Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το touchflo ειναι οντως κορυφαιο,συμφωνω μαζι σου.

Πες μου μονο πως εκανες τα tabs απο 11 που ειναι 15?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=450278

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

 

 

Thanks domal,εβαλα το ελληνικο cab ,αλλα στο tab-ρυθμισεις εξαφανιστηκε η επιλογη για αλλαγη σειρας των tab που υπηρχε πριν.

Ετσι πρεπει να ειναι η διορθωνεται??????????????

Link to comment
Share on other sites

etsi einai

 

 

Πληροφοριακα για οποιον θελει-ψαχνοντας το βρηκα- για να αλλαξεις τη σειρα στα 15 tabs πρεπει να βαλετε το Diamond TF3D Config Setup v0.6.7, και μεσα απο τις ρυθμισεις του αλλαζεις τη σειρα των tabs..............

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει χρησιμοποιήσει κανείς τον χάρτη της TomTom για Αθήνα; Χθες τον κατέβασα μέσω της προσφοράς που λέει για δωρεάν κατέβασμα ενός χάρτη και ξεκινάω δοκιμές. Αυτό που είδα ήδη είναι ότι οι δρόμοι είναι μάλλον τελείως greeklish.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδιά έχει χρησιμοποιήσει κανείς τον χάρτη της TomTom για Αθήνα; Χθες τον κατέβασα μέσω της προσφοράς που λέει για δωρεάν κατέβασμα ενός χάρτη και ξεκινάω δοκιμές. Αυτό που είδα ήδη είναι ότι οι δρόμοι είναι μάλλον τελείως greeklish.
ωραιο σαν προγραμμα το τομ τομ αλλα ο χαρτης για την αθηνα ειναι της πλακας,εχουν να τον ανανεωσουν πανω απο 2 χρονια
Link to comment
Share on other sites

ωραιο σαν προγραμμα το τομ τομ αλλα ο χαρτης για την αθηνα ειναι της πλακας,εχουν να τον ανανεωσουν πανω απο 2 χρονια

 

Dystyxws etsi einai. Isws einai to kalytero programma gia ekswteriko, gia Ellada omws... :X

 

Fimes pantws lene oti tha ananewthei syntoma kai gia mas edw.

 

Όντως στο εξωτερικό με είχε σώσει και με το Atom κιόλας τότε. Πάντως λίγο που είδα τον χάρτη μου έκανε κάτι κουλούς επανυπολογισμούς και 1-2 δρόμους τους είχε με λάθος φορά.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πάντως λίγο που είδα τον χάρτη μου έκανε κάτι κουλούς επανυπολογισμούς και 1-2 δρόμους τους είχε με λάθος φορά.

 

Στην παρούσα φάση... δεν έχει λόγο χρήσης ούτε για δοκιμαστικούς λόγους (Για Ελλάδα μιλάμε πάντα).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

:)

οριζοντιο slide πανω στο ονομα.

 

ΕΥχαριστώ :)

 

Υπαρχει κάποιο προγραμμα επεξεργασίας φωτογραφίας για το "κινητό" μας;; Οχι τίποτα σπουδαίο, απλά πραγματάκια να κάνει οπως αλλαγη μεγέθους εικόνας κλπ.

Link to comment
Share on other sites

:)

 

ΕΥχαριστώ :)

 

Υπαρχει κάποιο προγραμμα επεξεργασίας φωτογραφίας για το "κινητό" μας;; Οχι τίποτα σπουδαίο, απλά πραγματάκια να κάνει οπως αλλαγη μεγέθους εικόνας κλπ.

 

resco photo viewer :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
λειτουργει και οπως η ζωγραφικη πχ?

 

Έχει και τέτοιες δυνατότητεςμ, αξίζει να το δοκιμάσεις! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οταν μου το φερει το καταστημα που το εχω παραγγειλει..... ασε εχω φρικαρει!!! ολο μου λεει ερχεται και ερχεται....

 

thnx for the info

Link to comment
Share on other sites

Οταν μου το φερει το καταστημα που το εχω παραγγειλει..... ασε εχω φρικαρει!!! ολο μου λεει ερχεται και ερχεται....

