Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κάποιος κατάφερε και βρήκε μια λύση εδώ .

 

Super! Δούλεψε, ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένου ότι οι διαστάσεις της συσκευής είναι πάρα πολύ κοντά στο iphone 3gs, έχει δοκιμάσει ποτέ κανείς να βάλει το blackstone σε cradle που είναι για 3gs?
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία (εδώ και περίπου 10 μέρες) παρατήρησα ότι δεν μπορώ να λάβω τα τελευταία tweets χρησιμοποιώντας το Twitter app που υπάρχει στο HTC Sense (kwbr 5.7 WWE ROM - Manila version 2.5.20121225.0). Έχει κανένας άλλος αυτό το πρόβλημα ή έφαγε κόλλημα η συσκευή μου?

 

Θυμάμαι παλιότερα που είχε εμφανιστεί το ίδιο πρόβλημα, οφειλόταν στην αλλαγή του Authentication API του twitter, οπότε κυκλοφόρησε και ένα patch για να μπορούμε να κάνουμε log in από το Blackstone. Αυτή τη φορά δεν κατάφερα να βρω online κάτι σχετικό....

 

Τελικά το έλυσα μόνος μου το πρόβλημα: Απλά δοκίμασα να κάνω login με άλλο account, κατέβασε κανονικά τα tweets και φαίνεται να έχει ξεκολλήσει τώρα, αφού δουλεύει χωρίς πρόβλημα εδώ και μέρες!

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

το hd μου έχει πρόβλημα με bluetooth. κάνει συχνές αποσυνδέσεις και θέλει να είναι αρκετά κοντά στο hands free. έχω με τον καιρό περάσει 2-3 rom και επηδει μου φάνηκαν βαριές επέστρεψα στην original άλλα και πάλι μου φαίνεται βαρύ από όταν το είχα αγοράσει.

 

κάποια ιδέα για βαθύ resote to factory settings? μήπως επανέλθει και το bluetooth....αν και φοβάμαι οτι για αυτό θα φταίνε οι τούμπες που έχει φάει...

HUAWEI NEXUS 6P 32GB GREY

LENOVO MIX 3 10"

NOKIA LUMIA 920 White WIN10 SAMSUNG NEXUS S ANDROID 4.1.2 JELLY BEAN

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 3G ANDROID 4.0.4 ICE CREAM SANDWICH

NOKIA 2700 CLASSIC HTC TOUCH HD, SONY ERICSSON P910I-P900I, SIEMENS SL45,NOKIA 7110-5110

Link to comment
Share on other sites

Super! Δούλεψε, ευχαριστώ!

 

Πάλι τα ίδια! Και τώρα πλέον δεν δουλεύει αυτή η λύση...

Link to comment
Share on other sites

πέρασα την πιο πρόσφατη official rom

1.54.401.0 wwe και radio version 1.13.25.24

 

είναι λίγο πιο γρήγορο τώρα αλλά ακόμα έχω πρόβλημα με το bluetooth

αναπάντεχες αποσυνδέσεις μεταξύ ακουστικού και κινητού και όταν είναι συνδεδεμένο και για όσο κρατά...η ποιότητα είναι κάπως....διακεκομμένη...

 

μάλλον τα έφτυσε το BT από τούμπα! :(:(:(:(:(

 

ΗΤC τροφυ 2nd hand με βλέπω

HUAWEI NEXUS 6P 32GB GREY

LENOVO MIX 3 10"

NOKIA LUMIA 920 White WIN10 SAMSUNG NEXUS S ANDROID 4.1.2 JELLY BEAN

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 3G ANDROID 4.0.4 ICE CREAM SANDWICH

NOKIA 2700 CLASSIC HTC TOUCH HD, SONY ERICSSON P910I-P900I, SIEMENS SL45,NOKIA 7110-5110

Link to comment
Share on other sites

Αν και έψαξα, δεν κατάφερα να βρω αν υπάρχει σχετικό θέμα:

 

Υπάρχει mobile έκδοση της wikipedia όπου θα μπορούσα να την κατεβάσω, να την αποθηκεύσω στην κάρτα μνήμης και να τη χρησιμοποιώ χωρίς σύνδεση στο διαδίκτυο;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα

 

