Jump to content

[App Store] Γενικές Πληροφορίες και Εύρεση εφαρμογών


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι, αναλογως που θα αγορασεις την gift card συνδεεται και στο αντιστοιχο itunes store. Το ξερω γιατι ειχα αγορασει Γερμανικη και προσπαθησα να τη συνδεσω σε ελληνικο λογαριασμο και δεν την δεχοταν

 

Και εγώ αυτό ήξερα ότι ισχύει τόσα χρόνια και γι' αυτό είχα βολευτεί με τον τρόπο που είπα παραπάνω.

Απλά μιας κ έχω καιρό να χρειαστώ κάποια gift card δεν γνωρίζω αν έχει αλλάξει κάτι.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζει αυτο που λετε! Γιατι οσες καρτες εχω παρει απο την Ιταλια (τουλαχιστον το 2014/2015 σιγουρα), δουλευουν κανονικοτατα σε οποιοδηποτε store εχω τον λογαριασμο μου! Edited by mavrios
κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

https://itunes.apple.com/app/id955837609

 

Ριξτε μια ματια.

 

HERE σε iOS

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασε κανεις ; Δεν μπορω να τους κατεβάσω δεν μου επιτρέπει και ξανα στην αρχική οθόνη απόκτησης με παει. Συμβαίνει και σε αλλους η ετυχε σε μενα ; Edited by Itchrist86
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα και τους χάρτες για Ελλάδα. Για την ώρα δεν έχει ελληνική φωνητική πλοήγηση. Έβαλα αγγλικά και θα το δοκιμάσω σήμερα. Αν λειτουργεί όπως στα nokia τότε θα είναι τέλειο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα και τους χάρτες για Ελλάδα. Για την ώρα δεν έχει ελληνική φωνητική πλοήγηση. Έβαλα αγγλικά και θα το δοκιμάσω σήμερα. Αν λειτουργεί όπως στα nokia τότε θα είναι τέλειο.

 

Ετσι ακριβως :)

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Πραγματι το here αν λειτουργει οπως στα Nokia και αν βγαλουν και ελληνικη γλωσσα, θα ειναι κορυφη.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω κατι περιεργο που διαπιστωνω σε μενα σε iphone 5c κ με 8.2 παω να κατεβασω π.χ here maps απο nokia που ειναι δωρεαν εφαρμογη κ μου ζηταει να διαπιστευσω κ να επιβεβαιωσω τον τροπο πληρωμης το εχω none διοτι χρησιμοποιηω gift cards επισης να πω οτι το εχω στα αγγλικα την γλωσσα αν κ το αγορασα απο εδω mediamarkt τι παιζει ξερει καποιος κατι
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωσε τα στοιχεια σου. Ετσι κ αλλιως δε θα χρεωθεις! Προφανως καποια λεπτομερεια θελει επιβεβαιωση! Το εχει κανει κ σε μενα παρολο το none στις καρτες!
κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωσε τα στοιχεια σου. Ετσι κ αλλιως δε θα χρεωθεις! Προφανως καποια λεπτομερεια θελει επιβεβαιωση! Το εχει κανει κ σε μενα παρολο το none στις καρτες!

 

ευχαριστω πολλη θα ηθελα κιολας να ρωτησω κατι ακομη ασχετος εαν βαλω την prepaid μου για επιβεβαιωση εγω συνηθωσ κανω αγορες με της δωροκαρυες υπαρχει περιπτωση να χρεωθω διπλα?υπαρχει κατι που μπορω να αλλαξω ή καμμια ρυθμιση συγνωμη ειμαι καινουργιος σε iphone

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολλη θα ηθελα κιολας να ρωτησω κατι ακομη ασχετος εαν βαλω την prepaid μου για επιβεβαιωση εγω συνηθωσ κανω αγορες με της δωροκαρυες υπαρχει περιπτωση να χρεωθω διπλα?υπαρχει κατι που μπορω να αλλαξω ή καμμια ρυθμιση συγνωμη ειμαι καινουργιος σε iphone

 

Οχι δεν πρόκειται να χρεωθείς δίπλα, σε κάθε περίπτωση μπορείς να επικοινωνήσεις με την εταιρεία :)

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν πρόκειται να χρεωθείς δίπλα, σε κάθε περίπτωση μπορείς να επικοινωνήσεις με την εταιρεία :)

 

Πως Μπορει να γινει αυτο υπαρχει καποιος τροπος ή καπου που να το δω στο forum?