 

thnx for the info

 

Αξίζει η αναμονή ... :worry:

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις απο ποτε περιμενω ομως; απο 15Σεπτεμβριου που επεστρεψα το diamond λογω κιτρινιλας οθονης και με πηγαινε απο βδομαδα σε βδομαδα μεχρι να μου το φερει. Και μετα λεω αφου περασε ενας μηνας φερε μου το touch pro σε αγγλικο. Nαι ναι μου ελεγε, ωσπου μου λεει μονο ελληνικο 720€!!! Ειχε φτασει μεσα Οκτωβρη η ιστορια. Λεω ασε θα περιμενω ενα μηνα να παρω το HD....μπορεις να μου το φερεις αγγλικο; Ναι οτι θες θα σου φερω. Περνουσε ο καιρος, κυκλοφορησε το HD και εκεινες τις μερες ειχε ανακαινιση στο μαγαζι (vodafone). Ανοιγει με το καλο λεω θα μου το φερεις; λεει ναι το κανω παραγγελια αλλα μονο ελληνικο απο vodafone. Λεω αντε δεν πειραζει τοση αναμονη ας το παρω να τελειωνω. Απο αρχες Δεκεμβρη μου λεει πως το περιμενει. Διαθεσιμο το εδειχνε στα αρχεια τις vodafone απο 12/12 και ακομη περιμενουμε. Αυριο μου ειπε πως θα ξερω τι εχει γινει.....

Θα μου πεις γιατι δεν παω απο αλλου; γιατι εχω δωσει 580€ απο το diamond.

 

Kαι επειδη οπως λες αξιζει η αναμονη.....περιμενω!!! εχω αγορασει φορτιστη αυτοκινητου,θηκες,screenprotector και περιμενω....

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις απο ποτε περιμενω ομως; απο 15Σεπτεμβριου που επεστρεψα το diamond λογω κιτρινιλας οθονης και με πηγαινε απο βδομαδα σε βδομαδα μεχρι να μου το φερει. Και μετα λεω αφου περασε ενας μηνας φερε μου το touch pro σε αγγλικο. Nαι ναι μου ελεγε, ωσπου μου λεει μονο ελληνικο 720€!!! Ειχε φτασει μεσα Οκτωβρη η ιστορια. Λεω ασε θα περιμενω ενα μηνα να παρω το HD....μπορεις να μου το φερεις αγγλικο; Ναι οτι θες θα σου φερω. Περνουσε ο καιρος, κυκλοφορησε το HD και εκεινες τις μερες ειχε ανακαινιση στο μαγαζι (vodafone). Ανοιγει με το καλο λεω θα μου το φερεις; λεει ναι το κανω παραγγελια αλλα μονο ελληνικο απο vodafone. Λεω αντε δεν πειραζει τοση αναμονη ας το παρω να τελειωνω. Απο αρχες Δεκεμβρη μου λεει πως το περιμενει. Διαθεσιμο το εδειχνε στα αρχεια τις vodafone απο 12/12 και ακομη περιμενουμε. Αυριο μου ειπε πως θα ξερω τι εχει γινει.....

Θα μου πεις γιατι δεν παω απο αλλου; γιατι εχω δωσει 580€ απο το diamond.

 

Kαι επειδη οπως λες αξιζει η αναμονη.....περιμενω!!! εχω αγορασει φορτιστη αυτοκινητου,θηκες,screenprotector και περιμενω....

 

Χαρά στο κουράγιο σου ...

 

 

 

Όσον αφορά το Video στο HD, κατεβάστε αυτό, να δείτε πόσο καλό είναι.

Είναι ένα παλιό clipάκι της PIXAR που πραγματικά αξίζει !

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις απο ποτε περιμενω ομως; απο 15Σεπτεμβριου που επεστρεψα το diamond λογω κιτρινιλας οθονης και με πηγαινε απο βδομαδα σε βδομαδα μεχρι να μου το φερει. Και μετα λεω αφου περασε ενας μηνας φερε μου το touch pro σε αγγλικο. Nαι ναι μου ελεγε, ωσπου μου λεει μονο ελληνικο 720€!!! Ειχε φτασει μεσα Οκτωβρη η ιστορια. Λεω ασε θα περιμενω ενα μηνα να παρω το HD....μπορεις να μου το φερεις αγγλικο; Ναι οτι θες θα σου φερω. Περνουσε ο καιρος, κυκλοφορησε το HD και εκεινες τις μερες ειχε ανακαινιση στο μαγαζι (vodafone). Ανοιγει με το καλο λεω θα μου το φερεις; λεει ναι το κανω παραγγελια αλλα μονο ελληνικο απο vodafone. Λεω αντε δεν πειραζει τοση αναμονη ας το παρω να τελειωνω. Απο αρχες Δεκεμβρη μου λεει πως το περιμενει. Διαθεσιμο το εδειχνε στα αρχεια τις vodafone απο 12/12 και ακομη περιμενουμε. Αυριο μου ειπε πως θα ξερω τι εχει γινει.....

Θα μου πεις γιατι δεν παω απο αλλου; γιατι εχω δωσει 580€ απο το diamond.

