε postarei για να καταλαβεις ποιο εχεις)... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2714494#post2714494 και http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2714598#post2714598 "κουμπωνει" μεσω του μαγνητη του ακουστικου και δε χρειαζεται βιδες η τιποτα τετοιο και επειδη εσυ θες να δεις τι μοντελο ειναι και οχι να το πειραξεις τραβωντας τις επαφες δεν πιστευω να χανεις την εγγυηση σου, αλλωστε δεν φαινεται τιποτα το περιεργο!! (με αυτη τη λογικη το επιχειρησα και εγω και επειδη ημουν παρα πολυ ανυπομονος και δεν ηθελα να σαπιζει στο service για μερες καινουργιο κινητο τζαμπα... αν δεν το χαρω τωρα ποτε θα το κανω;;;) :p

 

@ alcateluser

 

το γνωριζω γιατι το ανοιξα και το ειδα!!! τωρα δεν πιστευω να εβγαλε η nokia την ιδια ημερομηνια κινητα τα μισα με το παλιο και τα υπολοιπα με το καινουριο!!! (ειπαμε εκανε καποια λαθακια αλλα δεν την εχω και τοσο χαμηλα!) :lol:

λογικα εισαι οκ και εσυ!! ;)

 

@ Tsaglis

 

το τηλεφωνο που παρεθεσα παραπανω θα σε βοηθησει η οποιοδηποτε τηλεφωνημα στο κοντινοτερο nokia shop που θα το βρεις μεσα απο το site της nokia!

Link to comment
Share on other sites

τα εντος παρενθεσεως ψηφια μου ειναι: 495926

βασικά το εχεις αγορασει λιγο νωρις... (αν και μου ειπαν απο το nokia shop οτι ερχονται κατ' ευθειαν και δεν καθυστερουν σχεδον καθολου οι παραλαβες απο την ημερομηνια παραγωγης... τωρα το ποσο γρηγορα, ενας θεος ξερει τι εννοουν!)

θα σου προτεινα τα εξης: παρε ενα τηλεφωνο την alpha copy στο 80111665421 και ρωτα τους την ημερομηνια που ξεκινησε η εργοστασιακη εγγυηση! αν ειναι 20-01 λογικα θα εισαι οκ!!

αν τωρα θες να πειστεις ιδιοις ομασι ανοιξε το οπως λεει και στον οδηγο και αφαιρεσε προσεκτικα το ακουστικο (δες και συγκρινε την πισω πλευρα του ακουστικουμε αυτες των φωτο 3-4 σελιδες πισω που εχουμε postarei για να καταλαβεις ποιο εχεις)... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2714494#post2714494 και http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2714598#post2714598 "κουμπωνει" μεσω του μαγνητη του ακουστικου και δε χρειαζεται βιδες η τιποτα τετοιο και επειδη εσυ θες να δεις τι μοντελο ειναι και οχι να το πειραξεις τραβωντας τις επαφες δεν πιστευω να χανεις την εγγυηση σου, αλλωστε δεν φαινεται τιποτα το περιεργο!! (με αυτη τη λογικη το επιχειρησα και εγω και επειδη ημουν παρα πολυ ανυπομονος και δεν ηθελα να σαπιζει στο service για μερες καινουργιο κινητο τζαμπα... αν δεν το χαρω τωρα ποτε θα το κανω;;;) :p

 

@ alcateluser

 

το γνωριζω γιατι το ανοιξα και το ειδα!!! τωρα δεν πιστευω να εβγαλε η nokia την ιδια ημερομηνια κινητα τα μισα με το παλιο και τα υπολοιπα με το καινουριο!!! (ειπαμε εκανε καποια λαθακια αλλα δεν την εχω και τοσο χαμηλα!) :lol:

λογικα εισαι οκ και εσυ!! ;)

 

@ Tsaglis

 

το τηλεφωνο που παρεθεσα παραπανω θα σε βοηθησει η οποιοδηποτε τηλεφωνημα στο κοντινοτερο nokia shop που θα το βρεις μεσα απο το site της nokia!

 

housas08 ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία! Εμένα τα τέσσερα πρώτα ψηφία εντός παρενθέσεως είναι (4966ΧΧ)Χ, οπότε είναι μετά από σένα, άρα και μένα είναι το νέο ακουστικό! Βέβαια μήπως παίζει ρόλο στο IMEI και το product code, εμένα είναι της Alpha Copy, εσένα;

Ας μας πούν και άλλοι χρήστες με ελληνικό product code που είδαν ότι έχουν νέο ακουστικό τα συγκεκριμένα ψηφία του ΙΜΕΙ για να τα συγκρίνουμε και να βγάλουμε ένα ασφαλές συμπέρασμα.

 

valsam μπορείς να μας πεις και ΄συ, είχες το νέο ακουστικό, από που πήρες την συσκευή από τα κεντρικά στην Θεσσαλονίκη, μέσα Φεβρουαρίου το πήρες, ποια είναι τα ψηφία εσένα εντός παρενθέσεως; (από το τέλος προς τα εμπρός, το τελευταίο είναι εκτός παρενθέσεως).

