Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

non_serviam_ Πες τους να σου στείλουν με mail οδηγίες για να περάσεις τις ρυθμίσεις χειροκίνητα. Για οποιοδήποτε WM τηλέφωνο.

 

Εγώ τις έχω για Vodafone. Αν θέλεις, τις ποστάρω εδώ.. Αλλά μετά τι αλχημείες πρέπει να γίνουν για να το καταφέρεις, δεν ξέρω!:rolleyes:

 

χαχαχα,θα πάω σε ένα κατάστημα να δω τι παίζει και αν δεν κάνουν τίποτα θα σε ενημερώσω να το προσπαθήσω κι έτσι!!!thank you για άλλη μια φορά!!! :)

 

Υπάρχει τρόπος να το κάνουμε να χτυπάει όπως τα Nokia της Σειράς N? Δλδ εκεί που παίζει το ήχος να σου λέει ποιος παίρνει τηλ..?

 

Δοκίμασε αυτό

 

vito voice2go

http://vitotechnology.com/voice2go.html

 

ξεκινάει με το όνομα αυτού που σε καλεί και μετά παίζει ο ήχος κλήσης! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
...διεγραψε τα παντα απο την καρτα σου(εκτος απο φωτο,βιντεο,εγγραφα αν εχεις)...

 

Αυτό δεν θα έλεγα ότι είναι και τόσο καθοριστικό. Η κάρτα από μόνη της δεν επηρεάζει το Hard Reset ότι και να περιέχει. Συνεπώς μπορείς και να μην ασχοληθείς καθόλου με αυτή κατά τη διάρκεια του hard reset.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κατι κανενα προγραμματακι για το κηνιτο αφτοο που να βγαζεισ βιντεο και να πεζει μουσικη απο πισο ????? το χρειαζομαι αν υπαρχει σας παρακαλς απαντηστε μου αμεσαα σασ ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αυτό δεν θα έλεγα ότι είναι και τόσο καθοριστικό. Η κάρτα από μόνη της δεν επηρεάζει το Hard Reset ότι και να περιέχει. Συνεπώς μπορείς και να μην ασχοληθείς καθόλου με αυτή κατά τη διάρκεια του hard reset.
χωρις αμφιβολια γιαννη:)απλα το ειπα για να τα εχει ολα νοικοκυρεμενα μετα μια και θα το στησει απο την αρχη,πχ στην καρτα υπαρχουν προγραμματα που εχουμε βαλει,μετα απο hard reset ισως καποιος βαλει καποια διαφορετικα απο αυτα που ειχε μεχρι τωρα οποτε θα εχει και τα παλια και τα νεα ασχετο αν δεν θα παιζουν τα παλια,απλα για θεμα ταξης(και ηθικης):pτο ειπα
Link to comment
Share on other sites

χωρις αμφιβολια γιαννη:)απλα το ειπα για να τα εχει ολα νοικοκυρεμενα μετα μια και θα το στησει απο την αρχη,πχ στην καρτα υπαρχουν προγραμματα που εχουμε βαλει,μετα απο hard reset ισως καποιος βαλει καποια διαφορετικα απο αυτα που ειχε μεχρι τωρα οποτε θα εχει και τα παλια και τα νεα ασχετο αν δεν θα παιζουν τα παλια,απλα για θεμα ταξης(και ηθικης):pτο ειπα

 

Eυχαριστω και τους δυο για τις διευκρινισεις. Τελικα διεγραψα τα παντα, και ξαναπερασα επισης τα παντα. Εφυγαν και καμποσα σκουπιδια (προγραμματα που δεν ειχα ανοιξει σχεδον ποτε και μαλλον δεν θα εκανα ποτε, κατι αχρηστα παιχνιδια κλπ.).

Για την ιστορια, το προβλημα ξεκινησε οταν εβαλα δυο διαφορετικα προγραμματακια configuration για το mobile shell μαζι με διαφορα widgets που μαλλον εκαναν καποιο conflict στο ολο θεμα. Οπως και να εχει problem solved :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

χωρις αμφιβολια γιαννη:)απλα το ειπα για να τα εχει ολα νοικοκυρεμενα μετα μια και θα το στησει απο την αρχη,πχ στην καρτα υπαρχουν προγραμματα που εχουμε βαλει,μετα απο hard reset ισως καποιος βαλει καποια διαφορετικα απο αυτα που ειχε μεχρι τωρα οποτε θα εχει και τα παλια και τα νεα ασχετο αν δεν θα παιζουν τα παλια,απλα για θεμα ταξης(και ηθικης):pτο ειπα

 

συμφωνω μαζι σου για τη διαγραφη απο την καρτα,μαλιστα εγω κανω και format στην καρτα μνημης οταν μου εμφανιζονται προβληματακια-ασυμβατοτητες

αν παλι απλα κανω hardreset χωρις να εχω προβλημα με την καρτα απλα την βγαζω και το κανω χωρις αυτην.

