Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι είναι αλήθεια ωστόσο σε κάποιους κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει και δεν ξέρω τον λόγο.

αλλά δοκίμασα και μια εφαρμογή για ραδιόφωνο από σταθμούς από ολο το κόσμο και η κατανάλωση μπαταρίας ήταν πολύ μεγάλη.

Ναι αλλά ας μην ξεχνάμε ότι ήταν και το Wi-Fi ανοιχτό ;)

 

edit: Cavaradossi, έχω γράψει εδώ και τους δύο τρόπους που περνάς τραγούδια στο ιTunes ;)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι είναι αλήθεια ωστόσο σε κάποιους κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει και δεν ξέρω τον λόγο.

 

Ναι αλλά ας μην ξεχνάμε ότι ήταν και το Wi-Fi ανοιχτό;)

Το ξέρω αλλά για μένα δεν δικαιολογείται τέτοια κατανάλωση.

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι αλήθεια ωστόσο σε κάποιους κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει και δεν ξέρω τον λόγο.

 

Ναι αλλά ας μην ξεχνάμε ότι ήταν και το Wi-Fi ανοιχτό ;)

 

edit: Cavaradossi, έχω γράψει εδώ και τους δύο τρόπους που περνάς τραγούδια στο ιTunes ;)

 

σε ευχαριστω πραγματικα πολυ!!;)

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

cavaradossi μπορείς να βάλεις τραγούδια γενικά και Mp3 ότι θες μέχρι 30 δευτερόλεπτα ως ήχους κλήσης, αν δεν έχεις ακόμα σπασμένο iphone από εδώ http://audiko.net/
myPhones: Ericsson GF768, SE k700i, Sharp V902, sharp V903, Qtek S200, Motorola V3, SE P910i, Nokia 8800 sirocco, SE k810, Sharp 770SH, Nokia N95, Samsung U900 soul, LG kU990 viewty, SE W910, Nokia 5000, Samsung innov8, Apple iphone 3GS, Nokia N82, HTC wildfire, Blackberry bold 9700, Nokia C3-01, Apple iphone 4 16gb, Apple iphone 5 16gb...
Link to comment
Share on other sites

κλειστο φορτιζει?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

κλειστο φορτιζει?

 

όταν είναι κλειστό και το βάλεις να φορτίσει ανοίγει αυτόματα.... ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να βαλεις mp3 σαν ηχο κλησης πρεπει πρωτα να τα μετατρεψεις.

Εδωhttp://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=222440 θα βρεις οσα βασικα χρειαζεται να γνωριζεις. Λεει και για το πως φτιαχνεις ηχους κλησης.

Παντως παιδια λιγο ποιο χαλαρα ολοι, βλεπω ολοι πετανε τη σκουφια τους για καβγα, οποιος δεν θελει δεν απαντα σε καποια ερωτηση. Καλο ειναι να αφηνουμε τη διαχειριση στους διαχειριστες η τουλαχιστον να συμβουλευουμε ευγενικα οποιον εκανε κατι λαθος.

Παντως συνηθως οταν περνουμε κατι μη γνωριμο σε μας πρεπει να κοιταμε και λιγο το εγχειριδιο για τα βασικα.

Π.χ το οτι δεν στελνει, η δεν εχει αναφορα κλπ ειναι απο τα βασικα.

 

 

 

Σωστός ο pagia

sinapidisantonis.spaces.live.com
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την αναφορά παράδοσης με ελληνικούς χαρακτήρες από όλες τις εταιρείες δεν μπορεί να λυθεί με τίποτα? Εγώ έχω cosmote...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την αναφορά παράδοσης με ελληνικούς χαρακτήρες από όλες τις εταιρείες δεν μπορεί να λυθεί με τίποτα? Εγώ έχω cosmote...

 

Δεν πρόκειται να λυθεί ΠΟΤΕ! :(

Linux myphone υπογραφή.jpeg

Link to comment
Share on other sites

όταν είναι κλειστό και το βάλεις να φορτίσει ανοίγει αυτόματα.... ;)

 

απλα το ξανακλεινεις και παραμενει κλειστο και φροτιζει κλειστο

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την αναφορά παράδοσης με ελληνικούς χαρακτήρες από όλες τις εταιρείες δεν μπορεί να λυθεί με τίποτα? Εγώ έχω cosmote...

 

Είχε λυθεί η αλήθεια είναι με το πληκτρολόγιο για τους 160 χαρακτήρες+bite sms. Στην 3.0 αυτό υπάρχει [κάπου έχει αναφερθεί] αν και δεν έχει μπει στο ελληνικό repo για download

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εδώ αλλά δεν λειτουργεί σωστά ακόμα. Θα πρέπει να κάνουμε υπομονή μέχρι να βρεθεί λύση.

