Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο Gizchina δημιουργήθηκε ανοιχτό θέμα όπου γράφει ο καθένας την εμπειρία του από τα διάφορα διαδικτυακά κινεζομάγαζα. Ας το έχουμε υπόψιν, ώστε να δούμε πως συμπεριφέρονται στους υπολοίπους πελάτες ανά τον κόσμο.....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επανηλθε κανονικα το θεμα του Geek. Edited by arisg90
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Γιατί όμως εξαφανίστηκε προσωρινά;;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Εμείς δηλαδή, που στέλνουμε τα λεφτά μας χωρίς καν να έχουμε tracking number, δεν είμαστε σοβαροί πελάτες; :p

Αν δεν έχουμε κάποια υπηρεσία τύπου paypal να μας καλύπτει , τότε δεν είμαστε σοβαροί πελάτες.

Καταλαβαίνω ότι κάνεις χιούμορ αλλά υπάρχουν κάποιοι που δεν ξέρουν τι γίνεται.

Τελευταία με ρώτησαν αν μπορούν να κάνουν αγορά με Paysafe Card.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

μαυρο χαλι,αν αυτο που θες το εχει το vickmall παρτο απο εκει κι ας ειναι ακριβοτερο

 

ταμπλετ θελω και δεν εχει. ειναι χειροτετοι απο το antelife?

Link to comment
Share on other sites

Απο το Antelife θα το παρεις,εστω και αργα.

 

η αληθεια ειναι οτι παρελαβα απο το antelife σε 26 μερες. αλλα ολες αυτες τις μερες δεν μπορεσα να επικοινωνησω με κανεναν. στο τινυ τους ειδα πολυ αμεσους στο chat αλλα αν μου λες τετοια καταλαβα

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι παρελαβα απο το antelife σε 26 μερες. αλλα ολες αυτες τις μερες δεν μπορεσα να επικοινωνησω με κανεναν. στο τινυ τους ειδα πολυ αμεσους στο chat αλλα αν μου λες τετοια καταλαβα

 

στην επικοινωνια ειναι ασχετοι,δεν απαντανε,μονο στο φβ σου λενε κατι.

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι παρελαβα απο το antelife σε 26 μερες. αλλα ολες αυτες τις μερες δεν μπορεσα να επικοινωνησω με κανεναν. στο τινυ τους ειδα πολυ αμεσους στο chat αλλα αν μου λες τετοια καταλαβα

 

Αφού θες για τάμπλετ, εξαιρετική εμπειρία από αγορές έχω από το buyincoins και από το Banggood. Κοίτα μήπως κάποιο από αυτά το έχει φθηνά. Επίσης everbuying και dealsmachine.com μπορείς να τα εμπιστευτείς.

 

Παναγιώτης

Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

και απο το Geekbuying που εφερα 2 για φιλους ηρθαν κανονικα και γρηγορα

οσο για το tinydeal,διαβαστε

http://www.resellerratings.com/store/tinydeal

 

"I am not sure the good reviews on this wesite about TINY DEAL are from real buyers..

ακομα και αυτο,λεει ενας,εχει και καλες κριτικες αλλα.....

Edited by daydream59
Link to comment
Share on other sites

ταμπλετ θελω και δεν εχει. ειναι χειροτετοι απο το antelife?

 

Αφού θες για τάμπλετ, εξαιρετική εμπειρία από αγορές έχω από το buyincoins και από το Banggood. Κοίτα μήπως κάποιο από αυτά το έχει φθηνά. Επίσης everbuying και dealsmachine.com μπορείς να τα εμπιστευτείς.

 

Παναγιώτης

 

Εκτός από το geekbuying που είναι από τα έμπιστα καταστήματα , για αγορά tablet πια αλλά είναι ? Όπως αναφέρει και ο φίλος aboulafia μερικά (ευχαριστούμε) ..

Για κινητά όλοι έχουμε μπει στο νόημα από που να αγοράζουμε αλλά από tablet μόνο το geek ξέρουμε οι περισσότεροι για έμπιστο ..

Ας μας βοηθήσουν οι πιο έμπειροι που αλλού να ρίχνουμε ματιές για tablet εκτός του geek..