υπαρχουν αρχεια ,σκουπιδια ,ρυθμισεις που αποθηκευονται και στην καρτα μνημης

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Eυχαριστω και τους δυο για τις διευκρινισεις. Τελικα διεγραψα τα παντα, και ξαναπερασα επισης τα παντα. Εφυγαν και καμποσα σκουπιδια (προγραμματα που δεν ειχα ανοιξει σχεδον ποτε και μαλλον δεν θα εκανα ποτε, κατι αχρηστα παιχνιδια κλπ.).

Για την ιστορια, το προβλημα ξεκινησε οταν εβαλα δυο διαφορετικα προγραμματακια configuration για το mobile shell μαζι με διαφορα widgets που μαλλον εκαναν καποιο conflict στο ολο θεμα. Οπως και να εχει problem solved :)

ολα καλα λοιπον:)καλο ειναι οταν εχεις στησει την συσκευη σου και δουλευουν ολα σωστα να εχεις και ενα backup ωστε αν κατι παει στραβα καποια στιγμη να κανεις ενα restore οποτε γλυτωνεις χρονο:)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να το κάνουμε να χτυπάει όπως τα Nokia της Σειράς N? Δλδ εκεί που παίζει το ήχος να σου λέει ποιος παίρνει τηλ..?

 

Θα με ενδιέφερε κι εμένα αυτό!!! :rolleyes:

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα,θα πάω σε ένα κατάστημα να δω τι παίζει και αν δεν κάνουν τίποτα θα σε ενημερώσω να το προσπαθήσω κι έτσι!!!thank you για άλλη μια φορά!!! :)

 

 

 

Δοκίμασε αυτό

 

vito voice2go

http://vitotechnology.com/voice2go.html

 

ξεκινάει με το όνομα αυτού που σε καλεί και μετά παίζει ο ήχος κλήσης! :)

 

Θα με ενδιέφερε κι εμένα αυτό!!! :rolleyes:

 

Έτοιμος. :)

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Θα με ενδιέφερε κι εμένα αυτό!!! :rolleyes:

 

Καλημέρα.

Το Voice2go παίζει μόνο αν έχουμε τις επαφές μας στα αγγλικά; - (φαντάζομαι ναι)...

Γιατί, το εγκατέστησα, έχω τις επαφές μου ελληνικά, δεν μου λέει ποιός παίρνει, και βλέπω να έχει γλώσσες εκτός ελληνικών. Εκτός αν έχω εγκαταστήσει λάθος έκδοση...

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Το Voice2go παίζει μόνο αν έχουμε τις επαφές μας στα αγγλικά; - (φαντάζομαι ναι)...

Γιατί, το εγκατέστησα, έχω τις επαφές μου ελληνικά, δεν μου λέει ποιός παίρνει, και βλέπω να έχει γλώσσες εκτός ελληνικών. Εκτός αν έχω εγκαταστήσει λάθος έκδοση...

 

απ όσο ξέρω... το Voice2go δεν διαβάζει από μόνο του τις επαφές σου όπως στα nokia..... πρέπει εσύ να ηχογραφήσεις για κάθε επαφή ξεχωριστά και αυτό απλός αναπαράγει αυτό που ηχογράφησες... :)

Link to comment
Share on other sites

thnx zaharakh για τη ρομ! την βρηκα τελικα και απο ενα αραβικο site!

 

 

Λοιπον θελω μια καλη γρηγορη ρομ με μανιλα 6.1 να περασω γιατι ειμαι με την οφισιαλ.

Νομιζω για να περασω καποιες νεες ρομ πρεπει πρωτα να περασω την τελευταια οφισιαλ ή θυμαμαι λαθος;

Link to comment
Share on other sites

thnx zaharakh για τη ρομ! την βρηκα τελικα και απο ενα αραβικο site!

 

 

Λοιπον θελω μια καλη γρηγορη ρομ με μανιλα 6.1 να περασω γιατι ειμαι με την οφισιαλ.

