Jump to content

[App Store] Γενικές Πληροφορίες και Εύρεση εφαρμογών


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια εχω μια απορια(ειμαι λιγο ασχετος)εχω τον buzz player,πως να περασω τους υποτιτλους και την ταινια μεσα στην συσκευη,δηλαδη ως τι να το περασω μεσα απο το itunes?καλα το βιντεο μεσα απο τα Movies τους υποτιτλους?

 

Δεν συγχρονιζεις μέσω iTunes !

 

Απλά αγοράζεις το diskaid (9.90$) και η μεταφορά αρχείων μέσω υπολογιστή-μήλου , γίνεται απλά διασκέδαση ;)

Κατέβασε το,το δίνουν σε trial mode ώστε να δεις τι μπορείς να κανείς και να είσαι σίγουρος,ότι αν θέλεις να κανείς την Ζωη σου τόσο εύκολη,θα το αγοράσεις αμέσως!

 

Μετα απο εκει και μέσα στον φάκελο documents της καθε εφαρμογής θα μπορείς να καταφέρεις τα αρχεία σου απλα με ενα drug & drop χωρίς την ανάγκη του iTunes.

 

 

From the best iPhone 4 32G ,using Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω μόνο για αυτούς που δεν είναι διατεθειμένοι να αγοράσουν το κατά τα άλλα πολύ αξιόλογο πρόγραμμα (disk-aid) πως είναι δυνατή η μεταφορά αρχείων video (μαζί με τους αντίστοιχους υπότιτλους) πολύ απλά και εύκολα μέσα από το iTunes. Η διαδικασία είναι η εξής:

 

1) Εγκαθιστούμε την εφαρμογή Buzz player στην συσκευή μας.

2) Συνδέουμε την συσκευή στον υπολογιστή και μέσα από την εφαρμογή iTunes κατευθυνόμαστε στην καρτέλα Apps (εκεί όπου επιλέγουμε ποιες εφαρμογές θέλουμε να συγχρονίσουμε με την συσκευή)

3) Στο κάτω μέρος της σελίδας επιλέγουμε την εφαρμογή Buzz Player και μπορούμε μέσω σχετικής επιλογής να περάσουμε - αντιγράψουμε οποιοδήποτε αρχείο video (η φάκελο στον οποίο θα περιέχεται και το αντίστοιχο .srt αρχείο) στην συσκευή χωρίς να είναι αναγκαίος ο συνολικός συγχρονισμός της συσκευής. Σκεφτείτε το σαν την επιλογή "manually add music and videos" όπου με ένα απλό drag n drop μεταφέρονται τα αντίστοιχα αρχεία στην συσκευή.

4) Μετά την επιτυχή μεταφορά, δεν έχουμε παρά να ανοίξουμε την εφαρμογή Buzz Player όπου και θα βρούμε πλέον (έτοιμα για αναπαραγωγή) τα αρχεία video που περάσαμε στο βήμα 3.

 

Ελπίζω να βοήθησα. Εάν κάποιος παρόλα αυτά τα βρει "μπαστούνια" εδώ είμαστε και πάλι. :)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω οτι στο Buzz player, εφ'όσον είσαι συνδεδεμένος σε κάποιο ρούτερ, μπορείς να πατήσεις το εικονίδιο του wifi κάτω-δεξιά και να σηκώσει server. Στην επόμενη σελίδα σου δίνει ip με πόρτα, την οποία μπορείς να βάλεις στον browser του υπολογιστή σου, ο οποίος φυσικά βρίσκεται στο ίδιο ρούτερ και να διαχειριστείς τα αρχεία σου ασύρματα...

 

Με τον ίδιο τρόπο λειτουργούν κι άλλες εφαρμογές, όπως το iFile, το QuickOffice και άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω οτι στο Buzz player, εφ'όσον είσαι συνδεδεμένος σε κάποιο ρούτερ, μπορείς να πατήσεις το εικονίδιο του wifi κάτω-δεξιά και να σηκώσει server. Στην επόμενη σελίδα σου δίνει ip με πόρτα, την οποία μπορείς να βάλεις στον browser του υπολογιστή σου, ο οποίος φυσικά βρίσκεται στο ίδιο ρούτερ και να διαχειριστείς τα αρχεία σου ασύρματα...