 

Kαι επειδη οπως λες αξιζει η αναμονη.....περιμενω!!! εχω αγορασει φορτιστη αυτοκινητου,θηκες,screenprotector και περιμενω....

 

μηπως φιλε μου να ζητησεις τα λεφτα σου πισω?? να τον απειλήσεις οτι θα τον καταγγειλεις κιόλας σε υπηρεσια καταναλωτή ? :X

 

Afto einai kai to monadiko meionektima tou WAD.

Pare ena paradeigma pou proswpika mou aresei... http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=468662

 

μήπως ξέρεις πως το αφαιρουμε το theme αυτό, γιατί ρώτησα και εκει αλλα ουδεμία απαντηση πηρα μεχρι τωρα..

http://www5.picfront.org/picture/ppt2du2p1/img/banner-new-2008-09_WeCapture_YouWatch.jpg

http://www.eikonostoixeio.eu/

Link to comment
Share on other sites

μηπως φιλε μου να ζητησεις τα λεφτα σου πισω?? να τον απειλήσεις οτι θα τον καταγγειλεις κιόλας σε υπηρεσια καταναλωτή ? :X

 

θα συμφωνήσω με τον φίλο αγαπητέ SagoniasSlutRose, σε δουλεύουν ψιλό γαζί, και καλό είναι να δημοσιοποιήσεις το όνομα του μαγαζιού ώστε να μην πάει κανείς να ψωνίσει από κεί :mad:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

μηπως φιλε μου να ζητησεις τα λεφτα σου πισω?? να τον απειλήσεις οτι θα τον καταγγειλεις κιόλας σε υπηρεσια καταναλωτή ? :X

Χωρίς να είμαι δικηγόρος, αλλά με τη λίγη εμπειρία που έχω από εγγυήσεις, εταιρείες κλπ θα σου πω ότι μάλλον άμεσο δίκιο δε θα βρει. Και τι εννοώ. Από τη στιγμή που έχει επιστρέψει το diamond πίσω και η επιστροφή έγινε μετά από 7 μέρες από την αγορά της συσκευής δε μπορεί να πάρει πίσω χρήματα παρά μόνο να ζητήσει επισκευή (ή αντικατάσταση) βάση εγγύησης. Τι γίνεται τώρα λοιπόν...

 

Ο καταστηματάρχης κανονικά δεν έχει καμία υποχρέωση να δεχθεί αυτό που γίνεται στην περίπτωση του φίλου. Όταν 7 μέρες από την αγορά προϊόντος το επιστρέφεις χαλασμένο τότε θα το πάρεις πίσω φτιαγμένο ή αντικατεστημένο. Δε θα σου δώσει ποτέ κανένας άλλο μοντέλο συμψηφίζοντας την αξία. Εδώ λοιπόν είναι το θέμα. Ο καταστηματάρχης που καθυστερεί κατά κάποιον τρόπο "κάνει χάρη" στο φίλο που του λέει ότι θα του φέρει όποιο άλλο μοντέλο θέλει. Με αυτά τα δεδομένα τότε είναι λίγο ζόρι να ψάξει και να βρει δίκιο γιατί πολύ απλά θα του δώσει πίσω ένα καινούριο (ή φτιαγμένο το δικό του) diamond.

 

Όλα αυτά προφανώς και δεν ισχύουν αν ο φίλος επέστρεψε τη συσκευή του στο κατάστημα εντός 7 ημερών από την αγορά, οπότε και μπορεί ανά πάσα στιγμή να πάει και να πάρει σε ΜΕΤΡΗΤΑ πίσω όλη την αξία της συσκευής χωρίς πολλά πολλά.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μήπως ξέρεις πως το αφαιρουμε το theme αυτό, γιατί ρώτησα και εκει αλλα ουδεμία απαντηση πηρα μεχρι τωρα..

 

Start -> Settings -> System (tab) -> Remove Programs. Einai to Zal's Black Magic

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

κάτι άλλο.. neetwork δεν μπορούμε να δούμε εφόσον είμαστε συνδεμένοι μεσω wifi και έχει το pc μας shared φακέλους.. τετοια επιλογή βασικά εχω στο resco explorer αλλά δεν βλέπω να παίζει..

http://www5.picfront.org/picture/ppt2du2p1/img/banner-new-2008-09_WeCapture_YouWatch.jpg

http://www.eikonostoixeio.eu/

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
κάτι άλλο.. neetwork δεν μπορούμε να δούμε εφόσον είμαστε συνδεμένοι μεσω wifi και έχει το pc μας shared φακέλους.. τετοια επιλογή βασικά εχω στο resco explorer αλλά δεν βλέπω να παίζει..

 

Psaksto ligo... me to Resco Explorer ginetai.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...