Jump to content

[Επίσημο] Nokia N85


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

σήμερα πήγα το κινητό να μου ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ το πάνω ηχείο που κάηκε σε αντιπρόσωπο τησ nokia,samsoung kai lg. to κινητό παρώτει vodafone η αγορά του το δεχτήκανε,αποτέλεσμα σε 2 ώρες μου το είχανε φτιάξει χωρίς τα μου σου της vodafone. απλά ζήτησα να μου αλλαξουνε και το επάνω μέρος απο το πλήκτρα πλοήγησης που ΞΕΚΟΛΛΑΕΙ και μου είπανε οτι επειδή ειναι η πρώτη παρτίδα απο αυτα τα κινητά δεν υπάρχουνε ακόμη, τεσπα πάνω στην συζήτηση του ζήτησα να μου κάνει και ενα hard format την συσκευή και μου ειπε οτι για τις αναβαθμίσεις καλύτερα να κάνουμε σε καταστήματα γιατι μεσα απτο κινητό δεν γνωρίζεις που συνδέεται και κατά πόσο σωστό θα είναι το update.

τεσπα θα ηθελα να ρωτησω και κατη: χθεσς μου ηρθε και ο πρωτος λογαριασμος τησ ταξεως 150κατι ευρω.απτα οποια τα 70 χωρησ φπα ελεγε οτι ειναι internet.vodafone . πειρα τηλεφωνω και τουσ ειπα οτι εγω δεν το εχω χρισημοποιηση και παραδειγμα τουσ εφερα 2 περιπτωσεισ α)οι περισσοτερεσ φορεσ στον λογαριασμο φαινεται να μπαινω και να βγαινω καθε 2 λεπτα και

Β) όλες οι ώρες ειναι ώρες που θα ειμαι σπίτι και θα χρησιμοποιώ το wifi.

ουσιαστικά το κινητό συνδέεται μόνο του χωρίς εγω να το ξέρω και πσηλιασμένος σήμερα αυτο παρατήρησα είδα κάποια στιγμή επάνω αριστερά (κάτω απτήν ένδειξη σήματος) τισ γραμμές (2 βελακια) που ΔΗΛΩΝΟΥΝ οτι είμαι συνδεδεμένος με wap. και επίσης καθε φορά που ΠΕΡΝΩ τηλ και μετά το κλείνω βγάζει μήνυμα πακέτο δεδομένων ΕΣΤΑΛΗ. πώς γίνεται να ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΩ τελείως το vodafone internet?

φυσικά περιμένω και τηλ απο την vodafone επειδή τους ενημέρωσα οτι αμφισβητώ τον ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ και μου είπανε θα με ΚΑΛΕΣΟΥΝ να μου πούνε για το αίτημά μου.

χίλια συγνώμη για τη πολυλογία μου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μπορείς αν θες να σβήσεις το προφίλ της vodafone μέσα από το μενού Σημεία πρόσβασης!

 

 

Επειδη και εγω την εχω πατησει πως ακριβως γινεται αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη και εγω την εχω πατησει πως ακριβως γινεται αυτο?

 

Ψαξτε λιγο το μενου παιδια ...:O

 

εργαλεια,ρυθμισεις,συνδεση,προορισμοι,υπηρεσιες wap

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβώς παίζει με το fm transmitter; λειτουργεί στην Ελλάδα; επιτρέπεται; το έχει δοκιμάσει κανείς στο κινητό του;
Link to comment
Share on other sites

Ναι και φυσικά παίζει και στην Ελλάδα.

Το βάζεις κοντά στο ραδιόφωνο ή στη κεραία και παίζει πολύ καλά.

Πρόβλημα υπάρχει στα αστικά κέντρα όπου οι πιασμένες συχνότητες είναι πάρα πολλές με αποτέλεσμα να πρέπει να είναι το κινητό ακριβώς δίπλα από τη κεραία για να ακούγεται χωρίς παράσιτα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργεί και καλολειτουργεί. Πρόσεξα και εγώ στο κουτί του Ν79 που έλεγε κάποιες χώρες που επιτρέπεται η χρήση του αλλά δεν είχε ελλάδα και κύπρο μέσα.

