Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

 

Παιδιά μετά από λίγο ψάξιμο στο net το ποιό κοντινό που έχω βρεί είναι ότι θα το έχουμε στις 23/06!!!νομίζω πως μια γρήγορη εισαγωγή θα γίνει πρώτα από 3έμπορους και όχι από την Alpha.ένας πρόχειρος υπολογισμός για την τιμή του είναι 740€ - 750€!

 

Αυτά τα οποία γράφω είναι δικά μου μέσα από ψάξιμο.Τίποτα ακόμα όμως δεν είναι standar!!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα.

 

Παιδιά μετά από λίγο ψάξιμο στο net το ποιό κοντινό που έχω βρεί είναι ότι θα το έχουμε στις 23/06!!!νομίζω πως μια γρήγορη εισαγωγή θα γίνει πρώτα από 3έμπορους και όχι από την Alpha.ένας πρόχειρος υπολογισμός για την τιμή του είναι 740€ - 750€!

 

Αυτά τα οποία γράφω είναι δικά μου μέσα από ψάξιμο.Τίποτα ακόμα όμως δεν είναι standar!!!!!!!:)

 

Η ημερομηνία δεν είναι σίγουρη, όμως τα Nokia Shops μπορούν ήδη να παραγγείλουν το Nokia N97.

 

Όσα κυκλοφορήσουν στην Ελλάδα και δεν έχουν εισαχθεί από την Alpha Copy, είναι παρεισαγωγή με ό,τι αυτό συνεπάγεται.

 

Η τελική τιμή λιανικής πώλησης αναφέρθηκε παραπάνω και είναι 549€+Φ.Π.Α.19%.

Link to comment
Share on other sites

Standard εχουμε την τιμη του απο την <<μαμα>> εδω και καιρο,550 ευρωπαικα προ φορων.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Υπολόγισε και το κέρδος!

Η τιμη ειναι υπολογισμενη με το κερδος,η τιμη που θα αγορασουν τα καταστηματα ειναι αρκετα χαμηλοτερη

 

550 + φπα ειναι η τελικη τιμη

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, καινούριος είμαι στο φόρουμ. Να σας ρωτήσω.. Τι παίζει με κάτι αγγελίες που βλέπω από Αγγλία μεριά, που έχουν όλα τα κινητά και ειδικά το nokia N97 με περίπου 280ευρά. Τι παίζει; Ξέρει κάποιος να μου πει αν είναι φερέγγυοι οι συγκεκριμένοι κύριοι; Είμαι τρελαμένος με το καινούριο νοκια Ν97 και το θέλω απεγνωσμένα, για αυτό καταφεύγω σε οτιδήποτε. Ένα ενδεικτικό λινκ αυτού που σας λέω είναι το ακόλουθο

http://greekads.com/classifieds/showproduct.php/product/14841/cat/791

Link to comment
Share on other sites

Η τιμη ειναι υπολογισμενη με το κερδος,η τιμη που θα αγορασουν τα καταστηματα ειναι αρκετα χαμηλοτερη

 

550 + φπα ειναι η τελικη τιμη

 

 

Δηλαδη θα είναι κάπου στα 50€ ποιό ακριβό από το Ν96??

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, καινούριος είμαι στο φόρουμ. Να σας ρωτήσω.. Τι παίζει με κάτι αγγελίες που βλέπω από Αγγλία μεριά, που έχουν όλα τα κινητά και ειδικά το nokia N97 με περίπου 280ευρά. Τι παίζει; Ξέρει κάποιος να μου πει αν είναι φερέγγυοι οι συγκεκριμένοι κύριοι; Είμαι τρελαμένος με το καινούριο νοκια Ν97 και το θέλω απεγνωσμένα, για αυτό καταφεύγω σε οτιδήποτε. Ένα ενδεικτικό λινκ αυτού που σας λέω είναι το ακόλουθο

http://greekads.com/classifieds/showproduct.php/product/14841/cat/791

Αν δεν θέλεις να κλαις μετά, περίμενε να έρθει στην Ελλάδα από την επίσημη αντιπροσωπία.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε αν θα εχει το nokia maps 3 προεγκατεστημενο?

2-3 review που έχω διαβάσει τώρα τελευταία, ανέφεραν ότι η συσκευή δεν είχε το νέο Nokia Maps 3 ή αλλιώς Ovi Maps αλλά το 2, αυτό δηλαδή που έχει και το 5800, μόνο που είχε την δυνατότητα να λειτουργεί και σε landscape mode.

 

Πάντως η επίσημη ανακοίνωση της Nokia αναφέρεται στο Ovi Maps, οπότε, πολύ μεγάλη η πιθανότητα να υπάρχει προεγκατεστημένο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, καινούριος είμαι στο φόρουμ. Να σας ρωτήσω.. Τι παίζει με κάτι αγγελίες που βλέπω από Αγγλία μεριά, που έχουν όλα τα κινητά και ειδικά το nokia N97 με περίπου 280ευρά. Τι παίζει; Ξέρει κάποιος να μου πει αν είναι φερέγγυοι οι συγκεκριμένοι κύριοι; Είμαι τρελαμένος με το καινούριο νοκια Ν97 και το θέλω απεγνωσμένα, για αυτό καταφεύγω σε οτιδήποτε. Ένα ενδεικτικό λινκ αυτού που σας λέω είναι το ακόλουθο

http://greekads.com/classifieds/showproduct.php/product/14841/cat/791

 

ποιος το εχει τοσο?

εγω εχω δει απο 490-515 λιρες τις τιμες. για τα κανονικα οχι τα κινεζικα, και οι τιμες απο ebay .

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τα 650 ευρώ δεν είναι υπερβολή για το Ν97;

Ακόμα και το iphone έχει 150 ευρώ λιγότερο σαν συσκευή σκέτη.

Και το 5800 κάνει 300 ευρώ μόνο...

Μήπως έχεις τάσεις αυτοκαταστροφής η νοκια;

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι στην wind αφου πηρα τηλεφωνο και δεν το εχουνε μηπως μπερδευτηκανε με αλλο νοκια που ειναι σε περιορισμενη ποσοτητα?
Link to comment
Share on other sites

το επιβεβαιωσα και γω με την wind, υπαρχει σαν κωδικος στην αποθηκη τους αλλα δεν εχουν παραλλαβει συσκευες και το πιθανοτερο απο οτι μου ειπαν ειναι για τελος του μηνα.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κωδικος και για λευκο και για μαυρο αλλα απο την στιγμη που δεν υπαρχει διαθεσιμο,ουτε να το παραγειλεις μπορεις και βεβαια δεν υπαρχει επιβεβαιωμενη τιμη.

Οπως ειπα και παραπανω περιμενουν περιπου στο τελος του μηνα-αρχες του επομενου.Το οτι υπαρχουν οι κωδικοι σημαινει οτι τους ενημερωσε η νοκια για την επικιμενη κυκλοφορια και περιμενουν και αυτοι(wind) να παραλαβουν.

Link to comment
Share on other sites

ο κωδικος κ η τιμη που προανεφερα θα εχει ισχυ απο αυριο στα καταστηματα wind.

η ενημερωση που εχω ειναι οτι θα ερθει στα καταστηματα σε 10-15 μερες

Link to comment
Share on other sites

Nokia N97 Unboxing & Demo

 

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...