 

Όπως είπα δεν έχω κανένα πρόβλημα, προς το παρόν και την συσκευή την έχω σε χρήση από 2/2, ενώ η εγγύηση της ξεκινάει στις 20/1.

 

 

Παρατήρησα το εξής, όταν πατάμε από την κεντρική οθόνη αναμονής, το κάτω αριστερό εικονίδιο για το πληκτρολόγιο, η ένδειξη στάθμης της μπαταρίας πηγαίνει στα πλάγια και μειώνονται οι μπάρες, πιθανώς λόγω έλλειψης χώρου στην οθόνη (?), ας το τσεκάρει και κάποιος άλλος.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Έχω αγοράσει και εγώ το 5800 από Αγγλία και το έφερα Ελλάδα. Το πήγα σε nokia shop και μου πέρασαν τα ελληνικά.

Δυστυχώς λόγο του περιορισμένου ελεύθερου διαθέσιμου χρόνου δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ πολύ με το κινητό.

Έχω μία απορία που αν μπορεί κάποιος να μου πει κάποια πράγματα συνοπτικά.

 

Έχω καταλάβει από αυτά που έχω διαβάσει πως για να περάσουμε κάποιες εφαρμογές θέλει πιστοποίηση. Για να αποφύγουμε αυτή την διαδικασία και να μπορούμε να περνάμε οποιαδήποτε εφαρμογή θέλουμε πρέπει να το hackaroume το κινητό? Αν ναι τελικά με ποια μέθοδο? Ποια είναι η πιο εύκολη? έχω δει γύρω στους 3 διαφορετικούς τρόπους και έχω μπερδευτεί.

 

Επίσης τι χρήσιμα προγράμματα μου προτείνεται να βάλω?

 

Και σχετικά με το Garmin (έχω διαβάσει ότι ίσως είναι το καλύτερο αυτή τη στιγμή) ποιά έκδοση μπορώ να βάλω στο 5800? Κάτι με virtual key ή δε χρειάζεται ποια?

 

Κανείς ? :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και σχετικά με το Garmin (έχω διαβάσει ότι ίσως είναι το καλύτερο αυτή τη στιγμή) ποιά έκδοση μπορώ να βάλω στο 5800? Κάτι με virtual key ή δε χρειάζεται ποια?

 

Κανείς ? :confused:

 

Για το γκαρμιν δες-διαβασε το σχετικο θεμα

 

Οσο για τις εφαρμογες ,στο σχετικο επισης θεμα ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εμένα εν λόγω ψηφία είναι (496949)1 και έχει πρόβλημα στο ακουστικό.

Δε βλέπω να βγαίνει κάποιο συμπέρασμα.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Για το γκαρμιν δες-διαβασε το σχετικο θεμα

 

Οσο για τις εφαρμογες ,στο σχετικο επισης θεμα ..

 

Οκ. Και σχετικά με το άλλο? (το θέμα της πιστοποίησης εννοώ απλά και συνοπτικά)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Moλις το πηρα και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι οι καλυτερες!!Η συσκευη ειναι παραγωγης 8/2,οποτε δε νομιζω να αντιμετωπισω προβλημα με το ακουστικο...Η μικρη σχισμη εξακολουθει να υπαρχει,αλλα αν δεν πιεζα το συγκεκριμενο σημειο με το νυχι μου,ουτε που θα το καταλαβαινα!!Το μονο προβλημα(που σιγα το προβλημα δηλαδη)ειναι ενα μπλελογικα καμμενο,πιξελ...Μολις προλαβω να το επεξεργαστω περισσοτερο θα σας πω εντυπωσεις!!Παντως το ηχειο τα σπαει...!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχω αποθαρυνθεί τελείως για την αγορά αυτού του τηλεφώνου... Από τη μία η σχισμή που έχει (και που αν σου πέσει θα γίνει σπαράλια φαντάζομαι εφόσον από την αρχή δεν έχει καλή κατασκευή), από την άλλη ποντάρεις να πάρεις αυτό που δε θα έχει το προβληματικό ακουστικό και για να το βρεις πρέπει να κάνεις καγκουριές αφού αν το πας στο srvice θα στο φέρουν μετά από κάνα μήνα. Μετά ποντάρεις από εκεί που θα το πάρεις να είναι η Ελληνική έκδοση (μέχρι και το ΠΛΑΙΣΙΟ είχε φέρει παραεισαγωγές) κι αν δεν είναι πλήρωνε βλάκα άλλα 15€ να στην περάσουν από Nokia Shop, δε ντρέπονται λέω εγώ...

 

Είχαν βγει και άλλα τηλέφωνα αλλά όχι με τόσο έντονα προβλήματα από τη Nokia... Μάλλον πολύ γρήγορα το έβγαλαν μου φαίνεται για να χτυπήσουν την Apple ίσως.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,χρειαζομαι τη βοηθεια σας!!Εχετε καμια ιδεα για το πως θα μεταφερω τα αρχεια απο το παλιο μου κινητο στο καινουργιο??Ακομα και οι επαφες εχουν χαθει...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...