Jump to content

Sony Ericsson C510


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1. Νομίζω πως υπάρχει, καθώς σε όλα βάζουν CD με λογισμικό.

 

2. Αυτό δεν γίνεται!

 

3. Όχι οι συντομεύσεις δεν αλλάζουν, μέσα από το μενού του κινητού!

 

οι Συντομευσεις αλλάζουν,

μενού > ρυθμίσεις > γενικές ( δηλαδή η πρώτη καρτέλα ) > συντομεύσεις = εκεί σου λέει για το πάνω + κάτω + δεξί και αριστερό πλήκτρο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 976
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα σας!Σκεφτομαι να αγορασω ενα C510..δεν ειμαι πολυ απαιτητικη και οι δυνατοτητες του μου φανηκαν αρκετα καλες...τι λετε?Το προτινετε ή εχει πολλα προβληματα?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!Σκεφτομαι να αγορασω ενα C510..δεν ειμαι πολυ απαιτητικη και οι δυνατοτητες του μου φανηκαν αρκετα καλες...τι λετε?Το προτινετε ή εχει πολλα προβληματα?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!

για την τιμη του ειναι μια χαρα.

προβλημα απο φιλους που εχουν το κινητο δεν υπαρχει κανενα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οι Συντομευσεις αλλάζουν,

μενού > ρυθμίσεις > γενικές ( δηλαδή η πρώτη καρτέλα ) > συντομεύσεις = εκεί σου λέει για το πάνω + κάτω + δεξί και αριστερό πλήκτρο

Εννοεί τα softkeys όχι αυτές που είναι πάνω στο D-Pad.

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι σημαντικο για εμενα. Οταν εχετε συνδεδεμενα τα ακουστικα στο κινητο μπορειτε να ακουσετε ραδιο απο το κιν. απο το ηχειο?δηλαδη σαν κανονικο ραδιοφονο?η δεν γινετε? και το sar ποσο ειναι...?
))))))((((((
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι σημαντικο για εμενα. Οταν εχετε συνδεδεμενα τα ακουστικα στο κινητο μπορειτε να ακουσετε ραδιο απο το κιν. απο το ηχειο?δηλαδη σαν κανονικο ραδιοφονο?η δεν γινετε? και το sar ποσο ειναι...?

Ναι γίνεται και από το ηχείο. Όπως σε όλα τα SE. Sar 1,18.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έχω στο κινητό μια κάρτα μνήμης 2gb της sony και το κινητό τρώει κολήματα κατά την πλοήγηση στο menu. Όταν την βγάζω πάει σφαίρα. Είναι γενικό το πρόβλημα?? Το κινητό είναι αναβαθμισμένο με το τελευταίο firmware.
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να αναφέρω ότι το "κόλπο" με το FAT32 το διάβασα, αλλά παρόλα αυτά εφόσον το στανταρ φορματ για κάρτες μνήμης απ' όσο ξέρω είναι το FAT κι όχι το FAT32, αυτά τα κολήματα δεν θα έπρεπε να υπήρχαν, ούτε θα έπρεπε κανονικά να καταφεύγουμε σε τέτοιου τύπου μπαλώματα. Αλλού διάβασα ότι μερικοί αντιμετώπισαν τα προβλήματα μετά την αναβάθμιση στο τελευταίο firmware...

 

Τελικά τι ισχύει? :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να αναφέρω ότι το "κόλπο" με το FAT32 το διάβασα, αλλά παρόλα αυτά εφόσον το στανταρ φορματ για κάρτες μνήμης απ' όσο ξέρω είναι το FAT κι όχι το FAT32, αυτά τα κολήματα δεν θα έπρεπε να υπήρχαν, ούτε θα έπρεπε κανονικά να καταφεύγουμε σε τέτοιου τύπου μπαλώματα. Αλλού διάβασα ότι μερικοί αντιμετώπισαν τα προβλήματα μετά την αναβάθμιση στο τελευταίο firmware...

