Jump to content

LG KP500


Spidergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για να επαναφερουμε το κινητο στην αρχικη του μορφη η το φλασαρουμε η επαναφορτονουμε ξανα το αρχικο cust theme!!
: Thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σου εχει λιγο χρονο 5-8 δευτερολεπτα συνδεσε πρωτα το κινητο και μετα να πατα εντερ!!

και ενα αλλο μην εχεις εκεινη την στιγμη πολλα usb συνδεμενα γιατι μπορει να φταιει και αυτο...

: Thanks:
Link to comment
Share on other sites

για να επαναφερουμε το κινητο στην αρχικη του μορφη η το φλασαρουμε η επαναφορτονουμε ξανα το αρχικο cust theme!!

 

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Το διαγράφουμε και στη θέση του βάζουμε(inject) το άλλο με το ιδιο ονομα

Το ίδιο θα κάνουμε και στο:lgapp-->dmf--> TopMenu.dmf

 

 

οταν λες το αλλο, ποιο εννοεις? Σε ποιο φακελο θα το βρουμε αυτο το"αλλο" για να κανουμε inject?

 

Ας μου πει οποιος γνωριζει...

 

Thanks! :cool:

Link to comment
Share on other sites

1.ενοω οτι στο φακελο του θεματος(iphone) υπαρχει ενα αλλο αρχειο με το ιδιο ονομα

2.απλος το διαγραφεις απο το αρχικο και στη θεση του βαζεις του θεματος(inject)σαν το κρακ ειναι

: Thanks:
Link to comment
Share on other sites

Βασικα το καταφερα αλλα μετα ειπα να βαλω το θεμα prada και εκανα λαθος ρυθμιση, εχασα και το αρχικο cust και τωρα το κινητο ανοιγει αλλα εμφανιζει μονο την αρχικη σελιδα, τπτ αλλο.

Παντως ευχαριστω πολυ... :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια..

Εχω κ εγω το συγκεκριμενο ομορφο κινητακι.

Το εχω αρκετους μηνες για την ακριβεια αλλα το εχω σαν δευτερο για ωρα αναγκης, οποτε το εχω χρησιμοποιησει μονο μερικες μερες απο περιεργεια οταν μου το πρωτοεκαναν δωρο.. Και τις τελευταιες μερες το ξαναεβγαλα λιγο, μην παθει κ τιποτα απο το καθισιο. :lol:

 

Λοιπον, καταννοω οτι δεν ειναι κανα iphone, αλλα (ισως κ επειδη εχουν περασει απτα χερια μου κ αλλα κινητα με οθονη αφης) στο συγκεκριμενο κινητο δν μου αρεσει κ πολυ η ανταποκριση της οθονης. Δεν ειναι κ τοσο ευκολη να πω? :(

Εβγαλα σημερα κ την εργοστασιακη προστατευτικη μεμβρανη που ειχε, αλλα δεν πρεπει να αλλαξε κ τιποτα.

 

Υπαρχει κατι, καποια ρυθμιση, κατι που να μπορεις να κανεις για την βελτιστοποιηση της ανταποκρισης της οθονης αφης?

Edited by k_giannis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

LG ΑΡΧΙΚΟ CUST ΘΕΜΑ

http://www.myworldphone.com/mmMYWORLDPHONE/Images/LG%5B1%5D.jpghttp://profile.ak.fbcdn.net/object3/1684/5/q102725086699_3736.jpghttp://i.shopbot.co.nz/i/rs/2009/4/526272007_40x40.jpg

 

http://i43.tinypic.com/v7r4bc.jpg

 

-------------------------------κλικ----------------------------------------

Edited by Razorv360
: Thanks:
Link to comment
Share on other sites

εσυ που εχεις V10c ειναι της cosmote το κινητο; αν ναι οχι δεν χρειαζεσε αναβαθμιση...:)

 

Ναι της cosmote ειναι το πηρα πριν ενα μηνα!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κλείσε το βγάλε τη κάρτα, άνοιξέ το πάλι χωρίς τη κάρτα μέσα, κλείσε το βάλε τη κάρτα και άνοιξέ το.

Αν συνεχίσει το πρόβλημα τότε κάνε αρχικοποίηση (format στα ελληνικά) στη συσκευή (προσοχή θα χαθεί ότι έχεις στη συσκευή και πρέπει να ξανά κάνεις όλες τις ρυθμίσεις από την αρχή) ή στη κάρτα (προσοχή θα χάσεις ότι έχει αποθηκευμένο σε αυτή οπότε πριν το κάνεις κράτα αντίγραφο).

Link to comment
Share on other sites

ΒΟΗΘΕΙΑ παιδια.πηγα να κανω ενα UPDATE το οποιο δεν ολοκληρωθηκε.αποσυνδεσα το usb και το κινητο δεν ανοιγει πλεον.βγαζω την μπαταρια και το ανοιγω και μ εμφανιζει μονο την αρχικη οθονη πριν τον κωδικο πιν.τι να κανω??
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ!!

τι πρεπει να κανεις:

1)το κινητο σου ανοιγει και χωρις sim card αμα το ξερεις... καντο

2)μολις το κανεις πληκτρολογισε αυτον τον αριθμο:1809#*500#

3)Πατα Factory Reset*

 

Μετα το κινητο σου ξεκλειδωνετε η ξεμπλοκαρει!

Πες και κανα ευχαριστω μετα...ομως georgelio3@hotmail.com για περισσοτερα..

 

100% ειδικος....

 

*Factory Reset =επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων,σε σε περιπτωση που κάποιος δεν ξέρει..

Edited by Razorv360
: Thanks:
Link to comment
Share on other sites

αδερφε πως να πληκτρολογησω τον αριθμο?αφου οταν το ανοιγω που βγαζει μονο το λογοτυπο του lg
Link to comment
Share on other sites

φίλε κανεμε φίλο στο msn γιατί τώρα που να σου λέω αναλυτικά την διαδικασία!online το φτιαχνεις ανετα!το κινητο συνδεετε χωρις μπαταρια με pc suite? συνδέετε με το pc γιατί άμα όχι δεν νομίζω να φτιάχνετε :( Edited by Razorv360
: Thanks:
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτισω κατι? Αυτο το θεμα ο φιλος Razorv360 μας το εκανε τοσο αναλυτικα που ειναι πανευκολο. Βρικα ομως το lg arena theme v2.

Μηπως ξερει κανεις πως το βαζουμε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...