Έχω ένα HD αλλά απογοητεύομαι που βλέπω πολλές εφαρμογές να βγαίνουν για android και όχι για windows mobile είπα να ψάξω να βρω αν υπάρχει τρόπος να μπει android στο hd μου. Απ' ότι είδα το τρέχουν μέσω sd κάρτα. Μπήκα στο xda και έψαξα μερικά link. Δεν μου διάβαζε την κάρτα όμως και είδα κάπου που ανέφεραν ότι θέλει απλή κάρτα sd και όχι HC. Ισχύει; έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Το team viewer θέλω να περάσω.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Έχω ένα HD αλλά απογοητεύομαι που βλέπω πολλές εφαρμογές να βγαίνουν για android και όχι για windows mobile είπα να ψάξω να βρω αν υπάρχει τρόπος να μπει android στο hd μου. Απ' ότι είδα το τρέχουν μέσω sd κάρτα. Μπήκα στο xda και έψαξα μερικά link. Δεν μου διάβαζε την κάρτα όμως και είδα κάπου που ανέφεραν ότι θέλει απλή κάρτα sd και όχι HC. Ισχύει; έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Το team viewer θέλω να περάσω.

 

Στο touch pro μια χαρά είχα περάσει android μέσω haret σε sdhc κάρτα (κingston 32ρα).

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Έχω ένα HD αλλά απογοητεύομαι που βλέπω πολλές εφαρμογές να βγαίνουν για android και όχι για windows mobile είπα να ψάξω να βρω αν υπάρχει τρόπος να μπει android στο hd μου. Απ' ότι είδα το τρέχουν μέσω sd κάρτα. Μπήκα στο xda και έψαξα μερικά link. Δεν μου διάβαζε την κάρτα όμως και είδα κάπου που ανέφεραν ότι θέλει απλή κάρτα sd και όχι HC. Ισχύει; έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Το team viewer θέλω να περάσω.

 

Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα, δεν έβλεπε την κάρτα. Τελικά πήρα μια κάρτα Kingston και έκανα την δουλειά μου μια χαρά.

 

Δεν έχει σημασία αν είναι hc η όχι. Απλά δεν βλέπει την εργοστασιακή.

Edited by makis21
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Έχω ένα HD αλλά απογοητεύομαι που βλέπω πολλές εφαρμογές να βγαίνουν για android και όχι για windows mobile είπα να ψάξω να βρω αν υπάρχει τρόπος να μπει android στο hd μου.

 

Από τη στιγμή που το Windows Mobile OS έχει σταματήσει να εξελίσσεται και το Android είναι στο peak του, η σύγκριση είναι άνιση... καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις, γιατί κι εγώ είχα προβλήματα κατά καιρούς (π.χ. το Foursquare δεν έχει πλέον app για WM6.x, σταμάτησε η υποστήριξη).

 

Εγώ είχα τόσο το Blackstone όσο και ένα Android κινητό και έβλεπα άμεσα τη διαφορά. Τελικά κατέληξα με το Blackstone, το οποίο έχω φέρει στα μέτρα μου όσο μπορώ και με βγάζει ασπροπρόσωπο καθημερινά. To Android το χάρισα στη γυναίκα μου που ήθελε smartphone για πρώτη φορά.

 

Είχα δοκιμάσει Android παλιότερα στο Blackstone (φαντάζομαι έχεις ψάξει κι εσύ εδώ) αλλά το βρήκα εντελώς προβληματικό και το ξήλωσα γρήγορα. To Blackstone είναι για να τρέχει WM, και δεν του πήγαινε το Android... :(

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που το Windows Mobile OS έχει σταματήσει να εξελίσσεται και το Android είναι στο peak του, η σύγκριση είναι άνιση... καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις, γιατί κι εγώ είχα προβλήματα κατά καιρούς (π.χ. το Foursquare δεν έχει πλέον app για WM6.x, σταμάτησε η υποστήριξη).

 

Εγώ είχα τόσο το Blackstone όσο και ένα Android κινητό και έβλεπα άμεσα τη διαφορά. Τελικά κατέληξα με το Blackstone, το οποίο έχω φέρει στα μέτρα μου όσο μπορώ και με βγάζει ασπροπρόσωπο καθημερινά. To Android το χάρισα στη γυναίκα μου που ήθελε smartphone για πρώτη φορά.

