Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδω ο κοσμος πιστευει οτι βγηκαμε στις αγορες, δεν θα πιστευε οτι η βονταφον εχει 3g; :lol:

Χαχαχαχαχα!!! :grin:

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

και παλι εχει χαλια σημα ειμαι σε καφετερια στην πλακα και παλευο να ανεβασω 20 λεπτα μια φωτογραφια ....
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εδω ο κοσμος πιστευει οτι βγηκαμε στις αγορες, δεν θα πιστευε οτι η βονταφον εχει 3g; :lol:

 

απλά respect :lol::lol::lol:

(πάντως με wind δεν έχω παράπονο από το 3G, για να λέμε και τα καλά...)

Link to comment
Share on other sites

περσυ το καλοκαίρι που ήμουν εκεί, με wind f2g δεν θα έλεγα πως πετούσε κιόλας...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας αν υπάρχει καλό σήμα 3g στην Λευκάδα?

 

Πέρυσι που ήμουν στην Λευκάδα το 3g ήταν στο κέντρο της πόλης χάλια στα περίχωρα ανύπαρκτο

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι που ήμουν στην Λευκάδα το 3g ήταν στο κέντρο της πόλης χάλια στα περίχωρα ανύπαρκτο

 

Σε κάθε περίπτωση μπορείς να πάρεις κάρτα sim δωρεάν και να δοκιμάσεις το δίκτυο χωρίς καμια δέσμευση

Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι που ήμουν στην Λευκάδα το 3g ήταν στο κέντρο της πόλης χάλια στα περίχωρα ανύπαρκτο

 

Όντως στην Χώρα έχει πολύ καλό σήμα, στα περίχωρα σε κάποια μέρη μόνο, είχα πάει για κάποιες δουλείες και το διαπίστωσα και ο ίδιος!

Link to comment
Share on other sites

Σε κάθε περίπτωση μπορείς να πάρεις κάρτα sim δωρεάν και να δοκιμάσεις το δίκτυο χωρίς καμια δέσμευση

 

Τίμια κίνηση εκ μέρους τους

Link to comment
Share on other sites

Τίμια κίνηση εκ μέρους τους

Βέβαια, αλλά και έτσι να μην ήτανε θεωρώ πως η Wind έχει βελτιωθεί αρκετά στο δίκτυο τής

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια, αλλά και έτσι να μην ήτανε θεωρώ πως η Wind έχει βελτιωθεί αρκετά στο δίκτυο τής

 

Διαφωνω απολυτα.

Βρισκω το δικτυο ασυντηρητο.

Η wind ποτε δεν ειχε dropped calls που τωρα ειναι κανονας.

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνω απολυτα.

Βρισκω το δικτυο ασυντηρητο.

Η wind ποτε δεν ειχε dropped calls που τωρα ειναι κανονας.

 

Σε ποιες περιοχες εχεις dropped calls;

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιες περιοχες εχεις dropped calls;

 

Οπου εχω παει, παντου.

Ενδεικτικα.... Κερκυρα, Κεφαλλονια, Ζακυνθος (απαραδεκτα πολλες). Σαντορινη (απαραδεκτα πολλες, σε συνδυασμο με πολυ κακο σημα, σε ενα νησι που ειναι 'πιατο'.).

 

Στα κεντρα των πολεων τα πραγματα ειναι καλυτερα αλλα οχι οπως ηταν παλιοτερα. Ομως στην περιφερεια ειναι απαραδεκτα.

Ειδικα στην Σαντορινη, σε τοσο τουριστικο προορισμο, το σημα ηταν ανυπαρκτο.

Link to comment
Share on other sites

Οπου εχω παει, παντου.

Ενδεικτικα.... Κερκυρα, Κεφαλλονια, Ζακυνθος (απαραδεκτα πολλες). Σαντορινη (απαραδεκτα πολλες, σε συνδυασμο με πολυ κακο σημα, σε ενα νησι που ειναι 'πιατο'.).

 

Στα κεντρα των πολεων τα πραγματα ειναι καλυτερα αλλα οχι οπως ηταν παλιοτερα. Ομως στην περιφερεια ειναι απαραδεκτα.

Ειδικα στην Σαντορινη, σε τοσο τουριστικο προορισμο, το σημα ηταν ανυπαρκτο.

 

Έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα, να τα λέμε όλα. Εγώ είμαι ευχαριστημενος από την q και δεν την αλλάζω, αλλά το 3g στην επαρχία είναι τραγικό, σχεδόν ανύπαρκτο. Στα μεγάλα αστικά κέντρα είναι καλό γι αυτό και κάνω υπομονή διότι αν ζούσα σε χωριό η κωμόπολη θα ήμουν δυσαρεστημενος

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

αν κανω φορητοτητα από βονταφον σε κιου καρτα μου ειπαν ότι σε 3 ημερες μεταφερεται.

αν θελήσω σε λιγο (ισως) λογω καλυτερης προσφορας να ξαναγυρίσω σε συμβολαιο, γινεται ; σε ποσο χρονο ;

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Κάποιες απορίες κι από μένα για όποιον ξέρει....

