Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πηρα τηλ και διαπιστωσα οτι εκανα λαθος! Η αναβαθμιση μου εχει βγει απο βόντα και είναι 220 ευρώ! Οπότε αν δεν κανω λαθος, θα πρεπει να πληρωσω αλλα 350 για το 16αρακι..!! Τελος καλο, ολα καλα! Παλι καλα που δεν βιαστηκα να κανω καμμια κινηση για αγορα απο εξωτερικο..! :X Σας το χρωσταω!

 

Η ερωτηση τωρα: ΜΑΥΡΟ ή ΑΣΠΡΟ?? :p:p

 

Αν και η Apple ξεκίνησε με μαύρα "μηχανήματα" παραδοσιακά μαύρο ίσως επέλεγα αλλά θα σου πρότεινα άσπρο όπως κατέληξα και εγώ :p

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

 

Η ερωτηση τωρα: ΜΑΥΡΟ ή ΑΣΠΡΟ?? :p:p

 

 

ΑΣΠΡΟ για να τα χεις και τα 2,αφου αργα ή γρηγορα θα γινει μαυρο κι αυτο :p

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Ολοι ασπρο λετε ε? Κοιτα να δεις! Δεν το περίμενα... Με βαλατε σε διλημμα τωρα..!

 

Ειναι ωραιο το ασπρο? Δεν το εχω δει απο κοντα..!

Edited by Sharp GX20 Video

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Ολοι ασπρο λετε ε? Κοιτα να δεις! Δεν το περίμενα... Με βαλατε σε δειλημμα τωρα..!

 

Ειναι ωραιο το ασπρο? Δεν το εχω δει απο κοντα..!

 

Αυτα ειναι εντελως υποκειμενικα. Καλυτερα πηγαινε σε καποιο μαγαζι να τα δεις απο κοντα και τα 2.

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο για να τη σπάσω σε όλους τους από πάνω :lol::p

 

Μαύρο γιατί και άσπρο να πάρεις, πάλι μαύρη θήκη θα βάλεις κατά πάσα πιθανότητα

 

Μαύρο, γιατί το άσπρο μου φαίνεται λίγο γυναικείο.

 

Μαύρο γιατί όλοι οι άλλοι έχουν άσπρο. ;)

Link to comment
Share on other sites

μαύρο αν και οι περισσότεροι το έχουν σε μαύρο :P

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Μπα LeRoi, δεν νομιζω να βαλω θηκη.. Σε κανενα κινητο μου δεν ειχα.. Μου φαινεται λιγο γεροντίστικη..! :p

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

ανάλογα τη θήκη ;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Xexe... Παω πασο.. Δεν εχω μεγαλη εμπειρια απο θηκες..!

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι απο περιεργεια, η μπαταρια του "στρωνει" μετα τις πρωτες 3-4 φορτισεις ?
Link to comment
Share on other sites

Εμπειρικα μπορω να το επιβεβαιωσω σε καποιο βαθμο,αλλα μπορει και να ευθυνεται το οτι μετα απο 3-4 φορτισεις εχει περασει η καψα των πρωτων ημερων και δεν εισαι απο πανω του ολη την ωρα.Σε εμνα η πρωτη φορτιση κρατησε...ωρες,αλλα τωρα μου βγαζει τη μερα ανετα
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Xexe... Παω πασο.. Δεν εχω μεγαλη εμπειρια απο θηκες..!

 

Κι εγώ μαύρο σου προτείνω :)

Όσο για τις θήκες που λες, κι εγώ σε κανένα κινητό ποτέ δεν είχα θήκη.. Τώρα όμως που πήρα το iPhone , αναγκάστηκα να του πάρω και μια θήκη μετά απο λίγο καιρό και αυτό σου προτείνω να κάνεις κι εσύ.. Γρατζουνίζεται πολύ εύκολα στο πίσω μέρος και φαίνεται μετά από λίγο καιρό.. Επίσης μη ξεχνάς ότι είναι με οθόνη αφής.. που σημαίνει και πολύ ευαίσθητο.. Μια φορά τόλμησα να το βγάλω από τη θήκη για να μιλήσω επειδή χτύπαγε και έβρεχε έξω και η οθόνη τα παιξε για λίγα λεπτά και μετα ευτυχώς όλα οκ... Αν πας σε μια καφετερια πχ και το ακουμπησεις στο τραπεζι και πεσει κανα ποτό η νερό?? 570 ευρώ είναι η αξία του ... πρόσεξέ το ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω μασάς αγχώσω αλλά εμένα κρατάει άνετα 48 ώρες η μπαταρία με γερή χρήση (πολύ wifi, emails, browsing, facebook, SMS, calls, mp3s) και με πιο χαλαρή χρήση φτάνει άνετα τις 72 ώρες (δεν το σβήνω καθόλου)
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω μασάς αγχώσω αλλά εμένα κρατάει άνετα 48 ώρες η μπαταρία με γερή χρήση (πολύ wifi, emails, browsing, facebook, SMS, calls, mp3s) και με πιο χαλαρή χρήση φτάνει άνετα τις 72 ώρες (δεν το σβήνω καθόλου)

 

Ισχύει και επείσης θα ήθελα να προσθέσω"Πάρτο μαύρο":lol:

Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ολοι ασπρο λετε ε? Κοιτα να δεις! Δεν το περίμενα... Με βαλατε σε διλημμα τωρα..!

