Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, αυτό είναι.

Θα χάσεις τα πάντα, να ξέρεις!

το τηλεφωνο ειναι αδειο,δεν ειχα προλαβει να βαλω κατι μεσα.

και παροτι μπηκε η 20 μεσα, ξανακολησε!

δεν λειτουργει η αναμονη οθονης και το πλαινο κουμπι της καμερας. μεσα σε 20 λεπτα που περαστηκε το νεο λογισμικο!! να δω τι σκατα φταιει!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μήπως έχεις κάρτα vodafone;

Αν ναι, έχει γίνει σχετική συζήτηση για το πλήκτρο της κάμερας.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ναι.

Αν δεν το έχεις ενεργοποιήσει ως υπηρεσία, ναι πρέπει μόνο για το A-GPS ώστε να κλειδώνει δορυφόρους πιο γρήγορα. Όχι γενικότερα για το GPS.

 

 

Πήρα τηλ στην Cosmote και το ενεργοποίησα...Το A-GPS πως το ενεργοποιώ ή που το επιλέγω????

 

(Συγνώμη που σας ζαλίζω αλλά τα 'χω βρει μπαστούνια με αυτά τα συστήματα...:()

Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις κάρτα vodafone;

Αν ναι, έχει γίνει σχετική συζήτηση για το πλήκτρο της κάμερας.

vodafone ειναι η καρτα, ενταξει με το πληκτρο της καμερας, το θεμα ειναι οτι η οθονη δεν μπαινει σε standby , αυτο ειναι το ενοχλητικο. παιρνει τηλεφωνα μονο του την αλλη φορα που το ειχε στη τσαντα της η γυναικα μου.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλ στην Cosmote και το ενεργοποίησα...Το A-GPS πως το ενεργοποιώ ή που το επιλέγω????

 

(Συγνώμη που σας ζαλίζω αλλά τα 'χω βρει μπαστούνια με αυτά τα συστήματα...:()

Το AGPS είναι ήδη ενεργοποιημένο.

Αν θέλεις να το απενεργοποιήσεις πας στις Ρυθμίσεις > Τηλέφωνο > Ρυθμίσεις εφαρμογών > Εντοπισμός θέσης > Μέθοδοι εντοπισμού θέσης. Το AGPS είναι το υποβοηθούμενο GPS.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

K πως διαπιστώνω ότι έχουν ρυθμιστεί οι χάρτες???

Χρεώνει η χρήση τους???

Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

όταν λοκάρει τους δορυφόρους θα σου εμφανίσει την οδό/περιοχή/πόλη στην οποία είσαι!

η χρήση του gps και επομένως των χαρτών δεν χρεώνει. :)

Trust no one!
Link to comment
Share on other sites

όταν λοκάρει τους δορυφόρους θα σου εμφανίσει την οδό/περιοχή/πόλη στην οποία είσαι!

η χρήση του gps και επομένως των χαρτών δεν χρεώνει. :)

 

Και πόση ώρα κάνει την 1η φορά???

(Τα αρχεία των θεμάτων σε ποιο φάκλεο τησ κάρτας μνήμης τα βάζουμε???)

Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

αρκετή εως πάρα πολύ την πρώτη φορά.. ενδοχομένως να χρειαστεί εως και 5 λεπτά σε ανοιχτό χώρο που να βλέπει ουρανό.

τα θέματα τα κάνεις κανονικά εγκατάσταση.. σε τι μορφή τα έχεις για να τα βάλεις σε κάποιο φάκελο?

Trust no one!
Link to comment
Share on other sites

.sis

 

Δηλ πρέπει να βγω έξω για να ρυθμιστούν?

Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα ριξε μια ματια στο S60 5th Edition Platform FAQ και συγκεκριμενα στην ερωτηση 4:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=228724

