Jump to content

[Service] Προβλήματα / Απορίες / DOA


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι τύποι είναι το λιγότερο άσχετοι και τραγικοί. Έχει στείλει ο αδερφός μου από κατάστημα στη Λάρισα το iphone 3G που χάλασε για επισκευή. Τον ενημερώνουν οτι από πτώση έχει σπάσει το silent button και ένας αντάπτορας στην οθόνη και για αυτό δεν δίνει εικόνα στην οθόνη καθόλου ενώ η συσκευή λειτουργεί. Κόστος 160€ το οποίο δεν αποδέχεται. Στη συνέχεια αγοράζει το 3Gs και δίνει σε εμένα το χαλασμένο να το φτιάξω. Το πηγαίνω στο κατάστημα στη Στουρνάρη και αφού έκαναν 4 ωρες να συνεννοηθούν με το κατάστημα στη Λάρισα, επειδή η απόδειξη δεν ήταν στο όνομά μου, τελικά δεν χρειάστηκε καθώς η συσκευή είναι εκτός εγγύησης και το στέλνουν για σέρβις. Με παίρνουν από τα κεντρικά μετά από 8-9 μέρες να με ενημερώσουν ότι το κινητό δεν φτιάχνεται και αν θέλω μπορώ να έχω νέα συσκευή με 220€!!! Όταν τους λέω ότι το ίδιο κινητό ήταν πριν λίγο καιρό στο τεχνικό τμήμα και μου είπαν (στον αδεφό μου συγκεκριμένα) ότι φτιάχνεται, η απάντηση ήταν πως όχι, κάνω λάθος!! Ρωτάω "τι ζημιά είχε" και μου λέει ότι έχει σημειώσει μόνο ότι "η επισκευή είναι αδύνατη"! Επιμένω να πληκτρολογήσει το ΙΜΕΙ και αφού την ακούω που το κάνει μου απαντάει "α ναι ειχε ξαναερθει σε εμας!!!!" Επιβεβαιώνω και την προηγούμενη ζημιά (που είναι ακριβώς η ίδια καθώς το τηλέφωνο δεν εχει πειραχθεί από τότε, απλά εστάλει από άλλο κατάστημα Voda στους ιδιους τεχνικούς...) και στην απορία μου πώς είναι δυνατόν πριν λίγο καιρό και να φτιάχνεται με κόστος 160 και σήμερα να μην φτιάχνεται η απάντηση ήταν ότι το ίδιο είχαν πει και τότε, απλά τώρα θα πληρώσω παραπάνω ....λόγω αύξησης του ΦΠΑ!!!!:wacko::wacko: Από 21% σε 23%!!!! Αφού δεν άντεξα την κοροϊδεία και βριστήκαμε αρκετά ζήτησα να επιστραφεί και να μην έχω καμιά σχέση με αυτούς πλέον. Προς γνώση και συμμόρφωση για όλους μας!

 

Θέλω από κει και πέρα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος πού μπορώ να απευθυνθώ για την επισκευή της παραπάνω ζημιάς (έχει σπάσει ένας αντάπτορας στην οθόνη και για αυτό δεν δίνει εικόνα στην οθόνη καθόλου ενώ η συσκευή λειτουργεί και ίσως έχει σπάσει και το silent button). Έχω βρεί κάτι μαγαζιά μεταξύ των οποίων ένα στο χαλάνδρι και ένα στη γλυφάδα. Υπάρχει κάποια βοήθεια για αυτό;

Edited by Terrys
Link to comment
Share on other sites

Το ACN stores στην Βασ.Όλγας παιδιά είναι άκυρο.

Μετά από έναν μήνα μου έδωσαν το κινητό σε χειρότερη κατάστασή με την οθόνη off και την δικαιολογία ότι ήταν ραγισμένη και όταν άνοιξε απλά έσπασε ( mlks).

Το κοστολόγιο επισκευής ήταν 165 euro το οποίο αρνήθηκα .

Μετά από ομιλία με τον τεχνικό (ο οποίος δεν είχε βγάλει άκρη που οφείλετε το πρόβλημα ) μου το έδωσαν πίσω χωρίς χρέωση (ελέγχου) .