Τελικά όμως όταν ενεργοποιούμε το φμ τρανσμιτερ, το ράδιο στο αυτοκίνητο από που παίρνει το σήμα? Από την αντένα ή το ίδιο το ράδιο? Το δοκίμασα και λειτουργούσε καλά μόνο όταν το είχα μπροστά στο κέντρο. Κάποιοι λένε ότι δεν παίρνει καλό σήμα το ράδιο και δεν παιζει καλά.

 

Edit:

δεν πρόσεξα το πόστ του Itchrist86. Με κάλυψες.:O

ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι απαράδεκτο το N85.

Δεν είναι δυνατόν, συσκευή 500ευρω, να τριζοβολάει έτσι.

Σήμερα θα το πάω πίσω στη Wind να δώ τι θα γίνει.

Αν είναι έτσι απο την πρώτη μέρα, φαντάζομαι τι θα γίνει σε λίγους μήνες.

Μίλησα και με φίλο που έχει ΝΟΚΙΑ Club, και μου είπε, ότι και να μην τρίζει στην αρχή, μετά απο λίγο καιρό με την δόνηση, θα τριζοβολάει ολόκληρο, και μου συνέστησε να το πάω πίσω , και να πάρω το N95 8GB.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι απαράδεκτο το N85.

Δεν είναι δυνατόν, συσκευή 500ευρω, να τριζοβολάει έτσι.

Σήμερα θα το πάω πίσω στη Wind να δώ τι θα γίνει.

Αν είναι έτσι απο την πρώτη μέρα, φαντάζομαι τι θα γίνει σε λίγους μήνες.

Μίλησα και με φίλο που έχει ΝΟΚΙΑ Club, και μου είπε, ότι και να μην τρίζει στην αρχή, μετά απο λίγο καιρό με την δόνηση, θα τριζοβολάει ολόκληρο, και μου συνέστησε να το πάω πίσω , και να πάρω το N95 8GB.

 

Μπορεί να σου εγγυηθεί ο φίλος σου ότι τον Ν95 δεν θα τρίζει???Παιδιά η γνώμη μου είναι ότι σε ενα slide up κινητό αναλόγως με την χρήση ή την παρτίδα που βγήκε λογικό είναι να υπάρχει ο φόβος του "τριξίματος".Από κει και πέρα βλέπεις και κάνεις.Σήμερα το είδα στην vodafone και μου φάνηκε πολύ πιο συμπαγές το Ν85 από το Ν96 και το Ν95.Πήγα για ένα από αυτά τα τρία και κατέληξα στο Ν85 λόγω του ότι είναι το πιο πλήρες και το πιο καλό κατασκευαστικά (συγκριτικά μιλάω,τα είχα στα χέρια μου και τα τρία για κανά 20λεπτο)..

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν μπορεί να σου εγγύηθει για τίποτα! Ούτε ο ίδιος στον εαυτό σου!

Το θέμα είναι, ότι απο την εμπειρία του, βλέπει ότι τα N85 τρίζουν, και έχουν τζόγο στο slide, σε αντίθεση με τα n95-8gb που ειναι μια χαρα.

Πήγα και απο εκεί.

Μπροστά μου , κύριος με ενα N95, και ενα N95 - 8gb.

Το n95 το είχε δύο χρόνια, και είχε όσο τζόγο έχει το n85 μου που είναι του κουτιού.

Το n95-8gb ήταν άψογο!

Οσο για την Wind... ότι ακριβώς περίμενα.

Του #$%#$ σέρβίς!

Πραγματικά θαυμάζω την Philips Και την LG !

Λές και έχουν έρθει απο άλλο πλανήτη είναι, μπροστά σε όλες τις υπόλοιπες αντιπροσωπείες και σέρβις στην Ελλάδα.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στα slide της nokia υπάρχει μόνιμα το θέμα του τζόγου σε όλα τα n series. Πολλά N95 8GB και Ν85 που δεν κούναγαν καθόλου στην αρχή, χαλάρωσαν λίγο μετά απο έντονη χρήση.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στα slide της nokia υπάρχει μόνιμα το θέμα του τζόγου σε όλα τα n series. Πολλά N95 8GB και Ν85 που δεν κούναγαν καθόλου στην αρχή, χαλάρωσαν λίγο μετά απο έντονη χρήση.

