Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κάτσε να παρουσιαστεί πρώτα και βλέπουμε ;) Αλλά μάλλον κατά το Καλοκαίρι με την κυκλοφορία του νέου iPhone θα 'ρθει
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλά Χριστός Ανέστη.

 

Μια βοήθεια παιδιά... Χτες κατέβασα τη καινούρια έκδοση του navigon 1.5 και και οταν παω από το κινητό να αγοράσω το Panorama View 3D πατάω να ανοίξει η εφαρμογή τίποτα....δε πατιέται καθόλου γιατί? :confused:

 

Να πω ότι το έχω κανονικά αγορασμένο και όχι σπασμένο.

 

Καμία ιδέα ρε παιδιά τη μπορεί να φταίει; Πως γιναιτε να ξαναπερασω τη 1.5 μήπως δε πέρασε σωστά..

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άσχετο. Είχε στο πακέτο του iphone σας πανάκι καθαρισμού ??
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άσχετο. Είχε στο πακέτο του iphone σας πανάκι καθαρισμού ??

 

Στο 3Gs δεν υπάρχει πια γιατί η ελαιοαπωθητική (oleophobic) επικάλυψη της οθόνης επιτρέπει το καθάρισμα με οποιοδήποτε ύφασμα και όχι αποκλειστικά με ύφασμα μικροινών (microfiber) όπως το πανάκι του 2G και του 3G.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση λίγο κουτί,οι ώρες που έχω μιλήσει που βρισκοντε,μπήκα σε ένα μενού στις ρυθμίσεις που λέει τρέχουσα περίοδος και συνολική διάρκεια

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση λίγο κουτί,οι ώρες που έχω μιλήσει που βρισκοντε,μπήκα σε ένα μενού στις ρυθμίσεις που λέει τρέχουσα περίοδος και συνολική διάρκεια

 

Εκεί που λες βρίσκονται... Απλώς, σου έχει τη συνολική διάρκεια (εισερχόμενες και εξερχόμενες).. (οι 2 επιλογές που σου έχει στις ρυθμίσεις, λογικά θα είναι ίδιες)

Αν θες να δεις για μεμονομένες κλήσεις μόνο, απλά πας στις κλήσεις και πατάς το βελάκι δεξιά δίπλα σε κάθε κλήση και σου λέει για τη διάρκεια της συνομολίας.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι χρονια στην vodafone κι ενδιαφερομαι για αγορα του iphone 3gs στα 16 gb,η επιδοτηση που εχω ειναι μολις 50e οποτε ''με αναγκαζουν'' να παω στην cosmote!ηδη ρωτησα τιμη στην cosmote και στο παγιο που επελεξα μπορω να το παρω πολυ φθηνοτερα απο την voda.

η ερωτηση μου ειναι η εξης,εχω ακουσει πολλες φορες για τις συσκευες που δινει ο γερμανος που ειναι παραεισαγωγη,με τα καταστηματα της cosmote υπαρχει τετοιο προβλημα;εχει καποιο κωδικο η συσκευη ή το κουτι που να δηλωνει οτι ειναι για την ελληνικη αγορα και αν ναι ποιος ειναι αυτος; σας ευχαριστω για τις οποιες απαντησεις σας!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

Cosmote=Γερμανός, είναι απίθανο να πετύχεις παραεισαγωγή σε iphone από Cosmote ή Vodafone, αν θυμάμαι καλά, με κάθε επιφύλαξη, έχει αυτοκόλλητο απ'εξω στα Ελληνικά.

 

Αν δεν θες να αλλάξεις εταιρεία παζάρεψε με την Vodafone, μου φαίνεται πολύ μικρή η επιδότηση ειδικά αν διαλέξεις και πρόγραμμα για iphone.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

ναι,κάτι μου είπαν για πρόγραμμα για iphone με ίντερνετ κλπ αλλά θα δίνω πιο πολλά απ'όσα δίνω τώρα κάτι το οποίο δεν γίνεται στο πρόγραμμα της cosmote!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

Βγαίνει από την πρίζα στις 07:00 το πρωί και μέχρι τις 12:00 το μεσημέρι έχει φτάσει στο 30%.....

Εχω ενεργοποιημένο το 3G, το push mail ανα 15λεπτο, αρκετο διάβασμα και χρήση των email και του ιντερνετ και ως τις 12:00 έχω μιλήσει περίπου 20 με 30 λεπτα.....