 

το έστειλα στη pc express και το αναμένω αύριο με κόστος 135 ευρό οθονη+ touch + ένα πρόβλημα στο Middle frame (πονάει αλλά τι να κάνω )

 

αναμένω να δω και να postaro εντυπώσεις

 

Καλησπερα Φιλε μου.Ενημερωσε μας σε παρακαλω με τα οποια νεοτερα εχεις.Σ'ευχαριστω!

www.lancisti.gr/forum
Link to comment
Share on other sites

http://easyfone.gr/c.Antallaktika-ORIGINAL-APPLE-IPHONE.38868.html

 

 

καλημερα παιδια ξερει κανεις αυτην την εταιρια?ειναι πολυ φτηνη... και επειδη θελω να φτιαξω την οθονη λογο καμμενων πιξελ και το τζαμακι..περιπου ποσο θα πανε?και ποσο εχει το ακουστικο γιατι οταν με περνουν δεν ακουω και πρεπει να το εχω σε ανοιχτη ακροαση

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Δεν εχουν service iphone ουτε αυτοι εαν δεν κανω λαθος.

Η συσκευη μου επιστράφηκε μετα απο ενα μηνα σχεδον και προς μεγαλη μου έκπληξη διαπίστωσα οτι δεν μπορει να μπουταρει, κανει συνεχώς επανεκκινήσεις. Η συσκευη το μονο προβλημα που ειχε ηταν με τον χρονο φορτισης και τωρα ειναι άχρηστη!!!

Ειμαι σιγουρος οτι το εκαναν αυτοι γιατι δεν δεχτηκα να πληρωσω τα 220€ για αντικατασταση!!!

Η συσκευη μου σημερα εφυγε για Γερμανια στο service της apple!

Προσοχη οσοι αντιμετωπίζετε προβλήματα με τα iphone.

 

Φιλε εχω προβλημα με το ακουστικο μου ...το κινητο αγοραστηκε πριν7 μηνες απο το oteshop μεσω ιντερνετ και χτες νεκρωσε το ακουστικο τελειως.Δεν νομιζω οτι ειναι και αμαν η βλαβη και το κινητο δεν εχει ουτε γρατζουνια ουτε επαφη με νερο... αλλα φοβαμαι αν μπλεξω με το ελληνικο σερβις θα μου πουνε..ιδρωσατε ποτε κυριε??ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ! μιλησατε με το κινητο σε ομιχλη?δικο σας προβλημα..τελος παντων επειδη θα κανω ενα ταξιδι Γερμανια .. μπορω να παρω την αποδειξη αγορας και να το δωσω εκει???η να το στειλω εκει??? Δωσε μου τα φωτα σου...

Link to comment
Share on other sites

http://easyfone.gr/c.Antallaktika-ORIGINAL-APPLE-IPHONE.38868.html

 

 

καλημερα παιδια ξερει κανεις αυτην την εταιρια?ειναι πολυ φτηνη... και επειδη θελω να φτιαξω την οθονη λογο καμμενων πιξελ και το τζαμακι..περιπου ποσο θα πανε?και ποσο εχει το ακουστικο γιατι οταν με περνουν δεν ακουω και πρεπει να το εχω σε ανοιχτη ακροαση

 

Το ιδιο προβλημα με το ακουστικο εχω απο χτες το βραδυ... και εγω εβαλα τα hands free για να ακουω τον συνομιλητη μου.... βασικα αυριο θα παρω στην iphonerepair.gr να δω ποσες μερες χρειαζεται να γινει και να το στειλουν πισω... γιατι ειμαι απο Σερρες και εδω δεν νομιζω να εχει σερβις ουτε θεσσαλονικη

 

Το ιδιο προβλημα με το ακουστικο εχω απο χτες το βραδυ... και εγω εβαλα τα hands free για να ακουω τον συνομιλητη μου.... βασικα αυριο θα παρω στην iphonerepair.gr να δω ποσες μερες χρειαζεται να γινει και να το στειλουν πισω... γιατι ειμαι απο Σερρες και εδω δεν νομιζω να εχει σερβις ουτε θεσσαλονικη

 

