Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

E,τοτε μιλα βρε Νικο ξεκαθαρα.

 

σου αφιερώνω έναν Πάριο

 

...

 

(μη πάει το μυαλό σου στο πονηρό, το "Άστο να πάει άστο" λέω)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

σου αφιερώνω έναν Πάριο

 

...

 

(μη πάει το μυαλό σου στο πονηρό, το "Άστο να πάει άστο" λέω)

 

OK!Αρκει να μην διαβαζει η γυναικα σου!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Και η επισημη σελιδα απο HTC :)

http://www.htc.com/www/product.aspx?id=64790

 

HTC Touch HD: Specification

http://www.htc.com/www/product.aspx?id=64796

 

Highlights

 

3.8-inch wide, WVGA (480 X 800 pixel) display offering a cinema experience on the go

Vibrant TouchFLOTM 3D user interface, responding perfectly to your finger gestures

when scrolling through contacts, browsing the web, and launching media

Surf and download at broadband speed with HSDPA internet connectivity

Google Maps enhanced by the wide screen viewing platform

5 megapixel camera for quality stills and video

3.5 mm audio jack makes the Touch HDTM compatible with the majority of audio equipment available

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ηλία, έχει μεγάλη οθόνη, παίρνει κάρτα μνήμης, 3.5mm audio jack, έχει όλα τα καλά του diamond.. γιατί όχι;; Ίσως είναι και ευκαιρία να δώσω και το Mp3player μου...
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω και εγω μαζι σου,αλλα δεν ξερω ακομα.Θα ειναι μια καλη αναβαθμιση αλλα με τρομαζουν αυτα τα +36 γραμμαρια.Καλοεμαθα με το διαμαντι και της διαστασεις του,και θα δυσκολευτω να παω σε κατι μεγαλυτερο.Βεβαια ειναι στην μεση και η οθοναρα....:( Βλεπω εχει και Vibrant TouchFLOTM 3D,και επισης ειμαι περιεργος να δω διαφορες στην φωτογραφικη με τα 5mp.Η καρτα μνημης δεν με απασχολει καθολου να σου πω την αληθεια.Μου αρκουν τα 4 gb.Ιδωμεν....(θα παρακολουθω απο κοντα τον Γιαννη και τον Πανο και αναλογα θα πραξω....)
Link to comment
Share on other sites

Παλι θα μπουμε σε εξοδα? :lol: Παντως εμενα παντοφλα μου φαινεται (οπως κ το iphone) μπροστα στο diamond..αλλα εχει οθοναρα!!
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα με απασχολεί η κάρτα τόσο. Αλλά αν μπορώ να κουβαλάω μια συσκευή λιγότερη κάθε μέρα τότε γιατί όχι;; Όσο για το βάρος εμένα δε με απασχολεί. Από τη στιγμή που είναι λεπτό και μπαίνει άνετα σε τσέπη τότε όλα καλά.. Τέλος πάντων, θα δούμε τις επόμενες εβδομάδες.
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι απο την μια κλαιω το mio μου:X

και απο την αλλη κλαιω την τσεπη μου:lol:

Ωραια Χριστουγεννα θα κανουμε:D

 

Με λενε Χρηστο αν φιλοτιμηθει κανεις.....

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Με λενε Χρηστο αν φιλοτιμηθει κανεις.....

 

Και εγώ......αν φιλοτιμηθεί κανεις .......το αλλάζω το όνομα.......:lol::lol::D:D

Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα έλεγα να μην βιαζόμαστε από τώρα να ενθουσιαστούμε. Έχουμε καιρό για αυτά. Υπάρχουν κάποιοι άλλοι παράγοντες που θέλω να δω βελτίωση από μεριάς HTC για τους οποίους έχω κάποιες αμφιβολίες. Ίδωμεν...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Μια συσκευη που τα εχει ολα... που ερχεται στις γιορτες...!

Αλλα... δε θα παρω...

Το δωρο απο μενα σε μενα για την πρωτοχρονια λεγεται "Παρισι"...! :p :lol:

Αν δεν περασουμε στα WM7 δεν αλλαζω αλλη συσκευη... WM6, WM6.1, WM6.1pro και κουραφεξαλα... ολες οι "5" και "6" συσκευες γινονται οτι 6 θελει η ψυχη σου και εισαι αρχοντας!...

Απλα υπομονη μεχρι να ερθουν τα WM7 για σοβαροτερες αλλαγες...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Απλα υπομονη μεχρι να ερθουν τα WM7 για σοβαροτερες αλλαγες...

 

Μόνο με το Android θα δεις πραγματική αλλαγή. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα να μην βιαζόμαστε από τώρα να ενθουσιαστούμε. Έχουμε καιρό για αυτά. Υπάρχουν κάποιοι άλλοι παράγοντες που θέλω να δω βελτίωση από μεριάς HTC για τους οποίους έχω κάποιες αμφιβολίες. Ίδωμεν...