Μάλλον πρεπει να πάρω την εξτρα μπαταρία που πουλάει η apple. Το κάνει κάπως ποιό χοντροκομένο αλλά δεν βλέπω άλλο τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

Επειδη ενδιαφερεται ο αδελφος μου να το αγορασει...αξιζει τωρα...ή καλυτερα να περιμενει το νεο που αναμενεται να ανακοινωθει τον Ιουνιο..>>> εαν ναι ποτε υπολογιζεται να κυκλοφορησει στη Ελλλαδα >>

ευχαριστω..!!

LG G4
Link to comment
Share on other sites

ε λογικα τον αυγουστο οπως και ολα τα αλλα iphone τωρα αν αξιζει εγω θα περιμενα μεχρι τον αυγουστο
:p
Link to comment
Share on other sites

αν αγορασω το τηλ απο αμερικη θα δουλεψει εδω..?γινεται να την ξεκλειδωσω..?

 

Κάνε αναζήτηση στο παρών θέμα για "Αμερική" http://www.myphone.gr/forum/search.php?searchid=3335909

 

Και δες κι εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=222304 είναι και επισημασμένο.

 

Εγώ λέω όχι πάντως.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

βγηκε ο Opera mini. Σφερα παει!

 

Εγώ πάλι γιατί δεν βολεύομαι με αυτόν, τον έχω εγκαταστήσει από το πρωί, ούτε τόση διαφορά ταχύτητας βλέπω με το safari και το γεγονός ότι έχει μόνο 2 επίπεδα zoom με δυσκολεύει. Υπάρχει και κανένας άλλος με αντίστοιχη εμπειρία;

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Σε gprs εχει μεγαλη διαφορα. Στο 3g οχι και τοσο. Και στην δουλεια μονο gprs εχω (πχ τωρα)!. Ανοιγουν σε μισο χρονο οι σελιδες.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Επίσης για αυτούς που ενδιαφέρονται για σερφάρισμα μέσω gprs ή 3G η "καταλάνωση" των kbs έχει τέραστια διαφορά (από θέμα συμπίεσης). Οπότε αρχικώς, η σύγκριση του opera με τον safari πρέπει να γίνει σε άλλο επίπεδο. Το ένα σίγουρα κερδίζει σε ταχύτητα, φόρτωση σελιδών και ευελιξία (opera) και το άλλο σε χαρακτηριστικά (ενδεχομένως).
alex
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μεγάλη επιδότηση συσκευής από την Cosmote (πάνω από 500 Ευρώ) σκέφτομαι να αγοράσω το iphone 3GS. Εσείς, μετά την εμπειρία σας με αυτό, τι μου προτείνετε? Αξίζει τα χρήματά του?
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μεγάλη επιδότηση συσκευής από την Cosmote (πάνω από 500 Ευρώ) σκέφτομαι να αγοράσω το iphone 3GS. Εσείς, μετά την εμπειρία σας με αυτό, τι μου προτείνετε? Αξίζει τα χρήματά του?

Αν δεν εχεις σκοπο να διαθεσεις ενα μεγαλο ποσο σε εφαρμογες, ή εστω να κανεις jailbreak και να ασχοληθεις με το κινητο τοτε δεν αξιζει με τιποτα. Κατα τη γνωμη μου η κυριοτερη καινοτομια του iPhone ειναι οι εφαρμογες. Χωρις αυτες ειναι ενα μια απλη παντοφλα με πολυ καλη οθονη αφης η οποια δεν θα εξυπηρετει σε τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχεις σκοπο να διαθεσεις ενα μεγαλο ποσο σε εφαρμογες, ή εστω να κανεις jailbreak και να ασχοληθεις με το κινητο τοτε δεν αξιζει με τιποτα. Κατα τη γνωμη μου η κυριοτερη καινοτομια του iPhone ειναι οι εφαρμογες. Χωρις αυτες ειναι ενα μια απλη παντοφλα με πολυ καλη οθονη αφης η οποια δεν θα εξυπηρετει σε τιποτα.

 

και ισως να προσθεσω να περιμενες μεχρι Αυγουστο:ninja: περιπου να παρεις το καινουργιο..!?!?!?!?!:X

LG G4
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...