Edited by vagosvts7

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Αγόρασα προ 1 έτους Star s5 phablet από pandawill και έμεινα πολύ ευχαριστημένος καθώς από αυτό το τηλέφωνο σας γράφω κιόλας... Εάν πραγματοποιούσα πάλι αγορά τηλεφώνου από εκεί θα αγόραζα...

Επί τη ευκαιρία κυκλοφορεί κάποιο τηλέφωνο με δυνατή κάμερα που να αξίζει τον κόπο να το αγοράσει κανείς? Πάντα για κινέζικο μιλάμε...:cool:

Από το geek σκέφτομαι να ψωνίσω... Τι λέει αυτό?

Edited by zeovani
Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι ελάχιστα αρνητικά έχουν ειπωθεί.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

παιδια εμπειριες απο το tinydeal?

Ψωνίζω εδώ και 3 χρόνια από εκεί και ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

Απλώς πρόσεξε γιατί μπορεί να έχει "τσιμπημένες" τιμές εν σχέσει με άλλους ...

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εκανα μια παραγγελια απο coolicool, δεν μου χρεωσαν τον λογαριασμο και μου εστειλαν αυτο το μηνυμα:

 

Dear customer:

Thank you for shopping at CooliCool.com. Our records indicate that your pending order is currently awaiting payment. If you have ordered limited time discount products, please complete your order as soon as possible to take advantage of the discount before it becomes unavailable.

(Please click the following link to finish payment:http://www.coolicool.com)

If the link does not work, please copy and paste the URL into your browser instead.

 

Αυτο τι ειναι τωρα?

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις πληρώσει την παραγγελία σου οπότε περιμένουν την πληρωμή. Το έπαθα και εγώ μια φορά μου είχε πέσει η σύνθεση με το PayPal και έκανα ξανά την παραγγελία από την αρχή. Οπότε σβήσε μέσα από την σελίδα του coolicool την παραγγελία και κάνε μια καινούργια παραγγελία. Έτσι έκανα εγώ
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις πληρώσει την παραγγελία σου οπότε περιμένουν την πληρωμή. Το έπαθα και εγώ μια φορά μου είχε πέσει η σύνθεση με το PayPal και έκανα ξανά την παραγγελία από την αρχή. Οπότε σβήσε μέσα από την σελίδα του coolicool την παραγγελία και κάνε μια καινούργια παραγγελία. Έτσι έκανα εγώ

Ο λογαριασμος εχει χρηματα μεσα. Πως να την σβησω? Δεν την εκανα με login στο cooicool, αλλα απευθειας με paypal.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Κάπου κάτι κόλλησε αν δεν σου ήρθε από PayPal μήνυμα ότι κράτησαν χρήματα για αυτήν παραγγελία για αυτό το είδος κάτι στράβωσε οπότε κάνε ξανά την παραγγελία
Link to comment
Share on other sites

Κάπου κάτι κόλλησε αν δεν σου ήρθε από PayPal μήνυμα ότι κράτησαν χρήματα για αυτήν παραγγελία για αυτό το είδος κάτι στράβωσε οπότε κάνε ξανά την παραγγελία

 

Ok ευχαριστω. :)

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ο λογαριασμος εχει χρηματα μεσα. Πως να την σβησω? Δεν την εκανα με login στο cooicool, αλλα απευθειας με paypal.

Αν το paypal σου εστειλε confirmation μην ξανακανεις παραγγελια. Μπες στο λογαριασμο σου στο paypal να δεις το ιστορικο. Αν δεν εχει καταγραψει τη συναλλαγη τοτε μονο ξανακανε παραγγελια. Και καλο ειναι να ανοιξεις και λογαριασμο στο καταστημα που κανεις την αγορα για να φαινεται το ιστορικο των αγορων, παραγγελιων και πληρωμων.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Αν το paypal σου εστειλε confirmation μην ξανακανεις παραγγελια. Μπες στο λογαριασμο σου στο paypal να δεις το ιστορικο. Αν δεν εχει καταγραψει τη συναλλαγη τοτε μονο ξανακανε παραγγελια. Και καλο ειναι να ανοιξεις και λογαριασμο στο καταστημα που κανεις την αγορα για να φαινεται το ιστορικο των αγορων, παραγγελιων και πληρωμων.

Ok, την ξαναεκανα απο το pc και την πηρε. Προσπαθουσα απο το κινητο και γι αυτο δεν την επαιρνε, δεν ξερω γιατι.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...