EDIT .. Αν σας πω τι εγινε δεν θα το πιστεψετε.. Δεν εχω βαλει ποτε τα ακουστικα αυτιου στο τηλεφωνο..δεν ξερω πως κολησε στο headphones mode ... βρηκα σε μια σελιδα οτι πολλες φορες γινεται αυτο εκοψα μια μπατονετα για τα αυτια το εβαλα μεσα στην υποδοχη πατησα λιγο τον σενσορα και το ακουστικο δουλεψε...:X

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εχω προβλημα με το ακουστικο μου ...το κινητο αγοραστηκε πριν7 μηνες απο το oteshop μεσω ιντερνετ και χτες νεκρωσε το ακουστικο τελειως.Δεν νομιζω οτι ειναι και αμαν η βλαβη και το κινητο δεν εχει ουτε γρατζουνια ουτε επαφη με νερο... αλλα φοβαμαι αν μπλεξω με το ελληνικο σερβις θα μου πουνε..ιδρωσατε ποτε κυριε??ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ! μιλησατε με το κινητο σε ομιχλη?δικο σας προβλημα..τελος παντων επειδη θα κανω ενα ταξιδι Γερμανια .. μπορω να παρω την αποδειξη αγορας και να το δωσω εκ???η να το στειλω εκει??? Δωσε μου τα φωτα σου...

 

Το δικο μου 3gs πηγε στην Apple στο Μοναχο μεσω ενός φιλου μου που ζει εκει και χωρις να ζητησουν την αποδειξη αγορας μου έδωσαν μια καινουρια συσκευη μεσα στο κουτι της.

Εδω μου ελεγαν οτι το κινητο ηταν σπασμενο και οτι επρεπε να πληρωσω 220 ευρω για αλλαγη συσκευης η οποια θα ηταν μεταχειρισμενη. Εκτος αυτα το κινητο οταν επέστρεψε απο το Ελληνικο σερβις και ενω απλα ειχε προβλημα με την φορτιση πλεον δεν ανοιγε καθολου!!!!!!

 

Οπως καταλαβαινεις μην χανεις τον χρονο σου με τους Ελληνες. Παρτο στην Γερμανια, περνα απο ενα καταστημα apple και μιλα μαζι τους.

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου 3gs πηγε στην Apple στο Μοναχο μεσω ενός φιλου μου που ζει εκει και χωρις να ζητησουν την αποδειξη αγορας μου έδωσαν μια καινουρια συσκευη μεσα στο κουτι της.

Εδω μου ελεγαν οτι το κινητο ηταν σπασμενο και οτι επρεπε να πληρωσω 220 ευρω για αλλαγη συσκευης η οποια θα ηταν μεταχειρισμενη. Εκτος αυτα το κινητο οταν επέστρεψε απο το Ελληνικο σερβις και ενω απλα ειχε προβλημα με την φορτιση πλεον δεν ανοιγε καθολου!!!!!!

 

Οπως καταλαβαινεις μην χανεις τον χρονο σου με τους Ελληνες. Παρτο στην Γερμανια, περνα απο ενα καταστημα apple και μιλα μαζι τους.

 

Καλο θα ηταν με τους σειριακους αριθμους της παλιας και νεας συσκευης να αναφερεις την οδυσσεια που περασες στην apple Αμερικης με ενα mail για να καταλαβουν τι συμβαινει σε αυτη την χωρα,αν λεγεται χωρα της απατης και της ψευτιας μονο και τιποτα αλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ερώτηση: έχω μια εβδομάδα το iphone4 και πριν απο λίγο, δονούμενο γλύστρησε από τον καναπε (34cm ύψος) και έπεσε ξαπλωτό στο back cover... μιλάμε για "αμελητέα" πτωση, η οποία μου χάρισε μία σπασμένη πίσω όψη...:cry:

καμία ιδέα? πρόταση..? παίζει να ισχύει η εγγύηση...? είναι που αυτό το υλικό είναι 10 φορές πιο ανθεκτικό από τα παλιότερα ρε γμτο....