 

Ειναι ωραιο το ασπρο? Δεν το εχω δει απο κοντα..!

 

Πάρτο ότι χρώμα το βρεις, αρκεί η μπαταρία του να κρατάει τόσο πολύ όσο η μπαταρία των 2 προηγούμενων συναδέλφων γιατί πρόκειται για εξαιρετικές περιπτώσεις κρίνοντας από ότι έχει γραφτεί εδώ μέσα κατά καιρούς και από προσωπική εμπειρία!

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ειμαι πολυ ικανοποιημενος απο την επιδοτηση μου στη voda... Ειμαι 7 χρονια συνδρομητης με αρκετα καλους λογαριασμους.. Εχω πιθανοτητα να κερδισω αυξηση αν τους το ζητησω? Τι επιχειρηματα "περνανε" συνηθως κατα τη γνωμη σας..? :p:p

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ειμαι πολυ ικανοποιημενος απο την επιδοτηση μου στη voda... Ειμαι 7 χρονια συνδρομητης με αρκετα καλους λογαριασμους.. Εχω πιθανοτητα να κερδισω αυξηση αν τους το ζητησω? Τι επιχειρηματα "περνανε" συνηθως κατα τη γνωμη σας..? :p:p

 

Το πιο ισχυρό επιχείρημα τώρα με τη φορητότητα αριθμού είναι ότι θα πάρεις τον αριθμό σου και θα πας "βόλτα" σε άλλο πάροχο ... Δες λίγο και τι παίζει στην αγορά από προσφορές σε νέους συνδρομητές σε cosmote για να έχεις μια βάση για διαπραγμάτευση.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Μπα LeRoi, δεν νομιζω να βαλω θηκη.. Σε κανενα κινητο μου δεν ειχα.. Μου φαινεται λιγο γεροντίστικη..! :p

 

Αυτές είναι προσωπικές επιλογές, αλλά το iphone έχει μία τεράστια γκάμα θηκών να επιλέξεις, συνεπώς αν πάρεις γεροντίστική, θα πάρεις από προσωπικό γούστο και μόνο. Υπάρχουν θήκες που δένουν πάνω του και δεν δείχνουν σε κανένα σημείο τρίτο σώμα.

Και επειδή είναι και ακριβό gadget και επειδή όπως λέει και ο alex παραπάνω, "τραυματίζεται" εύκολα, η θήκη και το screen protector σε αυτό το κινητό δεν είναι πολυτέλεια, είναι must. ;)

2 εβδομάδες το έχω και την πρώτη εβδομάδα το είχα χωρίς θήκη στη τσέπη με τα κλειδιά μου και άρπαξε μία αμυχή πίσω από την τριβή με τα κλειδιά. :mad:

Όπως και να'χει, καλορίζικο και καλοτάξιδο, όταν με το καλό. :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια σκεφτομαι κ εγω να παρω το iphone3gs!!!!. θελω σας ρωτησω σε τι προγραμμα ειναι καλητερα να το παρω στο vodafofe unlimited με ιντερνετ 55 η στο iphone 300 lite? αφου κ να 2 προγραμματα

εχουν ιντερνετ τι διαφορα εχει το iphone 300 lite στο θεμα ιντερνετ????ευχαρηστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους χρήστες. Επειδή θέλω να αγοράσω το iPhοne 3GS, να κάνω μία απλή ερώτηση: Υποστηρίζει κάρτα SIM με δύο τηλεφωνικά νούμερα ??? Με ενδιαφέρει πάρα πολύ αυτή η λειτουργία γιατί έχω δύο τηλεφωνικές γραμμές στην ίδια εταιρεία (COSMOTE με κάρτα SIM 2in1) και δε θέλω να έχω δύο τηλεφωνικές συσκευές. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τη βοήθειά σας.
Link to comment
Share on other sites

@ LeRoi

Xexe! Να 'σαι καλα! Mαλλον εχεις δικιο γιατι οπως ειπα και πιο πανω, δεν εχω και εμπειρια γυρω απο τις θηκες... Τουλαχιστον εγω τα κινητα μου τα βαζω στην τσεπη μονα τους(χωρις κλειδια,λεφτα κτλ..) Αλλα οσο να 'ναι υπαρχει σιγουρα η φυσικη φθορα.. Απο την αλλη λες γιατι να θεοποιουμε τοσο μια συσκευη? Αν ειναι να μας αγχωνει (κ εμενα μεσα..), ας μην την παιρνουμε..! Αλλα αυτη είναι αλλη ιστορια! :p

 

@kkalog

Εχεις δικιο! Κατι τετοιο θα κανω! Με φορητοτητα θα τους "απειλήσω"! :p Γιατι απ'οτι φαινεται δεν ειναι καλο να μας εχουν για σιγουρους...! Δεν θελω να δωσω πανω απο 300-350... ;)

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...