Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σκετη συσκευη δν το πουλανε??

 

το πηρα και εγω απο οτεσοπ με βερσιον 3.1 αρα πρεπει να ειναι καινουρια παραλαβη. :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το πηρα και εγω απο οτεσοπ με βερσιον 3.1 αρα πρεπει να ειναι καινουρια παραλαβη. :p

 

Το είχες παραγγείλει ή πήγες εκεί, το ζήτησες και στο έδωσαν;:rolleyes:

 

Και μία ερώτηση.. Είναι λίγο άσχετη βέβαια.. Πόσα MB/KB είναι περίπου η κάθε εφαρμογή για το 3GS?

Link to comment
Share on other sites

Το είχες παραγγείλει ή πήγες εκεί, το ζήτησες και στο έδωσαν;:rolleyes:

 

Και μία ερώτηση.. Είναι λίγο άσχετη βέβαια.. Πόσα MB/KB είναι περίπου η κάθε εφαρμογή για το 3GS?

 

Ανάλογα την εφαρμογή. Από 100ΚΒ μέχρι 1+GB;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια ας μου πει καποιος πως μπορω να βαλω παιχνιδια κατεβασμενα απο τον υπολογιστη στο κινητο

η ας μεταβηβαση στο site να διαβασω τον τροπο που γινετε γιατι ψαχνω κ δε βρησκω πως να το κανω

Link to comment
Share on other sites

το πηρα και εγω απο οτεσοπ με βερσιον 3.1 αρα πρεπει να ειναι καινουρια παραλαβη. :p

 

:worry:

 

 

Το είχες παραγγείλει ή πήγες εκεί, το ζήτησες και στο έδωσαν;:rolleyes:

 

Και μία ερώτηση.. Είναι λίγο άσχετη βέβαια.. Πόσα MB/KB είναι περίπου η κάθε εφαρμογή για το 3GS?

 

Απ ότι ξέρω μόνο με συμβόλαια τις δίνουν καινούργιες τις συσκευές.Βέβαια υπάρχει και κάπου παραθυράκι για να μην κάνεις αλλά είναι λίγο μακριάααα :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι ξέρω μόνο με συμβόλαια τις δίνουν καινούργιες τις συσκευές.Βέβαια υπάρχει και κάπου παραθυράκι για να μην κάνεις αλλά είναι λίγο μακριάααα :rolleyes:

 

δηλαδη αν καποιος εχει συμβολαιο vodafone η cosmote..! δεν θα του δωσουν συσκευη??:blink:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν καποιος εχει συμβολαιο vodafone η cosmote..! δεν θα του δωσουν συσκευη??:blink:

 

Ίσως λάθος το διατύπωσα... :O . Απλά απ όσο έχω ενημερωθει , δίνουν προτεραιότητα σε νέες γραμμές και μετά σε αναβαθμίσεις... :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

οκ δεχτω...αλλα θα σε ξαναρωτισω...αν καποιος δεν κανει αναβαθμιση στν γραμμη του..θα του δωσουν συσκευη?? το παρατραβιξα λιγο...αλλα εχω ανχοθει...χαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

οκ δεχτω...αλλα θα σε ξαναρωτισω...αν καποιος δεν κανει αναβαθμιση στν γραμμη του..θα του δωσουν συσκευη?? το παρατραβιξα λιγο...αλλα εχω ανχοθει...χαχαχαχα

 

πηρα συσκευη μονο παραγγελια απο οτεσοπ.γρ

Link to comment
Share on other sites

πηρα συσκευη μονο παραγγελια απο οτεσοπ.γρ

 

Από OTEShop σε πόσο διάστημα αναμονής , γιατί έχω έναν γνωστό μου που θέλει να πάρει από τον ΟΤΕ συσκευή :rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουμε κανα μαγαζί να έχει κανα 2 κομμάτια μαύρα 32άρια????