 

Με τον ίδιο τρόπο λειτουργούν κι άλλες εφαρμογές, όπως το iFile, το QuickOffice και άλλα.

 

 

Για αυτο τον τροπο χρησιμοποιώ zumocast που είναι απλά ο καλύτερος !!

 

 

From the best iPhone 4 32G ,using Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Παρατήρησα κάτι περίεργο.

Διεγραψα μια ταινία απο το Buzz αλλα τα MB που καταλαμβανε παραμένουν στο others.

Είναι στο iPad και δεν είμαι JB να το ψάξω με το iFiles και να διαγραψω απο εκει.

 

Γενικα εδω και καιρο έχω πολλα περίεργα με το iTunes μόνο στο iPad όμως.

Ενω πάντα μεταφέρω τις εφαρμογές που αγοράζω και κατεβαζω κατευθείαν στο iPad, κάποιες απ αυτές φαίνονται τικαρισμενες αλλα δεν γίνονται εγκατάσταση στην συσκευη μετα απο restore και συγχρονισμό.

Πρέπει να τις ξανακατευασω η απο τι iPad η απο το iTunes.

 

Υποπτευομαι ότι φταίει ένα backup που ρίχνω συνεχώς μετα απο κάθε αναβάθμιση και προέρχεται απο τον καιρο της beta2 4.1

 

Πριν περάσω την 4.3 ήμουν JB. Για να μην στηνω αποντην αρχη, έριξα παλι ένα backup απο την 4.1.2 που είχα κρατήσει πριν την κανω JB που φυσικά είχε κι αυτο ξεκινήσει απο την beta2.

 

Μάλλον πρέπει να κάνω ένα καθαρο στήσιμο απο την αρχη γιατί σήμερα που έκανε ένα κρασαρισμα αδικαιολογητο ο safari και παρόλο ότι εκανα reboot την συσκευη συνεχιζε να κρασαρει πριν ανοίξει καλα καλα.

Επανηλθε με restore from backup.

 

Δεν βλέπω άλλη λύση απο στήσιμο απο την αρχη.

 

Στις ρυθμίσεις/πληροφορίες όμως δείχνει τα σωστά free GB. Περίεργα πράγματα

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδια Παρατήρησα κάτι περίεργο.

Διεγραψα μια ταινία απο το Buzz αλλα τα MB που καταλαμβανε παραμένουν στο others.

Είναι στο iPad και δεν είμαι JB να το ψάξω με το iFiles και να διαγραψω απο εκει.

 

Γενικα εδω και καιρο έχω πολλα περίεργα με το iTunes μόνο στο iPad όμως.

Ενω πάντα μεταφέρω τις εφαρμογές που αγοράζω και κατεβαζω κατευθείαν στο iPad, κάποιες απ αυτές φαίνονται τικαρισμενες αλλα δεν γίνονται εγκατάσταση στην συσκευη μετα απο restore και συγχρονισμό.

Πρέπει να τις ξανακατευασω η απο τι iPad η απο το iTunes.

 

Υποπτευομαι ότι φταίει ένα backup που ρίχνω συνεχώς μετα απο κάθε αναβάθμιση και προέρχεται απο τον καιρο της beta2 4.1

 

Πριν περάσω την 4.3 ήμουν JB. Για να μην στηνω αποντην αρχη, έριξα παλι ένα backup απο την 4.1.2 που είχα κρατήσει πριν την κανω JB που φυσικά είχε κι αυτο ξεκινήσει απο την beta2.

 

Μάλλον πρέπει να κάνω ένα καθαρο στήσιμο απο την αρχη γιατί σήμερα που έκανε ένα κρασαρισμα αδικαιολογητο ο safari και παρόλο ότι εκανα reboot την συσκευη συνεχιζε να κρασαρει πριν ανοίξει καλα καλα.

Επανηλθε με restore from backup.

 

Δεν βλέπω άλλη λύση απο στήσιμο απο την αρχη.