 

Kατι λενε για το εντελως μαυρο Ν85 που θα ερθει οτι θα εχει καλη κατασκευη!

Γιωργο εχεις ακουσει τπτ για ημερομηνια αφιξεις??

Μακαρι ομως να ερθει και να ειναι οντως καλο γιατι ειχα καλομαθει με την Oled οθονη του και το κομπακτ μεγεθος και μονο αυτο το ηλιθιο τριζοβολημα μου χαλαγε τη δουλεια(ειδικα στη πλοηγηση στα μενου του):wacko:

 

Εγω παντως αν ερθει και ειναι δεμενο θα πουλησω το C905 κ θα το ξαναπαρω!:D

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Να μην ασχοληθώ δηλαδή....

Κατάλαβα!

Κάτι ξέρω και εγώ που δεν αγοράζω Nokia. (της κοπελιάς μου είναι το N85. Ηθελε το καλύτερο Nokia)

Σκουπίδια ήταν... σκουπίδια παραμείναν!

Εχω ενα K800 Ericsson, έχουν ξηλωθεί όλες οι γωνίες του απο τις τούμπες, μου έχει φύγει 3 φορές απο το μηχανάκι απο την τσέπη της φόρμας πηγαίνοντας γυμναστήριο, έχουν χυθεί ουίσκια, άμμοι, θάλασσες, έχω μπει στο Λούσιο ποταμό με το κινητό στη τσέπη, και παρόλα αυτά λειτουργεί αψεγάδιαστα εδώ και 2 χρόνια!

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Εδω και 1 μηνα εχω το Ν96...

Προχθες πέφτει στα χερια μου ενα καινούριο Ν85 ενος ξαδελφου μου ,μου το εδωσε να το σεταρω (να βαλω Garmin,να κάνω firmware update) καθότι αυτός είναι άσχετος.

Λοιπόν,αλλο απο τη μπαταρια των 1200mAh και το Radio transmitter δεν ζηλεψα τιποτε.

Η Οθόνη OLED ψευτικη (σε απεικόνιση),η ποιότητα κατασκευης μέτρια...

Καμμιά σχεση με το Ν96...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πείτε μου.....Αξίζει να το πάρω;;Και νομίζω πώς πιο πάνω κάποιος είπε ότι θα έρθει η τελείως ΄΄μαύρη΄΄έκδοσή του...Αξίζει;
Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με την δική μου σύντομη εμπειρία, σε καμία περίπτωση!

Δεν δίνω εν γνώση μου, 500ευρω (170.000δρχ) για μία συσκευή τηλεφώνου, μηδενικής αξίας, που τριζοβολάει ολόκληρη!

Πάρε τα 500ευρω, βάλε άλλα τόσα, πάρε και την γυναίκα σου και πήγαινε 4 μέρες στο Παρίσι ή όπου αλλού γουστάρεις! :)

Θα περάσεις περίφημα !!!

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με την δική μου σύντομη εμπειρία, σε καμία περίπτωση!

Δεν δίνω εν γνώση μου, 500ευρω (170.000δρχ) για μία συσκευή τηλεφώνου, μηδενικής αξίας, που τριζοβολάει ολόκληρη!

Πάρε τα 500ευρω, βάλε άλλα τόσα, πάρε και την γυναίκα σου και πήγαινε 4 μέρες στο Παρίσι ή όπου αλλού γουστάρεις! :)

Θα περάσεις περίφημα !!!

:up::up::up:

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με την δική μου σύντομη εμπειρία, σε καμία περίπτωση!

Δεν δίνω εν γνώση μου, 500ευρω (170.000δρχ) για μία συσκευή τηλεφώνου, μηδενικής αξίας, που τριζοβολάει ολόκληρη!

Πάρε τα 500ευρω, βάλε άλλα τόσα, πάρε και την γυναίκα σου και πήγαινε 4 μέρες στο Παρίσι ή όπου αλλού γουστάρεις! :)

Θα περάσεις περίφημα !!!

 

:up::up::up::up::up:

Link to comment
Share on other sites

εεεεεεεεεεεε...Είμαι λίγο μικρός για να έχω παντρευτεί με κάποια(15 ετών γαρ:lol:)....Ίσως θα περιμένω λιγάκι μέχρι να έρθουν οι καλές παρτίδες!Για το ταξίδι που χρόνος με τόσα φροντιστήρια...:ninja::wacko:
Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Εδω και 1 μηνα εχω το Ν96...