 

Είχα δοκιμάσει Android παλιότερα στο Blackstone (φαντάζομαι έχεις ψάξει κι εσύ εδώ) αλλά το βρήκα εντελώς προβληματικό και το ξήλωσα γρήγορα. To Blackstone είναι για να τρέχει WM, και δεν του πήγαινε το Android... :(

 

Μία μικρή διόρθωση.... το foursquare έχει μια χαρά application το mysquare. To site του είναι εδώ: http://www.risingmobility.com/mysquare/

και στους xda το thread συζήτησης εδώ: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=730084

Δουλεύει άψογα και το χρησιμοποιώ καθημερινά :)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Μία μικρή διόρθωση.... το foursquare έχει μια χαρά application το mysquare. To site του είναι εδώ: http://www.risingmobility.com/mysquare/

και στους xda το thread συζήτησης εδώ: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=730084

Δουλεύει άψογα και το χρησιμοποιώ καθημερινά :)

 

Απορώ πώς δεν το είχα δει, που είχα φάει όλο τον κόσμο για να βρω ένα τέτοιο app... να είσαι καλά, σε ευχαριστώ πολύ για το link!

 

Επιβεβαιώνω ότι λειτουργεί άψογα, μόλις έκανα το πρώτο μου check-in μετά από αρκετό καιρό!

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που το Windows Mobile OS έχει σταματήσει να εξελίσσεται και το Android είναι στο peak του, η σύγκριση είναι άνιση... καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις, γιατί κι εγώ είχα προβλήματα κατά καιρούς (π.χ. το Foursquare δεν έχει πλέον app για WM6.x, σταμάτησε η υποστήριξη).

 

Εγώ είχα τόσο το Blackstone όσο και ένα Android κινητό και έβλεπα άμεσα τη διαφορά. Τελικά κατέληξα με το Blackstone, το οποίο έχω φέρει στα μέτρα μου όσο μπορώ και με βγάζει ασπροπρόσωπο καθημερινά. To Android το χάρισα στη γυναίκα μου που ήθελε smartphone για πρώτη φορά.

 

Είχα δοκιμάσει Android παλιότερα στο Blackstone (φαντάζομαι έχεις ψάξει κι εσύ εδώ) αλλά το βρήκα εντελώς προβληματικό και το ξήλωσα γρήγορα. To Blackstone είναι για να τρέχει WM, και δεν του πήγαινε το Android... :(

 

ΕΚεί έψαξα. Εϊδα που αναφέρουν και προβλήματα. Το κακό είναι ότι βλέπω να μένει πολύ πίσω η ανάπτυξη εφαρμογών για WM. Και απ ότι κατάλαβα και on fly να τρέχει το android στο blackstone πρέπει να βάλει άλλο πρόγραμμα για να περνάς εφαρμογές android.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

ΕΚεί έψαξα. Εϊδα που αναφέρουν και προβλήματα. Το κακό είναι ότι βλέπω να μένει πολύ πίσω η ανάπτυξη εφαρμογών για WM. Και απ ότι κατάλαβα και on fly να τρέχει το android στο blackstone πρέπει να βάλει άλλο πρόγραμμα για να περνάς εφαρμογές android.

 

Συφωνώ ότι το Android σε WM συσκευή, όπως είναι το Blackstone, είναι μια προβληματική ιστορία. Από τη μια το WM ως λειτουργικό έχει πεθάνει (επισήμως από τη Microsoft και ανεπίσημα από την κοινότητα - ελάχιστοι πλέον developers ασχολούνται με αυτό, μόνο αν έχουν δική τους συσκευή και το κάνουν από hobby) και από την άλλη στο Android εμφανίζται η μία εφαρμογή μετά την άλλη...

 

Αν δεν έχεις δυνατότητα να δουλέψεις με Android ή Windows Phone συσκευή, τότε είναι δύσκολα τα πράγματα σχετικά με τις νέες εφαρμογές...

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω την original ROM 1.56 από την ACE Hellas; Μήπως δεν βγήκε ποτέ η 1.56 rom από την ACE παρά μόνο η αρχική 1.14;;

Ευχαριστώ,

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω την original ROM 1.56 από την ACE Hellas; Μήπως δεν βγήκε ποτέ η 1.56 rom από την ACE παρά μόνο η αρχική 1.14;;

Ευχαριστώ,

Γιώργος

 

Γεια σου φίλε μου.

