Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τον άχρηστο (αυτός που έκανε το βίντεο). Αντί να ανοίξει να δούμε πόση ελεύθερη RAM έχει πήγε και μας έδειξε την ROM που φοράει. 1.08 κάτι αν θυμάμαι καλά
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Εξερετικά γρήγορο. Το θέλωωωωωωωωωωωωωωωωω!!! :P:P:P

 

Den einai grigorotero apo to Pro... kai de tha mporouse eksallou! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θες να σου φέρω ένα touch pro , με εργοστασιακή ΡΟΜ , χωρίς να το πειράξει κανείς και να δεις πως πάει ??? Επειδή αν λες για cooked rom τότε οκ
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θες να σου φέρω ένα touch pro , με εργοστασιακή ΡΟΜ , χωρίς να το πειράξει κανείς και να δεις πως πάει ???

 

Kai pou ksereis esy oti to HD tou Video einai official kai den exoun allaksei to pagepool se 24 h' 32MB? Logiko tha itan tote na pigainei sfera! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

οχου... Καλά αν είναι το πάρουμε έτσι τότε άς το. Θα ξέρουμε όταν θα έρθει.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Εξερετικά γρήγορο. Το θέλωωωωωωωωωωωωωωωωω!!! :P:P:P

 

εντάξει αυτό το πράγμα καταντάει αστείο

 

κρίμα που δεν διαβάζει ο πατέρας σου (γιατί αν διαβάζει και δεν σου έχει κλείσει την πρόσβαση ακόμα...)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

εντάξει αυτό το πράγμα καταντάει αστείο

 

κρίμα που δεν διαβάζει ο πατέρας σου (γιατί αν διαβάζει και δεν σου έχει κλείσει την πρόσβαση ακόμα...)

 

Μίλησα με τον πατέρα μου , και μου έχει βάλει 3000 ευρώ στον λογαρισμό για τις ανάγκες μου. Θες κάνα δωράκι??? :lol::lol::lol::p:p:p

δείτε και αυτό

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τον πατέρα μου , και μου έχει βάλει 3000 ευρώ στον λογαρισμό για τις ανάγκες μου. Θες κάνα δωράκι??? :lol::lol::lol::p:p:p

δείτε και αυτό

 

όχι Ανδρέα μου

το θέμα είναι τι θα κάνεις εσύ αν σου σταματήσουν τα δωράκια

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Ανδρέα θέλετε να με υιοθετήσετε;

Είμαι έτοιμος μεγαλωμένος, δε φωνάζω, δε γκρινιάζω, μόνο τις στρατιωτικές υποχρεώσεις δεν έχω εκπληρώσει ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τον πατέρα μου , και μου έχει βάλει 3000 ευρώ στον λογαρισμό για τις ανάγκες μου. Θες κάνα δωράκι???

δείτε και αυτό

 

Δεν πιστευω να εισαι κανα γυφτακι απο τα γυφτεϊκα και να μας πουλας παραμυθι?:)

Αντε καλοφαγοτα, 1 pro, 1 diamond, 1 touch HD, 1 ps3, ..............................

O μαλακακος τι εκανα?:O

:ninja:

 

Rom swtos πρεπει να εχει:p (περα απο την πλακα επειδη πολυ εχω πιασει σημερα το παληκαρι στο πληκτρολογιο μου, μια χαρα κανει την δουλεια του και εχω προτιμησει πολλες φορες τις rom του)

Στο βιντεακι δεν μας δειχνει τι προγραμματα εχει εγκαταστησει και το diamond μετα απο hard reset καπως ετσι τρεχει.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με ξέρεις εμένα να πουλώ παραμύθια??? Όχι ρε δεν είμαι από εκείνους. Μπα , γιατί να πάρω τόσα??? Το HD πρώτα και μετά βλέπουμε. Όσο για ps3 δεν είμαι κάνα μωράκι και θα πάιζω παιχνίδια, βέβαια και σε μεγάλους αρέσει αλλά εμένα όχι
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Με ξέρεις εμένα να πουλώ παραμύθια??? Όχι ρε δεν είμαι από εκείνους. Μπα , γιατί να πάρω τόσα??? Το HD πρώτα και μετά βλέπουμε. Όσο για ps3 δεν είμαι κάνα μωράκι και θα πάιζω παιχνίδια, βέβαια και σε μεγάλους αρέσει αλλά εμένα όχι

 

οκ μουτρο, παντως εχουν βγει κατι καλα παιχνιδακια για τα τελευται htc που εκμεταλλεύονται το g-sensor.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εξερετικά γρήγορο. Το θέλωωωωωωωωωωωωωωωωω!!! :P:P:P

 

Παντως εμενα το pro με την εργοστασιακη rom το ιδιο η και ισως πιο γρηγορο μου φαινεται...

(μπορει να ειναι και ψυχολογικο βεβαια...)

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τον πατέρα μου , και μου έχει βάλει 3000 ευρώ στον λογαρισμό για τις ανάγκες μου.

 

Δε λες στο μπαμπά να τα καταθέσει κατευθείαν στην HTC για...τις ανάγκες σου? :p

"Don’t be sad because it’s over. Smile because it happened"

---------------------------------

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Παντως εμενα το pro με την εργοστασιακη rom το ιδιο η και ισως πιο γρηγορο μου φαινεται...

(μπορει να ειναι και ψυχολογικο βεβαια...)

Να το πιστέψω τώρα αυτό ??? έχεις κάνει καμιά αλλάγη στη registry μήπως? Γιατί όπως είπα και πριν το χειρίστηκα με εργοστασιακή ρομ χωρίς τίποτα προγράμματα και καμιά αλλάγη αλλά δεν μου φάνηκε και τόσο γρήγορο

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...