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Προκαταβολικα να ζητησω συγνωμη γιατι αυτη η δημοσιευση θα ειναι λιγο μεγαλη.Πιστευω ομως οτι αξιζει..Σε αυτο το post:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2698295#post2698295 οπως ειχα αναφερει το πηρα απο πλαισιο εν γνωση μου και ενω ειδα οτι το product code δεν ειχε μεσα την Ελληνικη γλωσσα.Με επιασε η τρελα της στιγμης και λεω δεν βαριεσαι,ετσι και αλλιως το πηρα για λιγους μηνες μεχρι να βγει το ν97 η οποιο αλλο και κυριως για να δω πως ειναι στα χερια μου συσκευη με οθονη αφης,πριν τα σκασω χοντρα για το επομενο.Χθες το πηγα σε nokia club,δεν εχει σημασια ποιο,για να περασω την τελευταια εκδοση.Βεβαια θα πει κανεις και με το δικαιο του οτι 15 ευρωπαικα ειναι 15 ευρωπαικα και θα επρεπε να μην το ειχα παρει και δεν θα εχει αδικο,αλλα οπως ειπα πριν:fool:.Ολα καλα μεχρι εδω.(Ειχα ηδη παραγγειλει και 16αρα καρτα,την οποια πηρα σημερα και δεν λεει να βγει απο το τηλεφωνο):angry:.4 το απογευμα το πηγα 5 πηγα να το παρω.Με το που μπαινω μεσα μου λεει ο υπαλληλος οτι ειναι ετοιμο.Του δινω το χαρτι που μου ειχε δωσει για την παραλαβη και μου δινει την συσκευη.Το ανοιγω και ετοιμαζομαι να πληρωσω.Εκεινη την στιγμη ο υπαλληλος μου λεει επι λεξη:οφειλω να σας ενημερωσω οτι η συσκευη που εχετε αγορασει προχθες(16-2) στις 4-2-δηλαδη 12 μερες πριν-ειχε εισαχθει για επισκευη σε καποιο service nokia για αλλαγη ακουστικου βαση εγγυησης.Να πω οτι εμεινα παγωτο εκεινη την στιγμη λιγο ειναι.Αφου συνηλθα και με την σκεψη οτι πλαισιο και τετοιες λαμογιες ειναι δυνατον,ζητησα αν ειναι ευκολο καποια αποδειξη για αυτο,κατι που φυσικα δεν εγινε.Εχω λιγη ωρα που επεστρεψα απο πλαισιο.Σιγα μην βγαλω ακρη.Αποριες:Υπαρχει εστω και η παραμικρη πιθανοτητα να ισχυει αυτο που μου ειπαν οτι μηπως υπαλληλος σε καποιο service nokia εκανε λανθασμενη εισαγωγη emei;Αλλη απορια,αν ξερει πραγματικα καποιος εδω μεσα ο οποιος ασχολειται με εμποριο,συντηρηση,επισκευη κινητων τηλεφωνων εδικα αν εχει σχεση με nokia.Μια συσκευη αν γινει αντικατασταση,αυτη που εχει το προβλημα αποσυρεται και υποθετω οτι πηγαινει στα κεντρικα,το διαστημα των 10 ημερων,σαββατο ειχε παραλαβει την συγκεκριμενη συσκευη το υποκαταστημα, ειναι αρκετο ωστε να εχει κυκλοφορησει ξανα η συσκευη στην αγορα;Εχει κανει <<λαδια>> η αντιπροσωπεια;Τι τελικα μπορει να εχει γινει;Ειλικρινα καρφι δεν μου καιγεται για τα 349 ευρωπαικα.Δεν τα βρισκω στον δρομο ουτε ειναι ασημαντο ποσο ουτε ειμαι πακετας.Το ιδιο ομως θα με εκαιγε αν επροκειτο για 10 ευρωπαικα.Συγνωμη και παλι για το μεγεθος του δημοσιευματος αυτου.:thanks:

Όταν πήρες τη συσκευή δεν πρόσεξες αν ήταν σφραγισμένη, αν είχε της ζελατίνες όλες κομπλέ ή αν ήταν όλα τα εξαρτήματα κλειστά;; Βασικά σκέφτομαι μήπως τυχόν λόγω γνωστοποίησης του προβλήματος διορθώνουν προληπτικά τις καινούργιες παρτίδες αλλά και πάλι περίεργο. Από την άλλη να δώσει λάθος IMEI μέσα και να υπάρχει πάλι δύσκολο δε θα ήταν;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Όταν πήρες τη συσκευή δεν πρόσεξες αν ήταν σφραγισμένη, αν είχε της ζελατίνες όλες κομπλέ ή αν ήταν όλα τα εξαρτήματα κλειστά;; Βασικά σκέφτομαι μήπως τυχόν λόγω γνωστοποίησης του προβλήματος διορθώνουν προληπτικά τις καινούργιες παρτίδες αλλά και πάλι περίεργο. Από την άλλη να δώσει λάθος IMEI μέσα και να υπάρχει πάλι δύσκολο δε θα ήταν;