(δεν ξέρω άμα pοstάρω στη σωστή σελίδα:blink:)

να κοιτάς εκεί που θες να πας, αλλιώς θα πας εκεί που κοιτάς

Ericsson GA628 - Ericsson SH888 - Ericsson T18 - Nokia 3210 - Ericsson R320 - Nokia 6210 -Samsung SGH_E105 - SE K800i - HTC Diamond - Nokia N97 - iPhone4&iPad2 (Apple© & no looking back)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
γεια σας παιδια. θελω μια βοηθεια. ειναι να παω το iphone μου για σερβις στο iphonelab. ειναι εμπιστευσιμο? μπορει να γινει καμια βλακεια πχ: αλλαγη συσκευης η κατι αλλο? Edited by DjArte
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα καλή δουλειά κάνανε (σπασμένο digitizer). Δεν έχω ακούσει κάτι κακό (για την ώρα) για κάποια από τις εταιρίες που κάνουν αυτή τη δουλειά.

Αν μένεις προς τα βόρεια βολεύουν.

 

γεια σας παιδια. θελω μια βοηθεια. ειναι να παω το iphone μου για σερβις στο iphonelab. ειναι εμπιστευσιμο? μπορει να γινει καμια βλακεια πχ: αλλαγη συσκευης η κατι αλλο?
iPhoneLab Δες το profile μου.
Link to comment
Share on other sites

Ειχε γινει αντικατασταση συσκευης (3g) περυσι τον Σεπτεμβριο (αρχικη αγορα 8/2008) και πληρωσα 200 ευρω περιπου σε vodafone.

 

Τωρα εχει προβλημα...Πατιουντε μονα τους κουμπια και κανει κατι τρελλα αν και οχι συνεχεια.

 

Μιας και ειναι εκτος εγγυησης μπορω να το παω οπου θελω για ελεγχο /επισκευη ?

Εκανα επαναφορα χωρις αποτελεσμα.

 

Εκτος απο Vodafone και Cosmote υπαρχει αλλη λυση ?

 

Προβλεψη για ζημια και κοστος ?

 

Ευχαριστω.

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!

το μεσημερι παρελαβε η μητερα μου με courrier το καινουριο iphone 4 σφραγισμενο μαζι με το συμβολαιο για ανανεωση συμβολαιου.Το απογευμα που γυρισα σπιτι το ανοιξα να δω αν ανοιγει.Ολα καλα.Πριν 2 ωρες ειπα να βαλω αγγελια εδω για να πουλησω το παλιο μου iphone 3gs για να βγαλω ενας μερος του 4...Λοιπον,πηγα να βγαλω φωτογραφιες απο το iphone 4 για να ανεβασω στην αγγελια κ εκπληκτος ειδα οτι το τηλεφωνο καθε φορα που ανοιγεις την camera κολλαει κ κανει restart.Πηρα την vodafone κ μου ειπαν οτι πρεπει να σταλει στο service για να διαπιστωθει η βλαβη κ να αντικατασταθει.Μου ειπαν να παρω αυριο για να κανονισω συναντηση με courrier να ερθει να το παρει,να μου φερει ενα 3g να κανω την δουλεια μου κ να παει το iphone 4 στο service.Εγω τωρα τι να κανω?Να περιμενω να δω τι θα μου πουνε απο το service?Το τηλεφωνο αφου ειναι DOA δεν πρεπει να αντικατασταθει κατευθειαν με νεο σφραγισμενο??Πηγα σε καταστημα vodafone κ μου ειπαν οτι δεν μπορυν αυτοι να κανουν τιποτα κ πρεπει να μιλησω με το 13830.Σας ρωταω για να ξερω αυριο το πρωι πως να φερθω οταν μιλησω στο τηλεφωνο μαζι τους.Οπωσδηποτε θελω καινουριο σφραγισμενο τηλεφωνο κ οχι επισκευασμενο.Ακουω τις αποψεις σας ,πως πρεπει να χειριστω το θεμα??

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Θελω να καταθεσω κ εγω την εμπειρια που ειχα με ενα 3gs 16gb που ειχα παρει με επιδοτηση απο το κεντρικο καταστημα της κοσμοτε στην κηφισιας περσι τον μαρτιο.

Ολα καλα με το τηλεφωνο μεχρι που πριν απο 10 μερες περιπου επεσε το τηλεκοντρολ της τηλεορασης απο υψος περιπου 30 εκ πανω στην οθονη.

απο εκεινη την στιγμη κ μετα οποτε κλειδωνα το τηλεφωνο, μετα, οταν πηγαινα να το ξεκλειδωσω η οθονη γινοταν λευκη κ παρεμενε ετσι για περιπου 3 λεπτα.Το τηλεφωνο ηταν σε αριστη κατασταση και δεν ειχε ουτε ενα χτυπημα και η οθονη δεν ειχε ουτε ενα σημαδακι απο το χτυπημα.