 

Μετα την πρωτη μου εμπειρια 1μιση χρονο με το Α701,που απο ασχετος κατεληξα "αρρωστος" να πειραζω και να περναω οτι βρω, με αυτο ενθουσιαζομαι :)

Δεν ειχα και την καλυτερη αποψη για htc αλλα diamont και η προτροπη σου να κοιταξω το touch cruise σε αλλο thread με ψηνουν :lol:

Αυτο δειχνει πληρες για τα δεδομενα ως τωρα..

android ,nvidia etc ειναι λιγο αγνωστα μονοπατια για εμενα

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δεν ειχα και την καλυτερη αποψη για htc αλλα diamont και η προτροπη σου να κοιταξω το touch cruise σε αλλο thread με ψηνουν :lol:

 

Εάν το GPS δεν είναι ο πρωταρχικός παράγοντας για σένα για να διαλέξεις συσκευή... πήγαινε προς Diamond μεριά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Μια συσκευη που τα εχει ολα... που ερχεται στις γιορτες...!

Αλλα... δε θα παρω...

Το δωρο απο μενα σε μενα για την πρωτοχρονια λεγεται "Παρισι"...! :p :lol:

Αν δεν περασουμε στα WM7 δεν αλλαζω αλλη συσκευη... WM6, WM6.1, WM6.1pro και κουραφεξαλα... ολες οι "5" και "6" συσκευες γινονται οτι 6 θελει η ψυχη σου και εισαι αρχοντας!...

Απλα υπομονη μεχρι να ερθουν τα WM7 για σοβαροτερες αλλαγες...

Τι 5 και 6 βρε eNeRGy. Και 2003 να βάλεις ίδια είναι με τα 6.1 (σχεδόν).

Link to comment
Share on other sites

Εάν το GPS δεν είναι ο πρωταρχικός παράγοντας για σένα για να διαλέξεις συσκευή... πήγαινε προς Diamond μεριά.

 

ειναι κυριος παραγοντας ,για αυτο κοιταζω και ΕΤΕΝ.η ΜΟΤΟ θελει ολα σε ενα:)

Το HD ομωσ το ερωτευτηκα:O (λεμε τωρα)

 

P.S sorry αν βγαινω off topic...ενας μπερδεμενος καταναλωτης ειμαι :lol:

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Τα έχουμε πει τα ξαναπούμε πολλές φορές. Η τακτική της htC είναι απαράδεκτη. Πριν ακόμα κυκλοφορήσει στην ελλάδα το PRO ανακοινώνει το επόμενο μοντέλο. Και μην μου πείτε ότι απευθύνεται σε διαφορετικό κοινό. Όλοι ονειρεύονταν μια τέτοια οθόνη. Θα κολλήσουν στο πληκτρολόγιο? Όταν πάμε να τα πουλήσουμε σαν μεταχειρισμένα σε λίγους μήνες ούτε 300 εύρο δεν θα πιάνουν. Εγώ πάντως αν αποφασίσω να το πάρω θα το κάνω όταν αρχίσουν να πέφτουν οι τιμές. Θα δείτε σε κανα μήνα πόσο θα πωλείται το diamond καινούργιο.
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Και μην μου πείτε ότι απευθύνεται σε διαφορετικό κοινό.

Χα, ποιό κοινό έχει η HTC;

Τους υποτιθέμενους "επαγγελματίες";

Εντάξει αυτά τα λέγαμε κάποτε.

Το κοινό όλως των htc (με 1-2 εξαιρέσεις όπως 6500) είναι οι γκατζετάκιδες.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δυστυχώς όμως τα τελευταία χρόνια η HTC παίζει μόνη της πλέον στο χώρο με αποτέλεσμα να βάζει και τους κανόνες. :O

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν φταίμε μόνο εμείς Γιάννη που ακόμα και τώρα η ΕΤΕΝ βγάζει συσκευές που κλείνουν μόνες τους και δεν παίρνουν ούτε τηλέφωνο!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πως φτάσαμε όμως εδώ. Την περίοδο x500-p3300 (όλοι θυμόμαστε τις μάχες που άφησαν εποχή:p ) νομίζω οτι μέτρησε το marketing της HTC. Αξιόλογη συσκευή για την εποχη της και το X600. Αλλά μην πάμε μόνο στην eten. Η Asus είχε βγάλει καλές συσκευές όταν η HTC έπαιζε με τους OMAP, αλλά πολύ κακή προώθηση των προιόντων της. Πολλά παραδείγματα.

Aντίθετα μια Apple που ήρθε από το πουθενά πήρε τεράστιο μερίδιο στην αγορά.

Δεν ξέρω αν είδες τα μερίδια των smartphones. Η RIM βρέθηκε μπροστά από τα WM αυτή την περίοδο. Δε θα μου φανεί καθόλου περίεργο αν βρεθεί και κάτω και από το macOS. Για την ακρίβεια αυτό αξίζει αν αναλογιστούμε την εξέλιξη που κάνει στο λειτουργικό της.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...