 

Στις ρυθμίσεις/πληροφορίες όμως δείχνει τα σωστά free GB. Περίεργα πράγματα

 

 

method to clear the ‘other’ data:

 

  • Go to Diskaid and download their program (you have 14 days free, so either do this quickly (and hope it doesn’t happen again) or pony out the cost to get this program for good)
  • Install and run Diskaid, start iTunes running, and connect your iPhone to your computer
  • In Diskaid, change the view to ‘media folder,’ navigate into the ‘iTunes Control,’ and then the ‘Music Control’ folders.
  • Delete all sub-folders and sub-directories inside of the ‘Music Control’ folder
  • Close Diskaid, go into iTunes, and sync your iPhone WITHOUT the music (make sure to uncheck the sync music choice)
  • Unplug the iPhone, restart it, and then plug it back in
  • Go back to iTunes, sync your iPhone with everything you want (including music, make sure to check it again)
  • Boom, you are done, and have your room back

These steps should work for everybody, and should fix any problem that can arise regarding ‘other’ files and your iPhone, iPod Touch, and/or iPad.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Χθες κατέβασα το dungeon hunter με 79 λεπτά.e-mail χρέωσης δεν πήρα και σήμερα όταν πήγα να κατάβασω ένα free app βγήκε μήνυμα purchase problem log in first και στις ρυθμίσεις πληρωμής ξανα ζητούσε το 3 ψηφιο κωδικό ασφαλείας της prepaid μου.Μπήκα στο ibank και έχω μέσα 20 ευρω.Δε με έχει χρεώσει ακόμα και το παιχνίδι σήμερα έχει 5.5 ευρω,τελικά πόσο θα χρεωθω;
Link to comment
Share on other sites

method to clear the ‘other’ data:

 

  • Go to Diskaid and download their program (you have 14 days free, so either do this quickly (and hope it doesn’t happen again) or pony out the cost to get this program for good)
  • Install and run Diskaid, start iTunes running, and connect your iPhone to your computer
  • In Diskaid, change the view to ‘media folder,’ navigate into the ‘iTunes Control,’ and then the ‘Music Control’ folders.
  • Delete all sub-folders and sub-directories inside of the ‘Music Control’ folder
  • Close Diskaid, go into iTunes, and sync your iPhone WITHOUT the music (make sure to uncheck the sync music choice)
  • Unplug the iPhone, restart it, and then plug it back in
  • Go back to iTunes, sync your iPhone with everything you want (including music, make sure to check it again)
  • Boom, you are done, and have your room back

These steps should work for everybody, and should fix any problem that can arise regarding ‘other’ files and your iPhone, iPod Touch, and/or iPad.

Ευχαριστώ Δημήτρη αλλα δεν ξέρω αν αυτο λύνει το πρόβλημα μου που είναι οι εφαρμογές.

Το άλλο θέμα που έδειχνε τα ΜΒ της ταινίας να παραμένουν είναι εικονικό και όχι πραγματικο αφου στις πληροφορίες δείχνει τα σωστά Gb.

Θα το δω το απόγευμα όταν πάω στο σπίτι.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά και εγώ έσβησα τις ταινίες αλλά ο σκληρός δεν άδιασε και ενώ είναι άδειο το κιν μου γράφει ότι έχω 2GB ελευθέρα.... Τα νεύρα μου...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Κώστα Κοιτα και στους φακέλους των εφαρμογών σου για 2πλα αρχεία. Πχ βίντεο ταινίες η τραγούδια.

 

Κάθε αρχείο που συγχρονιζεις με το itunes η περνάς χειροκίνητα με κάποιον τροπο σε κάποιο δικό σου φάκελο,ανοίγοντας το με κάποια άλλη εφαρμογή,αυτομάτως το αρχείο που ενοιξες αντιγραφεται στον φάκελο documents κλπ,της εκάστοτε εφαρμογής!

 

Απο εκει μαζεύονται πολλα 2πλα-3πλα αρχεία που επιβαρύνουν την μνήμη του "others" και μόνο μέσω file στην συσκευη,η κάποιου explorer απο το pc,μπορείς να τα βρεις ;)

 

Edit

Σπυρο το μήνυμα μου ισχύει και για σένα ;)

 

Και κάτι άλλο.... Κάντε και καμία επανεκινηση που και που :p

 

From the best iPhone 4 32G ,using Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κώστα Κοιτα και στους φακέλους των εφαρμογών σου για 2πλα αρχεία. Πχ βίντεο ταινίες η τραγούδια.