 

Τελικά τι ισχύει? :mad:

Πανω απο 2gb καλο ειναι να κανεις την καρτα σου σε FAT 32.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εν αναμονή του ερχομού του :D

Να ρωτήσω αν το κινητό flashάρετε όπως τα w850 και k800 π.χ.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εμενα μου το εκαναν δωρο αλλα εχει το μενου της cosmote ενω εγω εχω wind ξερεις κανεις πως βγαινει το σημα της ;;;; πως βγαζω το myview ;
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα με ενδιεφερε να αγορασω μια θηκη για το c510...

η αυθεντικη απο SE ειναι η ICE-45...

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cases/Sony-Ericsson-Classic-Case-ICE-45-1202-3199.htm

εχει κανεις να μου προτεινει καποια πιο φθηνη που να χωραει μεσα στο κινητό μας?

αν ειναι δυναντον η προταση να γινει απο γνωστα μαγαζια Plaisio, e-shop, γερμανός κτλπ

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο μεθαυριο θα μαι και εγω κατοχος ενος c510. Θελω να ρωτησω η εφαρμογη google maps που παρεχεται λειτουργει μονο οταν εισαι στο internet δηλαδη χρεωνεσαι? Και αν ναι ξερει κανεις σας αν μπορω να εγκαταστησω χαρτη της αθηνας και απο που? (για να βρω π.χ. ενα δρομο)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο μεθαυριο θα μαι και εγω κατοχος ενος c510. Θελω να ρωτησω η εφαρμογη google maps που παρεχεται λειτουργει μονο οταν εισαι στο internet δηλαδη χρεωνεσαι? Και αν ναι ξερει κανεις σας αν μπορω να εγκαταστησω χαρτη της αθηνας και απο που? (για να βρω π.χ. ενα δρομο)

χρεωνεσαι κανονικα.για να δουλεψει πρεπει να εισαι συνδεμενος στο ιντερνετ.

χαρτες δεν μπορεις να περασεις μεσα..γιατι το κινητο εχει κλειστο λειτουργικο.

αμα η βασικη σου προτεραιοτητα σε ενα κινητο ειναι αυτες οι λειτουργιες καλυτερα να επιλεξεις καποιο αλλο κινητο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βάλουμε την εφαρμογή του facebook που έχουν μερικά?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βάλουμε την εφαρμογή του facebook που έχουν μερικά?

Δες αυτό και αυτό.

@samih: Αν κάνεις αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βάλουμε την εφαρμογή του facebook που έχουν μερικά?

 

βεβαίως.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαθέσιμη η R1GA026 εδώ και 2 εβδομάδες,που προσθέτει μεταξύ άλλων και την εφαρμογή του facebook.
Link to comment
Share on other sites

Ο πατέρας μου έχει ένα C510 που είχε Vodafone menu, και του έκανα debrand με τον γνωστό τρόπο πριν από δύο εβδομάδες. Ξαφνικά από χθες δεν ακούγεται κανείς ήχος πλέον, ούτε των πλήκτρων και όταν πας να ανοίξεις κάποιο ηχητικό αρχείο, βγάζει την λέξη "Απέτυχε". Τι μπορεί να φταίει;

 

Υ.Γ. Πως μπορώ να μεταφέρω επαφές από SE σε SE, χωρίς να την χρήση της αντιγραφής διαμέσου κάρτας Sim;

Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Ο πατέρας μου έχει ένα C510 που είχε Vodafone menu, και του έκανα debrand με τον γνωστό τρόπο πριν από δύο εβδομάδες. Ξαφνικά από χθες δεν ακούγεται κανείς ήχος πλέον, ούτε των πλήκτρων και όταν πας να ανοίξεις κάποιο ηχητικό αρχείο, βγάζει την λέξη "Απέτυχε". Τι μπορεί να φταίει;

 

Υ.Γ. Πως μπορώ να μεταφέρω επαφές από SE σε SE, χωρίς να την χρήση της αντιγραφής διαμέσου κάρτας Sim;

 

Με bluetouth μπορείς να τις στείλεις φίλε μου. "Επιλογές" -> "Για προχωρημένους" -> "Αποστολή όλων" -> "Με bluetouth".

Μπορείς βέβαια να τις στείλεις και μία-μία, αλλά θέλεις αρκετό χρόνο :)

 

Για το πρόβλημά σου δυστυχώς δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C510

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...