Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

είναι beta κ έχει αρκετά bugs.

 

εμένα δεν μου άρεσε, το βρήκα δαιδαλώδες χωρίς λόγο.

Από αισθητική και λειτουργικότητα έμεινα ευχαριστημένος, όμως καμμιά φορά κάνει restart την εφαρμογή...
Link to comment
Share on other sites

γεια στην παρεα.εχω το ν97μινι και ηθελα να δω αν συνδεομενος στο σαιτ του αντ1 web tv μπορεις να δεις καποιο προγραμμα,μου εβγαζε μηνυμα για εγκατασταση adobe flash player που δεν εγκαθισταται νομιζω στο ν97μινι.υπαρχει καποιο προγραμμα που μπορει να βαλει κανεις για να δει πχ την web tv του αντ1 ας πουμε?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις ποιο jbak taskman ειναι καταλληλο για το 5530?και αν υπαρχει καποιο λινκ να το κατεβασω?

Δοκίμασε το Jbak TaskMan v1.0.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

το εβαλα αλλα δεν αναγνοριζει την αφη.εχω ακουσει οτι το 1,18 κανει για τη συσκευη αλλα δεν το βρισκω καπου.

 

Δοκίμασε να κατεβάσεις το version 1.R18 απο εδώ http://www.mediafire.com/?n2zzz1jaa5m

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις εγκατέστησα το SPB Mobile Shell και έχω κατανεθουσιαστεί! :yahoo:

 

πείτε μου ότι δεν καταναλώνει περισσότερη ενέργεια από το κινητό (αν και μάλλον κάτι τρώει...)

 

χμμμ και εγω το κατεβασα αλλα λογο ποιστοποιτικου δεν μπορο αρχιζω και εκνευριζομαι που πολλη σηχνα το παθαινω για hack δεν εχω χρονο και να φτιαξω ποιστοποιτικο προσπαθησα αλλα δεν βγαζω καμια ακρη στην κινεζικη σελιδα:wacko:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

παιδια προγραμμα για τα rar αρχεια υπαρχει για τα ν97????

 

στο ν86 αν θυμαμαι καλα υπηρχε το winrar.......

υπαρχει τελος παντων κατι αναλογο.....???

Link to comment
Share on other sites

παιδια προγραμμα για τα rar αρχεια υπαρχει για τα ν97????

 

στο ν86 αν θυμαμαι καλα υπηρχε το winrar.......

υπαρχει τελος παντων κατι αναλογο.....???

Στην πρώτη σελίδα του θέματος υπάρχει το FreeUnRAR For S60v3v5 Signed: http://www.myphone.gr/forum/showthre...33#post2795633. Επίσης ο X-plore μπορεί και διαβάζει αρχεία zip και rar.

 

εχω το singsis και κλειδι απο το opda αλλα δεν θυμαμαι πως κανω sing?

Για να θυμηθείς διάβασε το παρακάτω post.

Διάβασε το παρακάτω post και θα βρεις οδηγίες για το πως να πάρεις εύκολα πιστοποιητικό. Υπάρχει και στα Αγγλικά το site.

 

 

Υ.Γ. Για ότι άλλο θέλετε να ρωτήσετε και έχει σχέση με πιστοποιητικά χρησιμοποιήστε το αντίστοιχο θέμα, [ΕΠΙΣΗΜΟ] Πιστοποιητικά - Διαδικασία Symbian Signed

 

Υ.Γ. (2) Καλημέρα σας

Edited by stendor

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που ανοίγω μία εφαρμογή που πρέπει να συνδεθεί στο ίντερνετ μου ζητάει να διαλέξω την σύνδεση. Πως μπορώ να το κάνω να έχει προεπιλεγμένο το WiFi και να μη με ρωτάει?
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιος από εσάς παίζει Wild Guns αλλά έχω δοκιμάσει με 3 browser (Opera mini, nokia, ucweb) και με κανέναν δεν μπορώ να δω σωστά τις μονάδες παραγωγής όταν μπαίνω μέσα σε κάποιο κτίριο, πχ ΣΤΑΒΛΟ.