 

Φυσικα και τα προσεξα ολα αυτα που λες και ολα ητανε ενταξει.Δεν ξερω τι ειναι περιεργο στην υποθεση και τι οχι.Αυτο προσπαθω να καταλαβω.Για αρχη θα δω αν μπορεσω να βγαλω ακρη με email Ελλαδα και Φινλανδια και βλεπουμε.Να ρωτησω κατι που μου ηρθε τωρα στο μυαλο,σε οσους το εχουν παρει με οποιοδηποτε product code,η ταινια που ητανε εξω απο το κουτι και το κρατουσε να μην ανοιξει,ητανε ασπρη η ειχε κατι αναλογο με αυτο που εχουν οι μπαταριες σαν αποδειξη γνησιοτητας;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Προκαταβολικα να ζητησω συγνωμη γιατι αυτη η δημοσιευση θα ειναι λιγο μεγαλη.Πιστευω ομως οτι αξιζει..Σε αυτο το post:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2698295#post2698295 οπως ειχα αναφερει το πηρα απο πλαισιο εν γνωση μου και ενω ειδα οτι το product code δεν ειχε μεσα την Ελληνικη γλωσσα.Με επιασε η τρελα της στιγμης και λεω δεν βαριεσαι,ετσι και αλλιως το πηρα για λιγους μηνες μεχρι να βγει το ν97 η οποιο αλλο και κυριως για να δω πως ειναι στα χερια μου συσκευη με οθονη αφης,πριν τα σκασω χοντρα για το επομενο.Χθες το πηγα σε nokia club,δεν εχει σημασια ποιο,για να περασω την τελευταια εκδοση.Βεβαια θα πει κανεις και με το δικαιο του οτι 15 ευρωπαικα ειναι 15 ευρωπαικα και θα επρεπε να μην το ειχα παρει και δεν θα εχει αδικο,αλλα οπως ειπα πριν:fool:.Ολα καλα μεχρι εδω.(Ειχα ηδη παραγγειλει και 16αρα καρτα,την οποια πηρα σημερα και δεν λεει να βγει απο το τηλεφωνο):angry:.4 το απογευμα το πηγα 5 πηγα να το παρω.Με το που μπαινω μεσα μου λεει ο υπαλληλος οτι ειναι ετοιμο.Του δινω το χαρτι που μου ειχε δωσει για την παραλαβη και μου δινει την συσκευη.Το ανοιγω και ετοιμαζομαι να πληρωσω.Εκεινη την στιγμη ο υπαλληλος μου λεει επι λεξη:οφειλω να σας ενημερωσω οτι η συσκευη που εχετε αγορασει προχθες(16-2) στις 4-2-δηλαδη 12 μερες πριν-ειχε εισαχθει για επισκευη σε καποιο service nokia για αλλαγη ακουστικου βαση εγγυησης.Να πω οτι εμεινα παγωτο εκεινη την στιγμη λιγο ειναι.Αφου συνηλθα και με την σκεψη οτι πλαισιο και τετοιες λαμογιες ειναι δυνατον,ζητησα αν ειναι ευκολο καποια αποδειξη για αυτο,κατι που φυσικα δεν εγινε.Εχω λιγη ωρα που επεστρεψα απο πλαισιο.Σιγα μην βγαλω ακρη.Αποριες:Υπαρχει εστω και η παραμικρη πιθανοτητα να ισχυει αυτο που μου ειπαν οτι μηπως υπαλληλος σε καποιο service nokia εκανε λανθασμενη εισαγωγη emei;Αλλη απορια,αν ξερει πραγματικα καποιος εδω μεσα ο οποιος ασχολειται με εμποριο,συντηρηση,επισκευη κινητων τηλεφωνων εδικα αν εχει σχεση με nokia.Μια συσκευη αν γινει αντικατασταση,αυτη που εχει το προβλημα αποσυρεται και υποθετω οτι πηγαινει στα κεντρικα,το διαστημα των 10 ημερων,σαββατο ειχε παραλαβει την συγκεκριμενη συσκευη το υποκαταστημα, ειναι αρκετο ωστε να εχει κυκλοφορησει ξανα η συσκευη στην αγορα;Εχει κανει <<λαδια>> η αντιπροσωπεια;Τι τελικα μπορει να εχει γινει;Ειλικρινα καρφι δεν μου καιγεται για τα 349 ευρωπαικα.Δεν τα βρισκω στον δρομο ουτε ειναι ασημαντο ποσο ουτε ειμαι πακετας.Το ιδιο ομως θα με εκαιγε αν επροκειτο για 10 ευρωπαικα.Συγνωμη και παλι για το μεγεθος του δημοσιευματος αυτου.:thanks:

 

Εχω μεινει αναυδος απο αυτα που ακουω...!Για προληπτικη αλλαγη του ακουστικου δεν νομιζω να προκειται....!Επισης δεν νομιζω να ειναι ανθρωπινο λαθος(λαθος εισαγωγη δηλαδη IMEI(νομιζω πως το διπλο τσεκαρουν ή κατι τετοιο...)...Τωρα τι παιχτηκε δεν ξερω...αλλα ελπιζω να βρεις το δικιο σου...Δεν τα βρισκουμε στο δρομο τα ευρωπαικα....!Και μπορω να σου πω οτι και εγω εχω την ιδια αποψη...οτι δηλαδη δεν εχει σημασια ποσα ειναι τα ευρωπουλα...αλλα η μπινια που παιχτηκε εις βαρος σου....!Και παλι ελπιζω να βρεις το δικιο σου....!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και τα προσεξα ολα αυτα που λες και ολα ητανε ενταξει.Δεν ξερω τι ειναι περιεργο στην υποθεση και τι οχι.Αυτο προσπαθω να καταλαβω.Για αρχη θα δω αν μπορεσω να βγαλω ακρη με email Ελλαδα και Φινλανδια και βλεπουμε.Να ρωτησω κατι που μου ηρθε τωρα στο μυαλο,σε οσους το εχουν παρει με οποιοδηποτε product code,η ταινια που ητανε εξω απο το κουτι και το κρατουσε να μην ανοιξει,ητανε ασπρη η ειχε κατι αναλογο με αυτο που εχουν οι μπαταριες σαν αποδειξη γνησιοτητας;

Αυτή είναι η ταινία ασφαλείας.

http://img15.imageshack.us/img15/1748/18022009xv6.th.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η ταινία ασφαλείας.

 

Οποτε ητανε σωστη η σκεψη μου;Αυτη ειναι στην συσκευασια που αγορασα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Και το ρωτάς? Το πρώτο πράγμα που κοιτάμε είναι αυτό. Αν δλδ η ταινία ασφαλείας είναι κανονικά στη θέση της.

Και να δώσω ένα hint. Στο you.gr έχουν παραεισαγωγής.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η ταινία ασφαλείας.

http://img15.imageshack.us/img15/1748/18022009xv6.th.jpg

--- Οταν ομως ειναι εισαγωγη απο αλλη χωρα;; ... π.χ το δικο μου ειναι Γερμανικο ( απο multirama ) και ειχε ταινια λευκη ,χωρις καμια σημανση της νοκια ,αλλα και χωρις να φαινεται πουθενα οτι υπηρχε αλλη ταινια κολλημενη η οποια ξεκολληθηκε και στην θεση της μπηκε η λευκη.

- Το πηρα τελος Ιανουαριου και δεν εχω κανενα λειτουργικο προβλημα μεχρι τωρα. Εκανα και αναβαθμηση over the air στην ν.20 ,αλλα και στην ν.11 που ηταν δεν ειχε κανενα προβλημα.

-- Τωρα αυτα που επιστρεφονται τι νομιζετε οτι τα κανουν;; Μηπως να τα ριχνουν στον κλιβανο για λειωσιμο;; .... Απλα επιδιορθωση και παλι στο ραφι.

-- Και για να γινω και λιγο κακος, .... οσοι περιμενετε την καινουρια παρτιδα ...... :rolleyes: , μην θεωρησετε καθολου απιθανο οτι μπορει να παρετε τα επιδιορθωμενα της πρωτης φουρνιας ..... :X

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

- Μακαρι να τελειωνε ετσι ,αλλα δεν καταλαβες τι εννοω. Με το σβησιμο του ιστορικου αναζητησης ,απλα σβηνεις οτι εχεις ζητησει να βρει η αναζητηση, οχι ομως και τα δεδομενα που θα καταχωρηθουν στην cache του browser. Διαβασε το ποστ που εξηγω τι συμβαινει και διαπιστωσε το και προσωπικα κανοντας μια δοκιμη.