Προχθες πέφτει στα χερια μου ενα καινούριο Ν85 ενος ξαδελφου μου ,μου το εδωσε να το σεταρω (να βαλω Garmin,να κάνω firmware update) καθότι αυτός είναι άσχετος.

Λοιπόν,αλλο απο τη μπαταρια των 1200mAh και το Radio transmitter δεν ζηλεψα τιποτε.

Η Οθόνη OLED ψευτικη (σε απεικόνιση),η ποιότητα κατασκευης μέτρια...

Καμμιά σχεση με το Ν96...

 

Τοτε ΟΛΑ τα ξενα sites που κανανε review και ολοι οι υπολοιποι χρηστες ειναι λαθος που λενε οτι η οθονη του Ν85 ειναι καλυτερη :blink::blink:

 

Ειπαμε να λεμε τη γνωμη μας, αλλα οι υπερβολες δεν χρειαζονται, ειδικα οταν εισαι ο μονος με αυτην την αποψη ;)

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Εγω που το ειχα παραλληλα με το C905 σε 1 σημειο μου αρεσε κυριως,την οθονη oled,οχι ομως για την απεικονηση της καθως για μενα τα 16 εκατομυρια χρωματα η η 2.6 ιντσες δε μου λενε τπτ γιατι απλα τη μερα μπροστα στο 905 ειναι εμφανως κατωτερη(πιο θαμπη του Ν85) και τα χρωμματα της δε κανουν διαφορα!

 

Οσο για το μεγεθος της βαλτε 1 φωτο για wallpaper στο Ν85 και βαλτε και 1 στο 905 και πειτε μου μετα ποια φαινετε καλυτερα(και ας ειναι 2.4)!!

 

Εγω τη θελω την oled για μια δυνατοτητα που ειχαμε σε μερικες συσκευες πιο παλια και τωρα εχει εκλειψη..

Να μπορεις να βλεπεις την ωρα και τυχον μνμ η αναπαντητες ΧΩΡΙΣ να πατας καποιο κουμπι για αυτο το σκοπο και χωρις να εχεις καταναλωση μπαταριας κατι που δυστυχως στις σημερινες hi end συσκευες ΔΕΝ εχω βρει σε αλλο μοντελο και για μενα ειναι μια MUST HAVE λειτουργια!!:D

 

Οσο για το τριξιμο οποιος τοπ θελει πολυ να το παρει ΜΟΝΟ αν εχει δυνατοτητα να ανοιξη τη συσκευη να το δει αλλιως αλλου!!;)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Τοτε ΟΛΑ τα ξενα sites που κανανε review και ολοι οι υπολοιποι χρηστες ειναι λαθος που λενε οτι η οθονη του Ν85 ειναι καλυτερη :blink::blink:

 

Ειπαμε να λεμε τη γνωμη μας, αλλα οι υπερβολες δεν χρειαζονται, ειδικα οταν εισαι ο μονος με αυτην την αποψη ;)

 

Νομίζω το έχω γράψει και εγώ στο άλλο post Μου.

Ναι! Η οθόνη του N95 (σκέτου) είναι καλύτερη.

Μπορεί το N85 να έχει πιο έντονα χρώματα - τόσο έντονα όμως, που κοκκινίζουν τα πάντα - αλλα έχει πολυ μικρότερη ευκρίνεια στους χαρακτήρες.

Αν τα έχεις δίπλα - δίπλα (τα είχα) το N95 φαίνεται πολύ να έχει πολύ καλύτερη οθόνη.

 

Οσο για το είσαι "ο μόνος" με αυτή την άποψη, έχει πολλές εκδοχές.

Ούτε εγώ θα έλεγα την δική μου, στη παρούσα φάση. Την είπα , αποκλειστικά επειδή είδα τον σχολιασμό σου.