Link to comment
Share on other sites

Πως Μπορει να γινει αυτο υπαρχει καποιος τροπος ή καπου που να το δω στο forum?

 

Τι ακριβώς θέλεις να δεις, πως αλλάζεις τον τροπο πληρωμής;

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς θέλεις να δεις, πως αλλάζεις τον τροπο πληρωμής;

 

Εαν επιβεβαιωσω τον τροπο πληρωμης κ εχω κ δωροκαρτα να μην χρεωθω διπλα αυτο θελω να αποφυγω

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε αυτό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εγινε update στα transit δεδομενα του HERE σε Android,iOS,Windows,Web

ριξτε μια ματια

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά.Πως μπορώ να εγκαταστήσω το HERE Maps στο iPhone 3GS με 6.1.6?

 

Eιναι εφαρμογη για iOS 7.0+

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωσε τα στοιχεια σου. Ετσι κ αλλιως δε θα χρεωθεις! Προφανως καποια λεπτομερεια θελει επιβεβαιωση! Το εχει κανει κ σε μενα παρολο το none στις καρτες!

 

Να προσθεσω οτι για να επιβεβαιωσεις απλα μια χρεωστικη καρτα σπχ αν το υπολοιπο στον λογαριασμο ειναι χαμηλοτερο απο 1,5 η 2 ευρω δεν γινεται επιβεβαιωση... (η τραπεζα λογο του χαμηλου ποσου μπλοκαρει την καρτα στο να κανει αγορα η να δωσει στοιχεια καπου) και ετσι δεν γινεται η επιβεβαιωση ασχετα με το αν δεν γινει χρεωση σε κατι στο Apple store. Σε μενα παντως ενδειξη πληρωμης NONE δεν υπαρχει...

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα παντως ενδειξη πληρωμης NONE δεν υπαρχει...

 

Απο iPhone ή iPad Ρυθμισεις/iTunes & App Store πανω πανω που λεει Apple ID/Προβολη Apple ID/Στοιχεια Πληρωμης εχει 4 επιλογες, Visa/MasterCard/Amex/Κανένα

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Απο iPhone ή iPad Ρυθμισεις/iTunes & App Store πανω πανω που λεει Apple ID/Προβολη Apple ID/Στοιχεια Πληρωμης εχει 4 επιλογες, Visa/MasterCard/Amex/Κανένα

 

Nαι εκει ακριβως σε εμενα εχει μονο 3 και οχι την None

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα σε ολους τους φιλους.

 

Εχω ενα restaurant bar, και ψαχνω ενα app κρατησεων για να αυτοματοποιησω λιγο το συστημα, αν υπαρχει βεβαια.

 

Θελω ενα calendar κρατησεων εστω και οχι δωρεαν, που να μπορουμε να κανουμε ενα κοινο account, στο οποιο να μπαινουν οι μετρ απο το κινητο τους να γραφουν τις κρατησεις και μετα αυτο να ενημερωνει online ολους.

Να ειναι δηλαδη σαν dropbox η σαν cloud το οποιο να υπαρχει στο αναλογιο του μαγαζιου σε ενα ipad και οποιος γραφει καποια κρατηση στο κινητο του στην ιδια εφαρμογη να γινεται αυτοματα update σε ολες τις συνδεδεμενες συσκευες ωστε να βλεπουμε τις κρατησεις.

 

Αν ειχε και παραμετροποιησεις επι μερους (ωρα,ατομα, ποτο η φαγητο) θα ηταν ακομα καλυτερο.

 

Σας ευχαριστω εκ των προτερων

 

Φιλικα

 

Κωνσταντινος

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντινε μπορειτε να κανετε ενα gmail(του μαγαζιου) και να ειναι κοινοχρηστο(ολοι οι μετρ και εσυ να ξερετε τον κωδικο) και να γραφετε τις κρατησεις.Θα μπορει το ατομο της υποδοχης να βλεπει με το Ipad το ημερολογιο και τις κρατησεις και να λεει τους πελατες σε ποιο τραπεζι να πανε.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...