 

Κάθε αρχείο που συγχρονιζεις με το itunes η περνάς χειροκίνητα με κάποιον τροπο σε κάποιο δικό σου φάκελο,ανοίγοντας το με κάποια άλλη εφαρμογή,αυτομάτως το αρχείο που ενοιξες αντιγραφεται στον φάκελο documents κλπ,της εκάστοτε εφαρμογής!

 

Απο εκει μαζεύονται πολλα 2πλα-3πλα αρχεία που επιβαρύνουν την μνήμη του "others" και μόνο μέσω file στην συσκευη,η κάποιου explorer απο το pc,μπορείς να τα βρεις ;)

 

Edit

Σπυρο το μήνυμα μου ισχύει και για σένα ;)

 

Και κάτι άλλο.... Κάντε και καμία επανεκινηση που και που :p

 

From the best iPhone 4 32G ,using Tapatalk

 

Οκ φίλε θα το δω..

 

Έχω κάνει 500σιες.........:p.......

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξέρει κάποιος το θέμα με τις χρεώσεις;

Edit:

Τελικά το υπόλοιπο της κάρτας μου μειώθηκε κατα περίπου 1 με 2 ευρω.Μάλλον θα χρέωσε και το FIFA που πήρα λίγες μέρες ποιο πρην.Πάντως e-mail αγορας απο την apple δεν πήρα και απο ότι διάβασα σε ξένο blog η μη αυτόματη χρέωση γίνεται για αποφυγή εξόδων τραπεζικών υπηρεσιών για πολλή μικρά ποσά όπως 79 λεπτά καθώς το iTunes υπόθετει ότι θα αγοράσουμε και κάτι άλλο στο μέλλον για να τα χρεώσει μαζί.

Το λόγο που μου ζητήθηκε ο 3ψηφιος κωδικός της κάρτας μου δεν τον ξέρω και έτσι άλλαξα pin.Ίσως να γίνεται κάτι με το jailbreak μου όπου έχω περάσει sources όπως του xselize,snifuliphone και αυτο για το frash...

Edited by inactiveaccount54432
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μετά από αναζήτηση στο Θέμα αυτό, δεν βρήκα την απάντηση στην εξής ερώτησή μου:

Έχω έναν ελληνικό λογαρισμό με πιστωτική και έναν δεύτερο αμερικάνικο με περίπου 7,5 δολλάρια, τα οποία θέλω να ξοδέψω, μιας και είναι άχρηστα.

Έχω κατεβάσει εφαρμογές με τον ελληνικό λογαρισμό και έχουν In-App Purchase.

  1. Μπορώ με τον αμερικάνικο να αγοράσω μέσα από αυτές τις εφαρμογές ότι θέλω?
  2. Υπάρχει καμιά επίπτωση στις ήδη κατεβασμένες εφαρμογές, αν τις έχω από δυο λογαρισμούς στο iTunes και κατά συνέπεια στο iPhone?

Edited by mpempoulinos
Link to comment
Share on other sites

Μετά από αναζήτηση στο Θέμα αυτό, δεν βρήκα την απάντηση στην εξής ερώτησή μου:

Έχω έναν ελληνικό λογαρισμό με πιστωτική και έναν δεύτερο αμερικάνικο με περίπου 7,5 δολλάρια, τα οποία θέλω να ξοδέψω, μιας και είναι άχρηστα.

Έχω κατεβάσει εφαρμογές με τον ελληνικό λογαρισμό και έχουν In-App Purchase.

  1. Μπορώ με τον αμερικάνικο να αγοράσω μέσα από αυτές τις εφαρμογές ότι θέλω?
  2. Υπάρχει καμιά επίπτωση στις ήδη κατεβασμένες εφαρμογές, αν τις έχω από δυο λογαρισμούς στο iTunes και κατά συνέπεια στο iPhone?

 

Χωρίς να είμαι απόλυτα βέβαιος, νομίζω ότι για να τις συγχρονισεις θα πρέπει να κανεις signe in στον Αμερικανικό λογαριασμό.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είμαι απόλυτα βέβαιος, νομίζω ότι για να τις συγχρονισεις θα πρέπει να κανεις signe in στον Αμερικανικό λογαριασμό.

2 λογαριασμοί iTunes και ένα iPhone σε έναν υπολογιστή

 

Από όσα αναφέρει, με τις εφαρμογές είναι λίγο πιο περίπλοκο λόγω των updates. Αλλά αυτό μόνο στο iTunes, σε αντίθεση με το "εξυπνότερο" iPhone που αναγνωρίζει τους διαφορετικούς λογαριασμούς.