Δεν μου φορτώνει την μπάρα κύλισης σωστά, ώστε να μπορώ να κατέβω και πιο κάτω στη σελίδα.

 

Έχετε καμιά άλλη πρόταση?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

ειχα προβλημα με τις εφαρμογες δεν με ανοιγε το γνωστο προβλημα οταν μπαινουν πολλες εφαρμογες βρηκα στο μαγαζι την εφαρμογη reorganiser,ειναι η αναδιοργανωση μνημης που ειχε η νοκια την εβαλα και αμεσως με ανοιξαν οι εφαρμογες.το συνιστω
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιος από εσάς παίζει Wild Guns αλλά έχω δοκιμάσει με 3 browser (Opera mini, nokia, ucweb) και με κανέναν δεν μπορώ να δω σωστά τις μονάδες παραγωγής όταν μπαίνω μέσα σε κάποιο κτίριο, πχ ΣΤΑΒΛΟ.

Δεν μου φορτώνει την μπάρα κύλισης σωστά, ώστε να μπορώ να κατέβω και πιο κάτω στη σελίδα.

 

Έχετε καμιά άλλη πρόταση?

Δοκίμασαι τον skyfire

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μπαίνω με 3G.

O skyfire μόνο wi-fi δεν παίζει?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

ειχα προβλημα με τις εφαρμογες δεν με ανοιγε το γνωστο προβλημα οταν μπαινουν πολλες εφαρμογες βρηκα στο μαγαζι την εφαρμογη reorganiser,ειναι η αναδιοργανωση μνημης που ειχε η νοκια την εβαλα και αμεσως με ανοιξαν οι εφαρμογες.το συνιστω

καλησπερα.τι μοντελο τηλ.εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια εφαρμογη για vbulletin ? Παρομοια του Tapatalk?Εχω το vivaz , και δεν μπορω να το βρω καπου , (απο οτι καταλαβα , ειναι μονο στο ovi store , το οποιο προσωρινα τουλαχιστον δεν εγκαθισταται) Αν την εχει καποιος σε .sis ..

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μπαίνω με 3G.

O skyfire μόνο wi-fi δεν παίζει?

 

Παίζει και με 3G. Πάτα κάτω δεξιά στο κουμπάκι με τις 3 λευκές γραμμές. Μετά settings->change connection

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχει βρει κανενα σας το προγραμμα media safe free. Η καποιο αλλο προγραμμα που να μπορεις να προστατεψεις φωτογραφιες και video εχω βαλει το media sqafe epocnova αλλα μου κανει το εξης μολις παω να κανω import φωτογραφιες ή βιντεο μου για λογους ασφαλειας δεν μπορει να γινει ενω σημειωσεις το δεχεται.

please help me

Edited by ANT72FALIRO
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχει βρει κανενα σας το προγραμμα media safe free. Η καποιο αλλο προγραμμα που να μπορεις να προστατεψεις φωτογραφιες και video εχω βαλει το media sqafe epocnova αλλα μου κανει το εξης μολις παω να κανω import φωτογραφιες ή βιντεο μου για λογους ασφαλειας δεν μπορει να γινει ενω σημειωσεις το δεχεται.

please help me

free φιλε μου δεν υπαρχει,εψαχνα και εγω κατι τετοιο.σε trial εκδοση το δοκιμασα και δεν με βολεψε γιατι οταν πας να κρυψεις μια φωτο μεσα απο το προγραμα σου βγαζει τις φωτο για να διαλεξεις ποια θα κρυψεις χωρις να σου την εμφανιζει απλα σου δειχνει τα στοιχεια της,και ας πουμε οτι ξερεις τα στοιχεια της οταν θα την κρυψεις για να την δεις την φωτο θα πρεπει να βρεις ποια ειναι να της βαλεις τον κωδικο να την στειλεις στην εκθεση ,να την δεις και μετα ξανα ολη η διαδικασια για να την ξανακρυψεις.ενας τροπος να κρυψεις φωτο ειναι να τις zipαρεις.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια! Θα ηθελα να σας ρωτησω αν υπαρχει επιλογη στο nokia 5800 να μεταφερεις τις σημειωσεις στην αρχικη οθονη η αν γινεται με καποια εφαρμογη :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...