 

Καταρχήν δεν υπάρχει ROM από ace hellas, απλά έχουν βγάλει ένα patch, θα περάσεις την Αγγλική ROM 1.56.401.0 απο ΕΔΩ. Τώρα θα πρέπει να εγκαταστήσεις και τα Ελληνικά από ace hellas (το patch που λέγαμε) , το πρόβλημα είναι ότι δεν μπόρεσα να τα βρω...

Link to comment
Share on other sites

Με την ελευση του tango update οι μαγειρες στο xda ξεθαψαν παλιοτερες συσκευες με wm 6.1 και πειραματιζονται στο να μετατρεψουν ενα samsung omnia 2 σε wp συσκευη http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1568310 λετε να δουμε το blackstone με wp? την ram την εχει την wvga την εχει τον qualcomm τον εχει, μονο για την ταχυτητα του ανησυχω, αν και σε καποιες περιπτωσεις με overclocking φτανει τα 720 mhz αλλα παλι λιγα ειναι:cry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν δεν υπάρχει ROM από ace hellas, απλά έχουν βγάλει ένα patch, θα περάσεις την Αγγλική ROM 1.56.401.0 απο ΕΔΩ. Τώρα θα πρέπει να εγκαταστήσεις και τα Ελληνικά από ace hellas (το patch που λέγαμε) , το πρόβλημα είναι ότι δεν μπόρεσα να τα βρω...

 

Μάλλον την έκανα τη βλακεία μου..Κάπου βρήκα μια Velissariu_RUU_ACE_1.14 rom ως την original ελληνική rom και την πέρασα..Τώρα μετά το boot, εμφανίζει ότι η rom είναι illegal (Device Lock) και κάνει διαρκως soft reset (το SPL είναι τώρα 1.14.0000). Υπόψην το Touch HD το είχα πάρει από Πλαίσιο.

Παρόλο που μπαίνω σε bootloader, όταν πάω να τρέχω Hard-SPL ή όποια άλλη μέθοδο, κολάει στο 0% και βγάζει ERROR 262 [update Error] [το USB λειτουργεί κανονικά]

Καμιά ιδέα??

 

EDIT: Τελικά πέρασα επιτυχώς την original WWE rom μέσω SD card. Προφανώς πρόκειται για αγγλική συσκευή αν και αγορασμένη από το Πλαίσιο..

Γιώργος

Edited by geob79
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.

Χθες το βράδυ γύρισα σπίτι και πριν κοιμηθώ έβαλα ξυπνητήρι στο HD μου. Δούλευε μια χαρά.

Σήμερα το πρωί λοιπόν ενώ χτυπούσε το ξυπνητήρι, πιάνω το κινητό για να το κλείσω... αλλά δεν μπορούσα να κάνω τίποτα!!! Δεν δουλεύει η αφή στην οθόνη. Αναγκάστηκα να του βγάλω την μπαταρία για να σταματήσει να χτυπάει. Soft reset του έκανα... Hard reset του έκανα (μήπως και είχε φάει κανένα

software-ικό σκάλωμα) αλλά δεν επανέρχεται με τίποτα. Μετά το Hard reset μένει στην οθόνη που λέει "Tap the screen to set up your windows phone". Λογικό, αφού δεν δουλεύει η αφή για να κάνω "tap"...

 

Το κινητό ΔΕΝ μου έχει πέσει ποτέ εδώ και 2+ χρόνια που το έχω. Τι έπαθε στα ξαφνικά??? Καμία ιδέα? Υπάρχει σωτηρία ή δεν αξίζει να το επισκευάσω???

Link to comment
Share on other sites

Σου έχει χαλάσει το digitizer...

Αν μπορείς να το λύσεις μόνος σου, στο ebay το βρίσκεις φθηνά.

Αν όχι, στείλε email σε διάφορα service να πάρεις προσφορές. Και αναλόγως τι θα σου πουν, τα ζυγίζεις και παίρνεις τις αποφάσεις σου... Για εμένα που έχω παρόμοιο (ηπιότερο) πρόβλημα πάντως, ήρθε η ώρα να αλλάξω κινητό, έτσι κι αλλιώς!