Νομιζω για να περασω καποιες νεες ρομ πρεπει πρωτα να περασω την τελευταια οφισιαλ ή θυμαμαι λαθος;

 

απο εμενα παντως μην περιμενεις τπτ ;)

 

εφαγα τα δρογκαλα την αλλη φορα να σου βρω την ρομ που ζητησες και τι εγινε??τσαμπα ο κοπος :p

ψαχνεις για αλλη :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλα μη με μαλωνεις :(

τωρα γυρισα στο σπιτι και βρηκα τις επαφες μου! απλα ειχα κανει βλακεια και το μονο backup που ειχα ηταν σε εκεινη τη ρομ. Φαντασου την βρηκα και δεν μπορεσα να την φλασαρω γιατι ημουν σε πισι φιλου με βιστα και δεν το καταφερα.

Ε και τωρα δεν υπαρχει λογος να την περασω αφου εχω τις επαφες στο αουτλουκ!

 

 

Για να περασω αυτη που προτινεις εσυ πρεπει να περασω τη νεα οφισιαλ πρωτα? αυτην χωρις μανιλα που δινεις εννοω...

edit:

τελικα το ειχα σε bookmark

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2861937#post2861937

 

edit2:

περασα την 2η που δινεις με το μανιλα! ειναι σταθερη αυτη με το μανιλα να γυρναει γυρω γυρω και το calendar tab?

Link to comment
Share on other sites

thnx zaharakh για τη ρομ! την βρηκα τελικα και απο ενα αραβικο site!

 

 

Λοιπον θελω μια καλη γρηγορη ρομ με μανιλα 6.1 να περασω γιατι ειμαι με την οφισιαλ.

Νομιζω για να περασω καποιες νεες ρομ πρεπει πρωτα να περασω την τελευταια οφισιαλ ή θυμαμαι λαθος;

Topix HD Unleashed 3.0.1

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=460640

Link to comment
Share on other sites

1) παιδιά, όταν χρησιμοποιούμε το hands free, πως γίνεται να μην περνάνε ΟΛΟΙ οι ήχοι στο handsfree???

 

2) ξέρετε αν το dead pixel policy ισχύει μόνο για τις πρώτες μέρες του κινητού ή για όλη τη διάρκεια της εγγύησης?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για το δεύτερο... επικοινώνησε με την ACE Hellas, θα σου αλλάξουν δωρεάν την οθόνη αρκεί να είσαι εντός εγγύησης φυσικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1) παιδιά, όταν χρησιμοποιούμε το hands free, πως γίνεται να μην περνάνε ΟΛΟΙ οι ήχοι στο handsfree???

 

2) ξέρετε αν το dead pixel policy ισχύει μόνο για τις πρώτες μέρες του κινητού ή για όλη τη διάρκεια της εγγύησης?

 

Για το δεύτερο... επικοινώνησε με την ACE Hellas, θα σου αλλάξουν δωρεάν την οθόνη αρκεί να είσαι εντός εγγύησης φυσικά.

 

Για το εντός εγγύησης προυποθέτει official SPL και stock radio και rom.;) Μην τα ξεχνάμε αυτά!:rolleyes:

 

 

Γιάννη, ωραία η νέα υπογραφή! Πολύ εντυπωσιακό!

Άλλαξα και εγώ Avatar... Έφτασε.....:X

Link to comment
Share on other sites

με τη νεα ρομ που περασα εχω προβλημα στην αναπαραγωγη βιντεο με το album και το wmp.

Βιντεο που επαιζαν με αλλες ρον τελεια τωρα μολις πατησω να παιξουν κολλαει το προγραμμα και δεν κλεινει με τπτ. Ε και θελει επανεκινηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κύριοι.

Μετά από το Kaiser και το Diamond, ήρθα (αν και με 1 χρόνο καθυστέρηση) στη μεγάλη οικογένεια του HD.

Άπαιχτο, μόνο αυτό έχω να πω, όπως επίσης, ότι με περιμένει πολύ δουλειά, για να διαβάσω τα χρήσιμα posts σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κύριοι.

Μετά από το Kaiser και το Diamond, ήρθα (αν και με 1 χρόνο καθυστέρηση) στη μεγάλη οικογένεια του HD.

Άπαιχτο, μόνο αυτό έχω να πω, όπως επίσης, ότι με περιμένει πολύ δουλειά, για να διαβάσω τα χρήσιμα posts σας.

 

καλοριζικο και καλο διαβασμα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
με τη νεα ρομ που περασα εχω προβλημα στην αναπαραγωγη βιντεο με το album και το wmp.

Βιντεο που επαιζαν με αλλες ρον τελεια τωρα μολις πατησω να παιξουν κολλαει το προγραμμα και δεν κλεινει με τπτ. Ε και θελει επανεκινηση.

 

Με ποια ROM εννοείς;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...