 

Υ.Γ. Sorry για το εκτός θέματος.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την αναφορά παράδοσης με ελληνικούς χαρακτήρες από όλες τις εταιρείες δεν μπορεί να λυθεί με τίποτα? Εγώ έχω cosmote...
Για Vodafone δίνεις *# στην αρχή του μηνύματος και έχεις αναφορά παράδοσης. Για Cosmote φαντάζομαι θα υπάρχει αντίστοιχος κωδικός.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάθε φορά που βγαίνει νέο iphone δεν καταφέρνει να έχει τα αποθέματα που πρέπει η μηλο-εταιρεία; Εκτός αν κάποια μεγάλα κεφάλια νομίζουν ότι με συναρπάζει ως καταναλωτή να μην βρίσκω το προϊόν που θέλω και να πρέπει να βάλω πολιτικό μέσο για να μου το δώσουν στο Χ κατάστημα όπου έχουν 1-3 κομμάτια "κρατημένα" !!! Στο τέλος, αν όντως έχω ανάγκη από νέα συσκευή, θα πάρω κάποιο άλλο, ή, αν δεν είναι τόσο άμεση η ανάγκη, θα περιμένω κανένα 2μηνο-3μηνο να ηρεμήσουν τα πράγματα και να το πάρω χωρίς μεσολάβηση υπουργού !!! :)

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

ναι και εγω μιλησα με Γερμανο Αγιας Παρασκευης και μου ειπαν οτι ειχαν φερει μεσοβδμαδα καποια κομματια αλλα ηταν κρατημενα!! Ελεος....

 

βεβαια σημερα που πηγα απο το καταστημα και υπηρχαν διαθεσιμα κανα 2 κομματια δεν μου ειπαν οχι...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάθε φορά που βγαίνει νέο iphone δεν καταφέρνει να έχει τα αποθέματα που πρέπει η μηλο-εταιρεία; Εκτός αν κάποια μεγάλα κεφάλια νομίζουν ότι με συναρπάζει ως καταναλωτή να μην βρίσκω το προϊόν που θέλω και να πρέπει να βάλω πολιτικό μέσο για να μου το δώσουν στο Χ κατάστημα όπου έχουν 1-3 κομμάτια "κρατημένα" !!! Στο τέλος, αν όντως έχω ανάγκη από νέα συσκευή, θα πάρω κάποιο άλλο, ή, αν δεν είναι τόσο άμεση η ανάγκη, θα περιμένω κανένα 2μηνο-3μηνο να ηρεμήσουν τα πράγματα και να το πάρω χωρίς μεσολάβηση υπουργού !!! :)

 

ειναι το γνωστο marketing της apple

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει το *0# αλλα ειναι μονο για να γραφεις με λατινικους χαρακτηρες, για ελληνικους μονο στη Voda μπορεις να στελνεις
http://www.slang.gr/media/img/200804/e3c7f6fd7cd882190bfed167b9b5a61e_thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ισχύει μια άτυπη προτεραιότητα στις συνδέσεις; Έχω αυτη την αίσθηση.

και πολύ σωστά την έχεις.Δίνουν προτεραιότητα σε συμβόλαια με μεγάλους λογαριασμους,έπειτα πλεονέκτημα των εταιρικών έναντι των ιδιωτών πελατών για ανανέωση συμβολαίου πάντα και μετά στους νέους πελάτες.

 

Έτσι είναι δυστυχώς ...

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ισχύει μια άτυπη προτεραιότητα στις συνδέσεις; Έχω αυτη την αίσθηση.

 

Λογικό δεν είναι; Η συσκευή θα πουλήσει έτσι κι αλλιώς, είτε την αγοράσει κάποιος μόνη της, είτε με σύνδεση.

 

Γιατί λοιπόν να μην εκμεταλλευθούν οι εταιρείες το hype και να αποκτήσουν μερικές εκατοντάδες συνδέσεις ακόμη;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

σημερα καθως εψαχνα σε διαφορα καταστηματα για το κινητο.... μπηκε ενας πελατης σε μαγαζι με την ιδια αναζητηση...... και οταν του ειπαν οτι δεν υπαρχει διαθεσιμο..νευριασε αρκετα...αγανακτησε και τελικα αγορασε το htc magic :)

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Λογικό δεν είναι; Η συσκευή θα πουλήσει έτσι κι αλλιώς, είτε την αγοράσει κάποιος μόνη της, είτε με σύνδεση.

 

Γιατί λοιπόν να μην εκμεταλλευθούν οι εταιρείες το hype και να αποκτήσουν μερικές εκατοντάδες συνδέσεις ακόμη;

 

Ναι φυσικά. Απλά το ανέφερα γιατί όπως είχα πει με το που έκανα το συμβολαίο η συσκευή βρέθηκε στην αποθήκη ενώ υποτίθεται πως δεν υπήρχε :p

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και απο μένα.προσπαθώ εδώ και δύο βδομάδες να βρώ το iphone 3gs αλλά κατέστει αδύνατο. Ξέρει κανείς κάποιο κατάστημα που είναι διαθέσιμο?ή τουλαχιστον πότε θα είναι διαθεσιμο?επικοινώνησα με την cosmote και την vodafone αλλά δε κατάφερα να πάρω σαφή απάντηση.

 

ευχαριστώ εκ των πρωτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...