Aν έχω q και ανανεώσω τον χρόνο με 10€ θα δικαιούμαι κάποιο bonus γι'αυτόν τον μήνα. Μετά τι γίνεται;

Τα 10 € που θα μείνουν στην κάρτα τελειώνουν; Πρέπει δηλ. να ανανεώνω συνέχεια τον χρόνο;

Αν δεν ανανεώσω σε πόσο χρόνο λήγει η σύνδεση; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες απορίες κι από μένα για όποιον ξέρει....

Aν έχω q και ανανεώσω τον χρόνο με 10€ θα δικαιούμαι κάποιο bonus γι'αυτόν τον μήνα. Μετά τι γίνεται;

Τα 10 € που θα μείνουν στην κάρτα τελειώνουν; Πρέπει δηλ. να ανανεώνω συνέχεια τον χρόνο;

Αν δεν ανανεώσω σε πόσο χρόνο λήγει η σύνδεση; Ευχαριστώ

Μετά γίνεται το εξής: Ή ανανεώνεις ξανά ή ξοδεύεις από το υπόλοιπο σου .

Τα 10 ευρώ που είναι στην κάρτα ( 8,93 μετά από φόρους ) θα μείνουν 6 μήνες από την ημερομηνία ανανέωσης .

Μετά το υπόλοιπο σου θα εξαφανιστεί και θα μπορείς να δέχεσαι κλήσεις μέχρι να περάσουν 13 μήνες από την ανανέωση.

Μετά η κάρτα σου θα ακυρωθεί.

Για 6 μήνες ακόμα μπορείς να ζητήσεις τον αριθμό σου πίσω. Μετά τους 19 μήνες ξεχνάς τον αριθμό σου ....

Link to comment
Share on other sites

Μετά γίνεται το εξής: Ή ανανεώνεις ξανά ή ξοδεύεις από το υπόλοιπο σου .

Τα 10 ευρώ που είναι στην κάρτα ( 8,93 μετά από φόρους ) θα μείνουν 6 μήνες από την ημερομηνία ανανέωσης .

Μετά το υπόλοιπο σου θα εξαφανιστεί και θα μπορείς να δέχεσαι κλήσεις μέχρι να περάσουν 13 μήνες από την ανανέωση.

Μετά η κάρτα σου θα ακυρωθεί.

Για 6 μήνες ακόμα μπορείς να ζητήσεις τον αριθμό σου πίσω. Μετά τους 19 μήνες ξεχνάς τον αριθμό σου ....

 

Eυχαριστώ για την λεπτομερή απάντηση.

Για 6 μήνες αν κατάλαβα καλά θα χρησιμοποιώ το υπόλοιπο (8,93) με χρέωση προς όλους 0,0062€ / δευτερόλεπτο

δηλ. 0,38 ανά λεπτό. :worry: Δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο με την vodafone λεπτό ανα λεπτό;

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες απορίες κι από μένα για όποιον ξέρει....

Aν έχω q και ανανεώσω τον χρόνο με 10€ θα δικαιούμαι κάποιο bonus γι'αυτόν τον μήνα.

Μπονους ανανεωσης €10: 1000 λεπτα προς κιου και 500mb

Eυχαριστώ για την λεπτομερή απάντηση.

Για 6 μήνες αν κατάλαβα καλά θα χρησιμοποιώ το υπόλοιπο (8,93) με χρέωση προς όλους 0,0062€ / δευτερόλεπτο

δηλ. 0,38 ανά λεπτό. :worry: Δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο με την vodafone λεπτό ανα λεπτό;

Δεν υπαρχει, αλλά μπορεις να αγορασεις με €3 80 λεπτα προς ολους, με €2 800 λεπτα προς ολη τη γουιντ, με €2 400mb και άλλα πολλα πακετα (δες στο σαιτ της κιου)

Link to comment
Share on other sites

Μπονους ανανεωσης €10: 1000 λεπτα προς κιου και 500mb

 

Δεν υπαρχει, αλλά μπορεις να αγορασεις με €3 80 λεπτα προς ολους, με €2 800 λεπτα προς ολη τη γουιντ, με €2 400mb και άλλα πολλα πακετα (δες στο σαιτ της κιου)

 

Σωστό αυτό που λες μόνο που σε vodafone δεν χρειάζεται να βάζω κάρτα κάθε μήνα. Βέβαια χρησιμοποιώ μόνο το λεπτό ανά λεπτό.

Υπάρχει το ίδιο σε Q?

Link to comment
Share on other sites

Σωστό αυτό που λες μόνο που σε vodafone δεν χρειάζεται να βάζω κάρτα κάθε μήνα. Βέβαια χρησιμοποιώ μόνο το λεπτό ανά λεπτό.

Υπάρχει το ίδιο σε Q?

 

Δεν εχει το κιου 1 λεπτο το λεπτο. Τα €10 στο 1 λεπτο το λεπτο ισουνται με 1000 λεπτα και μονο προς 2 αριθμους βονταφον. Τα €10 στο κιου ισουνται με 4000 λεπτα προς ολους τους αριθμους wind+q. Και με χρεωση ανα δευτερολεπτο, χωρις ελαχιστη χρεωση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...