Πηγα στο καταστημα που το αγορασα κ μια πολυ ευγενικη πωλητρια με παρεπεμψε στον γερμανο γιατι οπως μου ειπε αυτοι κανουν το service για την κοσμοτε.Με προετρεψε μαλιστα να το παω στο καταστημα του αμαρουσιου στην κηφισιας γιατι ειχε ακουσει πολυ καλα λογια.

Πηγα λοιπον εκει και τους ειπα το προβλημα.πηραν το μηλαρακι και σημερα μου εφεραν ενα καινουριο μεσα σε ενα σακουλακι με ενα αυτοκολητο με νεο ιμει.Το τηλεφωνο ειναι με ζελατινες και δειχνει τουλαχιστον ολοκαινουριο.

Μακαρι λοιπον ολοι να λειτουργουσαν ετσι και οχι να προσπαθουν με το παραμικρο σημαδακι να σε βγαλουν εκτος εγγυησης και να σου ζητανε 200 ευρω για να σου δωσουν αλλο κινητο.

By the way το 3gs το δινω αν ενδιαφερεται κανεις pm

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!

το μεσημερι παρελαβε η μητερα μου με courrier το καινουριο iphone 4 σφραγισμενο μαζι με το συμβολαιο για ανανεωση συμβολαιου[...]Οπωσδηποτε θελω καινουριο σφραγισμενο τηλεφωνο κ οχι επισκευασμενο.Ακουω τις αποψεις σας ,πως πρεπει να χειριστω το θεμα??

Ευχαριστω!

 

Τα shutterbugs του iphone 4 είναι δυστυχως γνωστα,όπως γνωστή είναι και η απροθυμία της Voda στο after sales.

 

Εγώ θα πρότεινα,προτού επιχειρήσεις κάποια διορθωτική παρέμβαση στο λογισμικό της συσκευής σου,να απαιτήσεις επιτακτικά αντικατάσταση συσκευής και όχι service.

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γειά σας,

έχω ενα 3gs αγορασμένο πριν περίπου ένα χρόνο από Γερμανό (έχω κανονικά αποδείξεις κλπ).

Από χθες, το έχει πιάσει ένα θέμα και κλείνει μόνο του και μπαίνει σε recovery mode. 1/50 φορές που θα το επανεκκινήσω, θα καταφέρει να bootάρει κανονικά.

Δοκίμασα και στις 3 καταστάσεις να το κάνω restore (κανονική λειτουργία, recovery, dfu), αλλά σε όλες σκάει με error 28 (το μηλοsite αναφέρει "hardware problem").

Απ' ότι googlara, δεν έχει καμιά βάσιμη ελπίδα.

Θα μου το αντικαταστήσουν; Με τι κόστος υπολογίζετε;

 

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα με το σερβις του γερμανου και μου αντικατεστησαν το 3gs.

Το θεμα ειναι να μην εχει πολλα χτυπηματα το τηλεφωνο και φυσικα να μην το εχεις πανω απο 1 χρονο!!!Λες οτι το εχει περιπου ενα χρονο,για δες ποτε ακριβως το αγορασες?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

έχω ενα 3gs αγορασμένο πριν περίπου ένα χρόνο από Γερμανό (έχω κανονικά αποδείξεις κλπ).

Από χθες, το έχει πιάσει ένα θέμα και κλείνει μόνο του και μπαίνει σε recovery mode. 1/50 φορές που θα το επανεκκινήσω, θα καταφέρει να bootάρει κανονικά.

Δοκίμασα και στις 3 καταστάσεις να το κάνω restore (κανονική λειτουργία, recovery, dfu), αλλά σε όλες σκάει με error 28 (το μηλοsite αναφέρει "hardware problem").

Απ' ότι googlara, δεν έχει καμιά βάσιμη ελπίδα.

Θα μου το αντικαταστήσουν; Με τι κόστος υπολογίζετε;

 

Ευχαριστώ!!