 

από οτεσόπ πόσο χρόνο θα κάνει να έρθει?οεο?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά είναι το που θα πέσετε..εγώ απο τη πρώτη μέρα κυκλοφορίας,το πήρα ΣΚΕΤΗ συσκευή,και χωρις να μου κανουν την παραμικρη νυξη για συμβόλαιο

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά είναι το που θα πέσετε..εγώ απο τη πρώτη μέρα κυκλοφορίας,το πήρα ΣΚΕΤΗ συσκευή,και χωρις να μου κανουν την παραμικρη νυξη για συμβόλαιο

 

Ακριβως αυτο. Ειναι αναλογα με το που θα πεσεις.

 

Δεν μπορω να πω οτι το παρηγγειλα απο την πρωτη μερα κυκλοφοριας, η παραγγελια εγινε στις 14 Αυγουστου αν θυμαμαι καλα και ακομα περιμενω. Πηγαινω σχεδον καθε μερα απο το μαγαζι και το μονο πραγμα που μου λενε ειναι "δεν ξερουμε ακομα" και "δεν εχουν στις αποθηκες". Το μονο ενθαρρυντικο πραγμα που ακουσα ηταν οταν με πηραν τηλεφωνο την προηγουμενη δευτερα και με ρωτησαν αν εχω καποια προτιμηση στο χρωμα, γιατι τους ειχαν στειλει μαιλ υποτιθεμενα απο την αποθηκη και οτι θα εχουν συντομα. Απ'οτι φαινεται σκετη κοροιδια. Ενω αντιθετως γνωστος μου το παραγγειλε σχεδον ενα μηνα μετα απο 'μενα και τωρα το πηρε απο καταστημα κοσμοτε που βρισκεται στα 200 μετρα απο εκει που πηγα εγω (βονταφοουν). Ολα αυτα Θεσσαλονικη.

 

Εχω αγανακτησει παντως γιατι ειμαι με μισο-χαλασμενο w850i (δε δουλευουν 4 κουμπια!) και περιμενα πως και πως τωρα που εμφανιστηκε η ευκαιρια με την επιδοτηση.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρήγγειλα από Vodafone. Το πήρα με ανανέωση του συμβολαίου μου στο πρόγραμμα 300 lite plus στο οποίο είχα πάρει και το 3G τον Αύγουστο του 2008.

 

Βέβαια δεν υπάρχει διαθέσιμο τώρα. Ούτε άσπρο ούτε μαύρο σε καμία χωρητικότητα.

 

Εν αναμονή λοιπόν.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρήγγειλα από Vodafone. Το πήρα με ανανέωση του συμβολαίου μου στο πρόγραμμα 300 lite plus στο οποίο είχα πάρει και το 3G τον Αύγουστο του 2008.

 

Βέβαια δεν υπάρχει διαθέσιμο τώρα. Ούτε άσπρο ούτε μαύρο σε καμία χωρητικότητα.

 

Εν αναμονή λοιπόν.:rolleyes:

:lol::lol::lol: Άντε με το καλό Alex :happy:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρήγγειλα από Vodafone. Το πήρα με ανανέωση του συμβολαίου μου στο πρόγραμμα 300 lite plus στο οποίο είχα πάρει και το 3G τον Αύγουστο του 2008.

 

Βέβαια δεν υπάρχει διαθέσιμο τώρα. Ούτε άσπρο ούτε μαύρο σε καμία χωρητικότητα.

 

Εν αναμονή λοιπόν.:rolleyes:

 

Τι δουλειά έχεις εσύ εδώ; Εδώ δεν έχει cooked roms :lol::lol: . Τι να πω κι εσύ τέκνον Βρούτε;