Πέρα απο αυτό, παρα πολλές φορές , έχει δίκιο ο ένας, και όχι οι πολλοι! :)

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Τοτε ΟΛΑ τα ξενα sites που κανανε review και ολοι οι υπολοιποι χρηστες ειναι λαθος που λενε οτι η οθονη του Ν85 ειναι καλυτερη :blink::blink:

 

Ειπαμε να λεμε τη γνωμη μας, αλλα οι υπερβολες δεν χρειαζονται, ειδικα οταν εισαι ο μονος με αυτην την αποψη ;)

H οθόνη OLED μπορει να ειναι κορυφαια σε τεχνολογία και να εχει ελάχιστη κατανάλωση αλλά η απεικόνισή της ειναι λίγο "ψευτικη" στα χρωματα.Δειχνει μάλιστα σαν να έχει λιγότερη ανάλυση και τα χρώματά της ιδίως το πορτοκαλί προς κίτρινο ειναι υπερβολικά.Αυτά που λέω ειναι οπτικές εντυπώσεις και αυτό ειναι τελικά που μετράει σε μένα...

Πριν μάλιστα έλθει στα χερια μου το Ν85 είχα επηρεαστει απο τα διάφορα reviews και περίμενα μια οθόνη "αστερι" που θα υπερείχε χαλαρά της οθόνης του Ν96.Μόλις την ειδα αναμένη απογοητεύθηκα.Εβαλα μάλιστα και τα ίδια wallpapers στα δυό τηλέφωνα (Ν96/Ν85) και η συγκριση ήταν άμεση.Η οθόνη του Ν96 υπερείχε σαφως...

Τέλος...για να συνεχίσω το δικό μου mini review,θα πω οτι η αισθηση των πλήκτρων στο Ν85 ειναι επιεικώς φτηνιάρικη και πολύ πίσω του Ν96.

Κατ'εμέ λοιπόν καμμιά σχέση τα δυό τηλέφωνα.Το Ν96 ειναι σαφως πιο στιβαρό και ποιοτικό με καλύτερη απεικόνιση της (μεγαλύτερης) οθόνης του.Υπολειπεται σε αυτά που ειπα:Μπαταρία,FM transmitter...

Σε όλα τα άλλα υπερέχει...

 

Σχετικά με το τι λένε τα reviews απο εδω κι απο εκει,δεν δινω δεκάρα.

Η ΝΟΚΙΑ εκανε ξεχωριστα target group για τα δυό τηλέφωνα και εσκεμμένα διαφοροποιεί hardware και δυνατότητες σε κάθε ένα...Αν ειχε το Ν96 με μια μπαταρία 1200mAh και Fm Transmitter δεν θα ειχαν λόγο υπαρξης οι άλλες συσκευές της,οπότε τελικά ο καθένας παίρνει αυτό που τον βολεύει και ειμαστε ΟΚ...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,καποιος που ειχε το ν78 και εχει το ν85 ας μου δωσει μια απαντηση στο θεμα οθονη............
Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

λοιπον,καποιος που ειχε το ν78 και εχει το ν85 ας μου δωσει μια απαντηση στο θεμα οθονη............

 

Φιλε για λιγο καιρο το καλοκαιρι ειχα το Ν78 δε το κρατησα ομως και αυτο για το γνωστο προβλημα σχεδον ολων των Νseries την ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΦΘΗΝΙΑΡΙΚΗ κατασκευη τους!

Σαν οθονη το Ν85 υπερεχει ξεκαθαρα,τα χρωματα του ειναι βεβαια πιο ζεστα απ οτι πρεπει αλλα η Oled δινει ρεστα στη καταναλωση ενεργιας,στις πληροφοριες ωρας μνμ και αναπαντητων που εμφανιζοντε με ΣΒΗΣΤΗ την οθονη και βεβαια στο μεγεθος(2.6 αντι 2.4)

 

Το Ν85 εχει τι σωστο μεγεθος για slide κινητο με αυτες τις δυνατοτητες και αυτη την οθονη!

Αν δεν ηταν πλαστικουρα τριζατη(οχι ολα αλλα τα περισσοτερα) και εμοιαζε η κατασκευη του λιγο απο Σαμυ η εστω SE C905 ΔΕ θα το αλλαζα για καιρο για καθημερινο τηλεφωνο.

Σαφως ανωτερο απ το Ν78 με μονο φρενο τη τιμη του,και τη ποιοτητα του!

 

Ελπιζω να διωρθωθει αμεσα(ισως με το μαυρο που αναμενετε):)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...