Στην οθόνη "Tap the screen to set up your windows phone" δεν ανταποκρίνεται καθόλου? Υπάρχει τρόπος να προσπεράσεις αυτή την οθόνη, αλλά αν δεν ανταποκρίνεται καθόλου, δεν έχει και νόημα...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί λοιπόν ενώ χτυπούσε το ξυπνητήρι, πιάνω το κινητό για να το κλείσω... αλλά δεν μπορούσα να κάνω τίποτα!!! Δεν δουλεύει η αφή στην οθόνη. Αναγκάστηκα να του βγάλω την μπαταρία για να σταματήσει να χτυπάει. Soft reset του έκανα... Hard reset του έκανα (μήπως και είχε φάει κανένα

software-ικό σκάλωμα) αλλά δεν επανέρχεται με τίποτα. Μετά το Hard reset μένει στην οθόνη που λέει "Tap the screen to set up your windows phone". Λογικό, αφού δεν δουλεύει η αφή για να κάνω "tap"...

 

Το κινητό ΔΕΝ μου έχει πέσει ποτέ εδώ και 2+ χρόνια που το έχω. Τι έπαθε στα ξαφνικά??? Καμία ιδέα? Υπάρχει σωτηρία ή δεν αξίζει να το επισκευάσω???

 

Ακριβώς το ίδιο είχε πάθει και το δικό μου πριν 1+ χρόνο, και μόλις ένα μήνα πριν λήξει η εγγύηση. Δοκίμασα επιτόπου soft reset, hard reset, ακόμα και πιστολάκι για να βγάλω τυχόν υγασία που είχε περάσει μέσα (χωρίς να ξέρω πως - το πρόσεχα πάντα πολύ).

 

Τελικά το πήγα για επισκευή στην Ace Hellas, η οποία τίμησε την εγγύηση και μου άλλαξε το digitizer χωρίς να αρχίσει δικαιολογίες του στυλ "Σας έχει πέσει" (είχε σημάδια γύρω από την οθόνη, και στο παρελθόν είχε πέσει, αλλά δούλευε κανονικά), "Έχει μαζέψει υγρασία" κλπ. Το κόστος μου είχαν πει ότι ήταν περίπου €170 (δεν θυμάμαι αν ήταν για όλη την οθόνη ή μόνο για το digitizer), τη στιγμή που εγώ είχα αγοράσει μεταχειρισμένη τη συσκευή €180, οπότε δεν υπήρχε περίπτωση να το φτιάξω...

 

Πάντως από τότε έχουν περάσει 2 άλλες συσκευές από τα χέρια μου και έχω καταλήξει στο Blackstone... ίσως εάν χαλάσει τώρα βέβαια να πάω σε κάποια Android συσκευή της HTC πάλι, αλλά προς το παρόν δεν μπορώ να το αλλάξω!

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.

Χθες το βράδυ γύρισα σπίτι και πριν κοιμηθώ έβαλα ξυπνητήρι στο HD μου. Δούλευε μια χαρά.

Σήμερα το πρωί λοιπόν ενώ χτυπούσε το ξυπνητήρι, πιάνω το κινητό για να το κλείσω... αλλά δεν μπορούσα να κάνω τίποτα!!! Δεν δουλεύει η αφή στην οθόνη. Αναγκάστηκα να του βγάλω την μπαταρία για να σταματήσει να χτυπάει. Soft reset του έκανα... Hard reset του έκανα (μήπως και είχε φάει κανένα

software-ικό σκάλωμα) αλλά δεν επανέρχεται με τίποτα. Μετά το Hard reset μένει στην οθόνη που λέει "Tap the screen to set up your windows phone". Λογικό, αφού δεν δουλεύει η αφή για να κάνω "tap"...

 

Το κινητό ΔΕΝ μου έχει πέσει ποτέ εδώ και 2+ χρόνια που το έχω. Τι έπαθε στα ξαφνικά??? Καμία ιδέα? Υπάρχει σωτηρία ή δεν αξίζει να το επισκευάσω???

 

Υπαρχει σωτηρια, το touch screen τα παιζει. Προσφατος στο θεμα (2 μερες) για 2 φορα που το παθαινω.

Θα παρεις ενα touch screen απο ebay 20ε περιπου και το αλλαζεις μονος σου. (θελει λιγες γνωσεις)

Εγω τουλαχιστον το εκανα και ειναι comple. Αν χρειαστεις βοηθεια πες μου.

Edited by crazy07
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...