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το έχω παραγγείλει εδώ και 2-3 μέρες από βονταφοουν και γερμανό.. Εν αναμονή... Βασικά έχω ένα γνωστό στον γερμανο του συντάγματος.. Όλο λέω θα τον πάρω να τον ρωτήσω εαν μπορεί να κάνει κάτι και μετά το παραμελώ.. Από δευτέρα λογικά θα πάρω..:X
Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ειμαι και εγω ενας ακομη πανευτυχης κατοχος του 3GS, πανευτυχης που λεει ο λογος δηλαδη γιατι και εγω ,οπως και δεκαδες ατομα απ'οσο γνωριζω, διαπιστωσα αμεσως το προβλημα της ''κιτρινης" οθονης!Η διαφορα με το παλιο μου 3G ειναι κατι παραπανω απο εμφανης.Ισως το μηνυμα μου να ειναι εκτος του θεματος αλλα θα σας ρωτησω και παρακαλω μια απαντηση .οσοι συμπασχετε με μενα τι κανατε? το δωσατε για αντικατασταση ή ματαιος κοπος?και τελος ,ειναι κατι που μπορει να διορθωθει σε επομενες αναβαθμησεις ή οχι?ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ειμαι και εγω ενας ακομη πανευτυχης κατοχος του 3GS, πανευτυχης που λεει ο λογος δηλαδη γιατι και εγω ,οπως και δεκαδες ατομα απ'οσο γνωριζω, διαπιστωσα αμεσως το προβλημα της ''κιτρινης" οθονης!Η διαφορα με το παλιο μου 3G ειναι κατι παραπανω απο εμφανης.Ισως το μηνυμα μου να ειναι εκτος του θεματος αλλα θα σας ρωτησω και παρακαλω μια απαντηση .οσοι συμπασχετε με μενα τι κανατε? το δωσατε για αντικατασταση ή ματαιος κοπος?και τελος ,ειναι κατι που μπορει να διορθωθει σε επομενες αναβαθμησεις ή οχι?ευχαριστω!

 

Δες στο αναλογο θεμα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=250119

 

Μπορεις να ζητησεις αντικατασταση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι δουλειά έχεις εσύ εδώ; Εδώ δεν έχει cooked roms :lol::lol: . Τι να πω κι εσύ τέκνον Βρούτε;

:lol::lol::lol:

 

Έμπλεξα με τα μανάβικα Μιχάλη!!!:lol:

 

Εδώ, και αυτή την φορά θα έχουμε και το ίδιο avatar!!!:p

Link to comment
Share on other sites

Δες στο αναλογο θεμα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=250119

 

Μπορεις να ζητησεις αντικατασταση

Ευχαριστώ, δεν ειχα δει το παραπανω θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, γνωριζει καποιος αν υπαρχει ελλειψη λευκου χρωματος απο vodafone? Γιατι εχω κανει κρατιση με επιδοτιση απο τις 3/9 και στις 29/9 με πηραν τηλεφωνο οτι το εφεραν σε μαυρο γιατι το λευκο ειναι σε ελλειψη και επειδη εχει αργησει πολυ το θεμα μου αν ενδιαφερομαι για μαυρο!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, γνωριζει καποιος αν υπαρχει ελλειψη λευκου χρωματος απο vodafone? Γιατι εχω κανει κρατιση με επιδοτιση απο τις 3/9 και στις 29/9 με πηραν τηλεφωνο οτι το εφεραν σε μαυρο γιατι το λευκο ειναι σε ελλειψη και επειδη εχει αργησει πολυ το θεμα μου αν ενδιαφερομαι για μαυρο!!!!!

 

Απ όσο γνωρίζω εγώ με δικές μου πηγές :p , αντιθέτως από λευκά έχουν αποθεματικό αλλά δεν ξέρω ακόμα αν τα δίνουν με αναβάθμιση :confused:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Απ' οτι μου είπαν [από κατάστημα της βονταφοουν] παραλαμβάνουν 3-4 κινητά 2 φορές τη βδομάδα.. Οπότε και εγώ γράφτηκα στις λιστες πολλών καταστημάτων [βονταφοουν και γερμανος] ώστε να το πάρω όσο γρηγορότερα μπορέσω.. Πάντως η κατάσταση είναι ΤΡΑΓΙΚΗ! Λες και είναι κάποιο τρομερό μοντέλο που κυκλοφορεί σε περιορισμένο αριθμό κλπ κλπ.. Ένα κινητό είναι και το έχουμε κάνει λες και ειναι... Τέσπα..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...