 

Αν δεν εχεις ξεπερασει ουτε μερα τον χρονο και δεν αρχισουν τιςς βλακειες για υγρασια κλπ πρεπει να στο αντικαταστησουν δωρεαν σε 20 μερες περιπου.

Αλοιως παλι αντικατασταση με 200 ευρω περιπου αλλα δεν δινουν καινουργια σε καμμια περιπτωση.Ανακατασκευασμενα δινουν.:(:(:(

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για τον 1 χρόνο γιατί; Αφού βάση ΕΕ όλα τα προϊόντα έχουν 2ετή εγγύηση…

 

Θα πάω αύριο να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για τον 1 χρόνο γιατί; Αφού βάση ΕΕ όλα τα προϊόντα έχουν 2ετή εγγύηση…

 

Θα πάω αύριο να δούμε..

 

Βασι ομως της Vodafone κλπ ενα χρονο.Αντε να βγαλεις ακρη !!!:mad::mad::mad:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα καποιο προβλημα με τη συσκευη μου η οποια επρεπε να φυγει στο service. Κοιταξα στο site της samsung και ειχε σαν επισκευαστικο κεντρο καποιο μαγαζι το οποιο οταν πηγα διαπιστωσα οτι ηταν μαγαζι της vodafone. Το κινητο μου καμια σχεση με vodafone στο μεταξυ. Το κινητο εχει εγγυηση κανονικα απο το καταστημα που το αγορασα. Δεν εχει πολλες μερες που εφυγε στο service απλα απο οσο ενημερωθηκα εχει παει στο κεντρικο service της vodafone. Τωρα αυτο ειναι καλο η κακο? Εχει κανεις παρομοια εμπειρια? Επαναλαμβανω οτι το κινητο δεν ειναι ουτε vodafone branded ουτε αγορασμενο απο αυτους.

 

edit - Σορρυ αν ειμαι off topic απλα δεν βρηκα αλλο thread για το service της vodafone συγκεκριμενα.

Edited by red_herring

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Ειχα καποιο προβλημα με τη συσκευη μου η οποια επρεπε να φυγει στο service. Κοιταξα στο site της samsung και ειχε σαν επισκευαστικο κεντρο καποιο μαγαζι το οποιο οταν πηγα διαπιστωσα οτι ηταν μαγαζι της vodafone. Το κινητο μου καμια σχεση με vodafone στο μεταξυ. Το κινητο εχει εγγυηση κανονικα απο το καταστημα που το αγορασα. Δεν εχει πολλες μερες που εφυγε στο service απλα απο οσο ενημερωθηκα εχει παει στο κεντρικο service της vodafone. Τωρα αυτο ειναι καλο η κακο? Εχει κανεις παρομοια εμπειρια? Επαναλαμβανω οτι το κινητο δεν ειναι ουτε vodafone branded ουτε αγορασμενο απο αυτους.

 

edit - Σορρυ αν ειμαι off topic απλα δεν βρηκα αλλο thread για το service της vodafone συγκεκριμενα.

 

Απο οτι ξερω το service της samsung ειναι καπου στο χαιδαρι...! (Με καθε επιφυλαξη)

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ξερω το service της samsung ειναι καπου στο χαιδαρι...! (Με καθε επιφυλαξη)

 

Ναι σωστός το Service της Samsung είναι στο Χαιδάρι ( Smartec ) δεν ξέρω τι παίζει με αυτούς και μια δεύτερη επιλογή είναι η Arvato Teleservice νομίζω γνωστή απ όλους .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σε εμένα καλή δουλειά κάνανε (σπασμένο digitizer). Δεν έχω ακούσει κάτι κακό (για την ώρα) για κάποια από τις εταιρίες που κάνουν αυτή τη δουλειά.

Αν μένεις προς τα βόρεια βολεύουν.

 

Έχω ακούσει γενικά καλά λόγια , υπάρχει και αυτό

http://www.mobilesolution.gr αλλα είναι πειραιά .. . . πολύ καλό και με καλή εξυπηρέτηση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντος εδώ στον πειραιά έχω βρέι ενα μαγαζάκι το οποίο είναι Οκ κατα την γνώμη μου, ειδικά στο θέμα ανταλλακτικών iPhone πολύ φτηνό και καλά προϊόντα και απ΄οτι ξέρω κάνει και αποστολές σε όλη την ελλάδα. .
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...