 

Σε ευχαριστώ και σένα Κώστα

Link to comment
Share on other sites

2 λογαριασμοί iTunes και ένα iPhone σε έναν υπολογιστή

 

Από όσα αναφέρει, με τις εφαρμογές είναι λίγο πιο περίπλοκο λόγω των updates. Αλλά αυτό μόνο στο iTunes, σε αντίθεση με το "εξυπνότερο" iPhone που αναγνωρίζει τους διαφορετικούς λογαριασμούς.

 

Σε ευχαριστώ και σένα Κώστα

 

Θα πρέπει να κανείς login ξεχωριστά στον κάθε λογ/σμο και να συγχρονισεις τον κάθε έναν ξεχωριστά.

 

 

Written From the best iPhone 4 32G ,via Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να "δωρίσω" μια εφαρμογή από το αμερικάνικο στο ελληνικό, αλλά δεν με αφήνει. Πρέπει να το στείλω εντός αμερικής και επίσης θα χρεωθεί η πιστωτική (που δεν έχω παρεπιπτόντως). Το Credit των 7,5 δολλαρίων δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για "δώρισμα".

Έχει κανείς καμιά ιδέα πως να εξαργυρώσω αυτά τα 7,5 δολλάρια και να μην έχω θέματα με τον συγχρονισμό?

Σκέφτομαι να το κάνω σε μουσική ή σε ενοικίαση κάποιας ταινίας.

Θέλω σιγά σιγά να σβήσω τον αμερικάνικο για να ξέρω τι μου γίνεται. Μην μπλέξω τα μπούτια μου

Edited by mpempoulinos
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω τα παιδια του φορουμ. Ειμαι νεος χρηστης iphone και εγω,,,μετα απο 1,5 χρονο με blackberry bold. Εχω μερικες ερωτησεις,, αν μπορει καποιος να βοηθησει.

1. Υπαρχει καποια εφαρμογη η οποια να κλειδωνει την οθονη σε καθετη θεση για να μη γυρνει σε εφαρμογες οπως facebook.

2. Βλεπω οτι χωρις να μπαινω στο νετ και χωρις να ανηξω καποια εφαρμογη,, με τα notifications off,,κατεβαζει ελαχιστα cellular kb. Επισης βλεπω πως ενω κανω χρηση wifi συγχρονως κατεβαζει και ελαχιστα cellular kb.

3. Οταν μπαινω στα notes βλεπω στο πανω μερος της οθονης οτι κατεβαζει δεδομενα,,,,εμφανιζεται αυτος ο κυκλος.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα, υπάρχει πρόγραμμα (για συσκευή χωρίς jb) για να κατεβάζει κανείς torrents;
iphone 4 16gb, iPAD2 32gb WIFI
Link to comment
Share on other sites

Hi υπάρχει τρόπος να αποθήκευσω ένα τραγούδι το οποίο μου το έχουν στείλει με email?:confused::confused:
IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Hi υπάρχει τρόπος να αποθήκευσω ένα τραγούδι το οποίο μου το έχουν στείλει με email?:confused::confused:

 

Μόνο αν έχεις εφαρμογή τρίτου Π.χ την USB Disk από το appstore και μετά το παίρνεις μέσω του itunes...

Edited by avid

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν έχεις εφαρμογή τρίτου Π.χ την USB Disk από το appstore και μετά το παίρνεις μέσω του itunes...

 

Σε ευχαριστω :lol: την κατέβασα κ θα τη δοκιμάσω!!:D:D:D με αυτη την εφαρμογη μπορω να στείλω με email κάποιο τραγούδι?

Edited by avid
IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω :lol: την κατέβασα κ θα τη δοκιμάσω!!:D:D:D με αυτη την εφαρμογη μπορω να στείλω με email κάποιο τραγούδι?

 

Ναι!!;) Αν το βάλεις μέσω iTunes μέσα στην εφαρμογή το στέλνει!!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Ναι!!;) Αν το βάλεις μέσω iTunes μέσα στην εφαρμογή το στέλνει!!!

 

:thanks: θα το δοκιμάσω!!!!

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...