- Φιλικα :) -

 

Παντα φιλικα:ninja:

Οκ δοκιμασε τοτε: Menu key>Internet>Web>Options>Clear privacy data>Cache

 

και πες μου παλι. Εμενα οταν το κανω αυτο παντα μου δινει παραπανω μνημη εφοσον εχω χρησημοποιησει internet.

Εχω σταθερα 60μβ ελευθερα οταν το κανω αυτο.

Κοιτα πριν το κανεις ποση μνημη εχεις και ποση θα εχεις μετα

 

σε τελικη αφου στο κανει μεσω της αναζητησης μονο (αν καταλαβα καλα) και οχι μεσω του broswer, γιατι δεν μπαινεις στο internet κανονικα και να εχεις στα bookmarks το google και απο κει κανε το ψαξιμο σου. Οχι απο το search δηλαδη..

 

Υγ Για να μην κανω hard reset τωρα γιατι βαριεμαι:D...πες μου κατι ..ποση μνημη σου δινει οταν ειναι ¨καθαρο" το τηλεφωνο(δηλαδη αμεσως μετα το hard reset) ..ετσι για να ξερουμε εγκυκλοπαιδικα..

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση...πως μπορώ να μαρκάρω και να κάνω αντιγραφή οταν ειμαι σε μια σελίδα με τον brozwer του κινητού?

 

Δεν γίνεται, δυστυχώς. Ας ελπίσουμε να προστεθεί σε μελλοντική αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

--- Οταν ομως ειναι εισαγωγη απο αλλη χωρα;; ... π.χ το δικο μου ειναι Γερμανικο ( απο multirama ) και ειχε ταινια λευκη ,χωρις καμια σημανση της νοκια ,αλλα και χωρις να φαινεται πουθενα οτι υπηρχε αλλη ταινια κολλημενη η οποια ξεκολληθηκε και στην θεση της μπηκε η λευκη.

- Το πηρα τελος Ιανουαριου και δεν εχω κανενα λειτουργικο προβλημα μεχρι τωρα. Εκανα και αναβαθμηση over the air στην ν.20 ,αλλα και στην ν.11 που ηταν δεν ειχε κανενα προβλημα.

-- Τωρα αυτα που επιστρεφονται τι νομιζετε οτι τα κανουν;; Μηπως να τα ριχνουν στον κλιβανο για λειωσιμο;; .... Απλα επιδιορθωση και παλι στο ραφι.

-- Και για να γινω και λιγο κακος, .... οσοι περιμενετε την καινουρια παρτιδα ...... :rolleyes: , μην θεωρησετε καθολου απιθανο οτι μπορει να παρετε τα επιδιορθωμενα της πρωτης φουρνιας ..... :X

 

 

Ακριβώς έτσι ήταν και το δικό μου (και το πρώτο που άλλαξα και το δεύτερο). Με μια λευκή ταινία, χωρίς να αναγράφει το ΝΟΚΙΑ (απο Multirama)

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω να ευχαριστησω τα παιδια εδω στο φορουμ διοτι με τις γνωσεις τους λυθηκε το προβλημα του τηλεφωνου μου.

θυμιζω οτι δεν δουλευε το πλαινο κουμπι της καμερας και η αναμονη οθονης, παροτι αναβαθμιστηκε στην εκδοση 20.

λογω καρτας vodafone μπλοκαριζε. και εκανα το κολπο με την αλλαγη ελληνικα -αγγλικα -ελληνικα και το τηλεφωνο δουλευει μια χαρα.

ελπιζω να μην αντιμετωπισω αλλο προβλημα.

ΥΓ1. το τι εχουν ακουσει στο σερβις που συνεργαζεται η vodafone και παει τα τηλεφωνα για επισκευη, δεν λεγετε.

ΥΓ2. η εξυπηρετηση πελατων της vodafone, αψογη η κοπελλα που μιλησαμε πολυ ευγενικη και εκανε τα παντα να με εξυπηρετησει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πρόβλημα που αντιμετωπίζω έχει να κάνει με τις επαφές. Πέρασα τις επαφές που είχα σε άλλο νοκια κινητό στον υπολογιστή μέσω outlook και μετά τις πέρασα στο 5800. Όταν έχω κάποια κλήση δεν μου εμφανίζει το όνομα αυτού που καλεί ενώ τον αριθμό τον έχω περασμένο στις επαφές. Τί μπορεί να συμβαίνει???
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...